banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 08 Jun 2024, 05:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 188 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Gledate li FTV i "60 minuta" ?
Da 19%  19%  [ 26 ]
Gledam samo 60 minuta 7%  7%  [ 9 ]
Ne, ali znam nekoga ko to gleda 13%  13%  [ 18 ]
Ne i ne znam nikoga ko to gleda 61%  61%  [ 83 ]
Ukupno glasova : 136
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 03 Sep 2009, 16:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Avg 2009, 13:06
Postovi: 300
Lokacija: mjesec
60 minuta je odlicna emisija.svidja mi se jer nema cenzure.uostalom gola istina.
Volio bi da ima vise ovakvih emisija da ovaj narod tu istu i vidi,jer sam je nesposoban zato sto je pod kontrolom ovih istih vodja(mojih ne).
Koliko sam ja primjetio svi su na udaru vjerovatno srazlogom-gdje ima dima ima vatre-


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 18 Jan 2011, 15:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Porodica novinara Federalne TV Slobodana Vaskovića zbog opasnosti od fizičke likvidacije napustila je Banju Luku i BiH na neodređeno vrijeme, javila je FTV.

Iako mu je savjetovano da i on napusti BiH, Vasković je odlučio da ostane i nastavi rad u političkom magazinu "60 minuta" Federalne TV.

FTV ističe da je porodica njihovog kolege morala da napusti BiH zbog medijske hajke koja danima dolazi iz Republike Srpske.

MUP RS-a, bez obzira na službeni zahtjev koji je Federalna TV uputila na njihovu adresu prije pet dana, kada su tražili da se osiguraju imovina i život Vaskovića i članova njegove porodice, do danas je ostao gluv, javlja FTV.


(MOJportal)


Ma zar je dotle došlo?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 18 Jan 2011, 15:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1218
filozof sa vrbasa je napisao:
Ma zar je dotle došlo?

izgleda da nije tacna ta vest ftv-a...

Citiraj:
Ћулум: Васковић демантовао ФТВ

Начелник бањолучког ЦЈБ Дарко Ћулум изјавио је, поводом вијести ФТВ о наводној угрожености њиховог новинара Слободана Васковића у Бањој Луци, да је Васковић у четвртак био у Центру и да је у разговору са инспекторима рекао да њему и његовој породици нису угрожени животи у Бањој Луци.

Ћулум је нагласио да је Васковић том приликом рекао да притисак на њега и чланове његове породице врше медији из РС, али да нису угрожени животи ни њему ни његовој породици, као и да не добија пријетње телефоном.

ФТВ објавила је синоћ да је породица Слободана Васковића због, како кажу, опасности од физичке ликвидације напустила Бању Луку и БиХ на неодређено вријеме.

"Нажалост, породица нашег колеге Слободана Васковића је због опасности од физичке ликвидације напустила Бању Луку и БиХ на неодређено вријеме. Иако му је сугерисано да и он напусти нашу државу, колега Васковић је одлучио да остане и настави рад у политичком магазину '60 минута' ФТВ", наводи ФТВ.

http://www.frontal.rs/cyrl/?page=2&kat=1&vijest=52411


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 18 Jan 2011, 21:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10467
I ova prica izgleda ima vise uglova. Kao i sve u ovoj nasoj cudnoj zemlji.

Citiraj:
ФТВ припрема терен за убиства новинара из РС
Datum: 17.01.2011 22:00
Autor: Горан Маунага

БAЊAЛУКA - Независно удружење новинара Републике Српске позивало је Регулаторну агенцију за комуникације (РAК) да законским средствима заустави медијски терор који врши Федерална телевизија над медијима са сједиштем у РС послије отварања афере "медијског рекета", чији су актери Бакир Хаџиомеровић и Слободан Васковић.
- Челни људи медијских кућа и новинари из РС, који су извјештавали о рекетирању привредника, на јавном сервису Федерације БиХ представљени су као фашисти, што је отворен позив на њихов линч и увод у физичку ликвидацију, саопштио је јуче НУН РС.

НУН РС истиче да су и прије ове афере медији у Републици Српској били жртве вишегодишње хајке Федералне телевизије.

- На овај до сада невиђен напад, као ни протеклих година, Регулаторна агенција за комуникације није реаговала, иако је по закону била обавезна, што озбиљно доводи у питање сврху постојања те државне агенције, наводи НУН РС.

У саопштењу се даље истиче да је Федерална телевизија посљедњих година постала пропагандна машинерија Златка Лагумџије и његовог личног пријатеља Бакира Хаџиомеровића.

- ФТВ је на медијску сцену вратила језик мржње и класичног прогона људи, само зато што не мисле као они или што припадају другом народу, истиче НУН РС.

У саопштењу се додаје да како пролазе они који се супротстављају тој пропагандној машинерији показује примјер породице Влаисављевић из Сарајева.

- Професор на Филозофском факултету Уго Влаисављевић, због критичког става према извјештавању ФТВ-а, смијењен је са челне позиције ПЕН-а БиХ, а његова супруга Сања Влаисављевић, директор Центра за културу дијалога, проглашена је фашистом, а НВО-у који води пресјечен је доток свих донација, због чега је пред гашењем - наводи се у саопштењу НУН РС.
Фашизам на ФТВ-у

У магазину ФТВ-а "60 минута" прошлог понедјељка директор РТРС-а Драган Давидовић, власник "Независних новина" и "Гласа Српске" Жељко Копања и угледни хрватски новинар Денис Куљиш, те изабрани политички представници српског и хрватског народа у БиХ, уз говор мржње и клевете уредника, названи су фашистима уз емитовање фашистичких симбола.

Уз мелодију антифашистичке пјесме "Aј кармела" Дарка Рундека емитоване су фотографије јавних личности, којима се јасно са јавног сервиса ФБиХ свима њима импутира фашизам.

Након што су медији из РС објавили свједочења привредника које су рекетирали новинари "60 минута", њихове челне људе ФТВ оптужила је да "припремају ликвидацију новинара Васковића".



http://www.glassrpske.com/vijest/2/novo ... iz-RS.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 18 Jan 2011, 23:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
ilche je napisao:
60 minuta je odlicna emisija.svidja mi se jer nema cenzure.uostalom gola istina.
Volio bi da ima vise ovakvih emisija da ovaj narod tu istu i vidi,jer sam je nesposoban zato sto je pod kontrolom ovih istih vodja(mojih ne).
Koliko sam ja primjetio svi su na udaru vjerovatno srazlogom-gdje ima dima ima vatre-


Haha, to je odlična emisija ako si maksimalni srbomrzac, mrziš i pljuješ sve što je dobro a pritom srpsko. A pričaju golu istinu samo ako tu istinu gledaš kroz SDP-ove naočare.

Odavno na toj TV nisam ništa gledao, a u zadnje vreme samo seriju Lud Zbunjen Normalan, koja je moram priznati veoma dobra.

Evo Vam jedna dobra fejsbuk grupa vezana za FTV i BHT :lol:
http://www.facebook.com/?ref=home#!/pag ... 3409035809


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 18 Jan 2011, 23:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
Takođe, samo LUD ZBUNJEN NORMALAN, jedna od rijetkih normalnih stvari proizvedenih od strane neke od BiH televizija.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 18 Jan 2011, 23:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
не гледам ништ`.
обрисана из листе канала.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 20 Jan 2011, 12:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1715
Gadno se zakuvalo.

Medijski rat u BiH
četvrtak, 20 Januar 2011 11:57 Deutsche Welle Novosti - Društvo

Nezavisne novine i Glas Srpske nedavno su objavili da je urednik emisije Federalne televizije (FTV) "60 minuta" Bakir Hadžiomerović reketirao zagrebačku INA-u. Hadžiomerović je to demantirao i najavio tužbe, a slučaj će ispitati i hrvatska policija.

Medijski analitičari tvrde da je u BiH, u međuvremenu, eskalirao pravi medijski rat između FTV-a s jedne, te Nezavisnih novina, Glasa Srpske i Radio-televizije Republike Srpske (RTRS) s druge strane i da su etički standardi u međusobnim optužbama potpuno zanemareni.

Banjalučki novinar Političkog magazina FTV-a "60 minuta" Slobodan Vasković za Deutsche Welle kaže da je, suočen sa "strašnom propagandnom mašinerijom Milorada Dodika", bio prinuđen izmjestiti članove svoje porodice van granica BiH, plašeći se za njihovu sigurnost.

Vasković "Mafija u RS-u ima svoju državu"

"Kampanju protiv mene i Bakira Hadžiomerovića vodi režim na čelu sa Miloradom Dodikom, a glavni operativac tog režima je lažna veličina nezavisnog novinarstva Željko Kopanja. On ubija svaki glas koji govori o stvarnom stanju u RS-u", kaže Vasković.

Vasković tvrdi da "mediji pod Dodikovom kontrolom šire lažni optimizam" dok u RS-u vlada "kriminalizovani režim". "Odgovorno tvrdim da mafija u Republici Srpskoj ima svoju državu i da od te mafijaške države pokušava napraviti nezavisnu državu", kaže Vasković.

Prema njegovim riječima, "političkom vrhu RS-a smeta objavljivanje argumenata i dokumenata koji potvrđuju teške kriminalne radnje, zloupotrebe javnih fondova i budžeta u ovom entitetu".

"Niko ovdje nije objavio nijedne riječi o tome da je SIPA podnijela krivičnu prijavu protiv Milorada Dodika i još 14 osoba tereteći ih za zloupotrebu i pljačku 115 miliona maraka, ali su zato Dragana Lukača optužili da je ratni zločinac i kriminalac", kaže Vasković.

NUNS: "FTV vrši medijski teror nad javnim ličnostima u RS-u"

U jeku medijskog rata, novinari Glasa Srpske, Nezavisnih novina i RTRS-a istupili su iz zajedničkog udruženja "BH novinari" i reformirali sopstveno, "Udruženje nezavisnih novinara Republike Srpske" (NUNS).

Predsjednik NUNS-a Dragan Jerinić kaže da "Udruženje 'BH novinari' nije stalo u zaštitu kolega iz RS-a izloženih napadima FTV-a koja je davno izašla iz okvira profesionalnog izvještavanja i godinama vrši medijski teror nad javnim ličnostima u RS-u".

"Mi smo odlučili da odgovorimo na takve medijske napade. Novinari i mediji u Banjoj Luci, odnosno RS-u, ne žele više da šute kad ih ovi iz Federacije BiH godinama bezrazložno prozivaju da su dio nedemokratskog, netolerantnog režima koji navodno vlada u Banjoj Luci", ističe predsjednik NUNS-a.

Generalna tajnica udruženja "BH novinari" Borka Rudić tvrdi da su razlozi odlaska dijela srpskih novinara iz ovog udruženja političke prirode. "Radi se o političkoj povezanosti pojedinih novinara, prije svega Željka Kopanje i menadžmenta RTRS-a, sa SNSD-om", kaže Borka Rudić.

Medijska slika BiH ogledalo je stanja na političkoj sceni

Borka Rudić je za Deutsche Welle komentirala i aktuelnu medijsku sliku BiH. "Mislim da je jako loše za kompletnu medijsku zajednicu u BiH da javni servisi pretvaraju svoje programe u izvještavanje o slučajevima svojih novinara", upozorava Borka Rudić.

"Potpuno je skrenuta pažnja sa uloge javnih servisa na personalna pitanja i personalne odnose pojedinih novinara, na uticaje političkih partija na uredničke politike javnih servisa i to sada postaje jedno vrzino kolo iz kojeg je vrlo teško izaći", kaže generalna tajnica udruženja "BH novinari".

"Medijska slika BiH ogledalo je stanja na političkoj sceni", kaže analitičar Media Centra Dušan Babić. "Žalosno je što su dvije vodeće političke partije SNSD i SDP BiH stavile šapu na dva javna servisa, s tim što moram reći da je u posljednjih mjesec dana RTRS izbalansiranija od FTV-a", kaže Babić.

Babić također ističe da ni Regulatorna agencija za komunikacije (RAK) ne radi svoj posao kako treba, da ne suzbija jezik mržnje, no portparol RAK-a Amela Odobašić podsjeća da se "RAK ne upušta u javne polemike koje se odnose na uređivačke politike".

"RAK je dobio jedan prigovor na izdanje emisije '60 minuta' i odluku će donijeti nakon analize. Mnogi od slučajeva koje je RAK do sada analizirao izlazili su iz okvira nadležnosti Agencije, a ulazili u domen klevete, što je u nadležnosti sudova, a ne RAK-a", kaže Amela Odobašić.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 20 Jan 2011, 15:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
Klasičan bilten KP ili ti SDP-a

_________________
Slika


Poslednji put menjao soba 39 dana 23 Jan 2011, 20:46, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 22 Jan 2011, 13:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jun 2010, 11:03
Postovi: 164
Lokacija: Banjaluka
Najgore od svega sto ce Dodik sada dobiti dodatne poene kod naroda jer su ova dva lika ustvari kriminalci nista manji od njega.

_________________
sve dok vrbas BANJALUKOM tece BORAC zivjece
PONOS KRAJINE !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 24 Jan 2011, 00:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2010, 18:39
Postovi: 212
laoce je napisao:
Da li ima neko ko gleda FTV , a posebno emisiju 60 minuta?
Imao sam neki dan razgovor u kojem se tvrdilo da se i u RS gleda taj medij i ta emisija, dok sam ja tvrdio da ne gledam nikada niti znam nekog ko to gleda.

To je i moje mišljenje, niti gledam niti me zanima šta oni tamo rade u bilo kojoj sferi života.

_________________
Један народ, једна држава!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 24 Jan 2011, 00:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2010, 18:39
Postovi: 212
djole BFC je napisao:
Najgore od svega sto ce Dodik sada dobiti dodatne poene kod naroda jer su ova dva lika ustvari kriminalci nista manji od njega.

O čemu ti :roll: Kakve to veze ima sa Dodikom izbori su prošli.
Idi gledaj i zabavljaj se sa FTV

_________________
Један народ, једна држава!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 24 Jan 2011, 19:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jun 2010, 11:03
Postovi: 164
Lokacija: Banjaluka
Srpska - Srbija je napisao:
djole BFC je napisao:
Najgore od svega sto ce Dodik sada dobiti dodatne poene kod naroda jer su ova dva lika ustvari kriminalci nista manji od njega.

O čemu ti :roll: Kakve to veze ima sa Dodikom izbori su prošli.
Idi gledaj i zabavljaj se sa FTV


Kakve veze ima sa Dodikom ??? Pa on im je glavna preokupacija. To je kao kad likovi iz medjunarodne zajednice opletu po nekom nasem, a onda on pa makar bio i djavo crni dobija na popularnosti. Pogresni ljudi pricaju ono sto mi svi znamo i to je poenta... a narod je GLUP...

I smiri strasti, nemoj mi taj kvazi patriotizam !!!

_________________
sve dok vrbas BANJALUKOM tece BORAC zivjece
PONOS KRAJINE !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 25 Jan 2011, 19:03 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Avg 2009, 18:21
Postovi: 431
Lokacija: Banja Luka
Negledam i nemam namjeru ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 15 Feb 2011, 18:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
ВАСКОВИЋ КАЖЊЕН ЗБОГ ПРЕКРШАЈА
Новинар магазина "60 минута" ФТВ-а Слободан Васковић кажњен је због свађе и непристојног понашања према полицији приликом контроле у мају 2009. године у Кнежеву, изјавила је судија Основног суда у Котор Вароши Aлма Хаџиселимовић.
Инфо | 08:25 15/02/2011 | Извор: Глас Српске
"На основу доказа који су изведени у усменом претресу прошле седмице, те због чињеница које су утврђене у поступку Суд је Слободана Васковића прогласио одговорним због свађе и непристојног понашања, односно за прекршај из члана седам Закона о јавном реду и миру", рекла је Хаџиселимовићева за "Глас Српске".
Она је навела да се казна за овај прекршај креће од 50 до 300 марака, а да је Васковићу изречена казна од 100 КМ, а приликом њеног одређивања узето је у обзир да Васковић није раније кажњаван.
Васковић је кажњен по прекршају због вријеђања, за који је максимална казна 300 марака.
Њега је полиција, заједно са предсједником НВО "Народни фронт" Драгомиром Бабићем, 9. маја 2009. године зауставила због пребрзе вожње у мјесту Видово Врело код Кнежева. Том приликом Бабић је полицајцима показао неважећу службену легитимацију МУП-а РС, а Васковић је вербално вријеђао и ометао полицајце у раду.
О.Б.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 28 Feb 2011, 19:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
ФТВ избацила ћирилицу кршећи закон и Устав
Datum: 27.02.2011 21:00
Autor: Марина Чигоја
БAЊAЛУКA - Радио-телевизија Републике Српске (РТРС) и Радио телевизија БиХ (БХРТ) на сајтовима имају заступљено и ћирилично и латинично писмо, док Федерална телевизија (ФТВ), иако је равноправност оба писма и Уставом, али и законом о јавним емитерима јасно прописана, на свом сајту има само латиницу.

http://www.glassrpske.com/vijest/3/drustvo/53900/cir/FTV-izbacila-cirilicu-krseci-zakon-i-Ustav.html

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 02 Mar 2011, 22:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10467
Ne kontam ovo nikako :evil3:

Citiraj:

U Hercegovini srušen signal FTV-a

Ono što se najavljivalo u kuloarima ovih dana obistinilo se! U predvečerje prvog dana Trećeg mjeseca, na Dan Nezavisnosti BIH, koji simbolizira hrvatsko DA nekoj pravednijoj BIH i ujedno prvi dan Trećeg entiteta, nestalo je signala FTV-a na području većeg dijela Hercegovine! Kao kolaterarna šteta nastradao je i signal BHTV-a!

Do 3.3. trebao bi prema istim neslužbenim najavama biti ugašen signal na cijelom području HFJ u BIH (Hrvatske Federalne jedinice u BIH).

Ovakva informacija već mjesecima kruži u krugovima bliskim HERI no HERA još nije službeno preuzela odgovornost za ovaj događaj...

Na naš upit policijskim postajama ZHK i HNK rečeno nam je da još nisu dobili nikakve pozive o protuterorističkim djelovanjima HERE kontra terorističkog programa FTV-a dok nam je policija SBK, i Posavskog kantona potvrdila da se signal FTV-a još donekle emititira na tom području uz vidljivo oslabljenu sliku.

Policija HBK potvrdila nam je da je južni dio kantona ostao bez signala dok područje Livna i dalje lovi signal.

Policija Drvara, Grahova i Glamoča kazala nam je da nemaju pojma što je sa signalom na tom području budući da tamo nitko tu TV ne gleda i da se njima naprosto ne da tražiti signal niti šaltati programe.

Ukoliko bilo što dalje saznamo, ili nam iz HERE u međuvremenu pošalju priopćenje, prenijet ćemo javnosti.

HERA - hercegbosanska repulikanska alternativa , osnovana je u prvom mjesecu 2009-e i i to kako kažu nakon što su im braća u Hrvatskoj okrenula leđa i izdala hrvatsko pitanje u BiH. Cilj joj je borba protiv državnog terorizma države BiH nad Hrvatima u BiH.

Prije nekoliko mjeseci javnost u BiH ostala je frapirana nakon što je HERA srušila nekoliko odašiljača BHTV-a kao odgovor na odluku Ustavnog suda BiH da Hrvatima u BiH ne dodijeli vlastiti TV kanal.

Željko Komšić, te franšizne stranke iz Hrvatske koje imaju svoje strane agenture u BIH čiji je jedini cilj držanje Hrvata u BiH pod kontrolom : HDZBIH , HDZ1990 i HSP osudili su i ovaj teroristički akte HERE. Ljiljana Lovrić za koju se odavno špekulira da predstavlja političko krilo HERE do daljnjega nije željela komentirati ovaj potez.



http://www.livno-online.com/bih/19878-u ... gnal-ftv-a


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 03 Mar 2011, 16:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
To je onaj isti Livno portal koji je prenio kako je nedavno pretučen Hrvat u BL. Smećarski portal.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 05 Mar 2011, 16:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10467
filozof sa vrbasa je napisao:
To je onaj isti Livno portal koji je prenio kako je nedavno pretučen Hrvat u BL. Smećarski portal.


Vijest je u orginalu poskokova a ne Livanjska...nisi pratio...Evo originala:

http://www.poskok.info/index.php?option ... Itemid=103

No nebitno je cija je vijest, bitno je o cemu se tu radi...Nije mi jasna ta prica oko rusenja predajnika. Hera??? :-k


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 05 Mar 2011, 16:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
Kažu sada da je to sve Poskokova izmišljotina.

Imaš temu na NiD "Novi Šin Fejn" pa pročitaj.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 188 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs