banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 08:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5946 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 298  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Jun 2017, 17:35 
Dobije se novac, a na sta ce se isti trositi je drugi par opanaka, ali ok, da ne offtopicarimo vise


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2017, 20:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
U pravu si, možeš ti kupiti S8, neće te niko kontrolisati ali šta ćeš jesti i čim brisati pedu :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2017, 21:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
dadotb je napisao:
i nasao si citav jedan primjer

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Lični. Koristio usluge njihove mreže, koristio sam doduše i poljsku mrežu ali sam izgubio brošuru sa podatcima :-?

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2017, 21:30 
Prosjecnom Mustafi brisanje pede nije problem sve dok voda nije puno skupa, a praznu flasu nije problem naci i napuniti "tap" vodom i sa istom obrisati gujcu. :D

I nisam ja rekao da se moze kupiti S8 vec da je pretplata smijesna kada se isti dobija za 1 euro (ako uzmes tu skoro pa najjeftiniju tarifu od recimo 30 eura) pod uslovom da uzmes u obzir prosjecnu zaradu svabe u odnosu na nas. Trebala si odmah navesti da mislis na socijalne slucajeve (a nisi mislila vec si to kasnije dodala/izmislila kao luksuz, ali nema veze, oprastam ti ovaj put, dobra si cura). Ja sam ipak mislio na prosjecnog zaposlenog gradjanina zapada kojem puca ona stvar kada je telefon u pitanju. Oni daju 2 posto (gore vec navedenih 30 eura) od svojih prosjecnih mjesecnih primanja za pretplatu (pod uslovom da je taj prosjek plate 1500 eura, a vjerovatno je daleko veci) i za to dobiju skoro najnoviji tel u naredne 2 godine, a kod nas daju bar 10 posto (80/90 km odokativno) za to isto.

Citiraj:
Dobiješ za stan, hranu i higijenu.

a obucu i odjecu ko sljivi... :D

Citiraj:
podatcima

*podacima
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2017, 21:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Generalno gledano, ljudi su nekakvim tripovima da im se sve treba pokloniti. Da je tako sve dzabe vani, postojao bi samo ajfon 128gb i flagship samsung. Da se malo manje vodimo ljubomorom, daleko bi bolje zivjeli, da ne pricam i sreci i zadovoljstvu. Isto kao kad su se zalili da je cizburger od 1.5KM preskup :D "ako uporedis zarade" bullshit, jako sam izrevoltiran, izvinite

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2017, 14:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
Evo sada nešto gledam analitiku sajta Moj m:tel i prosto ne mogu da vjerujem da ovaj sajt ima samo 9434 registrovana korisnika.
Moje lično mišljenje u vezi tog sajta je da je sajt mogao i može izgledati i biti puno funkcionalniji nego sada. Ja sam se lično registrovao na ovaj sajt kako bih imao redovan uvid u listing poziva i neke benefite koje ovaj sajt nudi (isključiti/uključiti neku uslugu, promjenu postpaid paketa itd). Međutim, susreo sam se sa takvim kontradiktornim informacijama da je to za ne povjerovati. Radi se o sledećem, na sajtu ima opcija promjena postpaid paketa a radnici na šalterima tvrde kako ta opcija na sajtu nije u funkciji. Takođe, na šalteru sam podnio zahtjev za uslugu "Moj račun" i nakon toga sam htio isključiti slanje računa na email (radnici korisničke podrške su mi rekli da je to moguće iako imam aktivnu uslugu "Moj račun" dok radnici na šalteru kažu da ako imam aktiviranu uslugu "Moj račun" ne mogu podnijeti zahtjev za deaktiviranje usluge "Račun na email". Kažu, usluga "Moj račun" je povezana sa uslugom "Slanje računa na email".
O njihovom Lojality klubu vjernih korisnika neću ni da govorim, katastrofa!!!

Daleko je taj sajt još uvijek od onoga što nude telekom operateri u regionu kao npr. Moj m:ts; Moj Telenor, Moj Vip pa čak i od Eronetovog PLUS KLUB portala. Pošto sam jedno vrijeme bio Eronet postpaid korisnik, bio sam član PLUS KLUB portala, taj sajt je vrhunski, daju poprilične bodove, ne uslovljavaju da se do određenog datuma bodovi moraju potrošiti, reale time praćenje listinga poziva, potrošnje...
Nadam se da će se popraviti situacija i kod m:tel-a. Imate li iskustva sa sajtom Moj m:tel?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jun 2017, 15:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Jul 2013, 18:19
Postovi: 59
Jedno pitanje, ako se neko razumije...danas na ulazu u zgradu pročitam obavijest od predsjednika ZEV-a u vezi nekog repetitora koji je nedavno postavljen na zgradu pored moje od strane mtela...dalje piše da je valjda nelegalno postavljen bez gradjevinske dozvole i saglasnosti svih stanara...takodje kaže da mtel placa 1000Km stanarima svaki mjesec za to...a ljudi su se naravno zabrinuli zbog mogućih zračenja i ostalih negativnih posljedica koje može imati za okolinu pogotovo što je iza zgrade odmah sportski teren i uvijek se puno djece igra...pa me interesuje da li neko zna sta bi to moglo biti u pitanju i da li je štetno i sve što zna u vezi toga?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jun 2017, 15:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Štetno kako da ne, meni kolege što su završile ETF pa rade u mtelu pričaju o deformacijama i ljudima sa 3 glave poslije 20 godina od prvih baznih stanica po gradu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2017, 15:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
:lol: :lol:

Vidim ja meni u zadnji 20 godina kita narasla na 25.

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2017, 16:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
I men u prosjeku jedan u godinu-dve kupac dođe pa pita za Wlan ruter jel' to zrači i dal' je štetno za djecu. Reko' jedino ako stavljaš djetetu svako veče pod glavu da spava na njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jun 2017, 17:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
rondo je napisao:
Jedno pitanje, ako se neko razumije...danas na ulazu u zgradu pročitam obavijest od predsjednika ZEV-a u vezi nekog repetitora koji je nedavno postavljen na zgradu pored moje od strane mtela...dalje piše da je valjda nelegalno postavljen bez gradjevinske dozvole i saglasnosti svih stanara...takodje kaže da mtel placa 1000Km stanarima svaki mjesec za to...a ljudi su se naravno zabrinuli zbog mogućih zračenja i ostalih negativnih posljedica koje može imati za okolinu pogotovo što je iza zgrade odmah sportski teren i uvijek se puno djece igra...pa me interesuje da li neko zna sta bi to moglo biti u pitanju i da li je štetno i sve što zna u vezi toga?



Digli frku zato sto su i njima nudili pa su se dvije babe pobunile i propao im posao. Nek komsiji crkne krava, standardna banjalucka prica. Mtel ne kopa ni metra bez svih dozvola, a kao postavili su jebenu baznu stanicu bez dozvola :D Poznato da mtel bas zuri da ulaze pare pa eto i na silu :D

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2017, 22:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10257
posalo zahtjev da mi se zamijeni oprema na mejl korisnickoj sluzbi... stigao mi mejl sutradan da ce zvanican odgovor na zahtjev stici u roku od 30 dana postom.
i stigao odgovor nakon 31 dan, u fazonu, javice vam se ekipa sa terena da uradi sta treba i od tog momenta je proslo jos mjesec dana.

je l' neko cekao isto ovako dugo ili mozda jos duze?! vrijedi li zvati call centar za ovo ?!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2017, 22:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Pozoveš Slađu iz Računice. I pozdraviš korisničku službu tim putem...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 20 Jul 2017, 07:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
GTK_Marko je napisao:
rondo je napisao:
Jedno pitanje, ako se neko razumije...danas na ulazu u zgradu pročitam obavijest od predsjednika ZEV-a u vezi nekog repetitora koji je nedavno postavljen na zgradu pored moje od strane mtela...dalje piše da je valjda nelegalno postavljen bez gradjevinske dozvole i saglasnosti svih stanara...takodje kaže da mtel placa 1000Km stanarima svaki mjesec za to...a ljudi su se naravno zabrinuli zbog mogućih zračenja i ostalih negativnih posljedica koje može imati za okolinu pogotovo što je iza zgrade odmah sportski teren i uvijek se puno djece igra...pa me interesuje da li neko zna sta bi to moglo biti u pitanju i da li je štetno i sve što zna u vezi toga?



Digli frku zato sto su i njima nudili pa su se dvije babe pobunile i propao im posao. Nek komsiji crkne krava, standardna banjalucka prica. Mtel ne kopa ni metra bez svih dozvola, a kao postavili su jebenu baznu stanicu bez dozvola :D Poznato da mtel bas zuri da ulaze pare pa eto i na silu :D


Mtel ne kopa ni metra bez svih dozvola ??? :lol: :lol: :D :D
Koliko sam puta u BL prekopavao cestu subotom poslije podne ili nedeljom za Mtel ..... Radi se potpuno novi objekat a Mtel prijavi intervenciju i za to netreba dozvola ......

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2017, 22:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Pa eto, i sam kažeš da je legalan način.

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jul 2017, 05:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
GTK_Marko je napisao:
Pa eto, i sam kažeš da je legalan način.



Da je legalan nacin onda bi radili radnim danom i bila bi komunalna obavjestena ...... ovako vikendom prijavis intervenciju i prekopas ulicu na pet mjesta , polozis nove cijevi i kablove. To nije intervencija nego investicija a za to ti trebaju sve moguce dozvole....

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2017, 16:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Kakve veze ima da li se radovi izvode subotom?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2017, 17:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Pa ne rade budžetski korisnici (čitaj inspektori koji kontrolišu tu mtel intervenciju) da ih koriguju da nije intervencija već investicija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2017, 18:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Dexia Mons je napisao:
Kakve veze ima da li se radovi izvode subotom?


Ima , drug ima ...... ko ti od inspektora radi subotom i nedeljom? Niko. Komunalci samo dezuraju i dolaze po pozivu .....

Investicija je kad moras da imas projekat za radove , moras voditi gradjevinski dnevnik i knjigu , moras u MUP-u prijaviti radnike i vozila i masine , moras izganjati SVE moguce gradske i republicke dozvole i PLATITI SVE gradske i republicke takse.......Moras dobiti jos dozvole od vodovoda , od toplane , od elektroprivrede ........ima toga jos ali da ne duzim.

Ovako kad prijavis da je intervencija na POSTOJECOJ infrastrukturi NIKO ti nece doci u kontrolu jer ces prekopati ulicu , poloziti NOVE cijevi i kablove , sve zatrpati i asfaltirati za vikend. U ponedeljak ce se sve zaboraviti a to sto NISTA nije placeno gradu i drzavi kroz poreze i dozvole ...... nema veze???
To se naziva DIVLJA IZGRADNJA ...... I sto je najgore NIGDJE U IZVEDBENOJ DOKUMENTACIJI INFRASTRUKTURE M-TEL-a nema dokaza da su u toj ulici polozeni novi kablovi i cijevi. Znaci nema dokaza da je uradjeno nesto NOVO nego samo da je zamijenjena odredjena dionica kabla.

Zadnji put sam tako nesto radio na one dvije nove zgrade na raskrsnici kod Ekonomske skole , prije par godina ......

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2017, 18:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Felšine?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5946 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 298  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 52 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs