banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 73 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Maj 2017, 19:32 
provjeri ziv bio da uzmem, poludih


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Maj 2017, 20:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9166
MS Route imam preko godinu, prethodni dao lani isto poslije 1g. ćaći, dobri miševi . Ispadali meni i ćeri par puta i ništa. Preporuka. Cijena 10-15 KM, nikako baterija (2xAAA) nisam zamjenio dosad, al ga redovno gasim na prekidač.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2017, 11:59 
munja.alex je napisao:
MS Route imam preko godinu, prethodni dao lani isto poslije 1g. ćaći, dobri miševi . Ispadali meni i ćeri par puta i ništa. Preporuka. Cijena 10-15 KM, nikako baterija (2xAAA) nisam zamjenio dosad, al ga redovno gasim na prekidač.


kod mene je MS Route 2, krepao skrol...

kupih sada po preporuci forumasa gigatech gm 570, vidjecemo koliko ce trajati

Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2017, 22:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2003, 12:10
Postovi: 2552
Lokacija: Banja Luka
Ko ti je to preporučio da ga ubijem?!
Gi-ga-te-ch ti je kineska skraćenica za "go*no-ne može-biti-veće" Gdje si vidio bežični miš od 11 maraka da valja, svega ti?!

_________________
dejo the best - professional


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2017, 22:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Ja samo rekao da kod moje staramajke radi bez problema
Sta cu mu ja
:lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2017, 23:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2003, 12:10
Postovi: 2552
Lokacija: Banja Luka
Pa i Nokia 6555 kod moje staramajke radi bez problema, ali to ne znači da bih je ikada ikome preporučio da je kupi.

Doduše... Kad malo bolje razmislim, Tensi možda i bih :-)

_________________
dejo the best - professional


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2017, 23:50 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
Uzmi ovaj ako si u prilici, skup je kao crni đavo, ali nećeš više nikada uzimati miš.

http://www.logitech.com/en-us/product/mx-master

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 00:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
dtb_pro je napisao:
Pa i Nokia 6555 kod moje staramajke radi bez problema, ali to ne znači da bih je ikada ikome preporučio da je kupi.

Doduše... Kad malo bolje razmislim, Tensi možda i bih :-)


Nisam ja preporucio da kupi, ja sam samo rekao da nju dobro sluzi :D

Jedino sto sam mu ja mogao preporuciti na osnovu licnog iskustva je ovaj G900 koji sad koristim
Al' kontam da to bas niko normalan ne bi kupio :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 09:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
Kupio u DeltaPC-ju taj Gigatech i nakon mjesec dana opet drugi. Kad ugasim komp, pa ga upalim, miš ne reaguje. Morao sam čupati usb i vraćati da proradi. Tako svaki put.

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 09:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Spalice me Milan :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 09:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Pa on dok se nakupuje tih po 10-15 KM, izaći će ga skuplje za par godina nego tvoj G900 :)
Da li ti je pomogao taj miš kada su vas klinke razbile u CS.GO? :lol:

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 10:02 
Ne ocekujem nista ni od ovoga. Nije mi jasno da su ljudi nesposobni napraviti bezicni mis da normalno radi makar pola godine, bar mislim na ove mehanicke dijelove tipa dugme i skrol.

Nije meni problem ni pljunuti malo vise para za mis (do 100 km, sa garancijom naravno), ali preko toga necu, nije da mi kabal bas toliko smeta. Isto mi je bilo i sa slusalicama, kupim neke bezveze za 30-40 km i tako 3x za pola godine, nakont toga odem u artist, "isprsim se" blizu 200 km za shure srh 440 i evo ih cini mi se vec 8-10 godina ih imam, tako nesto.

Citiraj:
Da li ti je pomogao taj miš kada su vas klinke razbile u CS.GO? :lol:

:lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 10:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Da li ti je pomogao taj miš kada su vas klinke razbile u CS.GO?


Ahaaha .. da ti vidis srece kad smo dobili tu jednu rundu
Kao komplet turnir da smo osvojili
:lol: :lol: :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 10:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ajde, barem nisi bio najgori. :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 10:50 
Je li bar neki pr0 tim ili su neke nase lokalne iz BL bile?

ja znam jednu iz BL moze komotno cijeli forum isprasiti 1 vs 1...pod uslovom da i dalje igra :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 11:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Nisu iz BL. Iz Srbije. Kraljevo cini mi se.
Nisu pro, daleko od.
Al' su u odnosu na nas bile BOGOVI CSa.
Bukvalno.
:lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 13:00 
Izvinjavam se opet na offtopicu, ali ta o kojoj ja govorim da je iz BL je isla sa tobom na aerobik, Sani joj je nick bio na kanteru, Sanela se zove.

Citiraj:
Kupio u DeltaPC-ju taj Gigatech i nakon mjesec dana opet drugi. Kad ugasim komp, pa ga upalim, miš ne reaguje. Morao sam čupati usb i vraćati da proradi. Tako svaki put.


nije mi ovo problem, komp gasim navece i palim ujutru...


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Okt 2017, 03:39 
evo ode i ovaj zadnji, ali steta, bio je najbolji do sada, mozda nije zasluzio da ga u 4 ujutru frljnem iz sve snage u zid....


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Okt 2017, 08:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2010, 18:28
Postovi: 461
Скрати себи муке, купи неку добру машину за безобразно много пара и буди срећан чоек. Ем ће да те служи добро ем ће ти бити жао да га разбијеш :lol:

Шалу на страну, кад одлучиш да се уозбиљиш купи себи Logitech MX Master 2 или евентуално прошлогодишњи MX Master. Ја имам двицу и никад нисам био овако задовољан мишем као до сада....

_________________
Није Слобо крив, ми смо говна!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2017, 09:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Evo Milance, ne mora G90(0)3, mozes i 60(2)3 i da budes miran dok ti traje i taj laptop na kojem se igras :D

https://gaming.logitech.com/en-us/produ ... ming-mouse
https://gaming.logitech.com/en-us/produ ... ming-mouse

Preseravanje na stranu, koristio sam sve i svasta sto se tice periferije, vecinom high-end proizvode - nakon xy godina igranja, ja licno bih stvarno svima prepoprucio Logitech kao #1 izbor.
Daleko od toga da su ostali losi, al´ sto se tice ponude simetricnih miseva (sto je meni apsolutno neophodno) - Logitech pa Steelseries.
Ovaj drugi je jeftiniji, a takodje jako kvalitetan.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 73 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs