banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 12:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 883, 884, 885, 886, 887, 888, 889 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Maj 2017, 18:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2190
Svi ostali lazu i varaju jedino SK sve radi u skladu sa propisima FIFE i UEFE, tacno prica nije ni za vrtic, vise je za jaslice.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2017, 18:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Apr 2017, 18:26
Postovi: 196
jbg moze im se iza sebe imaju Amere plus fondove od milijarde dolara


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2017, 20:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
gishas je napisao:
Ima li Nove TV na Blicu i mtelu :)? Oko SK je isto smijesna prica, nema ga ni na Blicu, a zakljucak po ovoj prici da su ljudi iz mtela dali tacan broj korisnika, pa su onda dobili dozvolu za emitovanje :).


Blic i m:tel su članovi AKOP-a preko kog su se ugovarale distribucije kanala, pa kad je Elta izgubila te kanale, izgubili su ih i svi ostali članovi AKOP-a.
Ovo sa SK i Arenom je interni dogovor između Telemacha/Total TV i m:tel-a i vjerovatno ni ne plaćaju drugima za te kanale već 'preklapaju' - ovi daju SK , a ovi Arene i to je to.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2017, 18:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 11 Mar 2010, 12:25
Postovi: 335
Upravo tako sam ja cuo, niko nikome ne placa vec su preklopili 1 za 1. Sad je samo pitanje koja se cijena spominje u papirima, ako je ona 2.6 eura po korisniku, po meni najvjerovatniji slijed dogadjaja je da ce telekom reci Blicu i Elti kada im isteknu ugovori za Arene da Total Arene placa 2.6 eura po korisniku i da ovi naravno nece pristati na takvu cijenu i da ce na kraju ostati i bez Arena.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2017, 20:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1656
Ne palamudite vise, uzmite ispisnicu iz Elte i potpisite u prvu ligu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2017, 21:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5785
Lokacija: Banja Luka
PFC1970 je napisao:
Upravo tako sam ja cuo, niko nikome ne placa vec su preklopili 1 za 1. Sad je samo pitanje koja se cijena spominje u papirima, ako je ona 2.6 eura po korisniku, po meni najvjerovatniji slijed dogadjaja je da ce telekom reci Blicu i Elti kada im isteknu ugovori za Arene da Total Arene placa 2.6 eura po korisniku i da ovi naravno nece pristati na takvu cijenu i da ce na kraju ostati i bez Arena.

I ja mislim da će tako biti. Zna li neko kada izlazi ugovor Elti ili Blicu za Arene?

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 08:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Kad je m:tel dobio SK svi su govorili kako je pitanje kad će SK da bude ukinut i da će ga do kraja maja svi imati u ponudi. Evo, maj pri kraju a niti se SK gasi niti je ima Elta ni Blic. Najgore kad ljudi navode "relevantne" portale kao prvenovine i ostale sporednjake. Po meni račun je jasan: ako ti treba Net i TV ideš u m:tel, ako ti treba samo TV, ideš u Total.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 08:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2030
Nece se ukinuti SK i tacka. Mogu budale pricati sta zele :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 09:11 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Bogami RAK puče kaznu zbog isključivanja korisnika u Tuzli...a SK i dalje radi.

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 09:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Apr 2017, 18:26
Postovi: 196
neki jos zive u svijetu maste da ce Sk biti iskljucen a onda ulazi u ponudu Elte i Blic net


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 09:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2190
Elta za penzose, a mtel za profesionalce. Tacno se vidi da su sve sami pro korisnici, nije im bitno je l`gledaju SD ili HD kanale.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 10:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Vidim ironija je na nivou, ali ok :D
Itekako je bitno da li je HD ili SD, razlika je neuporediva. Ali ako ću birati SportKlub u SD-u i SportKlub u qrtzu kao kod Elte ili Blica, onda ću uzeti SK u mtel-u, SD formatu jer je sve bolje nego da gledam u muški polni organ. Još ako mi treba brz net onda je stvar jasna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 11:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2190
Ovo mi zvuci kao da SK jedini prenosi ta neka sportska desavanja, ako si samo na njih ogranicen i njihov muljavi SD onda si bas "top pro" korisnik.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 11:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Ono što ja gledam SK prenosi tj ono što meni valja, a to su Primera, Premier, NBA, Evroliga, F1, Moto GP, Primeira, Ere...Ti ako još možeš nešto da dodaš, izvoli. Arena popunjava ostatak tj Ligue 1, Serie A, LŠ, Jupiler itd
SD jeste ali da je muljav nije. Prvo probaš pa kažeš muljav ili manje muljav. Ja mogu kritikujem ili pohvalim sve što se nudi kod nas jer sam sve probao, od Elte, mtel-a, priv iptv-ja, card sharinga, Kodia, Dreamboxa itd...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 14:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
Dexia.. potpisujem komentar

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 14:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2030
Gishas jesi ok ? Imas li na Elti NBA, F1, MotoGP, par fudbalskih liga, itd...? Ne znam kako ti je SD muljav na mtelu, sasvim se solidno moze gledati. Tebi ako je elta dobra, budi na njoj, ali nemoj lupati previse.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 14:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
Bas tako. Nema potrebe napadati jedne, braniti druge. Ni jedni nisu nesto posebno. A sto se tice SD - HD, bitno mi da vidim sta se desava na terenu, ne moram da im vidim trepavice.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 15:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Maj 2011, 18:21
Postovi: 240
Nakon 15-ak godina sam zavrsio sa eltom i uveo IPTV. I jedni i drugi imaju svoje pozitivne i negativne strane tako da nema smisla voditi stalni rat oko toga ko je bolji. Ono sto je mene otjeralo od elte je da ne vidim nikakav napredak tako velike firme, posebno u odnosu prema korisniku. Njihova usluga skoro da se nije mijenjala za sve ove godine - cak su brdo kvalitetnih kanala izgubili u medjuvremenu. Razumijem ako im je jedina ciljna grupa korisnici koji jedino za cijenu pitaju, ali ako za tolike godine nisu mogli uvesti pakete...
Da se ne lazemo, velika je razlika u kvalitetu slike izmedju HD i SD, ali meni nista nisu znacili njemacki HD kanali. Nedostajace mi po koji dokumentarni HD kanal, a prednost imanja i Arena i SK je, bar za mene, neuporediva.
Sto se mene tice, nedostaju mi jos samo BBC Earth i AMC da se pokriju sva moja interesovanja sto se TV tice, a mtel se do sada pokazao kao firma koja koliko-toliko osluskuje zelje korisnika.
Kablovi od elte su za tolike godine postali dio mog stana pa ih necu ni micati, za slucaj da se elta uozbilji i necu imati nikakav problem da im se ponovo vratim ukoliko se to desi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 15:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 412
Lokacija: I. Sarajevo
Dobro si ovo napisao. I kod mene stoje kablovi razvuceni nek' se nadje. Mnogo mi fali SK HD. Moze se gledati i SD, ali vide se pixeli oko igraca. Eltin HD je bolji. Prednost Elte je malo kvalitetnija slika inace. Mtel je stabilniji (i net i tv), bolja briga o korisnicima i tako to.

Kod mtela mi smeta najvise i uglavnom cijena, i to sto svi korisnici isto placaju da li koristili GPON, VDSL ili ADSL. Trebali su to malo razvrstati. Hajd' za kanale mozes birati HD ili ne, ako nemas mogucnost. I glupo mi je sto se placa pretplata i za dodatni TV. Valjda ce staviti nekad i SKove u HD paket. Trebalo bi malo vise HD kanala, cudi me da nisu ubacili BHT HD, Face TV HD onaj Hayat HD, AJ HD i tako te domace (Elta ih ima).

Sve u svemu, i jesam i nisam zadovoljan, da je skupo kakva je ponuda i jeste, da ima bolje (net+tv paket) i nema nazalost.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2017, 17:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Apr 2017, 18:26
Postovi: 196
k,,,bi vi presli na mtel i na fiksnu plus internet da nema Sk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 883, 884, 885, 886, 887, 888, 889 ... 1193  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs