banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 10:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7098 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249 ... 355  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Apr 2021, 18:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
_зока je napisao:
Pa u RS postoje opštine koje godinama funkcionišu iako su im svi računi blokirani veći dio godine, a Banjaluka se raspada drugi dan. Čista politička igranka preko leđa grada. Stanivuković kao razmaženo derište koji prvi put nije dobio šta je poželio pa neće da se igra više. Imao sam određene simpatije kada sam čuo šta je rekao koalicionim partnerima o zapošljavanju u gradskim organima i firmama preko stranačke linije al' prerano samse poradovao kada sam pomislio da duvaju drugačiji vjetrovi.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока


Ma, mislim da je to malo veća igranka. On na ovaj način, figurativno, na te prepune kante za smeće pokušava da zalijepi logo SNSD-a. Vjerujem da tu od obe strane ima unaprijed isplaniranih poteza, sad vidjećemo da li su inteligentniji ovi iz SNSD kojima dosad inteligencija i nije nešto trebala, već nbeke druge osobine, pa su možda neutrenirani, ili Draškovi savjetnici, ko god da su oni. I ovaj potez gdje Draško zove Dodika na razgovor, mislim da govori u prilog tome, jer je to ništa drugo do korištenje Dodikove ličnosti da bi Draško sebe podigao na taj nivo, kao da je jednak sagovornik Dodiku, iako još uvijek realno nije.
Mene u suštini kao mislim i sve nas više zanima kad će grad profunkcionisati, a sad ko će to bolje da iskoristi od njih... Znamo da mora preko naših leđa, samo da ne pretjeraju.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2021, 18:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Sujetniji je od Dodika.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2021, 18:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12365
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Rivaldinho je napisao:
_зока je napisao:
Pa u RS postoje opštine koje godinama funkcionišu iako su im svi računi blokirani veći dio godine, a Banjaluka se raspada drugi dan. Čista politička igranka preko leđa grada. Stanivuković kao razmaženo derište koji prvi put nije dobio šta je poželio pa neće da se igra više. Imao sam određene simpatije kada sam čuo šta je rekao koalicionim partnerima o zapošljavanju u gradskim organima i firmama preko stranačke linije al' prerano samse poradovao kada sam pomislio da duvaju drugačiji vjetrovi.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока


Ma, mislim da je to malo veća igranka. On na ovaj način, figurativno, na te prepune kante za smeće pokušava da zalijepi logo SNSD-a. Vjerujem da tu od obe strane ima unaprijed isplaniranih poteza, sad vidjećemo da li su inteligentniji ovi iz SNSD kojima dosad inteligencija i nije nešto trebala, već nbeke druge osobine, pa su možda neutrenirani, ili Draškovi savjetnici, ko god da su oni. I ovaj potez gdje Draško zove Dodika na razgovor, mislim da govori u prilog tome, jer je to ništa drugo do korištenje Dodikove ličnosti da bi Draško sebe podigao na taj nivo, kao da je jednak sagovornik Dodiku, iako još uvijek realno nije.
Mene u suštini kao mislim i sve nas više zanima kad će grad profunkcionisati, a sad ko će to bolje da iskoristi od njih... Znamo da mora preko naših leđa, samo da ne pretjeraju.

Figurativno, oh wait.

Slika

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2021, 18:28 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17134
Lokacija: Q5HW+6W
Ovo s naljepnicom pokazuje koliko se sve to radi u interesu građana. Bravo stoko!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2021, 18:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Možda da oni koje može Draško u svakom trenutku aktivirati da protestuju, ovaj put krenu smeće skupljati.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2021, 18:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
Биће Бања Лука као Наполи.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2021, 19:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Iskren da budem, jako često se razočaram u grad i ljude kad dođem. Nije da sam se spustio iz kraljičinog dvora, nego jednostavno sve više primjećujem stvari koje ne štimaju i kod naroda i kod administracije i to me nekako boli...

Volio bih se vratiti kad završim nauke, ovdje nekako pripadam i osjećam se kao svoj na svome, ali sa druge strane sistem nikako ne funkcioniše, raznu robu je teško ili nemoguće nabaviti, kvalitetne usluge su jako rijetke - svi nešto fušere, a ljudi su barabe postali...

Sve se nešto nadam da će biti bolje, ne može zauvijek biti loše, ali...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2021, 19:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Kao da neko nosi iz kontejnera i trpaju u ove kante...

Poslano sa mog Redmi Note 8T koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2021, 19:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Prije da je nekome bilo teško odnijeti do kontejnera pa ubaci u najbližu kantu. Kod mene ispred zgrade to redovna pojava. Pet metara od autobuske dva kontejnera, ali uvijek neko baci punu kesu smeća u kantu kraj autobuske. Ili "žuri", ili neće da se pati sa otvaranjem kontejnera...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2021, 19:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31202
Lokacija: Je Suis Ahmed
boban1982 je napisao:
Биће Бања Лука као Наполи.


https://en.wikipedia.org/wiki/Triangle_of_death_(Italy)

Prije nego nas uporediš sa tim mafijozama informiši se malo o tome.

danijell je napisao:
Prije da je nekome bilo teško odnijeti do kontejnera pa ubaci u najbližu kantu. Kod mene ispred zgrade to redovna pojava. Pet metara od autobuske dva kontejnera, ali uvijek neko baci punu kesu smeća u kantu kraj autobuske. Ili "žuri", ili neće da se pati sa otvaranjem kontejnera...


Ovo nema veze sa tim ko je na vlasti.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2021, 19:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Ipak i ima. Jer i takvi biraju...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2021, 20:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3640
Al' Fabrika melje.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2021, 23:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4880
Lokacija: Tu preko puta
Pa ako je ovo ovako sad, onda ne smijem ni da zamislim sta ce biti na sledecim predsjednickim izborima..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2021, 08:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
skypostman je napisao:
Rivaldinho je napisao:
_зока je napisao:
Pa u RS postoje opštine koje godinama funkcionišu iako su im svi računi blokirani veći dio godine, a Banjaluka se raspada drugi dan. Čista politička igranka preko leđa grada. Stanivuković kao razmaženo derište koji prvi put nije dobio šta je poželio pa neće da se igra više. Imao sam određene simpatije kada sam čuo šta je rekao koalicionim partnerima o zapošljavanju u gradskim organima i firmama preko stranačke linije al' prerano samse poradovao kada sam pomislio da duvaju drugačiji vjetrovi.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока


Ma, mislim da je to malo veća igranka. On na ovaj način, figurativno, na te prepune kante za smeće pokušava da zalijepi logo SNSD-a. Vjerujem da tu od obe strane ima unaprijed isplaniranih poteza, sad vidjećemo da li su inteligentniji ovi iz SNSD kojima dosad inteligencija i nije nešto trebala, već nbeke druge osobine, pa su možda neutrenirani, ili Draškovi savjetnici, ko god da su oni. I ovaj potez gdje Draško zove Dodika na razgovor, mislim da govori u prilog tome, jer je to ništa drugo do korištenje Dodikove ličnosti da bi Draško sebe podigao na taj nivo, kao da je jednak sagovornik Dodiku, iako još uvijek realno nije.
Mene u suštini kao mislim i sve nas više zanima kad će grad profunkcionisati, a sad ko će to bolje da iskoristi od njih... Znamo da mora preko naših leđa, samo da ne pretjeraju.

Figurativno, oh wait.

Slika

Sent from my Mi A3 using Tapatalk


Neveruem :lol:
Ali nije da je bilo teško sjetiti se tako nečega.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2021, 11:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
filozof sa vrbasa je napisao:
Znači nema opravdanja za stoku sitnog zuba.

A лика... Стока ситног зуба, па стока крупнок зуба је гласала да се не чисти по граду ништа (еј, која сатана требаш бити да такво нешто смислиш), да се не празне канте, не коси трава која ће за 3 дана да узбуја ко у прашуми, и онда "стока ситног зуба крива"... Па јел ико треба да буде крив што се чак и у строгом центру града не празне канте?
Јбт више и тог "народ је стока, нас свију треба казнити/затворити/итд..."

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2021, 11:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
И она омладина синоћ што је чистила трг Крајине, све је то супер, али зашто да то раде? Који курац ће неко да троши своје вријеме и енергију, ризикује неку болест да би кобајаги очистио град БЕЗ ДА МУ СЕ ПЛАТИ, док градске службе сједе скрштених руку јер мајмуни на фотељама буџет који постоји нису одобрили да би се нека банална ствар, попут чишћења јавних површина, могла извршавати. Па де ме немој јебати у здрав мозак.

Јел треба народ да град чисти радним акцијама, док новац из буџета одређен за то иде свињама у џепове?

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2021, 13:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31202
Lokacija: Je Suis Ahmed
Na snijeg koji se ne čisti ili trava koja se ne kosi ili rupe na putu koje se ne krpe stoka sitnog zuba ne može uticati, ali kad vidiš da je čučavac pun pod uslovom da nisi slijep ili retardiran ili bezobrazan nosi ga do drugog čučavca ili kontejnera.

Svaka čast toj djeci što su preduzela nešto, ali to je Sizifov posao, jer stoka sitnog zuba nema osjećaj za sram.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2021, 13:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Значи, "стока ситног зуба" је кривс што је град прљав? Политичари обуставили буџет за малтене хигијену града, али ми ћемо ипак да се обазиремо што неко жели да своју жваку или празну флашу убаци у канту за смеће која је томе намијењена.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2021, 14:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Ja kontam da to djeca nisu sama od sebe uradila, već da im je neko rekao da to urade... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2021, 18:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31202
Lokacija: Je Suis Ahmed
Čučavci puni, kontejneri daleko, a Lauš još uvijek u XVII vijeku
Slika
Slika
Slika
Slika

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7098 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249 ... 355  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs