banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 03 Jun 2024, 02:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2004, 14:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
FTV ne mogu da pratim tako da ne mogu da komentarisem njihov program ali koliko cujem od ostalih jednako su ocajni i odvratni kao i RTRS

na RTRS-u bi trebalo da se mijenja sve pocev od urednika pa sve do spikera i novinara
nemaju programsku semu ni politiku, jedino o cemu znaju da pricaju jeste tv pretplata i da se hvale kako su najbolji i najgledaniji (hehe ko ih samo laze tako) i prosipaju SDS-ovu politiku, program nije namjenjem nikome do onim jadnicima koji nemaju srecu da hvataju signale ostalih tv kuca u BiH, kasne sa vijestima iz zemlje za ATV-om od 1 do 10 dana a poneke vijesti i ne objave
stvarno me cudi zasto se oprema ta dva emitera ne pokupi i ne odnese u BHT1 koji iako rade tek nekoliko mjeseci imaju kvalitetniji program tih nekoliko sati emitovanja nego RTRS (i FTV) za citav dan a tako bi citava pretplata isla direkt u BHT pa bi se program sigurno jos vise poboljsao

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2004, 17:01 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6857
Lokacija: BL / UK
FTV ne mogu da pratim, tako da ga ne mogu komentarisati!

RTRS ima pomalo nezanimljiv program! Trebali bi da vise uvedu humoristickih serija, boljih filmova, zanimljivih emisija jos.

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Nov 2004, 11:35 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2001, 01:00
Postovi: 709
Slazem se sa BSE-om sto se tice RTRS-a.
RTRS-u (kao i svakoj nasoj televiziji) treba dosta edukativnih, dokumentarnih (pogledajte izbor Djele Hadziselimovica sa hrta), humoristickih i ostalih emisija, kvalitetnijih filmova, sportskih desavanja.
Sto se tice pretplate, to je sramota, da se prinudno naplacuje uz telefon, to samo govori koliko ljudi vole i koliko su zadovoljni programom RTRS-a.
Ako mogu neka mi slobodno iskljuce RTRS, jer za deset maraka dobijem trideset kanala na kablovskoj, a za sest dobijem RTRS koji nikad ne gledam. :-?

_________________
To fight a demon you must become a demon yourself!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Nov 2004, 16:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2003, 11:26
Postovi: 2270
Lokacija: Vecito mrgudan!
Da li se na "trulom i kapitalizmom zatrovanom Zapadu" naplacuje RTV pretplata? Zar ne bi drzavna televizija trebala da se finansira od reklama i iz budzeta... jer ako je pratiti logiku naseg RTRSa onda bi i Simic mogao da kaze "ajmo narode svako po 4 marke", a BEL cak 5KM (imaju vise narodnjaka uzivo)... ili je moja logika pogresna? :-?

_________________
"Gvozdje se beve dok je svatko, a kad nije svatko onda... kuvac..." - Kovenko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2004, 09:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3628
Lokacija: Roma
s obzirom na to da se plaća pretplata, RTRS je očajna. FTV je nešto bolja, ali ne gledam ni jednu od ove dvije televizije. to je stvarno izuzetno ako nešto gledam na dotičnim televizijama. strašno.
BHT 1 ima potencijala, ali mislim da počinje prekasno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2004, 12:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
ne znam sta da kazem o televiziji ciju pretplatu ne placa pola skupstinskih poslanika. ja sam prije redovno placao (tj moj otac) i kada su uveli da se placa uz telefon (a posto imamo 3 broja registrovana) ispalo je da trebamo da placamo 3 pretplate. uz uredno napisanu molbu da se oslobodimo placanja 2 pretplate nisu nam izasli u susret i sada necemo da placamo ni jednu.
i tako ce da ostane :)

onda narod je malo izrevoltiran. da placa pederluke po televiziji i neke nafurane polupismene likove, studente koji pojma nemaju i ostale "profesionalce".... nece moci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2004, 14:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3628
Lokacija: Roma
Citiraj:
onda narod je malo izrevoltiran. da placa pederluke po televiziji i neke nafurane polupismene likove, studente koji pojma nemaju i ostale "profesionalce".... nece moci




slažem se...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2004, 00:08 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 26 Nov 2004, 17:22
Postovi: 3
Lokacija: Ni na nebu, ni na zemlji...
PBS_urednik je napisao:
Radio televizija Republike Srpske i Federalna Televizija, su dva Bosanskohercegovacka emitera PBS-a, Javnog radio-televizijskog sistema. Vase pozitivne i negativne ocjene, poredjenja i sta bi to trebalo promjeniti u uredjivacnoj politici te programskoj semi ove dvije Televizijske kuce.

Unaprijed zahvalan, B.S.

PS.
Prvi put sam na vasem forumu, pored dobrih zelja koje zelim da vam uputim, rekao bih i da ste jedan od aktivnijih i bolje organizovanih foruma na BiH internetu.


hoces anketu za dzabaka? e nemoze! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Dec 2004, 12:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 07:34
Postovi: 607
Lokacija: malo vamo,malo tamo (CH)
Kako je i kad nastala RTVRS i u kojim uslovima radi mislim i da nije tako lose.Retko sam dole,tako da ne mogu bas najbolje proceniti vrednost programa koji se emituje na toj TV,a sto se t6ice pretplate,u CH se takodje placa.

_________________
Z.I.P.D.D.Z.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Dec 2004, 15:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
ma placa se svuda al` po razumnim cijenama a i dobije se normalan program
ovo nit` je realna cijena naspram standarda ljudi nit` im program valja pisljivih 50 feninga

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs