banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 17:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 177 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Mar 2016, 20:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15309
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Mi ne praštamo uspjeh ni glavnim forumskim facama,za ostale da ne pričamo.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2016, 20:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36444
Sta je uspjeh?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2016, 21:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
Ko su forumske face?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2016, 21:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Čiča iz Rogače je napisao:
forumskim facama


oksimoron

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2016, 21:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
seven je napisao:
blaf77 je napisao:
_зока je napisao:
blaf77 je napisao:
Ne moze, kazu da je hrvat. Ne pratite temu!

Kako se računaju polutani?

Pitaj ucteljcu, tj. ovog sto je to rekao.

A njega vec odavno pitamo sta trosi i sto nece da podijeli sa rajom, samo ti ne pratis.

imas ti jos toga da prodjes da istetoviras sladoled na obrazu

neko hoce da svrsta nekoga Zrinka Tutica u banjalucane... a ja se drogiram?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2016, 21:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
da svrsta u banjalucane nekoga Zrinka T-U-tica koji je napisao pjesme poput "Moja domovina", "Za djecu Hrvatske"... a ja se drogiram??? i sta, njemu treba da oprostimo uspjeh?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2016, 22:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
ja nekad pustim tog dadu glisica, ima on nekih pjesmica onako za "kad mi dodje cura"

nego, sto se tice tih banjalucana, cim odu iz banja luke prestanu pricati ijekavicu i pocesto jedu vnago.
eno onaj mali sto je bio na x-factoru ili kako se vec zvalo, ode tri puta u beograd i vec prica ekavicu.
a da ne kazem da ga je neka riba pitala da se slika s njom a on rekao da on nije taj tip nego njegov brat :lol: :lol: :lol:

imala je i ima banja luka dosta talenata ali nema tu podrske, niti ima snage i volje kod ljudi. nigdje nema takve kuknjave i zalopojki kao u bl sto uveliko utice na motivaciju i zelju kod mladih ljudi da naprave nesto. odoh ja sad malo nasiroko ali kad svi seru oprostite i meni.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2016, 22:33 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2010, 23:39
Postovi: 45
Lokacija: Banja Luka
Slažem se u potpunosti


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2016, 22:40 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2010, 23:39
Postovi: 45
Lokacija: Banja Luka
Пеле Мали je napisao:
eno onaj mali sto je bio na x-factoru ili kako se vec zvalo, ode tri puta u beograd i vec prica ekavicu.
a da ne kazem da ga je neka riba pitala da se slika s njom a on rekao da on nije taj tip nego njegov brat :lol: :lol: :lol:


I mislim da taj mali i jeste iz Srbije...bar mi se cini da je negdje to izjavio


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2016, 22:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4876
Ма Миро је једини који вриједи !

https://www.youtube.com/watch?v=jYKR2FPkP8k


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2016, 23:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Banjalucani koji pricaju ekavicu su zlo za sebe...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2016, 23:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
giometar je napisao:
da svrsta u banjalucane nekoga Zrinka T-U-tica koji je napisao pjesme poput "Moja domovina", "Za djecu Hrvatske"... a ja se drogiram??? i sta, njemu treba da oprostimo uspjeh?

Da dubokoumno odgovorim: "A?"

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2016, 00:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4928
Lokacija: 78000
Sport u ovom gradu je propao davno i nema potrebe trositi rijeci o tome.
Sto se tice muzicara, Balkan Expres je davno prasio, Maja Tatic, Romana.. Danas, balkan expres svira po lokalnim pabovima, Maja Tatic ne postoji na sceni, Romana takodje ( postoji u paparaco lovu na pinku ). Dado Glisic i te pizdarije, to nije uspijeh... Lukijan i nije banjalucanin uopste, decko je iz Kragujevca il tako nesto.
Recimo Mladen Tomic je decko koji je napravio nesto i koji ne krije odakle dolazi. I taj isti ima punu podrsku banjalucke raje, a i medija.

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2016, 00:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2009, 20:31
Postovi: 349
Lokacija: BL
Samo sam ovo čekao. Pišem isključivo o banjalučkim muzičarima uglavnom bendovima jer sam bio u tim vodama. Imam dovoljno godina i sjećam se muzičke "scene" u Banjaluci prije rata, u ratu i malo poslije rata. Dinar, u koji se kleo i Nele Karajlić, nije prihvaćen u Banjaluci a za takav "poduhvat" grupe Dinar se nije htjelo trošiti love.
Basdans i Radio.Tu se spominje jedno ime koje će razvaliti sve što je iole bilo dobro u našem gradu: Govno nad govnima... Miroslav Miro Janjanin. Uništio je Basdans koji je bio perspektiva, u rangu EKV. Preko svojih veza je nekako sredio da se od Basdansa odustane jer nisu perspektivni i da se sva lova uloži u grupu Radio čiji album i nije bio loš za ta vremena. Pljuvao ih je u javnosti gdje god je stigao. Basdans se raspao i ostavio za sobom demo snimke koje je i sad teško nabaviti i uglavnom su lošeg kvaliteta.
Viktor Viktorija. Još jedno imo "vrijedno pomena": Ljudski smrad... Zoran Zoka Đurić. Pokušali su biti Crvena Jabuka broj 2 ali poče rat i uvališe se u odnose sa javnošću u sklopu prvog Krajiškog korpusa i postadoše Medeni Mjesec. Zoka je uspio izvući lovu i snimiše album i spot za pjesmu "Krajino mati".
Big Beng, Chamade, Grey i još par bendova koji su mogli nešto uraditi u BL. Dvojac Miro i Zoka su se iz petnih žila napeli da to razvale i uspjeli su. Sponzore i bitne ljude koji su odlučivali gdje će se lova ulagati privukli su na način da su oni renomirane face a da su svi ostali niko i ništa. Kulminacija je nastupila kad je grupa Chamade razvalila po gledanosti i slušanosti za to vrijeme i okolnosti. Opet taj tandem, Miro i Zoka, su uspjeli da izdejstvuju kod urednika SRT-a i Srpskog radija da se zabrani emitovanje pjesama grupe Chamade. Srećom najslušaniji radio je bio BiG i tu nisu mogli ništa da učine po tom pitanju. Išlo se dotle da je sa jednog koncerta banjalučkih bendova u Boriku, koji je snimala Nezavisna televizija, izbrisan nastup grupe Chamade i kao takav je emitovan na Nezavisnoj televiziji.
Za kraj Romana. Vidjela je da pored takvih faca neće moći ništa uraditi po pitanju svoje karijere i otišla je u Sarajevo da pjeva prateće vokale Hariju Varešanoviću za pjesmu koja je bila na izboru BiH za Eurosong. Miro je trabunjao preko medija i gdje je god stigao kako je Romana izdajnik Srpstva. Nećete vjerovati na sljedećem izboru pjesme za Eurosong, Miro je bio u glavnom žiriju i to u njemu mrskom Sarajevu.
Izvinite što sam bio ovako opširan ali nije baš sve do Banjalučana nego do onih koji su krojili muzičku scenu ovdje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2016, 06:01 
Dobro me podsjeti, grey i big beng danas preslusam rado, imaju stvarno par stvari koje su mi bile dobre, a vjerovatno bi bili i bolji da su se malo vise exponirali. Za basdans sam samo cuo, nisam nikada ni jednu pjesmu preslusao...

Je li igor vukojevic banjalucanin? Sjetim se njegovih par hitova sa pocetka karijere, dok je pravio koliko-toliko normalnu muziku tj. rokenrol... "zovite doktora" i "necu da znam" (uh, dobro mi ostala u sjecanju mlada dama iz ovog spota)...if you know what i mean... :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Mar 2016, 06:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5279
Marijan Beneš.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2016, 07:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
avlijas je napisao:
Ljudski smrad... Zoran Zoka Đurić. Pokušali su biti Crvena Jabuka broj 2 ali poče rat i uvališe se u odnose sa javnošću u sklopu prvog Krajiškog korpusa i postadoše Medeni Mjesec. Zoka je uspio izvući lovu i snimiše album i spot za pjesmu "Krajino mati".

rijetko smrdljiv lik, ljigavac, sve za pare


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2016, 13:25 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2010, 23:39
Postovi: 45
Lokacija: Banja Luka
avlijas je napisao:
Basdans i Radio.Tu se spominje jedno ime koje će razvaliti sve što je iole bilo dobro u našem gradu: Govno nad govnima... Miroslav Miro Janjanin. Uništio je Basdans koji je bio perspektiva, u rangu EKV. Preko svojih veza je nekako sredio da se od Basdansa odustane jer nisu perspektivni i da se sva lova uloži u grupu Radio čiji album i nije bio loš za ta vremena. Pljuvao ih je u javnosti gdje god je stigao. Basdans se raspao i ostavio za sobom demo snimke koje je i sad teško nabaviti i uglavnom su lošeg kvaliteta.
Viktor Viktorija. Još jedno imo "vrijedno pomena": Ljudski smrad... Zoran Zoka Đurić. Pokušali su biti Crvena Jabuka broj 2 ali poče rat i uvališe se u odnose sa javnošću u sklopu prvog Krajiškog korpusa i postadoše Medeni Mjesec. Zoka je uspio izvući lovu i snimiše album i spot za pjesmu "Krajino mati".
Big Beng, Chamade, Grey i još par bendova koji su mogli nešto uraditi u BL. Dvojac Miro i Zoka su se iz petnih žila napeli da to razvale i uspjeli su. Sponzore i bitne ljude koji su odlučivali gdje će se lova ulagati privukli su na način da su oni renomirane face a da su svi ostali niko i ništa. Kulminacija je nastupila kad je grupa Chamade razvalila po gledanosti i slušanosti za to vrijeme i okolnosti. Opet taj tandem, Miro i Zoka, su uspjeli da izdejstvuju kod urednika SRT-a i Srpskog radija da se zabrani emitovanje pjesama grupe Chamade. Srećom najslušaniji radio je bio BiG i tu nisu mogli ništa da učine po tom pitanju. Išlo se dotle da je sa jednog koncerta banjalučkih bendova u Boriku, koji je snimala Nezavisna televizija, izbrisan nastup grupe Chamade i kao takav je emitovan na Nezavisnoj televiziji.
Za kraj Romana. Vidjela je da pored takvih faca neće moći ništa uraditi po pitanju svoje karijere i otišla je u Sarajevo da pjeva prateće vokale Hariju Varešanoviću za pjesmu koja je bila na izboru BiH za Eurosong. Miro je trabunjao preko medija i gdje je god stigao kako je Romana izdajnik Srpstva. Nećete vjerovati na sljedećem izboru pjesme za Eurosong, Miro je bio u glavnom žiriju i to u njemu mrskom Sarajevu.
Izvinite što sam bio ovako opširan ali nije baš sve do Banjalučana nego do onih koji su krojili muzičku scenu ovdje.


Pa Janjanin je i pjevao u grupi Radio koliko se sjećam ili griješim, to objašnjava i zašto se umješao u gašenje Basdans-a.

A Nezavisnu da ne pominjemo...rtv koja je imala perspektivu dok nisu krenule muljaže.

Zoka Đurić...čovjek koji je na svakom događaju kao kobac koji traži nove žrtve...Viktor Viktorija i Željko Karalić, pokušaj Crvene Jabuke :lol: , čak i danas ga ubacuje na koncerte Crvene Jabuke kad god ih dovede u BL.

A Romana, koliko se sjećam, nije pjevala prateći Hariju, nego Pucareviću na izboru pjesme za Eurosong, čini mi se pjesma Suze za kraj. To je bio i prvi javni nastup nekoga iz Banjaluke u Sarajevu poslije rata (ili, kako su novine pisale, prvi put je BL poželjela Sarajevu "Dobro veče" poslije rata).

Gdje je uopšte Željko Karalić? Dejan Nović?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2016, 13:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Nirvana je napisao:
Ko su forumske face?

Шакал и друштво, или како их ја зовем "форумска раја". :) Наравно, то је са њихове тачке гледишта. :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2016, 14:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26569
Lokacija: Banja Luka
Milan je napisao:
Dobro me podsjeti, grey i big beng danas preslusam rado, imaju stvarno par stvari koje su mi bile dobre, a vjerovatno bi bili i bolji da su se malo vise exponirali. Za basdans sam samo cuo, nisam nikada ni jednu pjesmu preslusao...

Je li igor vukojevic banjalucanin? Sjetim se njegovih par hitova sa pocetka karijere, dok je pravio koliko-toliko normalnu muziku tj. rokenrol... "zovite doktora" i "necu da znam" (uh, dobro mi ostala u sjecanju mlada dama iz ovog spota)...if you know what i mean... :D


Nije, on je tvoj sugradjanin u turskoj opstini :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 177 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs