banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 12:08 Danas je 25 Jun 2026, 12:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Avg 2013, 12:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Jun 2013, 11:13
Postovi: 203
Bas sam uzivao prosle sezone kup Barsa - Real direktno na SK al` zamalo :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2013, 20:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
Sta je ovo sky + srbija umjesto espn

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2013, 22:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
Vuciceva i Nikoliceva partijska televizija, nasljednica SVET PLUS INFO.

http://www.skyplus.rs/

https://sr-rs.facebook.com/pages/TV-SKY ... 6036044559


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Avg 2013, 09:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2428
Lokacija: 静かな丘
Hljeba i igara. Sve same vijesti i muzički blokovi. Ko da imamo malo takvih kanala.
Nemam ništa protiv nek stoji ali vratite i HRT 4 jer ste ga nepravedno skinuli nakon što je bio ubačen.
Evo EPG-a za Sky+ : http://www.sbb.rs/epg/channel/sky-plus?date=2013-08-07

btw nije li Sky+ nekad bio fantomska televizija čini mi se u Crnoj Gori. Puštali su piratske blockbustere i slično.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Avg 2013, 09:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3686
Lokacija: Roma
Kakvo kreativno ime :pukeleft:


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Avg 2013, 11:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Što ljudi toliko traže HRT 4? Imam ga na satelitu i na njemu su samo blokovi vijesti, poneka emisija sa HRT 1 i većina programa je Info kanal sa Hrvatskim radiom u pozadini. Mislim da ovde skoro nikog ne zanimaju vijesti iz Hrvatske i sigurno je zato izbačen.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Avg 2013, 13:02 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 30 Mar 2012, 22:23
Postovi: 57
Ni ja ne razumijem zasto HRT 4. Zaista. Sjednice, vjesti, vrijeme, temperature mora i opet ukrug.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Avg 2013, 13:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1982
Lokacija: Transilvanija
Pa dobro, u ljetnom periodu je pametno znati u koliko toplu/hladnu vodu ce se umakati g__. :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Avg 2013, 13:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2428
Lokacija: 静かな丘
Ako može Sky+ koji me apsolutno ne zanima onda može i HRT 4 koji osim informativnog programa ima i dokumentarnog a i evo sutra tekma Rijeke pa eto razlog više :) Hoću da gledam "Putovanje u daleke krajeve", "Romi u Europi", "Bez komentara", "Priče iz Afrike", "Govornicu", "Znanstvene vijesti"...

Da naravno nekima smeta HRT 4 koji je totalno nerazumljiv a RTR Planetu i France 24 savršeno razumiju. Hoću da budem objektivan i da gledam sve pa da sam prosuđujem.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Avg 2013, 14:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Pa eto, kanal je free na satelitu, pa ako imaš antenu možeš ga gledati.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Avg 2013, 14:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2428
Lokacija: 静かな丘
Nemam antenu plaćam Eltu može nešto i meni i sličnima na vodu. SciFi channel sam također pisao i tražio kao i za HRT nebrojeno puta mailom ali ništa. Bitno je da imamo milion muzičkih kanala, NadrCNN-ovi, Džungle sad i Sky+ ko šljivi one što hoće nešto naučne fantastike.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Avg 2013, 15:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
CopyLeft je napisao:
btw nije li Sky+ nekad bio fantomska televizija čini mi se u Crnoj Gori. Puštali su piratske blockbustere i slično.


Nije to taj SKY. :D Ovo je Nikolicevo Nebo.

Daky je napisao:
Što ljudi toliko traže HRT 4? Imam ga na satelitu i na njemu su samo blokovi vijesti, poneka emisija sa HRT 1 i većina programa je Info kanal sa Hrvatskim radiom u pozadini. Mislim da ovde skoro nikog ne zanimaju vijesti iz Hrvatske i sigurno je zato izbačen.


Pa trazi samo Copy. Za sad. :wink:

CopyLeft je napisao:
Bitno je da imamo milion muzičkih kanala, NadrCNN-ovi, Džungle sad i Sky+ ko šljivi one što hoće nešto naučne fantastike.


Sve muzicke kanale mogu slobodno izbaciti ali neka ni za zivu glavu ne diraju tzv CNN iz Gradiske :wink: MTS ne dam ni po koju cijenu. I neka ne dira niko ni Pink'n'roll. Ostalo sve moze van. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Avg 2013, 18:25 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 30 Mar 2012, 22:23
Postovi: 57
CopyLeft je napisao:
Nemam antenu plaćam Eltu može nešto i meni i sličnima na vodu. SciFi channel sam također pisao i tražio kao i za HRT nebrojeno puta mailom ali ništa. Bitno je da imamo milion muzičkih kanala, NadrCNN-ovi, Džungle sad i Sky+ ko šljivi one što hoće nešto naučne fantastike.


Otkud naucna fantastika na HRT 4?!
Jedino ako ne mislis na to kada na sjednicama sabora govore o tome kako je ulazak u EU nacin izlaska iz krize :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Avg 2013, 23:14 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Avg 2011, 20:18
Postovi: 777
Nisam u BL danima, pa ovdje pratim šta se dešava....recite mi da se šprdate u vezi sa tom Skajnaprednom televizijom umjesto ESPN-a, pliz!?


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Avg 2013, 23:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2009, 20:31
Postovi: 351
Lokacija: BL
nidjeveze je napisao:
Nisam u BL danima, pa ovdje pratim šta se dešava....recite mi da se šprdate u vezi sa tom Skajnaprednom televizijom umjesto ESPN-a, pliz!?
Nažalost to je surova istina :x


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Avg 2013, 00:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Citiraj:
Sve muzicke kanale mogu slobodno izbaciti ali neka ni za zivu glavu ne diraju tzv CNN iz Gradiske :wink: MTS ne dam ni po koju cijenu. I neka ne dira niko ni Pink'n'roll. Ostalo sve moze van. :D


Je l' CNN uživo prenosi program MTS ili odloženo neke emisije?


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Avg 2013, 06:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
Samo nocni program CNN-a je MTS uzivo. Sve ostalo nije u isto vrijeme kao i u Srbiji. Cak ima emisija kojih uopste nema na MTS-u vec su "uzete" sa Srpske naucne televizije ili su nabavljene samo za potrebe CNN-a. Ali je gotovo sav program MTS-ov.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Avg 2013, 15:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Feb 2009, 20:11
Postovi: 393
Nisam bio u bl neko vreme i sad vidim da mi ne rade pink action 3,movies 3,soap,pink 3,world,zabava,pink and roll. Pa bi zamolio druga amadeusa ako nije na nekom godisnjem da podleda sta se moze uraditi,u pitanju je sony s serije.
I kakvo je stanje kod ostalih korisnika.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Avg 2013, 16:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
Meni na digitali nema zvuka, jos nekom?


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2013, 15:18 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Avg 2011, 20:18
Postovi: 777
Kod mene nema Sportkluba, već par mjeseci.


Vrh
  
 
 [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512 ... 1193  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], midju i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs