banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 06:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Dec 2012, 11:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2009, 12:30
Postovi: 310
Lokacija: Banja Luka
Prenosim pismo na koje sam naisao na FB...

"Moje pismo M:telu
Poštovana gospodo (ako vas tako mogu nazvati, mada bih vas radije drugačije oslovio),

Zovem se Perica Pećanac i skoro 15 godina sam korisnik broja 065 613 755 (više godina na pripejd, manje godina na postpejdu). Poslije toliko godina korišćenja vaših usluga i REDOVNOG plaćanja SVIH računa, za SAMO jedan neplaćeni račun (oktobar 2012. godine) dobio sam NIZ upozorenja da PLATIM račun ili će broj biti ugašen. Sredinom novembra broj je zaista i ugašen, odnosno onemogućeno je zvanje sa tim da će broj biti UGAŠEN ako ne platim račun za prethodni mjesec. Uredno sam platio oktobarski račun, kao i sljedeći za novembar mjesec, poslije čega sam 10. decembra podnio zahtjev da broj pređem sa postpejda na pripejd.
Vaša radnica iz poslovnice u Boriku (Banjaluka) saopštila mi je da moram da sačekam 7 dana do prelaska na pripejd i da trebam da platim 11,70 KM taj prelazak. Danas (17. decembar) došao sam u istu poslovnicu da platim prelazak, na šta mi je druga radnica saopštila da još moram da PLATIM i pretplatu po danu na ime ugovora, odnosno L paketa koji sam bio korisnik (još 12,83 KM).

Poštovana gospodo (radije bih vas drugačije oslovio):
1. Kako vas nije sramota da tražite da platim ugovorne obaveze i za 7 dana, odnosno vrijeme koliko mi je bio isključen broj telefona (10 - 17. decembar), da bi ste ponovo aktivirali broj telefona, kao i ostatak od 01. do 10. decembra jer ste mi VI samoinicijativno isključili broj sredinom novembra mjeseca?
2. Skoro 15 godina sam redovni korisnik broja 065 613 755 i od vas sam dobijao samo RAČUNE, RAČUNE i RAČUNE. Niste bili u stanju ni smrdljivu čestitku za Novu godinu putem SMS-a da proslijedite na telefon, a o drugome i da ne spominjem. U vašoj firmi se za 10 godina rada dobija priznanje, al' ko j..e korisnika, bitno je da se račun plati na vrijeme.
3. M:tel služba me sredinom septembra zvala da produžim sa vama dvogodišnji ugovor (ponuđeno mi je smeće od telefona poput Nokije asha 301 za 1KM), što mi NE PADA NA PAMET, već ću iskoristiti usluge drugih operatera u BiH (Eronet najvjerovatnije, jer tu imam i ovce i novce).
4. Korisnik sam OPEN TRIO paketa, koji ću SA ZADOVOLJSTVOM da otkažem i pređem kod drugog operatera (Elta kabel, Blic...) - UŠTEDIĆU novac i živce!
5. PREKRŠILII ste moje pravo ZAGARANTOVANO USTAVOM da prenesem broj na drugog mobilnog operatera.
7. Izgubili ste dugogodišnjeg klijenta.

Na kraju, iako sve navedeno neće imati NIKAKVOG odjeka kod vas i ovaj mail će završiti u kanti za smeće, jer ste se naučili da bezobzirno "derete" svoje klijente i da vas "zabole" za njima, želim da vam se gospodo (radije bih vas drugačije oslovio) zahvalim na saradnji, koja je bila samo u jednom pravcu.

S poštovanjem,

Perica

P.s.
Još da vas upoznam da će mi biti ZADOVOLJSTVO da ovaj mail prikačim na zid svog FB profila da moji prijatelji (nekoliko stotina vaših korisnika) pročitaju i podsjete se kakvi ste... nemam druge riječi da opišem, nego LOPOVČINE!

P.s.s.
Definitivno stoji: M:tel - imate neprijatelja!"

Sta vise reci? Covjek sve rekao...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2012, 11:41 
Ni prvi ni zadnji...

Btw sta je sa stavkom br. 6?


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Dec 2012, 15:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2009, 12:30
Postovi: 310
Lokacija: Banja Luka
Hahaha...vjerovatno je stavka 6 piiiiiiiiiiiiiiiiip :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs