banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 04:54 Danas je 25 Jun 2026, 04:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Avg 2013, 15:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2428
Lokacija: 静かな丘
Možda ti TV ne podržava HD kanale. Ako nije Full HD ili barem HD Ready onda moraš kupiti risiver.
Imaš li SD Arene?

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Avg 2013, 16:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5084
Lokacija: Banja Luka
Bilo je sve ok do ovih zadnjih tumbanja kanala, sve 4 HD Arene sam imao.

Ev ti specifikacija pa gledaj. Full HD je, nema godinu dana kako sam ga kupio.

http://www.lg.com/uk/monitors/lg-M2350D-tv-monitor


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Avg 2013, 16:26 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
I kod mene su bili nestali kanali sa 506 MHz, preskenirao tu frekvenciju ponovo i opet su tu. Pošto ti pronalazi samo 112 kanala, a ima ih 136 (fali ti 24), to znači da neke nosioce nije uspio pronaći. Imaš programsku šemu par stranica ispred, vidi koji nosioci ti nedostaju, pa probaj ručno preskenirati.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 19:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Maj 2013, 17:56
Postovi: 209
ima li ko listu kanala net tv plus da mi pošalje da mogu gledati sk


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 19:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Maj 2013, 17:56
Postovi: 209
ili ima li gde na netu a da se može ovde gledati neka firma koja daje sport klub


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 21:03 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2013, 08:16
Postovi: 388
Elta neće imati Sportklub ni kada on bude FTA :).

_________________
...kme, kme, ... budžet...
Krađe koje su i slepci videli: Novi Pazar, Voždovac ...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 22:30 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 30 Mar 2012, 22:23
Postovi: 57
Kad se malo bolje razmisli, pitanje je ko je tu bio u pravu. Sport Klub ili Elta. Mada sam mozda malo i subjektivan jer sam iznerviran zbog sadasnjeg ponasanja Sport Kluba ali...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 22:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Ја ти кажем да имам икс-ипсилон корисника и плаћам ти мање годинама, онда се испостави да ја имам икс-ипсилон-цет корисника и ти ме отјераш у три лијепе и кажеш е qрац ћеш више да добијеш. И ко је ту крив, ја или ти? :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 22:48 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 30 Mar 2012, 22:23
Postovi: 57
Samo polako. Neke dve strane su potpisale ugovor. Ugovor se postovao ili nije. Ako neka strana ne postuje ugovor, druga ga raskida. Ako smatra da je ostecena, pokrece gradjansku parnicu. Nesto nisam vidio (osim rekla-kazala) da je neko nekog tuzio. Ne tvrdim da je Elta bila u pravu niti da je posteno igrala. Ali je i sadasnje ponasanje vlasnika Sport Kluba prema stanovnicima na ovim prostorima u najmanju ruku POGANO!
Ako ih je neko prevario (elta), neka ih tuze. Zasto da mi korisnici ispastamo. Zato i kazem. Pitanje je sta se sve tu izmedju dve strane izdogadjalo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 22:51 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 30 Mar 2012, 22:23
Postovi: 57
A i ruku na srce, pitanje je da li je program Sport Kluba bolji od programa koji mozemo pratiti na 5 Areninih (od kojih je 4 HD).


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 23:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Danijels je napisao:
Samo polako. Neke dve strane su potpisale ugovor. Ugovor se postovao ili nije. Ako neka strana ne postuje ugovor, druga ga raskida. Ako smatra da je ostecena, pokrece gradjansku parnicu. Nesto nisam vidio (osim rekla-kazala) da je neko nekog tuzio. Ne tvrdim da je Elta bila u pravu niti da je posteno igrala. Ali je i sadasnje ponasanje vlasnika Sport Kluba prema stanovnicima na ovim prostorima u najmanju ruku POGANO!
Ako ih je neko prevario (elta), neka ih tuze. Zasto da mi korisnici ispastamo. Zato i kazem. Pitanje je sta se sve tu izmedju dve strane izdogadjalo.

Ниси пратио на часу. Елта је тужена између осталог и због пиратерије а и Елта тј. АКОП су се жалили "Конкуренцијском вијећу" :D :D :D на понашање ИКО МЕдије, тј. СК&Цо. :) Било већ качено у дискусији. А капитализам је поган, ако већ раније ниси примјетио.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 23:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Danijels je napisao:
A i ruku na srce, pitanje je da li je program Sport Kluba bolji od programa koji mozemo pratiti na 5 Areninih (od kojih je 4 HD).

Неко воли дербије Жељо - Сарај'во и ЦЗВ - Партизан а неко Барселона - Реал и Манчестер - Арсенал. Па како коме...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 23:13 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 30 Mar 2012, 22:23
Postovi: 57
sinip je napisao:
Danijels je napisao:
Samo polako. Neke dve strane su potpisale ugovor. Ugovor se postovao ili nije. Ako neka strana ne postuje ugovor, druga ga raskida. Ako smatra da je ostecena, pokrece gradjansku parnicu. Nesto nisam vidio (osim rekla-kazala) da je neko nekog tuzio. Ne tvrdim da je Elta bila u pravu niti da je posteno igrala. Ali je i sadasnje ponasanje vlasnika Sport Kluba prema stanovnicima na ovim prostorima u najmanju ruku POGANO!
Ako ih je neko prevario (elta), neka ih tuze. Zasto da mi korisnici ispastamo. Zato i kazem. Pitanje je sta se sve tu izmedju dve strane izdogadjalo.

Ниси пратио на часу. Елта је тужена између осталог и због пиратерије а и Елта тј. АКОП су се жалили "Конкуренцијском вијећу" :D :D :D на понашање ИКО МЕдије, тј. СК&Цо. :) Било већ качено у дискусији. А капитализам је поган, ако већ раније ниси примјетио.


A presuda je?


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 23:16 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 30 Mar 2012, 22:23
Postovi: 57
sinip je napisao:
Danijels je napisao:
A i ruku na srce, pitanje je da li je program Sport Kluba bolji od programa koji mozemo pratiti na 5 Areninih (od kojih je 4 HD).

Неко воли дербије Жељо - Сарај'во и ЦЗВ - Партизан а неко Барселона - Реал и Манчестер - Арсенал. Па како коме...


Pa ako bi smo brojali, vise bi ljudi na ovim prostorima gledalo derbi Paertizan - C. Zvezda nego Real - Barselona zar ne?


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2013, 06:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1982
Lokacija: Transilvanija
Eto nam ga kapitalizam. Trazili smo - gledajmo.
Nije bas zahvalno suditi ko je tu u pravu, jer ne znamo sve cinjenice. Ali glavni rezultat je taj da niko ne posmatra korisnike usluga i njihove zahtjeve. A najzalosnije je to da se niko ne sikira oko te cinjenice. Konkurencijsko vijece? Malo sutra, imamo kvazi institucije koje trebaju biti u sluzbi gradjana, medjutim, mislim da one rade potpuno suprotno od toga.
Zivimo na divljem zapadu, odnosno svi uzimaju zakon u svoje ruke i ponasaju se kako hoce, a imamo institucije takve kakve imamo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2013, 07:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jul 2008, 14:20
Postovi: 456
U Prijedoru od jutros nema nijednog kanala. Zna li neko šta je u pitanju?


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2013, 08:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2428
Lokacija: 静かな丘
sinip je napisao:
Danijels je napisao:
A i ruku na srce, pitanje je da li je program Sport Kluba bolji od programa koji mozemo pratiti na 5 Areninih (od kojih je 4 HD).

Неко воли дербије Жељо - Сарај'во и ЦЗВ - Партизан а неко Барселона - Реал и Манчестер - Арсенал. Па како коме...

Osim toga na Arenama možeš pratiti i najbolja evropska takmičenja Ligu Prvaka i Evropa Ligu u kompletu u kojima igraju najbolji timovi međusobno. 8)

@corttex možda proširuju mrežu lokalno. Nazovi ih, ako nije možda ti je pukla parica pa nek ti poprave.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2013, 09:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Danijels je napisao:
sinip je napisao:
Danijels je napisao:
Samo polako. Neke dve strane su potpisale ugovor. Ugovor se postovao ili nije. Ako neka strana ne postuje ugovor, druga ga raskida. Ako smatra da je ostecena, pokrece gradjansku parnicu. Nesto nisam vidio (osim rekla-kazala) da je neko nekog tuzio. Ne tvrdim da je Elta bila u pravu niti da je posteno igrala. Ali je i sadasnje ponasanje vlasnika Sport Kluba prema stanovnicima na ovim prostorima u najmanju ruku POGANO!
Ako ih je neko prevario (elta), neka ih tuze. Zasto da mi korisnici ispastamo. Zato i kazem. Pitanje je sta se sve tu izmedju dve strane izdogadjalo.

Ниси пратио на часу. Елта је тужена између осталог и због пиратерије а и Елта тј. АКОП су се жалили "Конкуренцијском вијећу" :D :D :D на понашање ИКО МЕдије, тј. СК&Цо. :) Било већ качено у дискусији. А капитализам је поган, ако већ раније ниси примјетио.


A presuda je?

Процес је у току. Чуће се...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2013, 09:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
CopyLeft je napisao:
@corttex možda proširuju mrežu lokalno. Nazovi ih, ako nije možda ti je pukla parica pa nek ti poprave.

Нема "парица" у кабловском систему... ;)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2013, 09:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jul 2008, 14:20
Postovi: 456
Evo konačno dobih odgovor da nema signala u cijelom gradu i da je uzrok to što je nestalo struje na Lisini i da će opet sve proraditi za sat-dva...


Vrh
  
 
 [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511 ... 1193  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs