banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 07:24 Danas je 26 Jun 2026, 07:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Jan 2014, 20:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
E gdje mi živimo kad se ljudi u 2014. raduju što su dobili EPG.

Ni ja ne mogu da vjerujem da elta do sad nije imala EPG, to nije ni na nivou najmanjeg kablovskog operatera. Sad vidim da m:tel nije najgori, bar od početka ima EPG. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Jan 2014, 20:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5218
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
I meni epg brza sat...tj sada na hrt pise dnevnik od 20:30 do 20:56.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Jan 2014, 20:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
namjestice oni to dogodine

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Jan 2014, 21:08 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Je l' imate kakav "eksterni" risiver ili direkt uključite kabl u tv? Ako imate risiver pogledajte u podešavanjima to oko vremena.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Jan 2014, 21:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4995
Ja gledao na Echolite ima samo GMT+1 al to nema nikakve veze sa EPG-om :p


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Jan 2014, 21:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
Ma nije do resivera,do njih je ne caprkajte nista,strpljenja malo

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Jan 2014, 21:51 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
Nije do podešavanja vremena na TV-u/risiveru, podaci koji se šalju su pomjereni za sat vremena:

Slika

vrijeme koje piše je "korektno", ali tu treba da stoji UTC vrijeme, a kod nas je trenutno UTC+1...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Jan 2014, 22:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
Valjda ce ovi to znati da rijese u Elti

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Jan 2014, 23:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
Hoces reci - Amadeus, posto ni u koga vise ne treba polagati nade :D

Nego Amadeuse, sta bi sa onim SKY Plus, hoce li se to rjesavati. Evo idu izbori, ko zna koji po redu u Srbiji, pa rekoh da vidimo, sta kaze PPV.*

I da, sta ce se emitovati na frekvenciji Nove? Ili ce i dalje stajati onako - telop? Malo glupo ono sad onako izgleda.

*PPV- Prvi potpredsjednik Vlade :evil3:


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Jan 2014, 10:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Jun 2013, 11:13
Postovi: 203
Kome treba EPG, imam vec dugo na tel. tvprofil.net, sve tacno i precizno. Bolje da su se bavili novim kanalim, 50% kanala vracevi i vracare, naravno sve popraceno pjesmom (Uceraj, Oceraj....Doceraj). Bas me interesuje kako ce raditi EPG na novoubacenom kanalu (TV PD), k`o zmigavac malo radi malo ne :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Jan 2014, 15:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3686
Lokacija: Roma
Sad će testni period trajati 6 mjeseci i svejedno ni poslije toga neće valjati.


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Jan 2014, 16:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Feb 2009, 20:11
Postovi: 393
Aj ljudi malo optimizma neće da škodi, sad će nam ubaciti i axn i npr. Scifi


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Jan 2014, 16:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
    points je napisao:
    Sad će testni period trajati 6 mjeseci i svejedno ni poslije toga neće valjati.

    Provjerena informacije dogodine ce biti sve tip-top!


    Vrh
      
     
    PostPoslato: 17 Jan 2014, 16:52 
    OffLine
    Veteran
    Veteran

    Pridružio se: 02 Sep 2009, 11:40
    Postovi: 1376
    points je napisao:
    Sad će testni period trajati 6 mjeseci i svejedno ni poslije toga neće valjati.



    Da onda ugasim odmah? Da te ne mucimo 6 mjeseci?


    Vrh
      
     
    PostPoslato: 17 Jan 2014, 17:03 
    OffLine
    Početnik
    Početnik

    Pridružio se: 11 Apr 2013, 23:09
    Postovi: 46
    Amadeus imaš li kakvih informacija hoće li biti EPG i na TXTV,pošto je ista programska šema,pa reko mozda i ovo radite zajedno...?Hvala


    Vrh
      
     
    PostPoslato: 17 Jan 2014, 17:10 
    OffLine
    Majstorski kandidat
    Majstorski kandidat
    Korisnikov avatar

    Pridružio se: 23 Nov 2011, 15:35
    Postovi: 478
    Lokacija: СрПсКо СаРаЈеВо
    Пошто видим да је амадеус човјек који ради у Елти, волио бих да одговори на пар питања...

    1. Када ће коначно сваки гледалац бити у стању на дигитали гледати све ПИНК канале, без обзира на тип телевизора?
    2. Када ћете вратити СК јер сте наводно добили некакав спор?
    3. Када ћете вратити СКАЈ+? (реално каквих домаћих телевизија има, овај је одличан)
    4. Када ћете убацити замјенски канал за Нову?
    5. До када ћемо имати онај Маглај на коме је Хајат?
    6. Када ће из понуде бити избачен други К3 и умјесто њега стављен неки други канал?
    7. Има ли какве шансе да се убаце неки нови спортски канали? Изузев поменутог СК?

    _________________
    РЕПУБЛИКА СРПСКА


    Vrh
      
     
    PostPoslato: 17 Jan 2014, 17:20 
    OffLine
    Stara kuka
    Stara kuka

    Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
    Postovi: 4995
    Popravljeno vrijeme sto se tice EPG-a :) Vidim EPG i na srbijanskim kanalima :) Na Pink BH nema :D(realno ko jos gleda PinkBH),to sto na Elti 1 HD nema to je realno :)

    Ako je od pomoci ljudima iz Elte i amadeusu,kad budu ubacivali za ove lokalne kanale,da dosta tv rasporeda ima na tvprofil.com


    Vrh
      
     
    PostPoslato: 17 Jan 2014, 17:49 
    OffLine
    Pripravnik
    Pripravnik

    Pridružio se: 29 Jun 2013, 11:13
    Postovi: 203
    tvprofil.net


    Vrh
      
     
    PostPoslato: 17 Jan 2014, 18:06 
    OffLine
    Pripravnik
    Pripravnik

    Pridružio se: 29 Jun 2013, 11:13
    Postovi: 203
    amadeus je napisao:
    points je napisao:
    Sad će testni period trajati 6 mjeseci i svejedno ni poslije toga neće valjati.



    Da onda ugasim odmah? Da te ne mucimo 6 mjeseci?

    Ugasi ga slobodno, digli ste to na nivo kao lansirate raketu u svemir, a Cajevac vam za lansirnu rampu zaduzen. Izadjite malo iz svog sela pa vidite kako to funkcionise u okruzenju, usput ugasi kanale koji prikazuju satorsku muziku i vraceve, dakle nije bitan kvantitet nego kvalitet. Naravno, mozete imati i 300 kanala samo dogovorite da se otvori par lokalnih TV kuca i da jedni druge reemituju, zabava nam je zagarantovana.


    Vrh
      
     
    PostPoslato: 17 Jan 2014, 18:49 
    OffLine
    Voajer
    Voajer

    Pridružio se: 17 Dec 2013, 13:36
    Postovi: 3
    I.Sarajevo, bar kod mene, ja i par komšija nemamo od 9 jutros nijednog programa sem Pink BH na analogiji.


    Vrh
      
     
     [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576 ... 1193  Sledeća

    Sva vremena su u UTC [ DST ]


    Ko je OnLine

    Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


    Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
    Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
    Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
    Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

    Idi na:  
    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
    Hosting BitLab
    Prevod - www.CyberCom.rs