anoniman je napisao:
malteras je napisao:
Zna li neko hocemo li ikada dobiti neki program koji prikazuje dobre filmove?
radnici FOLKelte su obecali da ce odgovoriti na ovom forumu na sva pitanja korisnika.Ljudi stalno pitaju kada ce biti uveden jedan filmski kanal a oni sto bi trebali da odgovore jos uvek nisu odgovorili...a postavijena su im pitanja pre par meseci...verovatno necemo jos dugo imati neki normalan filmski kanal...
mozda kada telekom uvede iptv i budu imali konkurenciju pa tada FOLKelta uvede nove kanale...
Jesu se iz Elte malo zeznuli kada su najavili nešto što nisu uradili (pakete dig. kablovske). I još su obećali dati odgovore na pitanja forumaša, pa ni to nisu ispunili.

I onda se ljute na prozivanja.
Ono što je najsmješnije je to da bi ljudi htjeli imati još jedan filmski kanal (npr. TV1000 kojeg Elta ima u drugim gradovima), Eurosport2 sa Bundes ligom i još jedan muzički kanal (al' ne folk

)...vjerujem ništa preteško za Eltu.

Vjerovatno bi to mogli lako ubaciti u shemu
Ko zna, možda će te najavljene novitete predstaviti poslije pravoslavne Nove godine

A i kineska nije daleko

...ali 2011. je podaleko
Eto, možda će ova Nova godina biti uspješnija, bar što se tiče komunikacije sa korisnicima.

a na pomolu je i dolazak ozbiljne konkurencije Elti

Dakle, možda će korisnici doći "na svoje"

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!