banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 07:50 Danas je 25 Jun 2026, 07:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Nov 2013, 16:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
nepokoreni je napisao:
Pola grada nema programa na Elti.... :-?

Сад да ја кажем нешто о величини и подешености САТ антена и читавог система, испашће да "даљински гледам". Па нећу. Ради се једноставно о ванредним временским приликама, чуј ко је чуо да снијег пада у новембру. Мислим стварно... :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Nov 2013, 17:14 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
Stvarno si više dosadan... za tvoju informaciju, nestalo je struje u Boriku i zato nije radila kablovska.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Nov 2013, 18:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Nov 2010, 16:36
Postovi: 409
To što je borik bio oko 20min bez struje, nije razlog da 2/3 grada nemaju catv uslugu.

_________________
Internet paket- 40 KM, Cijena opreme i njeno montiranje 630 KM- (sada i za 3D kanale). Gledati druge kako se pate sa kablovskim ili IPTV operaterima- NEPROCJENJIVO! Neki programi se nemogu gledati tek tako, za sve ostalo tu je C.. S.. , i TX-L47WT50EK.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Nov 2013, 18:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
<Enter_name> je napisao:
Stvarno si više dosadan... za tvoju informaciju, nestalo je struje u Boriku i zato nije radila kablovska.

4 sata nije bilo struje?

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Nov 2013, 18:49 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
Naravno da to nije razlog da veći dio grada ostane bez kablovske, ali nije bilo zbog snježnih padavina, kako naš kolega sinip vidi na daljinu...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Nov 2013, 23:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10487
Lokacija: Banja Luka
meni pink&roll, pinkmusic, pinkmusic2 i pinkmusic3 redovno ispadaju svakih nekoliko minuta
prijatelj koji zivi u naselju Sunca kaze da kod njega redje ispadaju
sta je problem?

i vaznije pitanje - sto nema test1 kanala vec nekoliko dana? :lol:

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Nov 2013, 08:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2013, 08:16
Postovi: 388
To što je nestalo struje tamo negdje u nekom dijelu BL nikako ne smije biti opravdanje za prekid kablovske. Plaćam svoj račun i moram ga platiti i ako ostanem bez posla, bez auta, bez oka, ... Boli me k. za to što je Eltašima ispala neka utičnica tamo negdje u pm.
Neka umanje račune ili neka nabave agregat.

_________________
...kme, kme, ... budžet...
Krađe koje su i slepci videli: Novi Pazar, Voždovac ...


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Nov 2013, 20:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
Jos jedan medijski gigant uvrsten je u ponudu Elta kabela. Ubacivanje renomirane TV Prijedor u ponudu razlog je novog povecanja cijena usluga dragog nam operatera. Iz povjerljivih izvora koji nisu zeljeli da im navodimo imena ( op aut aka ATV ) saznajemo da ce pretplata biti povecana za cijelih 0,08 KM. Edit: TV Prijedor na 514 000 MHz


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Nov 2013, 20:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4995
O Boze gdje ide ovo :P


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Nov 2013, 20:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2004, 22:13
Postovi: 1141
Lokacija: BL
Ka CS-u :)

Sent from my PAP4300 DUO using Tapatalk

_________________
Infostan - Online portal za zajednice etažnih vlasnika


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Nov 2013, 20:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
80Vlado je napisao:
To što je nestalo struje tamo negdje u nekom dijelu BL nikako ne smije biti opravdanje za prekid kablovske. Plaćam svoj račun i moram ga platiti i ako ostanem bez posla, bez auta, bez oka, ... Boli me k. za to što je Eltašima ispala neka utičnica tamo negdje u pm.
Neka umanje račune ili neka nabave agregat.

tako je :thumbright:

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Nov 2013, 21:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
sad preskenira 514000 frekvenciju i nadje tu cuvenu tv prijedor i jos uz nju arena sport 1 sr, ne znam sta ce nam dvije arene sport 1 iz srbije

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Nov 2013, 21:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4995
Nisi pratio ta Arena 1 SR,stoji tu zato sto mi koji imamo Echolite risivere,ne mozemo da je gledamo u MPEG-4(tj.rece amadeus da je do polarisa) i nek stoji tu :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Nov 2013, 01:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2013, 08:16
Postovi: 388
A šta je to CS?

_________________
...kme, kme, ... budžet...
Krađe koje su i slepci videli: Novi Pazar, Voždovac ...


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Nov 2013, 08:09 
Card Sharing...


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Nov 2013, 13:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Okt 2013, 18:53
Postovi: 132
Znali ko da li ima forum gdje se pise KATV TXTV


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Nov 2013, 10:42 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 11 Apr 2013, 23:09
Postovi: 46
Nema foruma za TXTV...


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Nov 2013, 16:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4995
Pa napravite temu :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Nov 2013, 20:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4995
Sta je sa Sky+,nema ga vec 4 dana :P


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Nov 2013, 07:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
I sta sa njim, ko to gleda, neka ga i nema, ajde kad nema arene, pa pitaju, nego dodje nema Vikoma vec dva sata tresem se :)


Vrh
  
 
 [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554 ... 1193  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs