banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 17:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3045 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 153  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 07 Nov 2011, 11:48 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ma gledanost NBA i Formule 1 na prostoru bivse YU je opala na nivo statisticke greske...Nekad smo svi ustajali u po noci i navijali za Kingse,i Formula je imala neku draz,prenosili su je HRt,OBN,Atv,ali vise to ovdje (skoro) nikoga ne zanima,zato su i sve ovdasnje televizije prestale sa prenosima.Nema racunice.Vecu gledanost ima utakmica Travnik-Gosk,nego Formula 1, a da ne govorim Zeljeznicar-Sarajevo,Borac-Zeljeznicar i sl....

Popularan je i bejzbol i NFL u Americi do ludila,pa to ne znaci da treba i ja da ga gledam.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 07 Nov 2011, 11:50, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 07 Nov 2011, 11:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Naravno. Ali zenska liga u kosarci i jadranska liga u vaterpolu? Zaboga... Mislim, ja gledam sve zivo. Ali ako bi to bilo gledano, onda...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 07 Nov 2011, 11:51 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ta dva dogadjaja ni mene ne zanimaju, regionalni vaterpolo i ta odbojka.A slicno ce biti i sa tenisom kad Novak izduva.
Jednostavno,to je tako,nekad je to i u njemackoj bio nacionalni sport 2 ili 3,kad su rastyrali Becker i Stefi Graf,a vise ga tamo ne gleda niko ziv,kao ni mi formulu i nba.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 07 Nov 2011, 14:26 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Sep 2011, 16:06
Postovi: 48
Fudbalska LS ima i na RTRS i federalnoj + BHT. Cak obicno ti kanali uzmu najzanimljivije utakmice pa Arena pokupi ostalo.

Eto npr sad...nemaju pravo da prenose vise utakmica baraza za EP. Ili nece...

Prenose samo Turska - Hrvatska umjesto da rasporede sva 4 meca na po jedan kanal.

SK je mnogo...mnogo jaci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 07 Nov 2011, 17:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
Problem Formule 1 je previsoka cijena a ne malena gledanost.

Ne mora svako sjesti 2 sata i gledati. nekome dosta da pogleda start i kraj trke... Ne pamtim kada sam imao 2 sata slobodnog vremena u komadu...

Ugl. rođak iz Rijeke mi reče da je u Hr poprilična pomama za Arenama. Valjda su kupili prava za njihovu ligu koju dosta ljudi gleda...

Ja im doduše predviđam skori propast jer teško da će biti gledanije od SK koji je otkupio prava na sve što valja...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 07 Nov 2011, 17:35 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Nov 2011, 22:31
Postovi: 844
Hoće li ko prenositi prvenstvo Balkana u hrkljušu? 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 07 Nov 2011, 21:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3818
Mozda Al Jazeera?

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 07 Nov 2011, 21:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Већ сам био на овој теми,ал никако да поставим питање које ме већ неколико мјесеци интересује.

Која је процедура када је кабловска у питању да ти ставе осим оних 47 још три Арена канала (2,3,4) и колико се плаћа?Унапријед хвала.

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 07 Nov 2011, 22:16 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
vuce,na pogresnom mjestu si postavio pitanje...ako se ne varam,ti si iz zvornika,i sigurno nije ista procedura i cjenovnik kao u bl,a vjerovatno ni isti provajder.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 02 Dec 2011, 14:24 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Sep 2011, 16:06
Postovi: 48
http://www.tvarenasport.com/vesti/94103 ... sport.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 02 Dec 2011, 15:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Nov 2011, 22:31
Postovi: 844
Panjković kao frizer i modni stilista, Panjković kao glavni urednik na areni, Panjković iz tesne kože...sve sami Panjkovići :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 03 Dec 2011, 08:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10466
Citiraj:
Zoran Panjković postao je novi glavni i odgovorni urednik na kanalu Arena Sport.

Pitali smo ga zašto?

"To vam je kao i u fudbalu. Sa B92sam "osvojio" sve što sam mogao da osvojim. Mislim, naravno na TV prava. Od Lige šampiona do Vimbldona. Imao sam najbolju redakciju i vrhunski program. Kruna svega dogodila se ove godine na Vimbldonu, kada je Nole “maznuo” pehar. Sada je vreme za nove poslovne izazove, a sportska platforma sa neverovatnim potencijalom kao što je Arena Sport najbolje je mesto gde ambicije mogu da postanu zadovoljstvo".

Arena ima vrhunski sadržaj. Šta je to što će se promeniti vašim dolaskom?

"Mene je oduvek zanimao domaći sport. Odrastao sam u vreme kada nas nije mnogo interesovao ni Real ni Mančester. Barsa je uzela prvu titulu kada je Beograd uveliko imao šampiona i vicešampiona Evrope. Niko ne može da shvati da nema tog Šamroka ili Rena koji može da umanji popularnost Zvezde i Partizana. Dakle naš fokus uz vetar u ledja koji nam "šalje" najveći nacionalni brend kao što je Telekom, biće domaći i regionalni sport. Imaćemo i nove emisije, bogatu produkciju... Zadržacemo najbolji kvalitet slike, High Definition, jer bolje ne može", kaže uz osmeh "Zoza".


Ostatak na Mondu.
http://www.mondo.rs/s226049/Zoran_Panjk ... Sport.html

Iskreno dopada mi se ovaj dio o domacem i regionalnom sportu. Vec sada imamo na AS i domaci fudbal, i nase timove na medjunarodnoj sceni u rukometu, odbojci, vaterpolu, regionalne lige; kosarka ABA, rukomet - SEHA ligu. Preostaje samo da porade na tome da bude sto raznovrsnijih sportskih sadrzaja - ne mora biti u direktnom prenosu, moze i reportaza, sto da ne. I generalno velika mana ovog sportskog kanala - skijanja recimo nema uopste, generalno zimskih sportova nema.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 17 Jan 2012, 00:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10466
Sjajan potez Arenesport su prenosi sa EP u vaterpolu. Dobro odradjuju nema sta. Nema doduse sutrasnjeg meca ali zato ima prenos meca sa Hrvatima. I opet je na prvom programu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 02 Feb 2012, 23:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10466
Sjajno odradjen posao sto se tice EP u vaterpolu. Preyadovoljan sam nacinom na koji su radili Ivan i Jugoslav Vasovic. Recept za sve kako se kvalitetno moze odraditi dobar posao.

A koliko vidim, vec ovog vikenda novi sportski spektakl i to na Prvom programu:

Citiraj:
Slika

Bez obzira da li volite NFL ili ne, Super Bowl je jedan do najspektakularnijih događaja na planeti!

Za titulu u sezoni koja je na izmaku, boriće se 6. februara od 00.30h u Indianapolisu - New England Patriotsi i New York Giantsi.

"Arena Sport već treću sezonu za redom imaće tu privilegiju da prenosi Super Bowl, nesmunjivo sezonski događaj broj jedan u svetu sporta.
Ovog puta, veliko finale ima posebnu draž jer će to biti praktično revanš meča od pre četiri godine, koji se smatra jednim od najboljih u istoriji lige", rekao nam je Miloš Šakan koji će i ove sezone komentarisati ovaj svetski događaj.

On dodaje da uprkos lock-out, sezona je bila sjajna i regularna, sa dosta oborenih rekorda. Potom je usledio još bolji plej-of, te nema sumnje da će i sam Super Bowl XLVI biti zasluženi vrhunac šampionata.

Poznato je da je za vodeće svetkse muzičare stvar prestiža da nastupaju tokom Super Bowla, tako će ove godine nekadašnja pobednica američkog idola Kelly Clarkson pevati himnu SAD na otvaranju, dok će u poluvremenu publiku zabavljati Madonna.

Interesantan podatak je i to da 30 sekundi reklame, tokom ovogodišnjeg Super Bowla košta čak 3.5 miliona dolara, a sve su već rasprodate u novembru prošle godine!



http://www.tvarenasport.com/vesti/99617 ... sport.html

Jos jedna, pogotovo nama sa ovih prostora zanimljiva tekma ovog vikenda na Arenasport televiziji, rukomet SEHA liga: Zagreb - Borac, i to na Drugom programu:

http://www.tvarenasport.com/tvprogram/9 ... borac.html
http://www.tvarenasport.com/channel/2012/02/04

A konacno krece i NHL na Arenisport :wink:

Citiraj:
Direktan prenos 03.02.2012. NHL: Nashville – Philadelphia na kanalu Arena Sport 1 od 01h


http://www.tvarenasport.com/channel/2012/02/03


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 05 Feb 2012, 14:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
E gledaćemo američki fudbal, valjda će biti zanimljivo.

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 16 Feb 2012, 00:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10466
Kupa Radivoja Koraca na Arenisport.


Citiraj:
Finalni košarkaški turnir Kupa Radivoja Koraća biće održan od 16. do 19. februara u Nišu. Arena Sport je otkupila prava prenosa svih utakmica koje su budu igrale u SC Čairu.
Slika

Raspored prenosa Kupa Radivoja Koraća:

ČETVRTAK 16.02 arena-sport-1
18.00h KUP KORACA: Partizan - Mega Vizura

20.30h KUP KORACA: Radnicki - Vojvodina

PETAK 17.02. arena-sport-1
18.00h KUP KORACA: Crvena Zvezda - BKK Radnicki

20.30h KUP KORACA: Hemofarm - Radnicki FMP

SUBOTA 18.02. arena-sport-4
18.00h – POLUFINALE

NEDELJA 19.02. arena-sport-1
20.30h – KOSARKA KUP KORACA: Finale



Detaljnije na:
http://www.tvarenasport.com/vesti/10031 ... sport.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 16 Feb 2012, 09:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 12 Avg 2011, 17:31
Postovi: 137
Citiraj:
Slika


Superbowl na areni bez originalnih americkih reklama nije ni pola spektakla kakav je s njima. Te reklame su mala remek djela i dosta ljudi prati superbowl zbog njih.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 22 Feb 2012, 22:55 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2010, 14:02
Postovi: 88
zna li neko postoji li mogucnost da arena otkupi prava za ligu sampiona sledece sezone za bosnu i hercegovinu? da ne moram gledati utakmicu na bht/rtrs kao veceras Basel - Bayern, a slika mi kao da gledam neku utakmicu iz 1981. godine, a na arenasportHD slika eeeextra, a naravno, kad pocinje utakmica program nestaje :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 22 Feb 2012, 23:02 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17211
Lokacija: Q5HW+6W
Ovo zamračivanje je bilo izuzetak, više se neće zamračivati liga šampiona ;)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 23 Feb 2012, 14:36 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2010, 14:02
Postovi: 88
hvala ti na ovoj vijesti, bas me obradova :thumbright:
a kako su sad to rijesili - cisto informativno me zanima?
p.s. bas sam kup radivoja koraca gledao na arenasportHD i odusevio se - inace nedavno sam skontao da su dodani ti kanali u HD..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3045 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 153  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs