|
Nekako je zanimljiva ta veza , oboljelih od amnezije, radnika Elta kabela i pojedinih korisnika ovog foruma. Korisnici usluga, koji koriste usluge ove kablovske, bar godinu i po unazad, znaju da smo u ponudi imali dva FOX-ova kanala, i Sport klub, i Explorer za 12,90. Sada, bez njih, ali uz hrpu Pinkovih kanala koji kostaju jedan euro, pretplata je visa za 2,1 KM. Toliko banjalucane kosta ruzicasto-slovenacki brak sklopljen u Doboju. Znaci, niko korisnike uopste nije ni priupitao, zele li i dalje u ponudi SK, Fox-ove, Explorer. Neko drugi je presudio u njihovo ime. Niko nije korisnike uopste priupitao zele li bas svi 30 Pinkica. Zele li bas svi da pune dzepove Zeljka Mitrovica. Da je ponudjen zaseban paket, pa nek plati ko ima viska marku-dvije u novcaniku. Tako je trebalo biti. Ali ne. Nije bilo. I ko zna cime je sve jos ucijenjen kablovski nam operater, obzirom da bi Pink trebao imati od 60 do 100 kanala u buducem periodu. Hocemo li svi to placati kao sto placamo sada? Komunikacija sa korisnicima je trenutno-0. Povuceni poslovni potezi u proteklih godinu dana-ispod nivoa mora. A da imamo mogucnost da biramo "kablovskog operatera", pa i ne mozemo. Trziste je "staljinisticki", markacionom linijom, bratski po slovenski, podijeljeno izmedju dva podtriglavska operatera. IPTV nudi gotovo istovjetnu uslugu, kao da imaju istog gazdu, a opet kompas, strane svijeta, balkoni i ZEV-ovi tankih zivaca, presudjuju Totalovim tanjirima u dobrom dijelu grada. Sve u svemu, nije nama , korisnicima u ovom totalitaristicko- kablovskoj eri ni malo lako. Suti, trpi i placaj ruzicasto-tuzlansku boraniju sto ti Kabanica servira. Cccc.
|