banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 19:18 Danas je 28 Jun 2026, 19:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Feb 2014, 14:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31564
Lokacija: Je Suis Ahmed
Draga Elta ja ponovo na 466 nemam ništa, lokacija ista, centar. Hvala.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2014, 14:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4995
Evo odgovor sa eltine FB stranice,ikao sam znao sta je al aj :D http://i.imgur.com/DVrkiUh.jpg


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2014, 15:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Ma da. Prvo su izbacili SK koji prenosi Euroligu, pa su sad izbacili B92 koji prenosi Eurokup. Ovi sa Elte bas mrze kosarsku.


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2014, 15:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4995
Nije do elte,nego do B92...


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2014, 15:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Ma da, Elta nikad nije kriva, a mi svakim danom ostajemo bez sve vise normalnih kanala.


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2014, 15:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4995
Ne branim eltu,ali ajde mi objasni kako su to svi uspjeli da izgube B92..


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2014, 15:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Pa ne govorim samo za B92.
Cinjenica je da je to samo jedan od mnogih kanala koji vise nema na Elti u poslednjih godinu-dvije. A u to vrijeme nisu ni za jedan ubacili dostojnu zamjenu.
Neka su oni ubacili 35 ili koliko vec Pinkova, pa Pinkovi i ovi seljacko-muzicki kanali cine skoro 50% kanala u Eltinoj ponudi..


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2014, 15:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2428
Lokacija: 静かな丘
Kao što je Gazda pisao u temi Pinkova, Mitrović je ukinuo Pink Grand 1 i sad ide Bravo Music umjesto Granda pa valjda će Eltaši promjeniti identifikaciju a isto tako i na Private Spice koji se sada zove Brazzers TV a na Cartoon Networku ne treba oznaka TCM jer sada CN ide 0-24.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2014, 15:51 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Avg 2008, 20:02
Postovi: 61
@amadeus, je li postoji određeni razlog zašto nisu ubačeni PinkMusic 4 i 5 ?


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2014, 16:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 04 Feb 2013, 20:15
Postovi: 206
Šteta za B92, ali ako kanal nema dozvolu za reemitovanje u bih, i izbacili ga svi iz ponude, to nije do elte.
Ubačen i rtl kockica, dobar dječiji kanal.
Ponovo epg "iskočio", samo na pinkovima ima sad i na par kanala šta ide sledeće, nema za čitav dan, inače na nekim kanalima bio je i za 3 dana
Ima li iko aktivacijsku karticu za porno kanale, isplati li se uzimati, kakvi su ova 4 pink erotic, valjajuju li ičemu..


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2014, 16:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Nov 2010, 16:36
Postovi: 409
filozof sa vrbasa je napisao:
Draga Elta ja ponovo na 466 nemam ništa, lokacija ista, centar. Hvala.
Isto važi, za istu lokaciju na 410MHz , mogu kuću sagraditi koliko cigli ima u slici.

_________________
Internet paket- 40 KM, Cijena opreme i njeno montiranje 630 KM- (sada i za 3D kanale). Gledati druge kako se pate sa kablovskim ili IPTV operaterima- NEPROCJENJIVO! Neki programi se nemogu gledati tek tako, za sve ostalo tu je C.. S.. , i TX-L47WT50EK.


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2014, 17:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5218
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Djeca nam pricaju hrvatski a mi se cudimo...


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2014, 17:21 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
To bi možda bilo za čuđenje da postoji iole kvalitetan dječiji ili obrazovni program na srpskom. Ovako ostaje da se gleda ili retardirani Nidžo Cvrčak ili nešto od hr dječijih emisija. Btw, RTL kockica je iznenađujuće dobar, naročito ako se uzme u obzir da je dio hrvatskog RTL-a koji je bljak. Možda zato što mu gro programa čini ili prijeratna TVZg produkcija ili strane emisije obrazovnog karaktera.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2014, 17:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2428
Lokacija: 静かな丘
Na mjestu B92 stoji slijedeće obaviještenje:

Citiraj:
"Poštovani korisnici

Kanal b92 je ugašen zbog ukidanja saglasnosti za dalje reemitovanje. Našu programsku šemu smo obogatili sa sljedećim kanalima: RTL 2HR (418,00 MHz SR 6900, QAM 256), Fight Sports (426,00 MHz SR 6900, QAM 256), Pink Western, Pink Classic (450,00 MHz SR 6900, SAM 256), Pink Style (458,00 MHz SR 6900, QAM), Pink Grand 1, RTL Kockica (466,00 MHz SR 6900, QAM 256), Pink Erotic 1,2,3,4 (522,00 MHz SR 6900, QAM 256).

Da biste mogli pratiti navede(ne) kanale potrebno je preskenirati Vaš TV ili DVB-C prijemnik."


To za jezik vam stvarno ne stoji, po meni je to čisto politikanstvo. Mene više nervira miješanje ekavice i ijekavice što npr moja generacija zna raditi. Što je rekao moj profesor Srpskog jezika ili govori ijekavski ili ekavski nikako miješano. Ima ih dosta što se smiju sa ksa, ksa, ksa (xa xa xa dok ostatak teksta ide latinicom). Tako da nema opasnosti od Hrvatskog kanala, sve je u našim glavama.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2014, 17:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4995
Vidio sam i ja to,ali sta ce nam ubaciti umjesto B92,necemo vljd cekati kao i zamjenu za Novu Tv


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2014, 17:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
:lol: :lol:

Koliko sad zvanicno ima Pinkova?


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2014, 17:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2014, 14:55
Postovi: 115
Lokacija: Бања Лука
Ma ko će ih sve izbrojati :D

_________________
"Мозак је програмиран да упија инструкције, лажи су мелем за умртвљене функције..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2014, 17:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29910
Lokacija: Banjaluka
Nisam siguran da znam brojati do te cifre..

Nego hvala Elti sto nam omogucuje da uzivamo u silnim Pinkovima. Trebaju izbaciti sve druge kanale i ostaviti samo Pinkove!


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2014, 17:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2014, 14:55
Postovi: 115
Lokacija: Бања Лука
Ma da nam je još koji Pink Grand, Style, Soap, Reality i onda će ponuda biti potpuna! :roll:

_________________
"Мозак је програмиран да упија инструкције, лажи су мелем за умртвљене функције..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2014, 18:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Nov 2010, 16:36
Postovi: 409
ferdinand je napisao:
Djeca nam pricaju hrvatski a mi se cudimo...

Kada smo već kod toga, zašto je sada 80% programa na Discovery i NG , hrvatski titl ?

_________________
Internet paket- 40 KM, Cijena opreme i njeno montiranje 630 KM- (sada i za 3D kanale). Gledati druge kako se pate sa kablovskim ili IPTV operaterima- NEPROCJENJIVO! Neki programi se nemogu gledati tek tako, za sve ostalo tu je C.. S.. , i TX-L47WT50EK.


Vrh
  
 
 [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597 ... 1193  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs