banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 22:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 82 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Feb 2021, 03:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
_зока je napisao:
Škoro mu je kum, obojica su ustaše deklarisane.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока



https://www.youtube.com/watch?v=NF-q_-vmRhM

Pola minute prije 10:09 djeluje mi kao Škorin glas, a i u nastavku se spominje Škoro i njegov je glas, ali nije to taj tekst.


Citiraj:
O KOLEGI ŠKORI
Severina: Dok su žene u Hrvatskoj i Bosni silovane njegov ratni put sastojao se u avionskoj karti u jednom smjeru
Objavljeno: 20.06.2020. u 19:26
25






Severina se na svojim Instagram i Facebook profilima u podužoj objavi odlučila osvrnuti na nedavne izjave svog muzičkog kolege Miroslava Škore na temu pobačaja.

Uz fotomontažu, na kojoj pozira sa srednjim prstom odjevena poput ženskih likova u popularnoj seriji "Sluškinjina priča", pjevačica se, između ostalog, dotaknula Škorinog ratnog puta, muzičke i direktorske karijere, da bi osvrt završila mišljenjem kako očito "ne razumije koncept slobode, ljudskih i ženskih prava, demokratskog društva".




"Nažalost, upoznala sam tog Škoru. U poznoj mladosti silno je htio postati panonski mornar, ali zaboravio je da postoji Balašević, pa se plan izjalovio. Bez obzira što je bio uzorni omladinac u “ono doba”, kažu upućeni. Onda je došao rat.

Dok su žene u Hrvatskoj i Bosni u vihoru rata doživjele najveća poniženja koje žensko tijelo može doživjeti, silovanja, njegov ratni put se sastojao u avionskoj karti u jednom smjeru. Iz domovine u Ameriku.

Vratio se u ravnicu koju su mu neki drugi odbranili i odlučio postati direktor diskografske kuće Orfej, koja je, zamislite, nakon njega propala. Onda se onako simpatičan i šaljiv uvalio u Croatia Records, čije je zemljište sada u posjedu pogrebnog preduzeća i rasprodano. Čujem, sad ima i puste vinograde i udjele u raznim firmama. Kako je došao do parkirališta kraj jedne bolnice, koje je masno naplaćivao, niko ne zna. Samo znamo da ga je prodao. Jer sad se ozbiljnije bacio na politiku.

Prvo je htio postati predsjednik i neslavno tropao, a nije prošlo ni pola godine - već bi bio premijer. I sada kandidat Škoro ima jedan poseban predmet interesa. Ne ekonomski rast i bolji život za sve. O ne, njegov interes je žensko tijelo.

Maternica mu je posebno zanimljiva. Pa su mu žene počele pokazivati srednji prst, druge su mu prstima pokazale rogove. Onda je Škoro političar zaprijetio da, kad dođe na vlast, će oni koji mašu tim prstima dobiti po istima. Poslije se pravdao da je mislio na političare. Ali ženama se nije izvinuo. Škoro kandidat očito ne razumije koncept slobode, ljudskih i ženskih prava, demokratskog društva. Vjerovatno mu niko nije objasnio da je “Sluškinjina priča” samo SF roman i serija. Hvala Bogu.

Pravda i izvinjenje za svaku silovanu ženu, djevojčicu i naše bake!", napisala je Severina.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Feb 2021, 03:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ja bar nisam čuo iz medija da Škoro pjeva ustaške pjesme, zato sam zatečen.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 82 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs