banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 08 Jun 2026, 15:55 Danas je 08 Jun 2026, 15:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 6450 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 319, 320, 321, 322, 323
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Jun 2026, 16:11 
OnLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 09 Okt 2014, 22:29
Postovi: 716
Daj podijeli s nama, koji to servis nema vremensko ograničenje ?


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Jun 2026, 16:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 1240
Lokacija: Banja Luka - Woking
BNE eSim
Imas sa vremenskim i par evra skuplji: No expiration.
Edit: Evo ako bude neko registrovao, code za popust od 3€. Tri meni tri tebi
Download the BNESIM app, apply the code: 9AFJGVQ0


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Jun 2026, 17:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6912
Samo da provjerim...izabereš plan Evropa za npr. 5GB 8EUR....i dobiješ esim koji ti vrijedi sve dok imaš GB na računu...u čitavoj ?


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Jun 2026, 17:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 1240
Lokacija: Banja Luka - Woking
Tačno tako. U listi imas tačno za koje sve zemlje vrijedi, pa valja i pogledati prije kupovine. Ja sam isao u: Italiju, Španiju, Hrvatsku, Sloveniju, Austriju, Njemačku, Francusku, Grčku i svuda je radila ta "Europe" tarifa. Samo je dopunim kada padne lupam uspod 1GB


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Jun 2026, 18:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 1240
Lokacija: Banja Luka - Woking
Naravno treba obratiti paznju da se kupi taj bez vremenskog isteka. Neznatno je skuplji a vrijedi. Mnogo mojih prijatelja koristi BNE eSim (ja vec 2 godine), i uvijek koristimo te kodove pri kupovini. Bukvalno dobije 3€ on i ja. Njemu odmah popust 3€ u toj kupovini, a meni kasnije kada budem ja kupovao.
Mislim da bi Mtel trebao biti malo vise svjestan konkurencije. Ili im ogroman broj uzima te njihove 1GB pakete, pa ih boli patka :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Jun 2026, 08:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5383
Lokacija: Gradiška
zerocool je napisao:
Da, i bas taj paket sam uzeo prije 3 sedmice kad sam prvo isao u Sloveniju, pa onda prosle sedmice isao u Slovacku i iskoristio paket za oba putovanja.
I da, vrate dio, ja imam sad nekih 8$ na racunu pa kad budem isao na more uzecu od tih para, posto mi nece trebati bas mjesec dana, a ni 12 giga. :D
I sad neko pored toga treba da koristi mtel? Imas 5G mrezu, radi internet na manje vise svakoj mrezi u svakoj drzavi (mali broj koji ne radi, ali svakako ti pise u sklopu paketa koje mreze su podrzane u svakoj zemlji, i to je veliki broj).


Da, dobar je MobiMatter. Može se skrojiti paket gotovo za svaku situaciju. I dobra mi je stvar što se veže na više mreža, nisam ograničen samo na jednu kao kad kupim lokalnu sim karticu. Ranijih godina sam u Grčkoj kupovao njihove sim kartice, i desi se da na mojoj lokaciji u apartmanu bude kriminalno loš signal (a WiFi redovno preopterećen velikim brojem korisnika)...


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Jun 2026, 10:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jul 2025, 12:18
Postovi: 114
Mr.Speed je napisao:
Naravno treba obratiti paznju da se kupi taj bez vremenskog isteka. Neznatno je skuplji a vrijedi. Mnogo mojih prijatelja koristi BNE eSim (ja vec 2 godine), i uvijek koristimo te kodove pri kupovini. Bukvalno dobije 3€ on i ja. Njemu odmah popust 3€ u toj kupovini, a meni kasnije kada budem ja kupovao.
Mislim da bi Mtel trebao biti malo vise svjestan konkurencije. Ili im ogroman broj uzima te njihove 1GB pakete, pa ih boli patka :)


Eronet je nedavno uveo 5GB/30 dana za 15KM. Vazi u cijeloj Evropi, Sjervernoj i J. Americi, Aziji…

Ne znam da li ostali domaći operateri to imaju? BH Telecom ima 5GB ali za 40 KM :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Jun 2026, 11:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14847
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Gledam da ne koristim telefon kad sam na odmoru. Tako da ovi osnovni paketi su vise nego dovoljni.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2026, 07:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5995
Lokacija: Banja Luka
Mr.Speed je napisao:
BNE eSim
Imas sa vremenskim i par evra skuplji: No expiration.
Edit: Evo ako bude neko registrovao, code za popust od 3€. Tri meni tri tebi
Download the BNESIM app, apply the code: 9AFJGVQ0

Instalirao sam ja, hvala na kodu. Evo sad i moj kod za popust od 3 evra ko bude instalirao :Download the BNESIM app, apply the code: 3FJ1HE6P.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2026, 11:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 1240
Lokacija: Banja Luka - Woking
Hvala. Ma samo neka iskoriste koji hoce. Bitno je da se dobije popust.


Vrh
  
 
 [ 6450 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 319, 320, 321, 322, 323

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Common Crawl [Bot], ljubisa1995 i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs