banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 06:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7094 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250 ... 355  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Apr 2021, 20:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
I ta djeca, kad ih malo upratis, nisu iz BL uopste. Sto znaci, da su "poslusali" nekog, jer kako da cistis " svoj" grad kad to nije tvoj grad uopste. Ne mogu ja sad otici i cistiti Beč i voditi se parolom " cistim svoj grad"..
Mozda i grijesim, ti ljudi su vecinom studenti, pa se aktivirali malo, studiraju ekologiju.. Aj ti sad to znaj

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2021, 22:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Ајд да нема могућности да се чисти, да је, јбг, таква криза и пакао наступио па да се не може меда, па у реду, организиваћемо се и очистити, на нас пада да то одрадимо. Ко ће други?

Али овако, да народ иде и спрема, чисти, глуми сметљаре по трговима и парковима волонтерски док се надређени свађају као на пијанској слави и блокирају паре које већ постоје и намијењене су за то... Јесте то мој град, и није да већ нисам покупио пар папирића у својој улици, и да нисам рад да помогнем, али колико год био мој град, толико нису моја говна.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2021, 22:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika

Umetnik je napisao:
Ајд да нема могућности да се чисти, да је, јбг, таква криза и пакао наступио па да се не може меда, па у реду, организиваћемо се и очистити, на нас пада да то одрадимо. Ко ће други?


U tom slučaju svako svoje govno neka ponese sebi kući.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2021, 22:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
I ne zaboravi Max Webera:čovjek je u osnovi samoživo biće i teži isključivo zadovoljenju svojih potreba i nagona i sl.

Poslano sa mog Redmi Note 8T koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2021, 23:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9166
filozof sa vrbasa je napisao:
Slika

Umetnik je napisao:
Ајд да нема могућности да се чисти, да је, јбг, таква криза и пакао наступио па да се не може меда, па у реду, организиваћемо се и очистити, на нас пада да то одрадимо. Ко ће други?


U tom slučaju svako svoje govno neka ponese sebi kući.
Taman sam htio okačiti danas. Kome je koje pičke lijepe materine smetala autobuska stanica, ps otvarao je bilo Igor bilo Draško, sasvim nebitno....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2021, 23:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Pa vidiš da je Draško nije dobro napravio kad puca tako lako.. Sad će da se uključe Draškove pristalice i da kažu kako on nema ništa sa tim, to je prošla vlast dogovarala... :lol:

A ko je lupao? Pa isti oni što su uništavali i prethodnih godina. Nadobudni i nadrkani klinci bez kućnog odgoja...
Ili je SNSD platio/zamolio svoje genijalce da nanesu "štetu" Drašku...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2021, 23:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Vratiti ova stara komunistička stajališta, to stoka sitnog zuba ne može polomiti.

Slika

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2021, 00:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Misliš. Kod mene su par puta uspjeli odvaliti i to.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2021, 08:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Ko je stanicu slupao, treba njega slupati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2021, 08:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9839
Lokacija: Далеко од раја
Whotanoob je napisao:
Misliš. Kod mene su par puta uspjeli odvaliti i to.
Prije par godina iz Vrbasa izvađena jedna dok je bio nizak vodostaj. Provirila cijev i braća odma požurili da odnesu na otpad.

Inače bačena u vodu '95 čini mi se, nekom smetalo što je tu gdje jeste.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2021, 09:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
https://www.youtube.com/watch?v=tlW96x_qExI

O jebali mater svoju, pa SNSD je zaslužan za puteve u Motikama, Česmi i Priječanima.
Kakve veze sad Draško straško ima sa njima????? SNSD je taj koji je usro i most u Česmi i ove puteve....
Pa onih 800 metara puta u Česmi su gradili jednako dugo kao auto-put bratstva i jedinstva... Serem im se ja...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2021, 09:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Put u Česmi:
Castra je napisao:
Od 16. marta do 24. septembra se pravi oko 800 metara puta... :lol:


SNSD najedite se govana zbog ovog...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2021, 11:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 445
Ovo sa polupanim "pametnim" autobuskim stajalištem je tužno za vidjeti. Ipak su tu ministarstvo i grad uložili sredstva u saradnji sa privatnim kompanijama. Ali takve pojave su se dešavale i u krutom komunizmu, pa i sada u ovoj nazovimo je demokratiji. Srednjoškolska omladina pod uticajem alkohola se malo ludirala i paf, razbiše šajbu. Njima se to možda i najmanje može zamjeriti. Oni još nišu prošli fazu sazrijevanja (neki je nikad ne prođu i dostignu punu zrelost). Bio sam svjedok, kada je za novogodišnje praznike pijani klipan od 30+ godina ubacio neku jaču petardu u metalnu kantu za smeće i kada je eksplodirala potpuno je uništila kantu. On je nastavio dalje sa ekipom, smijući se. Bacanje smeća, nedovoljno poštovanje saobraćajne signalizacije i saobraćajna kultura, ne nabijanje jednih na druge u redovima u banci/trgovini. Daj da se nešto izmuva, da se nešto provuče, da se samo završi na brzinu. Kukanje na državu, ali daj da ja ne platim na to carinu, porez, taksu. Nek bude rupa u cesti, ali bolje da ja počastim sa 20KM koga treba, nego da platim 100KM državi. Ko ih jebe, ionako će to političari sebi kroz javne nabavke svrnuti. Odgovornost svakog pojedinca treba da krene od njega samog i da se širi na opšti nivo.

Pametna stajališta nama nisu potrebna u ovom momentu. Mi nismo dostigli dovoljan razvojni nivo društva da to posjedujemo. Ono pametno drvo za punjenje telefona kod opštine, punjači za električne automobile i sl.

Mi imamo velike infrastrukturne potrebe, koje su veći prioritet od tog kićenja. Na 10-ak minuta vožnje od centra grada, ljudi se bore sa normalnim snabdijevanjem vode, a kanalizaciju da ne spominjem. Mnogi nemaju ni krštenog asfalta. Nekom dijelu grada od 100, 200, 500 ljudi koje nema uredno snabdijevanje vodom više to znači nego li čitavom gradu punktovi za punjenje el automobila. Koji je procenat građana koji to koristi ili pametno drvo za punjenje telefona. Jeste, možda se ne radi o istom redu veličine, ali mi je poenta jasna. Nama je prijeka potreba riješavanje tih problema, mostovi, putevi. Pa u 2020. godini mi imamo pružne prelaze koji nisu obezbijeđeni i ljudi ginu. Jel se ne može napraviti automatizovana rampa kada nailazi voz- ili treba onaj u kućici (gdje je ima) što pola dana spava, da ubere neku platu. Neka parkova i uljepšavaja grada. Ali novi gradonačelnik neka riješava značajnija pitanja od gradskog parka. A on neka bude zadužbinar pa neka ostavi u amanet park u ime svoje porodice/sebe.

Stanivuković je šarlatan, narcisoidan, egoističan. Ali i kao takav je zapao ovome gradu da mu bude gradonačelnik. Što dovoljno govori o zasićenosti građana sa onim drugima. Gradska većina je instrumentalizovana i bez svog jasnog JA. Kapiram, ima tu nekih direktora, neki koji su privatnici koji su se zadnjih 5-10 godina fino proširili u poslovanju, pa se čuvaju pozicije. Ali u Stanivukovićevu igranku, kojoj oni plaćaju ulaznicu i učestvuju u njoj, samo se pravi sveopšta sprdnja i zabava za narod (hm, dobri li su Draškovi savjetnici..).

Opet se referišem da mi nismo kao društvo dovoljno sazreli ni za postojeći politički sistem. Da se mene pita, kao što me se ne pita, uveo bih da se mlađi od 45 godina ne može kandidovati/ birati za poziciju poslanika, odbornika, ministra, predsjednika, premijera.
Dalje, da se obezbjedi bankarska garancija na imovinu izabranog pokrivena njegovom ličnom imovinom (u zavisnosti od nivoa funkcije). Onda ne bismo dobijali Stanivukoviće, Begiće, Vulićke, Antoniće, Obadoviće, Staniće. Došli bi ljudi sa nekim radnim iskustvom iza sebe, formirane ličnosti, porodični ljudi (sve su ovo pretpostavke). I ono što je po meni najrealnije uraditi, jeste da se promjeni izborni zakon i da se ukinu otvorene liste. Onda nećemo imati poslanike koji se kupuju koferom para i prekraja se većina kako volja onom ko najviše ponudi. Mandat ostaje partiji čiju je infrastrukturu i logistiku koristio, a nek bez mandata preleće na koju stranu god hoće.

U govno ako zabodeš cvijet i pomisliš da će biti ljepše i mirisati ljepše, opet će se pomalo osjetiti neugodan miris i opet će biti samo govno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2021, 14:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Je li istina da je postavljen uređaj za detekciju vezivanja pojasa i korištenja mobilnih telefona, negdje oko Lesnine?

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2021, 14:27 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Jeste ali ne registruje prekršaj nego samo blicne za upozorenje.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2021, 14:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Ne, registruje prekršaj, ali rade samo skupljanje podataka, ne i kažnjavanje...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2021, 14:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
filozof sa vrbasa je napisao:
Vratiti ova stara komunistička stajališta, to stoka sitnog zuba ne može polomiti.

Slika
Ee, nema vise ni Volva ovakvog.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2021, 18:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Slika

Niko ne spominje koliko je plaćeno kićenje grada... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2021, 18:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Draško svaka čast, Omladinska ulica će nakon 70 godina da dobije kršten trotoar.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2021, 19:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Castra je napisao:
Slika

Niko ne spominje koliko je plaćeno kićenje grada... :D

Jedne godine bili kišobrani, druge slova, pa onda ono cvijeće na sredini GospoCke...
Ajd bar je zeru bolje od onih kišobrana koje ima xy gradova. Ili imena grada sa srcem.

Ali ako nije fejk cvijeće i ako uvene brzo i počne da dismr biće belaj :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7094 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250 ... 355  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs