banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 11:23 Danas je 25 Jun 2026, 11:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Nov 2013, 15:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Ček, vi sad stvarno toliko uzdižete taj SK kojeg nema 80% operatera u BiH, i sad su svi oni krivi za to što je SK izbačen iz njihove ponude, a taj SK je potpuno nevin?


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Nov 2013, 16:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Jan 2013, 18:39
Postovi: 199
Kako u Srbiji, Crnoj Gori i Hrvatskoj 80% kablovskih operatera ima?


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Nov 2013, 16:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Ali nemaju Arene. Rijetki su koji imaju oboje u ponudi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Nov 2013, 16:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Иком има. А за ЕЛту се зна зашто нема Ск - зато што су лопови.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Nov 2013, 16:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Jan 2013, 18:39
Postovi: 199
IKOM ima, Radijus Vektor ima, Logosoft ima, BBM ima, Max TV ima, PTT ima, M-Kabl ima, Cabling ima, Invest Inzenjering ima. Znaci moguce je.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Nov 2013, 17:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Ал треба да се плати. Е то је за Елту проблем. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Nov 2013, 17:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Dec 2012, 01:27
Postovi: 108
spotpala je napisao:
Zasto nemas mogucnosti, dje zapelo? Eto ja sam ti napisao kako imam 4 provajdera na dvije lokacije i sve uredno, nisu svi idealni, a sta da se radi koliko para toliko i muzike.

Zapelo je jer živim u malom gradu u kom ako hoćete kablovsku možete birati između Elte i IPTV. Već sam napisao zašto mi ne odgovara IPTV.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Nov 2013, 17:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Dec 2012, 01:27
Postovi: 108
djukares je napisao:
[

Pa ovo je posten odgovor. Od svih provajdera na trzistu elta ima najbolju ponudu za tu cijenu i zato korisnik odabere najbolje za njega. I to je to. Ti mogucnosti imas i to je Mtel, blic, Total i elta. Kada pogledas ponude svih provajdera onda se odlucis koji je najbolji od svih. I ti si odabrao eltu, tako da mogucnost imas. To sto zelis imati nesto sto ne postoji u bih to je vec nesto drugo. Mislim da nisi zadovoljan ni drzavom u kojoj zivis tako da to nije nista novo.

Ne živim u BL :D Tako da ili Elta ili Telekom. Živim na granici sa Srbijom. Ponuda Totala za BiH mi ne odgovara jer ima jako malu ponudu kanala iz Srbije. I naravno nema Arenu koju ja ipak mnogo više gledam zbog JSL,ABA lige,LŠ i LE.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Nov 2013, 17:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Dec 2012, 01:27
Postovi: 108
garry69 je napisao:
IKOM ima, Radijus Vektor ima, Logosoft ima, BBM ima, Max TV ima, PTT ima, M-Kabl ima, Cabling ima, Invest Inzenjering ima. Znaci moguce je.

Svi ostali operateri u Srbiji zajedno imaju pretplatnika kao SBB. A tamo nema Arene. IPTV opet nema SK. Ovi ostali imaju beznačajan broj korisnika. Tako da ja i ne krivim ELTU za gubitak SK. Ni ponašanje vlasnika SK nije baš korektno i u sklasdu sa tržišnom utakmicom. Ali iz krivim za gubitak foxovih kanala,explorera,tv1000.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Nov 2013, 17:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
U Srbiji je SBB-u najveći konkurent Telekomov IPTV, koji opet ima manji broj korisnika od SBB-a, a to njihovo nadmetanje se može primijetiti u tim ekskluzivama kojih kod nas na su sreću nema. Tu su još IKOM, Vektor i još neki mnogo manji od ova dva operatera pa zato imaju i jedno i drugo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Nov 2013, 17:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Jan 2013, 18:39
Postovi: 199
Ikom, RV i PTT su jaki, nema Telekom neku prednost u odnosu na njih i svakako SBBu nisu konkurencija. Niko nije.

Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Nov 2013, 11:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2342
Lokacija: Trn
Не могу веровати како данима и данима неки кукају како елта нема СК итд.

Па коме се гледа СК нека узме тотал и решена ствар. Стварно невероватно.

ПС. Нисам претплатник Елте, већ имам Елнет и исто тако немам СК, ал искрено ме није ни брига.


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Nov 2013, 12:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Dec 2012, 01:27
Postovi: 108
Normalno je da "kukamo" kada je SK bio u ponudi do ne tako davno. Drugo imaju oni još svojih grešaka.


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Nov 2013, 13:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Jun 2013, 11:13
Postovi: 203
Opet jahanje po SK i sto nema kako nema, eto ja imam i SK i arenu, total+elta, plati pa gledaj. Evo gledam i na ovom IKOM-u sto se spominje kada to hoces u paketu (SK+Arena) nije bas neka mala cijena.


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Nov 2013, 18:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2978
+1 , i + CS, .... platim, gledam!


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Nov 2013, 19:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2013, 08:16
Postovi: 388
Izgleda da se u Elti razmišlja o pregovorima za uvođenje SK od nove godine.
Konačno da poslušaju kritike korisnika. Samo vjerujem da će nam zbog toga opet povećati pretplatu.

_________________
...kme, kme, ... budžet...
Krađe koje su i slepci videli: Novi Pazar, Voždovac ...


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Nov 2013, 19:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Apr 2003, 13:27
Postovi: 312
80Vlado je napisao:
Izgleda da se u Elti razmišlja o pregovorima za uvođenje SK od nove godine.
Konačno da poslušaju kritike korisnika. Samo vjerujem da će nam zbog toga opet povećati pretplatu.


90 % operatera vjerovatno ramislja vec godinu dana o uvodjenju SK ali nemoze niko nista kada SK neda nikome kanale.


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Nov 2013, 19:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
Pa vjerovatno ne bismo morali klecati pred Solakovim nogama sada, da nismo pokusali "zavrnuti" vece barabe nego sto smo sami. Onako sad sta je tu je, neka ljudi prozivaju. Ima i rezervna opcija. Da se recimo Elta uzdigne na nivo SBB-a i pokrene tri specijalizovana sportska kanala Elta Sport 1, 2, 3 i obezbijedi prava na englesku ligu, spance, formulu 1, moto GP, tenis, NBA itd, kako se ne bi ponizavali ubuduce pred nekom zabacenom kancelarijom u Begisu ili Pesti. Mozemo mi to, jer svi smo mi Elta. :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Nov 2013, 21:42 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 04 Nov 2013, 12:49
Postovi: 2
djukares je napisao:
80Vlado je napisao:
Izgleda da se u Elti razmišlja o pregovorima za uvođenje SK od nove godine.
Konačno da poslušaju kritike korisnika. Samo vjerujem da će nam zbog toga opet povećati pretplatu.


90 % operatera vjerovatno ramislja vec godinu dana o uvodjenju SK ali nemoze niko nista kada SK neda nikome kanale.

Kablovska Ask iz Sarajeva je nedavno obnovila ugovor i ponovo dobila Sportklub kanale u ponudu,članica je Akopa tako da..


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Nov 2013, 22:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4995
tako da sve je do elte,a ne do SK


Vrh
  
 
 [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551 ... 1193  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs