banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 01:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 171 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
Specifična zastava na odjevnom predmetu, (prvenstveno) može značiti samo stepen nečijeg ukusa u odijevanju.
Kakvo loženje od teme.

@Шајин
:thumbright:
Slika

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Шајин je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
Koja ksenofobija, mrznja, zaostalost i retardiranost. Inace, nasim roditeljima i babama i dedama su pasala Trumaova jaja dok je Broz trgovao preko njih.
Kakav je ovo zaostao i nepromisljen narod, nemaju sta raditi i sta jesti ali gledaju ko je sta obukao kako bi nahranili bolesnu etno naconalnu podvojenost u glavi
а јест јако кад неки форумаши улете и дадну неку опасну психолошку анализу и склопе реченицу какве се ни Фројд не би срамотио и то о некоме о кога уопште не знају. пошто сам ја покренуо тему осјећам се прозваним па ајд да одговорим.

што се мене тиче мислим да сам једна веома толерантна особа према свима који су другачији од мене. нисам баш неки љубитељ нпр. педера, секташа и још неких мањих скупина људи, али све док мене не дирају, апсолутно ми не сметају нити имам ишта против њих. већ сам о овоме писао, али морам да поновим. живот и разне животне ситуације научиле су ме да не дијелим људе према вјери и нацији него према томе ко је добар, а ко лош човјек. Сматрам себе Србином, одгојеним у духу православне вјероисповјести, али опет никад се не бусам са тиме нити србујем около. на муци се познају јунаци. дакле дјела, а не празне ријечи.

такође туђи животи ме не занимају. живим свој живот, и свако нека ради шта год хоће, апсолутно ме не занима. нити гледам ко шта облачи нити како се понаша, али оваква једна масовна појава не може да прође незапажено. ајд кад неко носи нешто америчко па то ми уопште није страшно и то ни нен примјетим. можда је добио из америке неку оригинал крпицу која је квалитетна или је то успомена на неку драгу особу.. бла бла милион различитих разлога.
али кад пола клинаца носи јебене америчке заставе кроз град не можеш да не видиш! није сад да ја мрзим све у вези Америке, има и там одобрих људи и добрих ствари које долазе од тамо, али јебем му све па је л' су те мајице толико добре када их сви морају носити у граду?!


Kontradiktoran si. A klinci nose majce zato sto su 6 do 15 maraka u Boski i zato sto im je autenticna srpska vlast sacuvala autenticni srpski motiv u autenticnim srpskim tekstilnim tvornicama sacuvanim od rodjacke privatizacije

Citiraj:
ти си написао свега и свачега ко да смо ми које то нервира неки тешки ретарди и заостали људи. ово на крају "болесна етно национална подвојеност" чак не знам ни шта значи. па нисам ја ишао по граду и тукао те људе(ово преписивање са ОФМ.ом је више била зајебанција) само кажем да ме нервира да се тако масовно носе мајице највећег окупатора 21. вијека. па мајку му знате сви ко је и шта је Америка. знате да су на овим просторима на овај или онај начин одговорни за смрт огромног броја људи. знате да су нас гађали бомбама са осиромашеним уранијумом и још много тога. и данас они су једни од главних који вуку конце на овим просторима и утичу на наше већ сјебане животе. да се нису петљали да развале Југу можда рата не би ни било.


Vidis, ovakve teme pomazu blokadi mozga kod sporomislece djece i eto problema u drustvu, gadjanja crkve ili dzamije kamenom, konzularta ili ambasade bombom, cudnog gledanja stranaca, stranih auta, crnaca, kineza, roma itd. Ovo drustvo je prepuno napada na manjinsko i drugacije po svim mogucim osnovama. Nepozeljna majica je jos jedan motiv ali ti to ne razumjes, tj razumijes kao i politku i istoriju

Citiraj:
и зато што не волим да видим да пола града носи мајице са америчком заставом(већ сам написао да спорадични примјери нису проблем) ти мене и све истомишљенике окарактеришеш као нека чудовишта јбт. па ја би цигану црном помогао и сваком добром човјеку, каква ксенофобија, какве глупости.
извинте господине урбани што има нас још заосталих. и још једно мсвака част на одличној психо анализи ове задрте скупине ксенофоба :roll:


Opet si kontradiktoran. Definitivno te nervira i ti sa tolerancijom i slobodnim drustvom nemas dodira, samo ti se cini. Tebi je marginalana pojava poput odjece subkulturnih grupa ili onih koji nemaju vise od 10 maraka za majicu povod za temu kojoj su stvarni razlog etnonacija i istorijsko naslijedje u tvojoj interpretaciji.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ako moze gospodin manitu da mi navede jedno drustvo koje tako voli i rasirenih ruku docekuje strance pa da se selim odmah tamo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
zerocool je napisao:
Isto mozes reci i za Engleze, sta su oni sve uradili kroz istoriju pa svaka druga cura nosi njihovu zastavu na neki nacin, jbg.. :)
Curice se lože na London. Ne znam zašto, ali baš sam primijetio.
Dobro, jeste fina kiša tamo, ali one uglavnom ne vole kišu jer im se razmaže šminka.
Philby je napisao:
Jbg, prije par godina su svi nosili jakne sa obilježjima njihovih vojnih jedinica. Uredu, shvatam da ljudi vole određeni dizajn (fajerke ili vijetnamke) i nemam ništa protiv toga. Ali jebemu mater barem izaberi nešto bez oznaka i zastave. :roll:
Manje-više svi imamo neke "vjetnamke" i "fajerke" koje smo kupili/dobili/ukrali iz bivših baza, tako da uglavnom imaju oznake jedinica...
mrkvica je napisao:
Шајин je napisao:
чуј забрањено носити?!

аааа гдје има набавити тих ознака ВРС? одмах једну себи нашивам на торбу!

Da, zabranjeno je nositi. Brata mog isto startovali zato što je bio u vojničkim hlačama. Znači ne u hlačama kao dio unifome, nego hlače sa vojničkim printom. :lol:
Ma nije zabranjeno, samo ono što je OFM objasnio za "žive" jedinice, ali obične "urban camo" i te fore nikako ne mogu biti zabranjene (i nisu), samo ti je brat naletio na neku copinu iz nekih pizdića, pa mu je "izgled'o k'o drogaš masni"...
jellyfish je napisao:
Philby je napisao:
...


Pa jeste, ali to je isto kao kad sad nebi vozili Njemacka auta, jer je bio 2 svjetski rat.
I opet promašuješ fudbal...

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
shakal je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
shakal je napisao:
E kenja mi se od ovih sto nas gledaju sa gadjenjem. Nek' ste vi kosmopolite iznad svega a mi zaostale seljacine.

Ne hrani niko svoju mrznju, ali nema potrebe da se tako nesto nosi. To sto vi smatrate da Srbi ne trebaju imati ni mrvu ponosa govori vise o vama.


Nema potrebe ni da se slusa americka muzika, gledaju americki filmovi, citaju americki bestseleri niti u skoli i na faksovima uci od americkih teoreticara. Klasicna srpska podvojenost


Je l' znas ti razlikovati dobro od loseg?


Ja znam ali ti ne znas jer tvojom logikom se ponos gubi nosenjem americke zastave ali ne i slusanjem americke muzike ili zaposljavanjem 80 jebenih radnika u americkom Mcdonaldsu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
@shakal
Srbija, tamo se jedan potuče sa strancem koji padne i ostane mrtav zbog udarca od beton, a dvadesetorica budu osuđeni na 240 godina robije, ja mislim da takve ljubavi prema strancima nema nigdje, ili ima?

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Poslednji put menjao old fashion men dana 08 Sep 2012, 17:19, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
да ми ти маниту ниси рекао какав сам, ја не бих знао! отворио си ми очи.
свака част мора да си неки опасан професионалац кад можеш да донесеш суд о мени као личности, иако ме не поз најеш него си само прочитао неколико реченица на одређену тему које си успут протумачио погрешно и како се теби допада

а ти маниту лијепо настављаш оепт п освоме, а ја нон стоп спомињем оно што је Филби написао...


Poslednji put menjao Шајин dana 08 Sep 2012, 17:20, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ponos moras imati da bi ga izgubio, al' ti to izgleda ne znas. Ako je muzika dobra, vrijedi je slusati jer oplemenjuje duh pa makar bila iz Dzibutija, 80 jebenih radnika ce primiti kakvu takvu jebenu platu a inace bi vjerovatno ostali nezaposleni, ne vidim u cemu je problem. Koja je korist od nosenja te majice?

I nemoj te suplje da se nema za majicu skuplju od 6KM, izadji u grad pa pogledaj sta se sve nosi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
shakal je napisao:
Ako moze gospodin manitu da mi navede jedno drustvo koje tako voli i rasirenih ruku docekuje strance pa da se selim odmah tamo.


Nesto to jebe disleksija :D Naime u temi se radi o nasoj djeci a tema nije o ljubavi vec o mrznji


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Шајин je napisao:
да ми ти маниту ниси рекао какав сам, ја не бих знао! отворио си ми очи.
свака част мора да си неки опасан професионалац кад можеш да донесеш суд о мени као личности, иако ме не поз најеш него си само прочитао неколико реченица на одређену тему које си успут протумачио погрешно и како се теби допада

а ти маниту лијепо настављаш оепт п освоме, а ја нон стоп спомињем оно што је Филби написао...


Druze Sajine ja sam se na forumima nagledao sto puta gorih od tebe. Jedino te hebe sto si i dalje na toj polovini, bez obzira sto si slabije rangiran :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
manitu uci da svira je napisao:
shakal je napisao:
Ako moze gospodin manitu da mi navede jedno drustvo koje tako voli i rasirenih ruku docekuje strance pa da se selim odmah tamo.


Nesto to jebe disleksija :D Naime u temi se radi o nasoj djeci a tema nije o ljubavi vec o mrznji


Ne pravi se lud. Nadam se da se ne pravis. Odnosi se na onaj dio kada pominjes Sajina i mrznju prema manjinskim grupama, crncima, strancima...itd. itd.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
shakal je napisao:
Ponos moras imati da bi ga izgubio, al' ti to izgleda ne znas. Ako je muzika dobra, vrijedi je slusati jer oplemenjuje duh pa makar bila iz Dzibutija, 80 jebenih radnika ce primiti kakvu takvu jebenu platu a inace bi vjerovatno ostali nezaposleni, ne vidim u cemu je problem. Koja je korist od nosenja te majice?


Najcesce jer ne mozes bez majice u skolu a mozda i da ne izgoris od sunca, da te ne produva vjetar, da ti ne bude zima itd. Kakav je print - nije bitno.
Citiraj:
I nemoj te suplje da se nema za majicu skuplju od 6KM, izadji u grad pa pogledaj sta se sve nosi.

Jos jedno djete srece. Cestitam


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
shakal je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
shakal je napisao:
Ako moze gospodin manitu da mi navede jedno drustvo koje tako voli i rasirenih ruku docekuje strance pa da se selim odmah tamo.


Nesto to jebe disleksija :D Naime u temi se radi o nasoj djeci a tema nije o ljubavi vec o mrznji


Ne pravi se lud. Nadam se da se ne pravis. Odnosi se na onaj dio kada pominjes Sajina i mrznju prema manjinskim grupama, crncima, strancima...itd. itd.


Dakle, logikom tvog pitanja treba ih mrziti? :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ne znam sta pricas ti... Je l' vidis nekog odrpanog, ko nema za majicu pa da nosi ovu. Mene vala ne izgleda tako.

Ne mozes bez majice nigdje, al' je bitno sta nosis na sebi. Doduse, takvim kao tebi i nije zato i pricas ovo sto pricas.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
manitu uci da svira je napisao:
shakal je napisao:
manitu uci da svira je napisao:

Nesto to jebe disleksija :D Naime u temi se radi o nasoj djeci a tema nije o ljubavi vec o mrznji


Ne pravi se lud. Nadam se da se ne pravis. Odnosi se na onaj dio kada pominjes Sajina i mrznju prema manjinskim grupama, crncima, strancima...itd. itd.


Dakle, logikom tvog pitanja treba ih mrziti? :wink:



Ne. Ne budi trol. Pitao sam koje je drusto tako otvoreno pa da se iselim tamo drage volje? Zasto smo po tvom misljenju mi najgori i najzadrtiji?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
manitu uci da svira je napisao:
Druze Sajine ja sam se na forumima nagledao sto puta gorih od tebe. Jedino te hebe sto si i dalje na toj polovini, bez obzira sto si slabije rangiran

Ha uhvaćen si, ovom rečenicom, ovim svrstavanjem si se upravo sam svrstao među one protiv kojih si... njanja njanja njaaaanja :D

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
shakal je napisao:
Ne znam sta pricas ti... Je l' vidis nekog odrpanog, ko nema za majicu pa da nosi ovu. Mene vala ne izgleda tako.

Ne mozes bez majice nigdje, al' je bitno sta nosis na sebi. Doduse, takvim kao tebi i nije zato i pricas ovo sto pricas.


A ne bi ti smetalo kada bih te pitao sta ima u Derventi? Malena razlupana vukojebina u kojoj K od kulture nije dosepalo do raskrsnice za Shamac? :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
shakal je napisao:

Ne. Ne budi trol. Pitao sam koje je drusto tako otvoreno pa da se iselim tamo drage volje? Zasto smo po tvom misljenju mi najgori i najzadrtiji?


Nismo BRE, ja sam olicenje civilizacije :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:36 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
Američka zastava je toliki kičeraj i krkanluk da bi joj i grand šou scenografija pozavidila te je stoga nikada na sebe obukao ne bih. To naravno sa politikom nikakve veze nema, npr mi Nijemce ništa više od Amera ne volim, ali ni je švapska zastava po dizajnu izmislila svijet za američku - jedenostavna, ali nosi neku darkersku dubinu i poruku :)

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Poslednji put menjao Hercegovac dana 08 Sep 2012, 17:37, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
old fashion men je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
Druze Sajine ja sam se na forumima nagledao sto puta gorih od tebe. Jedino te hebe sto si i dalje na toj polovini, bez obzira sto si slabije rangiran

Ha uhvaćen si, ovom rečenicom, ovim svrstavanjem si se upravo sam svrstao među one protiv kojih si... njanja njanja njaaaanja :D

:D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 171 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 57 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs