banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 20:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5946 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 298  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Jul 2017, 19:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
U pravu si. Mtel čeka svaku subotu da nešto odradi, zato nam valjda optika kasni toliko. A i valja im na toliku dobit da sakriju par storina maraka. To ih spašava nema šta. Sve sami teoretičari zavjere. Ovaj čak ima i uvid u dokumentaciju. Bem ti...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2017, 21:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Dexia Mons je napisao:
U pravu si. Mtel čeka svaku subotu da nešto odradi, zato nam valjda optika kasni toliko. A i valja im na toliku dobit da sakriju par storina maraka. To ih spašava nema šta. Sve sami teoretičari zavjere. Ovaj čak ima i uvid u dokumentaciju. Bem ti...
Ja, kad su tako široke ruke i ne znači im, što ne kažu kad treba platiti decembarski račun, uredno sve ne treba, 15 godina te gulimo za mobilnu, dobarsbio. Il što dilaju bijelu tehniku, frižidere...
Sledeći potez će im biti zimnica sa Vitaminkom...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2017, 21:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
A za polaganje, jedini veći guntzee od njih su bili ovi iz Elte, jesu'l putari otkopali malo asfalta ovi su se nacrtali da plate pivu i polože koji kabl...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2017, 23:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 689
Dexia Mons je napisao:
U pravu si. Mtel čeka svaku subotu da nešto odradi, zato nam valjda optika kasni toliko. A i valja im na toliku dobit da sakriju par storina maraka. To ih spašava nema šta. Sve sami teoretičari zavjere. Ovaj čak ima i uvid u dokumentaciju. Bem ti...

Čovjek ti fino objasni, a ti se i dalje praviš lud, čovječe, smorio si više sa botovanjem. :roll:

vlakanje je napisao:
posalo zahtjev da mi se zamijeni oprema na mejl korisnickoj sluzbi... stigao mi mejl sutradan da ce zvanican odgovor na zahtjev stici u roku od 30 dana postom.
i stigao odgovor nakon 31 dan, u fazonu, javice vam se ekipa sa terena da uradi sta treba i od tog momenta je proslo jos mjesec dana.

je l' neko cekao isto ovako dugo ili mozda jos duze?! vrijedi li zvati call centar za ovo ?!

Ja ih pitao na mejl da li i kad planiraju radove na unaprijeđenju infrastrukture na mom području, navedem im lokalitet, oni me pitaju za broj ugovora, ja im pošaljem i ponovim pitanje, i napišu mi "Želimo Vas obavijestiti da je Vaš predmet procesuiran u nadležnu organizacionu cjelinu. Odgovor po predmetu ćete dobiti na poštansku adresu u Zakonom predviđenom roku." :lol:
Nazovem call centar, oni naravno nemaju pojma, pitam ih na fb stranici, kažu da nazovem call centar. :lol:

Tako da vjerovatno ne vrijedi. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2017, 05:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Dexia Mons je napisao:
U pravu si. Mtel čeka svaku subotu da nešto odradi, zato nam valjda optika kasni toliko. A i valja im na toliku dobit da sakriju par storina maraka. To ih spašava nema šta. Sve sami teoretičari zavjere. Ovaj čak ima i uvid u dokumentaciju. Bem ti...


Teoreticar zavjere..... tebi ne vrijedi objasnjavati!!!

....par stotina maraka ..... ne drug radi se o hiljadama maraka. Lupas gluposti i nepoznajes materiju,nazalost!!!

Svejedno , zelim ti da sto prije dobijes optiku onda ce svima nama biti lakse.

Pozdrav

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2017, 07:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Za neznalice: mtel ne dila nego je prodaavao bijelu tehniku i to na rate isto kao što HT u Hrvatskoj uz mobilnu telefoniju prodaje struju pa za neki iznos dobiješ npr 2kW struje. I to nije prvi put u istoriji da operator nudi neku uslugu koja nema veze sa tk uslugama. Telekom Srbija nudi bankarske usluge. Gule te za mobilnu? Imaš li HT eronet i BH Telekom? Imaš. Pređeš tamo i onda te oni ne gule. Najbolji su mi ovi što su ultra pametni a godinama ne mijenjaju ništa.
@Jonhtra Da ne budeš više panglu- ne moraju u svakom momentu da znaju kad će na tvom lokalitetu biti unaprijeđenje jer se grad radi etapno po procjeni gdje je najbitnije da ide optika. Call centar pogotov ne zna jer ne daje takav info. To se projektuje. Računa plaćaš zaključno sa istim danom svakog mjeseca.
Ja sam optiku dobio u decembru 2016.god.
I da mi neko objasni šta znači taj izraz botovanje osim da pojedinci izgledaju hebemo opasno kad ga napišu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2017, 07:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
Open to go, ali samo ako si nakacen na mtel internet :lol: :lol:
Kakva glupost, najnoviji biser :D ako si na odmoru u drugoj drzavi,ova usluga ne radi :D :D
Da ih nema, valjalo bi ih izmisliti :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2017, 07:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Dexia Mons je napisao:
Za neznalice: mtel ne dila nego je prodaavao bijelu tehniku i to na rate isto kao što HT u Hrvatskoj uz mobilnu telefoniju prodaje struju pa za neki iznos dobiješ npr 2kW struje. I to nije prvi put u istoriji da operator nudi neku uslugu koja nema veze sa tk uslugama. Telekom Srbija nudi bankarske usluge. Gule te za mobilnu? Imaš li HT eronet i BH Telekom? Imaš. Pređeš tamo i onda te oni ne gule. Najbolji su mi ovi što su ultra pametni a godinama ne mijenjaju ništa.
@Jonhtra Da ne budeš više panglu- ne moraju u svakom momentu da znaju kad će na tvom lokalitetu biti unaprijeđenje jer se grad radi etapno po procjeni gdje je najbitnije da ide optika. Call centar pogotov ne zna jer ne daje takav info. To se projektuje. Računa plaćaš zaključno sa istim danom svakog mjeseca.
Ja sam optiku dobio u decembru 2016.god.
I da mi neko objasni šta znači taj izraz botovanje osim da pojedinci izgledaju hebemo opasno kad ga napišu.
Koliko znaš ljudi iz svoje okoline da rade u mtelu? A koliko u ostalim operaterima? E zato još ne mjenjam operatera, ti isti dođu i plate nešto kod mene i kupe. A to što rade sa strujom i bankarske, ne rade ponavljam zato da nama olakšaju već da zarade, a ti opovrgavaš da neće da se blamiraju subotom za koju stoju. A meni su apsolutni volovi što se usuđuju dropship-ati bijelu tehniku a još uslugu nisu usvirali kako treba i ima hrpa firmi koji bi prešli na njihove usluge da to odrade kako treba. A ne da npr. dođu mjenjati ruter i jebe im se živo što ljudi pola dana il dan neće moći raditi dok se opet ne odradi forward portova na novom...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2017, 08:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Opovrgavam da se ne blamiraju jer se mtel striktno drži svih propisa i nikad nije platio kaznu za kršenje zakona ili nelegalne radove za razliku od Elte koja je zakinula državu za milionske iznose pa su tako i SK izgubili kad je Šolak skontao da ga prave budalo sa lažnim stanjem korisnika. I šta to nije usvirano kod mtel-a baš bih da znam.
Usput, kvarovi se otklanjaju hronološki, po dojavi, dakle ako si deseti u redu, doći će do tebe kad završe prethodnih devet. Postoji red.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2017, 08:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
dexia, pa koliko onda imate kvarova u pm kad ja cekam 2 mjeseca na zamjenu opreme?! ili nemate dovoljno zamjenskih uredjaja ili ljudi na terenu?!
#ozbiljnost #velikakompanija :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2017, 08:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
vlakanje je napisao:
dexia, pa koliko onda imate kvarova u pm kad ja cekam 2 mjeseca na zamjenu opreme?! ili nemate dovoljno zamjenskih uredjaja ili ljudi na terenu?!
#ozbiljnost #velikakompanija :D


Nije isto kvar i zamjena opreme. #bojimsedaneznasocemupricas

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2017, 09:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
GTK_Marko je napisao:
vlakanje je napisao:
dexia, pa koliko onda imate kvarova u pm kad ja cekam 2 mjeseca na zamjenu opreme?! ili nemate dovoljno zamjenskih uredjaja ili ljudi na terenu?!
#ozbiljnost #velikakompanija :D


Nije isto kvar i zamjena opreme. #bojimsedaneznasocemupricas


znam o cemu pricam, jebeni adapter za stb rikne i cekam par dana...
i hajde, ako si vec upucen, reci mi da li postoje razliciti timovi na terenu koji se bave kvarovima i oni koji mijenjaju opremu?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2017, 09:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Dva mjeseca čekaš? Da malo ne pretjeruješ? Vole to ovde ljudi da rade, zlonamjerno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2017, 09:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
Dexia Mons je napisao:
Dva mjeseca čekaš? Da malo ne pretjeruješ? Vole to ovde ljudi da rade, zlonamjerno.


da, od momenta kada sam poslao mejl sa zahtjevom pa do sad je proslo 2 mjeseca, bez pretjerivanja.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2017, 09:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Ne, isti ljudi to rade samo sto nije ista procedura i firma ne poklanja tako "skupe" uredjaje tako lako. Sta hoces da mijenjas i zasto?

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2017, 09:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Joj, #usraćuse, Elta je opanak firma al nemojte molim vas Mtel i poslovnost brkati, samo da ne spominjem 1433 pomoć brojeve, kako se naplati i onda ne uplati sirotinji na račun poslije par mjeseci to resto....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2017, 10:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
1433 uredno radi već 10 godina. Spasio je hiljade života. Mtel od tog broja ne uzima ni fening. Toliko da se zna. To možeš i provjeriti. Sav prihod ide organizacijama. Ali sav.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2017, 10:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 412
Lokacija: I. Sarajevo
vlakanje je napisao:
Open to go, ali samo ako si nakacen na mtel internet
Kakva glupost, najnoviji biser :D ako si na odmoru u drugoj drzavi,ova usluga ne radi :D :D
Da ih nema, valjalo bi ih izmisliti :D
Nije tacno. Na mtel mobilnoj mrezi je besplatno tj. ne odbijaju se od bubrega podaci za promet.

Moze se gledati svugdje, evo i ja u CG gledam, zato se i zove TV u pokretu.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2017, 10:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
vlakanje je napisao:
Open to go, ali samo ako si nakacen na mtel internet :lol: :lol:
Kakva glupost, najnoviji biser :D ako si na odmoru u drugoj drzavi,ova usluga ne radi :D :D
Da ih nema, valjalo bi ih izmisliti :D

Ne radi, biseru moj. Postoje geofilteri koji to spriječavaju i postoje prava na emitovanje koja ne smiješ kršiti. Mtel je otkkupio prava na emitovanje hrt-s na području BIH, a ne za područje Hrvatske.
Da te nema, svijet bi bio manje tupavo mjesto.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jul 2017, 10:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
nemanja066 je napisao:
vlakanje je napisao:
Open to go, ali samo ako si nakacen na mtel internet
Kakva glupost, najnoviji biser :D ako si na odmoru u drugoj drzavi,ova usluga ne radi :D :D
Da ih nema, valjalo bi ih izmisliti :D
Nije tacno. Na mtel mobilnoj mrezi je besplatno tj. ne odbijaju se od bubrega podaci za promet.

Moze se gledati svugdje, evo i ja u CG gledam, zato se i zove TV u pokretu.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

majstore, tablet nula bodova, ogranicen je na mtel, o tome ja pricam.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5946 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 298  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs