banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 22:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Okt 2017, 23:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Evo ga, slican: https://www.amazon.com/Projector-Entert ... B01GNLY3CK

Imaisporuku za BiH.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Okt 2017, 12:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
viewtopic.php?f=45&t=67602

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Okt 2017, 12:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Hvala, ali to mi je preskupo.

Izgleda da ce ipak definitivno biti ovo: https://www.amazon.com/Meyoung-TC80-Pro ... c80&psc=1#

jer najvise podjseca na Elephas a, za razliku od njega, moguca je isporuka za BiH.
Na korak sam od kupovine.

Uh!

Nego, da li to sto cu markirati gift opciju zaista znaci da nece biti navedena cijena i da cu biti postedjena carine?

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Okt 2017, 23:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9166
E to zadnje nećeš. I provjeri kojim servisom ide dostava, ako je DHL beri kožu na šiljak, platićeš fino...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2017, 11:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Vidim da je ovaj artikl iskljucivo dostupan prime memebers. I da mogu uzeti 30 dana free trial za to clanstvo. Da li to znaci da mogu da uzmem taj free trial i iskoristim sve pogodnosti koje to nudi za narudzbu ovog artikla?
Prvi put kupujem nesto tamo, znam da vjerovatno sve mogu negdje da procitam, ali malo mi je sve zbunjujuce, pa ako neko moze kako da pripomogne iz prve ruke....bar neki dobar link?

EDIT: Vidim sad da je cijena duplo visa sa shipingom u BiH. Navodno bi, prema onom sto procitah, ako se uclanim u to prime drustvo, dostava bila free?

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2017, 21:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Definitivno narucujem ovo: https://www.amazon.de/Beamer-ELEPHAS-un ... ZM9ZM?th=1

https://www.amazon.de/Beamer-ELEPHAS-un ... ZM9ZM?th=1

Dakle, sa amazon.de...posiljka ce stici na adresu jednog poznanika koji zivi u DE. Onda ce mi on to poslati postom. Ima li neko predstavu u kom rasponu mogu da ocekujem troskove slanja iz DE ovamo + carinske troskove, s obzirom da je vrijednost posiljke 150 BAM (75 EUR), da se radi o paketu koji je vjerovatno velicine kutije za cipele i tezine oko 1-1,5 kg? Naravno, poznaniku cu reci da izabere sto jeftiniju opciju za slanje, nije nista pretjerano hitno.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2017, 23:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
Kad ovi naši vide da je iz Njemačke, ima da odmah otvore kutiju. Preporučeno, ako hoćeš da ti uopšte dodje.

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Dec 2017, 21:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Samo da izjavim da sam nakon visesedmicnog koristenja gorenavedenog projektora veoma zadovoljna. Poznanik mi ga je poslao busom po nekoj ustaljenoj semi, tako da sam prosla bez ikakvih dodatnih troskova. Zvucnici su OK, slika je OK. Dovoljno je da je prostorija djelimicno zamracena ili da bar nije direktno izlozena suncevoj svjetlosti pa da je slika gledljiva. Naravno, sto je veca zamracenost, i slika je jasnija. Zvuk nije neki ekstra kvalitet, ali sasvim je upotrebljiv, cak i u vecim prostorijama. Za ovu cijenu- odlicno! Zamjerka ide na to sto je veza strujnog kabla i projektora nije bas cvrsta nego malo labava (o cemu cak postoji napomena kod samog utikaca- Kinezi postaju bas profi)- medjutim, nije se jos desilo da se prekine kontakt u toku koristenja ako to fino podesis prije projekcije. Sve u svemu, pun pogodak! Sad mi samo preostaje da se nadam da ce izdrzati ovako neko duze vrijeme, dvije godine, recimo.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Dec 2017, 22:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Super! Ovo djeluje puno bolje od onih nekih uređaja koji su se ranije spominjali... :)

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs