banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 13:33 Danas je 25 Jun 2026, 13:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Nov 2013, 00:11 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Avg 2011, 20:18
Postovi: 777
Cestitam Elti na pucanju Arena, bas kad Urugvaj treba da nabije Jordan.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Nov 2013, 00:12 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Avg 2011, 20:18
Postovi: 777
djukares je napisao:
Gazda1970 je napisao:
tako da sve je do elte,a ne do SK


Da mtel, bh telekom, blicnet, elta i ostalih 90 % operatera koji nisu vlasnicki vezani za Telemach svi su oni krivi sto nemaju SK. Da bas tako je svi su krivi. Krivi su i operateri u Srbiji koji nemaju SK. Kriv je i Telekom Slovenije u Sloveniji koji isto nema SK. Svi su krivi, samo Total je uvijek u pravu.



Cinjenica je da je ELTA, manirom obicnih kokosara, varala Sportklub, i tu se razlikuje od ostalih operatera koje si pobrojao.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Nov 2013, 07:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
nidjeveze je napisao:
Cestitam Elti na pucanju Arena, bas kad Urugvaj treba da nabije Jordan.

Nisi imao sta gledati znali su ovi iz Elta da se ne smaras pa su ugasili, inace zavrsilo bez golova ;)


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Nov 2013, 12:49 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Avg 2011, 20:18
Postovi: 777
Na analognim arenama se moglo vidjeti nešto pa sam pratio. Smor utakmica, niđeveze :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Nov 2013, 18:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
Amadeus, stala ti je Vojvodina. Enter, na kojoj frekvenciji sada ide Gucevo?


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Nov 2013, 20:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Sep 2009, 11:40
Postovi: 1376
Ide na 52.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Nov 2013, 15:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2011, 15:35
Postovi: 478
Lokacija: СрПсКо СаРаЈеВо
питање за амадеуса

Имам дигиталну и рисивер opticum xc80, последњих 15-20 дана буквално на сваком каналу се повремено појављују сметње, али не оне карактеристичне за нестанак сигнала или звука, већ сметње које ни сам не знам објаснити, ради се о видео сметњама, сваких 5-10 минута се деси иста, а уједно се дешава и да се губи сигнал,да би исти повратио морам мало рисивер помјерити и каблове од истог да би поново дошао???... До чега може бити? Да ли је рисивер оштећен,покварен (одмах да кажем да сам ону кутијицу проводну гледао и неби требало да је до ње? Вјерујем да није до ТВ-а јер је све функционисало са те стране сасвим солидно...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Nov 2013, 01:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Кабловска без порнића. :roll: :confused1:


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Nov 2013, 08:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
Sanjo nocas da smo dobili SK i ja sam puko stvarno sta sve ne sanjam, svih sest SK kanala, bice nesto od toga xD


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Nov 2013, 14:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Okt 2013, 18:53
Postovi: 132
Imate li Pink Music 2


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Nov 2013, 18:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4995
zumbul je napisao:
Imate li Pink Music 2

Ima =)


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Nov 2013, 18:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Okt 2013, 18:53
Postovi: 132
Koja frekvencija


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Nov 2013, 19:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4995
Jel ti koristis Eltu ili TXTV ??


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Nov 2013, 19:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Okt 2013, 18:53
Postovi: 132
TXTV


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Nov 2013, 01:08 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 11 Apr 2013, 23:09
Postovi: 46
Nema Pink music 2 na TXTV...


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Nov 2013, 20:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5347
Lokacija: HEAVEN
Nisam bas pratio temu, jel' se Nova vise ne prikazuje na digitali? Zadnjih par dana non stop stoji ono: Program iskljucen zbog zastite prava, bla bla... Nebitno sta se prikazuje na kanalu...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Nov 2013, 20:57 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
http://elta-kabel.com/index.php?module= ... kaz&id=164

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Nov 2013, 16:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29908
Lokacija: Banjaluka
I evo ga, prvi snijeg i automatski nema slike/neta svako malo. Pa ni wireless ne jebu ovoliko vremenski uslovi kao Eltinu kablovsku..


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Nov 2013, 16:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Pola grada nema programa na Elti.... :-?

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Nov 2013, 16:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2004, 22:13
Postovi: 1141
Lokacija: BL
zerocool je napisao:
Pa ni wireless ne jebu ovoliko vremenski uslovi kao Eltinu kablovsku..

Na Wireless-u uopšte nema problema, pogotovo ako se koristi moderna 802.11N oprema

_________________
Infostan - Online portal za zajednice etažnih vlasnika


Vrh
  
 
 [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553 ... 1193  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], dejann i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs