banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 04:35 Danas je 25 Jun 2026, 04:35

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 204 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: OBN
PostPoslato: 13 Apr 2017, 10:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4995
Poslje Dexter, vjerovatno ide The Mentalist.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OBN
PostPoslato: 15 Feb 2019, 22:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4995
Od sutra kreću sa prenosima Formule E.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OBN
PostPoslato: 16 Feb 2019, 00:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6813
Lokacija: Banja Luka
U koje doba pocinje ta nesrecna formula?

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OBN
PostPoslato: 16 Feb 2019, 00:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4995
U 22:50 prenos iz Mexico Citya. Prenos ide i na ES.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OBN
PostPoslato: 11 Apr 2019, 15:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Vidim po cijelom gradu "tajanstvenu" reklamu za OBN, piše "Gledajte nas 13.04.2019. u 21h."
Odem na sajt da vidim šta je to tako misteriozno kad su se tako istrošili na reklamu, kad ono neki novi talk-show Senada Hadžifejzovića. :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OBN
PostPoslato: 11 Apr 2019, 15:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Па зар тај подли балијандер није само на фејсу, јбг. фејс је ипак само његова телевизија, ладно скида ексклузивитет својој телевизији...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OBN
PostPoslato: 11 Apr 2019, 16:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Njegova televizija je kablovska a OBN imaju skoro svi :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OBN
PostPoslato: 12 Apr 2019, 11:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2014, 17:38
Postovi: 328
Lokacija: Ljubacevo
Istina, istina...

_________________
------------


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OBN
PostPoslato: 11 Dec 2019, 00:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
Stari gazda preuzeo je ponovo OBN i odmah kodiranje na satelitu 16 stepeni. :D

Citiraj:
AMC Networks International – Centralna i Sjeverna Evropa (AMCNI-CNE) saopćila je da je postignut dogovor sa manjinskim dioničarem Ivanom Ćaletom o prodaji većinskog udjela u ‘free-to-air’ (FTA) mreži OBN Bosna i Hercegovina. Dogovor podrazumijeva da Ćaleta preuzme 85% vlasništva OBN-a od AMCNI-CNE i tako postane 100% vlasnik biznisa.
Spomenute strane nisu otkrile finansijske detalje transakcije koja je podložna lokalnim regulatornim dozvolama.
Sa sjedištem u Sarajevu, OBN je osnovan 1996. godine i nudi lokalnoj publici vijesti I zabavni sadržaj. Kanal koji između ostalog podržava i oglašavanje, druga je najgledanija FTA mreža u BiH.

“Zadovoljstvo nam je što možemo da objavimo da smo postigli dogovor sa Ivanom Ćaletom o sticanju 100% vlasništva nad OBN-om i drago nam je što će talentovani tim OBN-a i dalje služit ilokalnoj publici sa kombinovanim sadržajem vijesti i zabave“, izjavio je Levente Málnay, EVP / MD, AMCNI Centralne i Sjeverne Evrope.
“Uzbuđen sam što sam postigao dogovor sa AMC Networks International – srednje I sjeverne Evrope gdje stičem potpuno vlasništvo nad OBN-om. Kao dugoročni dioničar u poslu, radujem se što ću raditi sa izvanrednim timom i graditi izvanredan programski sadržaj koji OBN nudi publici širom BiH“, rekao je Ivan Ćaleta.


https://www.profitiraj.ba/ivana-caleta- ... n-a-u-bih/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OBN
PostPoslato: 12 Dec 2019, 11:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1856
opet caleta, eto opet obn supertalentsa. haha


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OBN
PostPoslato: 23 Jan 2020, 12:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Je li Mato Đaković opet na OBN-u ili radi i na RTRS istovremeno :lol:

Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OBN
PostPoslato: 23 Jan 2020, 12:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4995
Sinoć bi Tegeltija ako sam dobro upratio na RTRS

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OBN
PostPoslato: 23 Jan 2020, 12:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Palo mi je na pamet da će možda to reemitovati sa RTRS-a. Ne snima valjda istu emisiju na dvije televizije :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OBN
PostPoslato: 23 Jan 2020, 23:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4995
Haha upravo reemituju sinoćnju emisiju sa RTRS-a.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OBN
PostPoslato: 30 Nov 2021, 12:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1332
navodno ih kupuje Kurir


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OBN
PostPoslato: 03 Dec 2021, 13:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1856
gdje si to cuo?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OBN
PostPoslato: 12 Jan 2026, 00:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1332
Dobili smo i prvu AI voditeljku :lol:

https://youtu.be/zAI51wNrytE?si=iYgAsrfL_sA7Ax3e


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OBN
PostPoslato: 12 Jan 2026, 12:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 1245
Lokacija: Banja Luka - Woking
Znaci prejako :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OBN
PostPoslato: 12 Jan 2026, 12:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9613
Samo da ne krene puštat' nacionalističke pjesme, kao onomad ona Vikomova Ej Aj :iconbiggrin:

To još postoji OBN!?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: OBN
PostPoslato: 12 Jan 2026, 21:17 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2014, 09:06
Postovi: 58
Bas sam neki dan se zapitao. Kako i na osnovu cega jos postoji ova televizija. Nekad su bili dosta jaki.


Vrh
  
 
 [ 204 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs