banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Jun 2024, 05:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1830 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 92  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 19 Dec 2022, 07:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6048
Drug kakve veze ima ovo što si napisao sa poentom mog komentara? Ovdje je riječ da su najbolji sport prebacili na Premium kanale a da iste još nisu ubacili u ponudu.
Očekujem da na Mtelu mogu gledati najbolji sport što su otkupili.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 19 Dec 2022, 14:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1703
pa zar prave diskriminaciju korisnika? samo mtel dobija arene premium a ostali operateri u njihovom vlasnistvu ne?

drug je napisao:
Zato ti imaš usluge oba DTH operatera na ovim prostorima, pa za tebe nema zime :wink:
:D


ma mogu da se nabiju na onu stvar sto cu im ja uzeti uslugu dva provajdera, da bih imao ono sto zelim gledati. radije cu uzeti neku listu i uz zemaljsku antenu, kada mi istekne ugovor sa polarisom, zivjeti dalje. neko davno rece ovdje, samo dobar internet i ciao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 19 Dec 2022, 15:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6048
Samo mSAT nema Arena Premium kanale.Razlog je u nedostatku slobodnog prostora na satelitu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 19 Dec 2022, 16:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1245
Pa ne mogu tako privlačiti nove korisnike.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 19 Dec 2022, 18:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10467
boban1982 je napisao:
Drug kakve veze ima ovo što si napisao sa poentom mog komentara? Ovdje je riječ da su najbolji sport prebacili na Premium kanale a da iste još nisu ubacili u ponudu.
Očekujem da na Mtelu mogu gledati najbolji sport što su otkupili.


Ma naravno, svi mi, korisnici msat-a se nadamo da će Arena Premium kanali biti uvršteni u ponudu. Ja sam zvao korisnički servis, odmah prvog dana nakon što je mtel iste uvrstio u punudu, i rekli su mi da će Arena Premium kanali biti dostupni korisnicima msat-a. Nisu mi znali reći ni kada će to biti, ni koliko će taj paket koštati. Ono što je sada činjenica, da jesi, u pravu si, samo msat ih nema u ponudi, ali i na kablovskoj ih nemaju svi. Moraš uzeti dodatni paket koji košta 6,44 KM, tako da to sad sve skupa izađe baš puno, puno skupo. Arena Premium je samo u mtel-u u osnovnom paketu.

Moj post je ciljao na nešto drugo. Nije se ticao konkretne situacije. Već generalno gledano. A to je kad podvučeš crtu, nikada nećeš imati sve. Prosječan Banjalučanin da bi "imao sve" mora imati usluge više operatera, mtel i Trion, ili Supernovu i Total, i opet ćeš naletjeti na sportski događaj koji te zanima, a nemaš ga nigdje. Pa čak i da uzmeš sve moguće i nemoguće pakete svih operatera. Na to sam mislio. A sve to jako puno košta. Čast svakome, ko ima dovoljno novca, da to sve poplaća, ja lično stvarno nisam toliko bogat.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 19 Dec 2022, 19:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1955
Lokacija: Prijedor
Za kablovsku moraš prvo potpisati novi Ugovor i onda na to sve dodatnih 7 KM da bi gledao Arene Premium.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 19 Dec 2022, 19:31 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1019
Pa šta ste očekivali, da će te Arene Premium biti besplatne... Čim su Premium oni će ih naplatiti na ovaj ili onaj način,to se odmah znalo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 19 Dec 2022, 19:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6048
Neka ih stave u dodatni paket ali za početak neka ih ponude. Pa korisnici neka odluče hoće li se pretplatiti ili ne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 19 Dec 2022, 19:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1955
Lokacija: Prijedor
dejann je napisao:
Pa šta ste očekivali, da će te Arene Premium biti besplatne... Čim su Premium oni će ih naplatiti na ovaj ili onaj način,to se odmah znalo


Nije problem dodatno platiti,već onaj ko ima važeći Ugovor sa Blicom ili Eltom potpisan prije septembra,mora ponovo novi potpisivati sa paketima iz ponude Supernove.Ja sam u julu potpisao novi Ugovor sa Eltom i ovaj mi odgovara u potpunosti zbog brzine interneta.

Sa druge strane,nije u redu da mtel ili BH Telecom te kanale drži u osnovom paketu.Neka kod svih operatera budu u dodatnom,neće se niko buniti,a ne ovako monopolistička selekcija korisnika.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 20 Dec 2022, 09:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6048
Ovi iz Mtela se prave neobavešteni kao Koštunica

Kažu ako je Arena predvidjela Premium kanale za operatere u BiH da će biti ubačeni u ponudu.
Da korisnici neće biti zakinuti za vrhunski sport jer se isti emituje na Arenama 1-4.

Šta čovjek da kaže na ovo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 20 Dec 2022, 10:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1703
ti si jos dobro i prosao, moji se prave kao da ne postoje, ali racune uredno salju. hahaha

jadno je u cijeloj prici samo to, sto sve tjeraju na silu da se predje na mtel. svi ostali bice donji. i kablovska i msat, a total i polaris su odavno pukli. moji se jos drze dok imamo te bugare, kada nam i to ukinu, zatvaraj birtiju. imate prijatelje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 20 Dec 2022, 14:35 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Dec 2022, 18:35
Postovi: 11
Za par dana će se vidjeti da najbolje utakmice idu na Premium kanalima, jer za to su i stvoreni ti kanali. Ne znam samo zašto bi neko potrošio tolike pare na Engleze i LŠ a ne ponudio korisnicima kanale na kojima se prikazuju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 20 Dec 2022, 18:23 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1019
zato što im je msat sporedna usluga za one koji traže jeftiniju opciju ili nemaju mogućnost za iptv... vidi se po ponudi kanala i kvalitetu slike


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 20 Dec 2022, 18:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6048
Ne bi se složio da je to razlog.Jednostavno odgovorni u Beogradu gdje se vrši uplink kanala na satelit nagurali su na satelit hrpu bezveznih kanala iz njihove produkcije kao i dosta lokalnih tv stanica koji su mjesto zaslužili služeći vlasti.
I sada se treba riješiti bar 6-7 SD kanala da bi se ubacila 3 HD kanala.

A po mom mišljenju,jeftinija je i bolja usluga paketa satelitska i mobilnog neta nego iptv i fiksni net preko adsl.
Izuzimajući ovo s*anje oko ASP.
Osim što je jeftinije ima više HD kanala.
A velika većina korisnika na ADSL ne može potrošiti 200 GB interneta,ne računajući potrošene podatke za tv.

Ovi u Mtelu pojma nemaju,u MTS neće ništa da kažu korisnicima van Srbije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 20 Dec 2022, 19:18 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1019
boban1982 je napisao:
A po mom mišljenju,jeftinija je i bolja usluga paketa satelitska i mobilnog neta nego iptv i fiksni net preko adsl.
Izuzimajući ovo s*anje oko ASP.
Osim što je jeftinije ima više HD kanala.
A velika većina korisnika na ADSL ne može potrošiti 200 GB interneta,ne računajući potrošene podatke za tv.



S tim što te usluge s mobilnim netom imaju ograničen promet pa se možeš pozdraviti s tim ako koristiš streaming tipa Netflix, HBO, Prime video itd, gdje jedna epizoda serije u 4K pojede 4-5 GB. Meni za 10 dana ode oko 200 GB

A i na satelitskoj nemaš vraćanje programa unazad.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 20 Dec 2022, 19:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6048
A na ADSL možeš uživati u gledanju 4K sadržaja?
Poenta je da tamo gdje je fiksni net dostupan preko adsl tehnologije bolje uzeti satelitsku i mobilni net.Džaba i premotavanje unazad kad nemaš HD kanale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 20 Dec 2022, 19:49 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1019
boban1982 je napisao:
A na ADSL možeš uživati u gledanju 4K sadržaja?

vjerovao ili ne - može.
prije optike sam imao na ADSL 15 Mbps i gledao 4K bez problema. Opet bih prije izabrao i sporiji net ali flat, samo da mi promet nije ograničen.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 21 Dec 2022, 10:01 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Dec 2022, 18:35
Postovi: 11
Meni napisali da Arena Premium kanala nema u ponudi operatera u BiH hahahahh. Ja razumijem da je sve copy-paste, al' bar nek smisle nešto novo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 22 Dec 2022, 08:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2015, 17:48
Postovi: 549
Treba i njih razumjeti, ovi što odgovaraju po Facebooku i što se javljaju u Call centru, to su sve studenti sa prve ili druge godine, rade tu po par mjeseci i za neku crkavicu možda 400 KM. Jedva da zna šta je Liga Evrope ili Liga Konferecija, a kamoli da će znati hoće li Arena Premium na m:sat.

Prije par dana sam imao neki problem sa Internetom, nazovem ih, čujem po glasu da mi se javila neka seka možda 18-19 godina, počela nešto pričati, vidim da ne zna, reko hvala ti u svakom slučaju i na kraju sam riješim.

_________________
*FIFA Club of the 20th Century*


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:SAT
PostPoslato: 22 Dec 2022, 16:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6048
Ne odlučuje se u Banja Luci kada će na satelit Arena Sport Premium BiH kanali.
Za Engleze bar imamo PL kanal.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1830 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 92  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs