banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 19:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 361 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 11 Dec 2012, 20:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Stubborn je napisao:
хвала деспоте на клипу, сад сам погледао...
и онако, може проћи, мада сам ја очекивао нешто сличније сложној браћи, али добро. наравно да ћу наставити пратити


п.с. гледам ове босанске муслимане како пјене у коментарима, и пљују по нелету. а била је и она кампања пљувања прије прве епизоде, од кад се објелоданило да неле сниме... људи су пљували да нису ни знали о чему се ради

е због тога ми дође да напишем: екстра, баш је добра емисија. браво нелееее 8)


bravo,zbog toga sam i ja rekao da mi je bas bas dobro,da sam se cijepao od smjeha....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 11 Dec 2012, 20:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Sep 2010, 12:08
Postovi: 124
Stubborn je napisao:
хвала деспоте на клипу, сад сам погледао...
и онако, може проћи, мада сам ја очекивао нешто сличније сложној браћи, али добро. наравно да ћу наставити пратити


п.с. гледам ове босанске муслимане како пјене у коментарима, и пљују по нелету. а била је и она кампања пљувања прије прве епизоде, од кад се објелоданило да неле сниме... људи су пљували да нису ни знали о чему се ради

е због тога ми дође да напишем: екстра, баш је добра емисија. браво нелееее 8)


Pa kad tu nema Zenita, Djure, Minke i ostalih originalnih clanova, logicno je da ce ovo bili karina zesca. TLN je iskljucivo sarajevski, bosanski, humor i sad tu praviti "sarajevske fazone" na srbijanski nacin bre, kume, cale, to neide. Ovo je samo losa kopija nadrealista i nista vise. Lose jest, to treba priznati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 11 Dec 2012, 20:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
pa nije bilo neleta,djure u ratnim sarajevskim nadrealistima pa niko nije kenjao po njima kako su plagijatori

ovde je toliko ocigledno da je sve zbog toga zato sto nele stoji iza toga,eno djuro je napravio onu krs seriju nasa mala klinika pa se niko nije pretjerano nervirao zbog toga


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 11 Dec 2012, 20:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
Meni je ova pilot epizoda super. Mogli su malo više ideja ali vjerovatno će biti i toga.
Većina humora je bila na vlastiti račun zato nevidim zašto bi je iko pljuvao.
Puno bolje od onih Kursadžija u kojem je Gedža car a svi ostali su luzeri, pederi, glupsoni.
Nele je fino odradio i pokazao kako se treba šaliti na vlasititi račun u stilu Monty Pythona.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 11 Dec 2012, 20:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Copy ne provaljuj se. Ono sinoc je krs zesci i rasprodaja Neletovog ugleda, a Frisky je najbolje objasnio zasto - humor izmjesten van prirodnog okruzenja.

Ne mogu reci da je dobro nesto sto nije samo da bi kontrirao Sarajlijama. To sto oni pljuju ima najmanje veze sa kvalitetom serije, al' to je vec posao za strucna lica. (citaj: psihijatre)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 11 Dec 2012, 22:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Sep 2010, 12:08
Postovi: 124
mandrak je napisao:
pa nije bilo neleta,djure u ratnim sarajevskim nadrealistima pa niko nije kenjao po njima kako su plagijatori

ovde je toliko ocigledno da je sve zbog toga zato sto nele stoji iza toga,eno djuro je napravio onu krs seriju nasa mala klinika pa se niko nije pretjerano nervirao zbog toga


Ja, ali Djuro nije nazvao svoju seriju Nadrealna nasa mala klinika, nego je to projekat za sebe. Dok je ovo i imenom i scenski ripp-off originalne TLN. Normalno da ce raja to usporedjivati, kao sto su usporedjivali i Zenitov projekat Nadrealna TV, koja je opet bila mini krs al je bilo gledljivo donekle. TLN je jednostavno sarajevski humor i kad bi ga u Zenici, Zagrebu ili Mostaru radili to opet nebi bilo to. Bar ja tako mislim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 11 Dec 2012, 22:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
shakal je napisao:
Copy ne provaljuj se. Ono sinoc je krs zesci i rasprodaja Neletovog ugleda, a Frisky je najbolje objasnio zasto - humor izmjesten van prirodnog okruzenja.

Ne mogu reci da je dobro nesto sto nije samo da bi kontrirao Sarajlijama. To sto oni pljuju ima najmanje veze sa kvalitetom serije, al' to je vec posao za strucna lica. (citaj: psihijatre)


To mali. U sridu. Ni lijevo ni desno.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 11 Dec 2012, 22:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
meni je gledljivo, i nastaviću gledati... nisam imao ni jednu zabludu da bi ovo sad trebalo biti nesto jako kao tln, gledam bez te stege i dobro mi je.
a ovo za izmještanje humora ne bih komentarisao

dok ovu kontru bosanskim muslimanima sam onako iz sprdnje napisao

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 12 Dec 2012, 03:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Meni je ovo ODLIČNOOO! ODLIČNO! ODLIČNO! Sjajno, čak šta više mnogooo bolje od one Top liste nadrealista u kojoj me baš nervirao taj tzv. sarajevski humor (mis'im ako tu ima i ''h'' od humora). Nele, Koja i ona glumica, što glumi hašku tužiteljku, mislim da je Vesna Trivalić u pitanju, su odlično odradili posao.
Marko Kraljević legenda, a najjači citat:,,Sanjao sam neke čudne Srbe, pričaju srpski, a misle turski.'' Prejako, oduševljen sam. Pošto se iz aviona vidi da je emisija prosrpski orijentisana, bojim se da će sad da graknu mnoge ''dušebrižničke'' nevladine organizacije za zaštitu dece, kuraca-palaca i sl. Sa pričom da se ugrožavaju dečija prava sa promovisanjem nasilja i bla bla (mislim pre svega na ''Realnu školu'').

Sad će neki pomisliti da ja ovu emisiju hvalisam samo radi kontriranja onima iz Tamnog vilajeta. Al' stvarno meni je ovo 100 puta bolje od TLN koji su me često iritirali sa onim usiljenim sarajevskim ''fazonima'', za koje samo oni misle da su smešni. A evo, večeras me nijedan delić emisije nije iziritirao.

Posle ,,Bez pardona'' meni je ovo nešto najbolje što sam video od humorističke produkcije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 12 Dec 2012, 04:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Sep 2010, 12:08
Postovi: 124
Ako ti je ovo bolje od TLN, onda fakat imas cudan smisao za (ne)humor. Mislim cak i jedini na ovom forumu. Al haj....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 12 Dec 2012, 07:58 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Jun 2009, 12:50
Postovi: 44
Ташко je napisao:
shakal je napisao:
Copy ne provaljuj se. Ono sinoc je krs zesci i rasprodaja Neletovog ugleda, a Frisky je najbolje objasnio zasto - humor izmjesten van prirodnog okruzenja.

Ne mogu reci da je dobro nesto sto nije samo da bi kontrirao Sarajlijama. To sto oni pljuju ima najmanje veze sa kvalitetom serije, al' to je vec posao za strucna lica. (citaj: psihijatre)


To mali. U sridu. Ni lijevo ni desno.


U pravu si, "u sridu".
A kao i većini mojih bl sugrađana, rvatski humor i retardirani skečevi nekih "izeta i rukfaša" su krajnji domet, a sve iz matice je nazadno i zaostalo.
E pa djeco moja ja sam odrastao uz TLN-a i novi primitivizam i naravno da je to klasika za vjeke vjekov.
Nadrealna tv je nešto sasvim novo i totalno drugačije i po formi i po produkciji, tako da ne mješate babe i žabe. Kao što je i Složna braća bila drugačija serija, i naravno bila vrh.
Pilot epizoda je po mom mišljenju ispala odlična uz maestralnog Koju, Cvijana i nevjerovatnu Vesnu.
Teme su sjajne, sve u svemu odlično.
A vi što se palite na "ba jarane" humor ( odnosi se na poslijeratni) i RTL, NOVA, HRT, Jutarnji List smisao za humor, šta vam mogu, mogu samo da vam poželim da vas Naš Nele duuugo još zabavlja!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 12 Dec 2012, 08:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
dukicas je napisao:
Meni je ovo ODLIČNOOO! ODLIČNO! ODLIČNO! Sjajno, čak šta više mnogooo bolje od one Top liste nadrealista u kojoj me baš nervirao taj tzv. sarajevski humor (mis'im ako tu ima i ''h'' od humora). Nele, Koja i ona glumica, što glumi hašku tužiteljku, mislim da je Vesna Trivalić u pitanju, su odlično odradili posao.
Marko Kraljević legenda, a najjači citat:,,Sanjao sam neke čudne Srbe, pričaju srpski, a misle turski.'' Prejako, oduševljen sam. Pošto se iz aviona vidi da je emisija prosrpski orijentisana, bojim se da će sad da graknu mnoge ''dušebrižničke'' nevladine organizacije za zaštitu dece, kuraca-palaca i sl. Sa pričom da se ugrožavaju dečija prava sa promovisanjem nasilja i bla bla (mislim pre svega na ''Realnu školu'').

Sad će neki pomisliti da ja ovu emisiju hvalisam samo radi kontriranja onima iz Tamnog vilajeta. Al' stvarno meni je ovo 100 puta bolje od TLN koji su me često iritirali sa onim usiljenim sarajevskim ''fazonima'', za koje samo oni misle da su smešni. A evo, večeras me nijedan delić emisije nije iziritirao.

Posle ,,Bez pardona'' meni je ovo nešto najbolje što sam video od humorističke produkcije.






Vjecna japamija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 12 Dec 2012, 09:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
gogsonbl je napisao:
Ташко je napisao:
shakal je napisao:
Copy ne provaljuj se. Ono sinoc je krs zesci i rasprodaja Neletovog ugleda, a Frisky je najbolje objasnio zasto - humor izmjesten van prirodnog okruzenja.

Ne mogu reci da je dobro nesto sto nije samo da bi kontrirao Sarajlijama. To sto oni pljuju ima najmanje veze sa kvalitetom serije, al' to je vec posao za strucna lica. (citaj: psihijatre)


To mali. U sridu. Ni lijevo ni desno.


U pravu si, "u sridu".
A kao i većini mojih bl sugrađana, rvatski humor i retardirani skečevi nekih "izeta i rukfaša" su krajnji domet, a sve iz matice je nazadno i zaostalo.
E pa djeco moja ja sam odrastao uz TLN-a i novi primitivizam i naravno da je to klasika za vjeke vjekov.
Nadrealna tv je nešto sasvim novo i totalno drugačije i po formi i po produkciji, tako da ne mješate babe i žabe. Kao što je i Složna braća bila drugačija serija, i naravno bila vrh.
Pilot epizoda je po mom mišljenju ispala odlična uz maestralnog Koju, Cvijana i nevjerovatnu Vesnu.
Teme su sjajne, sve u svemu odlično.
A vi što se palite na "ba jarane" humor ( odnosi se na poslijeratni) i RTL, NOVA, HRT, Jutarnji List smisao za humor, šta vam mogu, mogu samo da vam poželim da vas Naš Nele duuugo još zabavlja!

Šta ste napali? Koju sridu? Ako pročitate post vidjećete da sam rekao da je dobra emisija. Nije to TLN ali je opet zabavno. Ja ne odvajam humorističke serije po nacionalnostima. Ono što je dobro dobro je. Crni Gruja je super serija i šteta što je nisu nastavili snimati. Isto tako Top Lista Nadrealista je legendarna i više se nikad neće ponoviti. Nisam pljuvao ni Nadreality Show koji mi je bio ok tako ni neću ni Nadrealnu Televiziju. Nemojte mi stavljati riječi u usta nego pročitajte šta sam rekao.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 12 Dec 2012, 09:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Feb 2009, 20:11
Postovi: 393
gogsonbl je napisao:
Ташко je napisao:
shakal je napisao:
Copy ne provaljuj se. Ono sinoc je krs zesci i rasprodaja Neletovog ugleda, a Frisky je najbolje objasnio zasto - humor izmjesten van prirodnog okruzenja.

Ne mogu reci da je dobro nesto sto nije samo da bi kontrirao Sarajlijama. To sto oni pljuju ima najmanje veze sa kvalitetom serije, al' to je vec posao za strucna lica. (citaj: psihijatre)


To mali. U sridu. Ni lijevo ni desno.


U pravu si, "u sridu".
A kao i većini mojih bl sugrađana, rvatski humor i retardirani skečevi nekih "izeta i rukfaša" su krajnji domet, a sve iz matice je nazadno i zaostalo.
E pa djeco moja ja sam odrastao uz TLN-a i novi primitivizam i naravno da je to klasika za vjeke vjekov.
Nadrealna tv je nešto sasvim novo i totalno drugačije i po formi i po produkciji, tako da ne mješate babe i žabe. Kao što je i Složna braća bila drugačija serija, i naravno bila vrh.
Pilot epizoda je po mom mišljenju ispala odlična uz maestralnog Koju, Cvijana i nevjerovatnu Vesnu.
Teme su sjajne, sve u svemu odlično.
A vi što se palite na "ba jarane" humor ( odnosi se na poslijeratni) i RTL, NOVA, HRT, Jutarnji List smisao za humor, šta vam mogu, mogu samo da vam poželim da vas Naš Nele duuugo još zabavlja!

+1


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 12 Dec 2012, 09:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ljudi, nemojte porediti Nadrealiste i Sloznu bracu sa Nadrealiti souom i sa ovim novim "Nadrealistima".
Imajte bar malo obraza.

A ako se ovaj dio o Rtl-Nova-.... humoru odnosio na mene, onda imas klepku zbog uvrede.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 12 Dec 2012, 09:42 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Jun 2009, 12:50
Postovi: 44
[/quote]
Šta ste napali? Koju sridu? Ako pročitate post vidjećete da sam rekao da je dobra emisija. Nije to TLN ali je opet zabavno. Ja ne odvajam humorističke serije po nacionalnostima. Ono što je dobro dobro je. Crni Gruja je super serija i šteta što je nisu nastavili snimati. Isto tako Top Lista Nadrealista je legendarna i više se nikad neće ponoviti. Nisam pljuvao ni Nadreality Show koji mi je bio ok tako ni neću ni Nadrealnu Televiziju. Nemojte mi stavljati riječi u usta nego pročitajte šta sam rekao.[/quote]

Copy ne provaljuj se. Ono sinoc je krs zesci i rasprodaja Neletovog ugleda, a Frisky je najbolje objasnio zasto - humor izmjesten van prirodnog okruzenja.
Na ove riječi si napisao bravo mali, u sridu!
Humor izmješten van prirodnog okruženja. WTF?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 12 Dec 2012, 09:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
To sto je vama ono od ponedjeljka smijesno, to je zaista vas problem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 12 Dec 2012, 11:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
Bilo kako bilo ili kom' pravo kom' krivo Nadrealna Televizija će se i dalje snimati.
Doza nekorektnog humora se uvijek nađe i to je po meni neizbježno. Uvijek nekome nešto nepaše.
Danas i jeste fora izazvati reakciju a ne sveopštu letargiju. Tako je i sa emisijom "Veče sa Ivanonom Ivanovićem" a i sa "Nadrealnom Televizijom" zato se toga i jeste prihvatila komercijalna Prva Srpska Televizija.

Evo za sve one koji su pretrpili duševnu bol sa ove dvije emisije Prva će večeras emitovati film legendarnog režisera Srđana Dragojevića sa početkom u 22:15 h http://www.prva.rs/sr/program/film/stor ... +gore.html

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 12 Dec 2012, 13:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5038
Lokacija: Gradiška
Složio bih se sa onima koji kažu da je nije moguće porediti TLN od prije rata i ovo sad na Prva TV...jednostavno svi faktori koji utiču na realizaciju ovakvog projekta su potpuno različiti... ono je bilo vrijeme relativno dobrog života sa sumrakom u najavi, a ovo danas je mrkli mrak bez ikakve naznake da će skoro svanuti...dakle treba porediti projekte koji su nastali u istom vremenskom okviru... znači ja bih na primer poredio: "lud zbunjen normalan" (iz sarajevske kuhinje), "naša mala klinika" (zagrebačka) i "nadrealna tv" to jest ovaj projekat... i šta bih zaključio:
-"naša mala klinika"- meni je to više dječija emisija, klinci je obožavaju, gleda se na čitavom prostoru exyu
-"lud zbunjen normalan"- malo kvalitetnije od predhodne ali opet su klinci glavna publika, gleda se na čitavom prostoru exyu
-"nadrealna tv"- surov i sarkastičan opis crnila oko nas, sumnjam da će je klinci gledati, i sumnjam da će se gledati na čitavom prostoru exyu

e sad da su kreatori dali neki drugi naziv kojim ga ne bi dovodili u vezu sa TLN ova polemika se ne bi ni povela, i to smatram za promašaj kreatora... vjerovatno je marketinško krilo insistiralo na tom povezivanju radi animiranja publike ali je kao što vidimo to dvosjekli mač...i naravno TLN se više ne može ponoviti isto kao što se više neće ni ponoviti vrijeme u kome je nastalo ili kao što ja neću više imati 18g...
Zato ne bih apriori otpisivao ovaj projekat, vrijeme će pokazati da li je kvalitetan ili ne, možda će ga za nekih 20-ak godina porediti sa nekim novim kao što se sad dešava...
i na kraju, za mene lično ima prolaznu ocijenu i radije ću gledati "nadrealna tv" nego "naša mala klinika" i "lud zbunjen normalan"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 12 Dec 2012, 14:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
@despot777

Slažem se sa svim što si napisao. Samo meni pašu i "TLN", "Nadrealna Televizija", "Nadreality Show", "Lud, Zbunjen, Normalan", "Naša Mala Klinika", "Bitange i Princeze", "Crni Gruja", "Složna braća", "Nedjeljom ujutro, subotom navečer", "Seks i selo", "Agencija za SIS", "Bez pardona" i svaku od njih smatram posebnim umjetničkim izrazom.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 361 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs