banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Apr 2024, 17:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2436 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 122  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Maj 2010, 22:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jan 2004, 10:56
Postovi: 185
Lokacija: Banjaluka
Za odaziv, obicno se navodi gtg (gray to gray) odaziv. Bar vecina navodi, jer je niza vrijednos od pravog paljenja-gasenja pixela. Al to obicno i nije problem, bar ja ne primjecujem, osim na starom psp-u.
Vise tu stvari komplikuje 1080p rezolucija i frekvencija osvjezavanja. Tu se javlja element pokretne rezolucije, odnosno nemogucnosti da se ista prikaze na 50Hz osvjezavanju. Uglavnom, mnogo teoretisanja, dok neke velike razlike objektivno nema. Jedino sto ja savjetujem, ako ce se uglavnom gledati sport (prije svega fudbal) u HD formatu, da se gleda da je frekvenzija osvjezavanja 100Hz. Bar ja tu primjecujem najvecu razliku izmedju 50 i 100Hz.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2010, 22:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
OK, osnovnu.
Pogresno sam se izrazila, ali bitno je da ti znas na sta sam mislila. Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2010, 18:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Po meni i po testovima (u ovim nizim rangovima televizora), sto se tice sporta pogotovo fudbala, a i filmova, bolje je dosta uzeti plazmu nego lcd. Ono sto sam ja gledao su dosta realnije boje i bolji prikaz crne boje na plazmi u odnosu na LCD. Po meni LCD ima ogromnu prednost u slucaju da se kaci na PS3 ili PC, u tom slucaju plazma je losiji izbor.
Cini mi se da sam vidio u novinama da su u tehnomagu ili tehmomarketu (nisam siguran) dobili novi model samsung plazme 42c450 (oko 1150KM) koja je odlican tv za te pare. Pored DVB-C/T tjunera ima i USB sa kojeg se mogu pustati filmovi u svim formatima sa prevodom koji podrzava i nasa slova.
Odlican tv po odlicnoj cijeni.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2010, 09:15 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2010, 21:33
Postovi: 835
richa je napisao:
Po meni i po testovima (u ovim nizim rangovima televizora), sto se tice sporta pogotovo fudbala, a i filmova, bolje je dosta uzeti plazmu nego lcd. Ono sto sam ja gledao su dosta realnije boje i bolji prikaz crne boje na plazmi u odnosu na LCD. Po meni LCD ima ogromnu prednost u slucaju da se kaci na PS3 ili PC, u tom slucaju plazma je losiji izbor.
Cini mi se da sam vidio u novinama da su u tehnomagu ili tehmomarketu (nisam siguran) dobili novi model samsung plazme 42c450 (oko 1150KM) koja je odlican tv za te pare. Pored DVB-C/T tjunera ima i USB sa kojeg se mogu pustati filmovi u svim formatima sa prevodom koji podrzava i nasa slova.
Odlican tv po odlicnoj cijeni.


Slika

glavni nedostatak je takav da mu ja jebem crnu boju.

_________________
Bože, oprosti nam.
Pruži ruku i pomiluj nas.
Ovo je moja molitva.
Ne zaboravi nas.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2010, 09:39 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17153
Lokacija: Q5HW+6W
Za tu cijenu nećeš naći plazmu sa većom rezolucijom... uoštalom, pogledaj negdje u prodavnici 42" plazmu ove rezolucije i 42" 1080p LCD (koji će, usput rečeno, koštati drastično više)... vjeruj mi, više će ti se svidjeti slika na plazmi nego na LCD-u. Ne kažem da rezolucija nije bitna stvar, ali nemoj biti rob ciframa...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2010, 15:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2010, 21:33
Postovi: 835
<Enter_name> je napisao:
Za tu cijenu nećeš naći plazmu sa većom rezolucijom... uoštalom, pogledaj negdje u prodavnici 42" plazmu ove rezolucije i 42" 1080p LCD (koji će, usput rečeno, koštati drastično više)... vjeruj mi, više će ti se svidjeti slika na plazmi nego na LCD-u. Ne kažem da rezolucija nije bitna stvar, ali nemoj biti rob ciframa...


Slika

Ne volim kad mi govore "vjeruj mi". Zašto bi trebo?

Samo da mi je znati otkud vam to "nemoj biti rob ciframa". Pa čoveče 17" crt ima rez 1280x1024. Jesi li ti svjestan da je to 2.470588235294118 puta manja dijagonala. Na tolikoj dijagonali i sa tom rezolucijom pixeli se vide na 5m. Ali ti kažeš meni nemoj biti rob ciframa, ispaneš cool zbog cool izraza i ti si u pravu. Ti imaš prilično glupe metode uvjeravanja da se protiv toga ne može niko boriti. Mislim da si me na ovo forumu uvjeravao kako je nod32 sranje samo zato što ti se ne sviđa a kao dokaze si naveo nebuloze.
@pametnim ljudima
Uđite u neku radnju i vidite kako slika izgleda i to kupite. U suštini plazme su sranje, skupe su. Imaju ljepši prikaz samo crne boje (ne morate mi vjerovati, otiđite i pogledajte neki izlog pa se uvjerite sami) a ako imate para da ne znate šta ćete onda je plazma jedini izbor.

_________________
Bože, oprosti nam.
Pruži ruku i pomiluj nas.
Ovo je moja molitva.
Ne zaboravi nas.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2010, 15:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Jos i obratiti paznju na to s cega se pusta signal i pogledati podesavanja.
Znaju prodavci uredjaje koji losije idu "nastelovati" i pustiti neki HD film sa pleyera ili HD kanal a porediti ga sa nekim koji ima default podesavanja i signal sa kablovske.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2010, 16:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jan 2004, 10:56
Postovi: 185
Lokacija: Banjaluka
Inace ne volim te rasprave, plazma vs. lcd... al reci da su plazme sranje, bez komentara. Obe tehnologije imaju svoje prednosti i mane, za sta se odluciti zavisi prije svega od ukusa. A sad, ako cemo objektivno po kvalitetu slike lcd zaostaje za plazmom (nije samo crna u pitanju, vec i kontrast i koliko boje izgledaju prirodno). I u prodavnicama je prilicno tesko uporediti kvalitet, jer ima daleko vise svjetla nego u kucnim uslovima, a plazme imaju stakla napred koja imaju izrazenu refleksiju.
Dalje, oko rezolucije... opet kazem zavisi od izvora sta ce se gledati. Ova nasa kablovska izgledat ce bolje na plazmi, i to hd ready. U skoroj buducnosti da ce doci neki kanali zbog kojih vrijedi ici na full HD, sumnjam. Onda satelit, tu je ogromna vecina kanala u 720p ili 1080i, sto opet bolje izgleda na hd ready ekranu... i to ako cemo detaljisati, najbolje na 37" plazmama (1024x720 pixela) jer nema vertikalnog skaliranja slike. Onda konzole, opet je vecina igara u 720p rezoluciji. Pa .mkv filmovi, gdje da bi dobio pristojan stepen kompresije na 1080p, prosjecan film od nekih 100minuta mora imati 12GB (prilicno veliko za download). I na kraju jedini pravi razlog za full HD tv ostaju blu-ray filmovi, koji su skupi (mada uz njih vise ugodjaju doprinosi dobar AVR sa DTS-MA i DD-HD codecima i dobar komplet zvunika) i igre s racunara ko ima dovoljno brzu graficku.
I da dodam na kraju, ja 50 incha hd ready (50b430, 1365x768) gledam s neka 3,5m i slika kad je HD materijal u pitanju taman dovoljno ostra, a ne vide se pojedinacni pixeli. Cak stavise, i na 3m pixeli se ne primjecuju. E sad, da ja tebe priupitam, gdje si ti gledao, da tvrdis drugacije?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2010, 16:14 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17153
Lokacija: Q5HW+6W
Pusti klinca, pročitao je u BUG-u da je FullHD LCD najbolji :D A ti, Toljaga, sebi kupi taj LG za te pare (znam da u BL nećeš sigurno; ITsvet prikazuje cijene u Srbiji, ne BiH) i pusti nas da živimo u zabludi...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2010, 16:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2010, 21:33
Postovi: 835
dejan je napisao:
Inace ne volim te rasprave, plazma vs. lcd... al reci da su plazme sranje, bez komentara. Obe tehnologije imaju svoje prednosti i mane, za sta se odluciti zavisi prije svega od ukusa. A sad, ako cemo objektivno po kvalitetu slike lcd zaostaje za plazmom (nije samo crna u pitanju, vec i kontrast i koliko boje izgledaju prirodno). I u prodavnicama je prilicno tesko uporediti kvalitet, jer ima daleko vise svjetla nego u kucnim uslovima, a plazme imaju stakla napred koja imaju izrazenu refleksiju.
Dalje, oko rezolucije... opet kazem zavisi od izvora sta ce se gledati. Ova nasa kablovska izgledat ce bolje na plazmi, i to hd ready. U skoroj buducnosti da ce doci neki kanali zbog kojih vrijedi ici na full HD, sumnjam. Onda satelit, tu je ogromna vecina kanala u 720p ili 1080i, sto opet bolje izgleda na hd ready ekranu... i to ako cemo detaljisati, najbolje na 37" plazmama (1024x720 pixela) jer nema vertikalnog skaliranja slike. Onda konzole, opet je vecina igara u 720p rezoluciji. Pa .mkv filmovi, gdje da bi dobio pristojan stepen kompresije na 1080p, prosjecan film od nekih 100minuta mora imati 12GB (prilicno veliko za download). I na kraju jedini pravi razlog za full HD tv ostaju blu-ray filmovi, koji su skupi (mada uz njih vise ugodjaju doprinosi dobar AVR sa DTS-MA i DD-HD codecima i dobar komplet zvunika) i igre s racunara ko ima dovoljno brzu graficku.
I da dodam na kraju, ja 50 incha hd ready (50b430, 1365x768) gledam s neka 3,5m i slika kad je HD materijal u pitanju taman dovoljno ostra, a ne vide se pojedinacni pixeli. Cak stavise, i na 3m pixeli se ne primjecuju. E sad, da ja tebe priupitam, gdje si ti gledao, da tvrdis drugacije?

Ja opet ponavljam: ne želim nikoga da uvjeravam, neka ode i sam se uvjeri. Kakve to veze ima gdje sam to vidio, ko da se televizori razlikuju od radnje do radnje.
Kad sa 3.5m gledaš sliku na 50" pri rezoluciji od 1365x768 ona jedino tebi može biti oštra dovoljno i ovome enter name i sličnim KLINCIMA. Na toj daljini pixeli bodu uči koliki su na toj dijagonali. Nisam reko bez komentara da su plazme sranja. Iz mog teksta si mogo mzaključiti da mislim kako su jeftine plazme sran ja a da su skupe plazme extra roba, al skupe. Osim toga ovdje je posve očigledno da vi gotivite plazmu i da mrzite LCD.

_________________
Bože, oprosti nam.
Pruži ruku i pomiluj nas.
Ovo je moja molitva.
Ne zaboravi nas.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2010, 19:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Toljaga je napisao:
Ja opet ponavljam: ne želim nikoga da uvjeravam, neka ode i sam se uvjeri. Kakve to veze ima gdje sam to vidio, ko da se televizori razlikuju od radnje do radnje.
Kad sa 3.5m gledaš sliku na 50" pri rezoluciji od 1365x768 ona jedino tebi može biti oštra dovoljno i ovome enter name i sličnim KLINCIMA. Na toj daljini pixeli bodu uči koliki su na toj dijagonali. Nisam reko bez komentara da su plazme sranja. Iz mog teksta si mogo mzaključiti da mislim kako su jeftine plazme sran ja a da su skupe plazme extra roba, al skupe. Osim toga ovdje je posve očigledno da vi gotivite plazmu i da mrzite LCD.


Ne lupaj majke ti. Jesi li ti ikad vidio tu plazmu koju toliko pljujes? Ovako kako ti govoris mi djeluje kao da ti je rekao neki drug sto je njemu od druga drugov drug pricao.....
Jesi li kojim slucajem gledao Full HD LCD tv a da se na njemu pustaju domaci kanali sa kablovske/satelita ili ne daj Boze sa obicne antene, jel tada nisi vidio piksele ili je sve bilo kristalno jasno? I jesi li ovo gledao na plazmi pa su pikseli bili velicine sake i vidjeli se sa 10 metara.
A da li si isto to vidio na plazmi 1024x768 rezoluciji? I sta mislis da li ce kanal rezolucije 544/640/704/720 x 576 (Prvi brojevi su horizontalne linije, a drugi vertikalne, i ove rezolucije imaju kanali na kablovskoj i DIGI tv paketu) bolje izgledati na plazmi 1024x768 rezoluciji ili na Full HD LCD 1920x1080?
Eto jedno najobicnije pitanje.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2010, 19:22 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17153
Lokacija: Q5HW+6W
Dijete, oladi malo! Ja ne mrzim LCD, čak štovise imam ga i zadovoljan sam. A to što ti misliš da si popio svu pamet ovoga svijeta...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2010, 21:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Ako ti je stralo do ekstra dobre slike, mani se ti piksela i rezolucija.
otiđi u bolje opremljenu radnju koja ima više modela TV-a pa pogledaj kakva je slika na kojem.

Ja kući imam Philipsa LCD od 37''

Da sam imao više para kupio bih sebi Shrap 37''
Ali nisam... i jebaji ga.
Dobar je i ovaj. Preko kablovske (Elta) slika je OK

Sad preko DreamBox-a svi digitalni kanali- extra slika.

Iskreno, kad gledam nešto na TV-u ne gledam pixele već program ili film :wink:

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2010, 22:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5005
Lokacija: Banja Luka
Trazi se dlaka u jajetu:D (il bi obrnuto)

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Maj 2010, 23:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2008, 00:12
Postovi: 449
Nema nikakvog smisla kupovati Full HD TV ako ce isti prvenstveno sluziti za gledanje nasih analognih PAL kanala ili digitalnih (satelitskih,kablovskih,zemaljskih) u SD rezoluciji (maksimum 720x576). Sto je veca rezolucija TV-a na takvim kanalima ce biti losija slika, pogotovo kod jeftinijih Full HD televizora koji imaju slabije upscaler chipove.
Zato na takvim kanalima najbolju sliku imaju plazme koje imaju nizu rezoluciju, kao gore pomenuta Samsung.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2010, 15:50 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2010, 21:33
Postovi: 835
DELLBOY je napisao:
Ako ti je stralo do ekstra dobre slike, mani se ti piksela i rezolucija.
otiđi u bolje opremljenu radnju koja ima više modela TV-a pa pogledaj kakva je slika na kojem.

Ja kući imam Philipsa LCD od 37''

Da sam imao više para kupio bih sebi Shrap 37''
Ali nisam... i jebaji ga.
Dobar je i ovaj. Preko kablovske (Elta) slika je OK

Sad preko DreamBox-a svi digitalni kanali- extra slika.

Iskreno, kad gledam nešto na TV-u ne gledam pixele već program ili film :wink:

Jeste dellboy, upravo tako. Ali skontaj ti da lik preporučuje drugima:"I u prodavnicama je prilicno tesko uporediti kvalitet, jer ima daleko vise svjetla nego u kucnim uslovima, a plazme imaju stakla napred koja imaju izrazenu refleksiju." Znači on kaže nemaš šta gledati po izlozima koja slika je bolja, bolja je plazma kad ja kažem da je tako. Kad ideš u kupivnu televizora kažeš čovjeku da kupuješ tv te da ugasi svjetlo da vidiš koja slika je bolja. Ako neće nemoj tu ni kupovati. osim toga ja sam ovdje naveo par slika i svi likovi imaju smješne komentare.
I drugim dragim ljudima koji mrze svakog ko im se suprotstavi (enter name, richa i dejan): spustite loptu na zemlju, uživajte u životu. Nemojte se nervirati jer škodi ljepoti. Ako vas ja iznerviram ne obraćajte pažnju na mene. Ja sam daleko od djeteta za razliku od vas i imam fino godina života iza sebe i davno je prošlo vrjijeme kad sam ja tražio savjete od drugih šta da kupim. Prvo se upoznam sa materijom pa onda vidim šta meni odgovara. Daleko od toga da ja pljujem plazme, naprotiv. Plazma je naprednija tehnologija. Ali plazme koje su dostupne našoj masi su sranje. 1024x768 rezolucija je stvarno preniska i još uvijek smatram da je u tom domenu LCD TFT bolja varijanta. Enetr name, molio bi te da me ne nazivaš dijetetom, da mi ne govoriš da oladim jer ono što ti pišeš odgovara upravo djetetu vrele glave kome treba malo kućnog pritvora i koja vaspitačka podlanica. Ako ti sve ovo nije dovoljno šalji mi postove na PP pa ta tamo izlijevaj svoje frustracije.

_________________
Bože, oprosti nam.
Pruži ruku i pomiluj nas.
Ovo je moja molitva.
Ne zaboravi nas.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2010, 16:40 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17153
Lokacija: Q5HW+6W
Unaprijed izvinjenje na OT, ali me stvarno vuče za jezik... Izvini, ali nisam ja taj koji postavlja glupa pitanja i ostavlja dojam osnovnoškolca u korištenju računara i ostalih tehnoloških blagodeti koje nam ovo "moderno" doba nudi. Dovoljno je prelistati tvoje postove da bi se stekao dojam koliko imaš godina. A i sam tvoj način izražavanja i upotrijeba prostih riječi dovoljno govori o kućnom vaspitanju... A ako stvarno imaš fino godina života i pišeš ovako, definitivno nije bilo dovoljno kućnog pritvora i vaspitačkih podlanica. A to da sam se iznervirao zbog tebe... :lol: :lol: :lol: Kada bi se sikirao zbog takvih likova kao što si ti, gdje bi mi kraj bio... uživaj u svome svijetu i nemoj nametati svoja mišljenja drugima; imaš pravo na njega ali nemaš pravo da mi ga namećeš!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2010, 16:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
eh da zaboravio sam reći da na mom TV-u postoje dva moda slike
Store i Home :wink:

pametnom dosta...

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2010, 17:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5005
Lokacija: Banja Luka
DELLBOY je napisao:
eh da zaboravio sam reći da na mom TV-u postoje dva moda slike
Store i Home :wink:

pametnom dosta...

da, da i onda treba da se ode pogledati u prodavnicu:) i kad odes onda ti podvale sa tim rezimom Store. jedino da ih pitas da ti prebace na rezim home ako budu htjeli

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2010, 18:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2010, 21:33
Postovi: 835
<Enter_name> je napisao:
Unaprijed izvinjenje na OT, ali me stvarno vuče za jezik... Izvini, ali nisam ja taj koji postavlja glupa pitanja i ostavlja dojam osnovnoškolca u korištenju računara i ostalih tehnoloških blagodeti koje nam ovo "moderno" doba nudi. Dovoljno je prelistati tvoje postove da bi se stekao dojam koliko imaš godina. A i sam tvoj način izražavanja i upotrijeba prostih riječi dovoljno govori o kućnom vaspitanju... A ako stvarno imaš fino godina života i pišeš ovako, definitivno nije bilo dovoljno kućnog pritvora i vaspitačkih podlanica. A to da sam se iznervirao zbog tebe... :lol: :lol: :lol: Kada bi se sikirao zbog takvih likova kao što si ti, gdje bi mi kraj bio... uživaj u svome svijetu i nemoj nametati svoja mišljenja drugima; imaš pravo na njega ali nemaš pravo da mi ga namećeš!

Prosto nevjerovatno šta se sve piše na ovom forumu, nije ni čudo što će ga fejs brutalno raznijeti i jednim dijelom mi je drago zbog toga. Ja pišem onako kako govorim, a kako i ti govoriš. To što ja ne krijem sebe onakvog kakav u stvari jesam je stvar principa a ne starosne dobi. Neke stvari znam neke ne znam. Da ja sad ne bi pokušavo ispasti pametan pitaću pametnije (ti nisi među njima) i od njih očekujem odgovor. Ti si presto davati odgovore na moja pitanja prije 8 postova a prije 10 si počeo da me nazivaš klincem. I uporan si u tome i ne odustaješ. Nema šta. Osim toga evo, meni se više ne raspravlja sa tobom i od sad tvoje postove ignorišem.

_________________
Bože, oprosti nam.
Pruži ruku i pomiluj nas.
Ovo je moja molitva.
Ne zaboravi nas.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2436 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 122  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs