banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 06:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 114  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 13 Sep 2018, 17:06 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1242
boban1982 je napisao:
Bila je danas prijepodne,sada su promjenili.Na epg mješaju program srb i bih verzije,tačniji je program na aplikaciji SK.

Pa sad gore ispod SK1 stoji najava za odbojku Srbija-Kamerun.

Ko uopšte onda ima prava prenosa košarke u BiH? Protiv Gruzije je bilo na SK1 HR, a protiv Njemačke nije bilo prenosa, ako se dobro sjećam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 13 Sep 2018, 17:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6040
Ima SK ali na BiH verziji može direktno ići utakmica BiH ali ne i Srbije,nažalost


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 13 Sep 2018, 17:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4865
DaBogda se ugasili.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 13 Sep 2018, 17:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6040
Gledam na aplikaciji SK kada izaberem Srbiju isto nema košarke nego ide odbojka u pola 9.Nisu valjda odbojci dali prednost ispred košarke?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 13 Sep 2018, 17:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Okt 2016, 08:18
Postovi: 299
I meni ovo sve više ide na živce i mislim kad istekne ugovor odjaviti total bih. Ovo stvarno vise nema smisla . Umjesto da na listu stave i sportklub 1 Srb verziju sad kad imamo bih verziju ( kad može ići hr verzija ,može i sr ) oni ništa. U isto vrijeme u Hrvatskoj potpuno puštaju sportklub 1 Srb verziju koja prenosi formulu 1 a uopšte nemaju prava za taj kanal i pogotovo za prenos formule na teritoriji hrvatske .
Upravo testiram eon za lg smart TV I bolja m je opcija plaćati za to a uz put koristiti card sharing I gledati skoro sve. Samo se nadam da će Polaris ubaciti konačno RTS HD na svoje transpondere.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 13 Sep 2018, 17:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6040
SK 1 BiH nema na satelitu pa ne može biti ni pušten kao poseban kanal.A kao što drugi pišu ,srbijanske verzije nema ni na mtel iptv.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 13 Sep 2018, 17:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Okt 2016, 08:18
Postovi: 299
Ne znam kolega Boban zašto ne prihvatiš ovo što pišem. U satelitskom svijetu sam više od dvadeset godina ( od prvih nokia mediamaster resivera i Samsunga 9500 pa do dreamboxa i svega . Nije da se hvalim )
Dan poslije utakmice zvezde u Salzburgu su podigli sportklub1 BiH na tp 11471 na mjestu amc hd I to je sad verzija koju mi imamo na listi total bih


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 13 Sep 2018, 17:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6040
Bitno je da nemamo srbijansku verziju.Samo pitam sa koje frekvencije ide BiH verzije pošto na 11471 ide verzija koja na ekranu ima oznaku HD i na tu frekvenciju prebačen je 5 septembra.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 13 Sep 2018, 17:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Okt 2016, 08:18
Postovi: 299
Ma pusti oznaku što piše na kingofsat jer njima to neko tako javi. Bitno je da vidiš da na satelitu postoje tri verzije sportklub 1 u HD formatu ( bih , sr i cg )
Za hrvatsku i Sloveniju još nemaju HD već idu u SD i sportklub i slo i hr

Ja ću baš večeras testirati na kojem sportklubu će ici preko net TV plus aplikacije jer imam i nju i tamo uz sve moguće sportklubove ide i još jedan za kojeg još nigdje nisam ništa pročitao. Piše samo sk bijelim slovima bez ikakve brojne oznake i ide skroz drugačiji program nego na bilo kojem sportklubu na totalu ili eonu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 13 Sep 2018, 19:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Okt 2016, 08:18
Postovi: 299
Pregledao sam sve ove moje aplikacije koje imam i ovako stoje stvari ..
Na net TV plus aplikaciji ni jedan od 13 različitih sportklubova koje imam ne prenosi grčka - Srbija što znači da je sportklub totalno nezainteresiran za taj prenos ( možda je razlog to što RTS ima prava za Srbiju .
Druga zanimljiva situacija je da sam ,po prvi put , primijetio da mi ne želi otvoriti RTS 1 i RTS HD preko net TV plus aplikacije . To do sad nisam primjetio ( da li je zbog sukoba RTS i United media ili zbog IP adresa iz BiH i Hrvatske kojim pristupam , ne znam )
Koristim mtel ADSL i 4g mobilni internet iz Hrvatske .
Na eonu koji imam kao korisnik totala radi RTS 1 preko 4g hrvatske mreze ( nije mi se dalo testirati preko mtel ADSL )
Na eonu od telemacha ( ona puna verzija za smart TV koju mi totalovci ne možemo imati ) isto ide RTS 1 i slika je skoro pa savršena na ekranu od 49 inča ,iako nije HD verzija tog kanala
. Ovdje moram napomenuti da inače eon za smart TV ima daleko bolji kvalitet slike u odnosu na android verziju ili PC verziju koju imamo mi preko totalovog naloga .
Što me dovodi do zaključka da mi je najbolje tražiti da kupim eon za smart TV od nekog iz Srbije . Tj. najbolje je sačekati da vidimo kako će se rasplesti ovaj sukob RTS United media .
I da . I preko rts planeta aplikacije ne radi RTS 1 i RTS HD


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 13 Sep 2018, 19:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1242
Ne mogu ni ja da otvorim RTS preko VLC plejera, probao sam nekoliko linkova, čak ni onaj koji je dosad stabilno radio, uz manja kočenja, večeras neće ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 13 Sep 2018, 19:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6040
RTS ne bi ni smio biti na bilo kojoj platformi UG.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 13 Sep 2018, 19:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1242
Može li iko provjeriti s ovim iz Sport kluba zašto nema prenosa Srbije u BiH?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 13 Sep 2018, 19:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4865
Uzmu prava i drže ih kod sebe, nikome ne daju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 13 Sep 2018, 19:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5075
Lokacija: Banja Luka
Ja ponovo ne mogu da vjerujem sta se desava u 21. vijeku. Bacam pare na dvije kablovske i da me ovako jebu.
Sad definitivno dizem ruke od svega, jebeni lopovski mtel ce izgleda u kucu umjesto svega ovoga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 13 Sep 2018, 19:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
goran0904 je napisao:
Pregledao sam sve ove moje aplikacije koje imam i ovako stoje stvari ..
Na net TV plus aplikaciji ni jedan od 13 različitih sportklubova koje imam ne prenosi grčka - Srbija što znači da je sportklub totalno nezainteresiran za taj prenos ( možda je razlog to što RTS ima prava za Srbiju .
Druga zanimljiva situacija je da sam ,po prvi put , primijetio da mi ne želi otvoriti RTS 1 i RTS HD preko net TV plus aplikacije . To do sad nisam primjetio ( da li je zbog sukoba RTS i United media ili zbog IP adresa iz BiH i Hrvatske kojim pristupam , ne znam )
Koristim mtel ADSL i 4g mobilni internet iz Hrvatske .
Na eonu koji imam kao korisnik totala radi RTS 1 preko 4g hrvatske mreze ( nije mi se dalo testirati preko mtel ADSL )
Na eonu od telemacha ( ona puna verzija za smart TV koju mi totalovci ne možemo imati ) isto ide RTS 1 i slika je skoro pa savršena na ekranu od 49 inča ,iako nije HD verzija tog kanala
. Ovdje moram napomenuti da inače eon za smart TV ima daleko bolji kvalitet slike u odnosu na android verziju ili PC verziju koju imamo mi preko totalovog naloga .
Što me dovodi do zaključka da mi je najbolje tražiti da kupim eon za smart TV od nekog iz Srbije . Tj. najbolje je sačekati da vidimo kako će se rasplesti ovaj sukob RTS United media .
I da . I preko rts planeta aplikacije ne radi RTS 1 i RTS HD

Na nettv plusovoj stranici piše da se isti ne može pratiti na teritoriji ex-Yu zemalja. Ako negdje progledaju kroz prste, gledaju da svakako zamrače ono što je najvažnije. I Orion tv zamračuje uvijek kada je neki sport u pitanju, bilo da je demo ili imaš pretplatu (zato je više i ne obnavljam, ne plaćam da bih gledao po nešto, po nekad).

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 13 Sep 2018, 19:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6040
RTS prenosi u Srbiji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 13 Sep 2018, 19:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4865
Kakve veze ima Srbija, mi živimo u R. Srpskoj, gdje prenos za našu teritoriju!

Hvala mtelu, koji nije zamračio i Elti koja je zamračila, ali prenos ipak ide (ko zna zna).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 13 Sep 2018, 19:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1702
ide normalno preko iq mobile gledam rts utakmicu ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 13 Sep 2018, 19:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6040
I to nije po propisu što mtel nije zamračio RTS.Ili će dobiti tužbu od RTS ili će RAK pokrenuti spor.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 114  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs