banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Maj 2024, 11:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Maj 2024, 18:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1214
Pozdrav,
dobih upit od jedne osobe da joj pronađem instalaciju programa "Modern CSS Layout", međutim ja na google ne mogu ništa iskopati...
Sve mi se čini da je gore navedeni program dio neko programskog paketa.
Na google mi izbacuje uglavnom neke e-knjige i kurseve, a nemam vremena za dublje upuštanje u ovo...
Vidim da i IT Academy ima kurs pod ovim nazivom ali mi opet nije jasno kako ne mogu naći instalaciju ovog programa?

Ima li neko više informacija? Hvala


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2024, 01:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2010, 16:56
Postovi: 697
CSS je jezik za formatiranje tj dizajt web stranica. Ne postoji program "Modern CSS layout" - to je naziv za "moderni" tip/stil CSS dizajna.

Ja bih provjerio jos jednom sa tom osobom da li je to ime software-a koji joj treba ili joj treba pomoc za rad u CSS-u.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2024, 09:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2014, 19:41
Postovi: 709
Neko ne zna o cemu prica tu :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2024, 17:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5872
bogata_sirotinja je napisao:
Pozdrav,
dobih upit od jedne osobe da joj pronađem instalaciju programa "Modern CSS Layout", međutim ja na google ne mogu ništa iskopati...
Sve mi se čini da je gore navedeni program dio neko programskog paketa.
Na google mi izbacuje uglavnom neke e-knjige i kurseve, a nemam vremena za dublje upuštanje u ovo...
Vidim da i IT Academy ima kurs pod ovim nazivom ali mi opet nije jasno kako ne mogu naći instalaciju ovog programa?

Ima li neko više informacija? Hvala


Ето одговора. Изгледа је неко гледао ону скорашњу рекламу дотичне академије "Постани ИТ стручњак и дођи до свог првог посла" (sic!). Ко вјерује у ово, вјероваће и да постоји програм који се зове Modern CSS Layout.
Боље да народ батаљује те курсеве. "Златно доба програмирања" је прошло. Помама за кадровима, изазвана сулудим инвестирањем у све и свашта... не света више цвеће у то предузеће, а да ли ће као прије... хах, тешко. Још кад на кризу додамо долазак невјероватно моћних AI алата, који ће омогућити једном одличном програмеру да уз то замијени још пар осредњих...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2024, 18:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1214
Hvala vam na odgovorima.
U neko moje vrijeme srednje škole, što se programiranja tiče, ja sam nešto malo radio u Pascal-u i C++ programskim jezicima i dalje se nisam interesovao za programske jezike i programiranje.

Čim mi je rekla ovo Leyout pretpostavio sam da je to neki leyout koji se pravi unutar programa nekog ali nisam imao vremena istraživati...

Bitno mi je da znam koju instalaciju da joj tražim.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2024, 19:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5872
Ако можеш доћи до још неке (конкретније) информације, баци овдје па да пробамо помоћи да се нађе инсталација жељеног софтвера, под којим год да је именом, или бар да разјаснимо о чему се ради.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs