banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 00:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9820 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 ... 491  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Maj 2017, 17:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
ne uzimaj.. natenane ces se kajati.. zalete se ljudi a ne znam sta ocekuju za te pare

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2017, 13:18 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1077
Trebam pomoc.

NIkako da nadjem sebi telefon, jedino privljatljivo mi je p9 lite preko mtela, ali ode to na 340 KM, ili da uzmem sa interneta, recimo 130 eura plus 20-30 eu na carini?

Propustio sam mi4c po cijeni od 105 eura, jer su tad pritegli na granici, ona igranka oko spedicije i slicno... Trazene specifikacije: 5.2 inca max, moze i 2 i 3 gb, samo da je kamera jako dobra, i bolji procesor, nista mtk.

Ima li sta sa boljom kamerom a da je kvalitet izrade na nivou p9 lite, od ovih kineza, da je sa "carinjenjem" plafon 300? Ne bih placao ni marke vise, jer ovdje imam u ponudi p9 lite sa 2 god garancije, kakva je takva je, barem je garancija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2017, 14:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
tesko

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2017, 15:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Avg 2015, 14:47
Postovi: 241
Nije los samsung j5 2016


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2017, 06:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Stigao Zoji Z7, testiran pod vodom, radi :D Tel je prilično lagan i tanak, s obzirom da je "rugged phone"... Kome treba jeftin, a "izdržljiv" uređaj, moja preporuka...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2017, 09:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Sep 2008, 09:25
Postovi: 133
Sondri je napisao:
Stigao Zoji Z7, testiran pod vodom, radi :D Tel je prilično lagan i tanak, s obzirom da je "rugged phone"... Kome treba jeftin, a "izdržljiv" uređaj, moja preporuka...


Simpatican telefon :) ajd se javi za koji dan kad ga malo istestiras.

Evo da ovde kazem neka svoja negativna iskustva sa jeftinim telefonima:

Bluboo picasso: telefon super specifikacija, kupio ga prije godinu dana, telefon leti sto se tice samog rada, imam x aplikacija instalirano i nikad ga ne cistim, ali...
wifi: kod kuce radi sve ok, na poslu stalno se gubi i prekida, kod roditelja nece uopste da se poveze
mikrofon: katastrofa los, mozda je mene tako zapalo, ali ne mogu na skype pricati da se ne derem. Ovako za normalan telefonski razgovor je ok.
kamera: uklapa se u taj najnizi cjenovni rang, ali ona me najmanje muci, jer ne smeta u radu
touch screen: preosjetljiv... hvata na par milimetara od ekrana, tipa ako kucam poruku cesto uhvati slovo ispod ili pored...

Tesla 3.2: telefon za koji je ovaj gore iznad zmaj zmajeva. Otprilike kad je dosao prazan, ne moze mu prici po brzini. Eto samo kad se vidi kolika je brzina paljenja ekrana kad pritisnes power tipku... iako je to u milisekundama, treba mu duplo duze.
Imam ga samo par dana, ali do sad sam uspio vidjeti da mi se kod kuce stalno gubi wifi, a na poslu bude ok. Probao sam mikrofon i ok je za video call, kamera onako...

Huawei G630: imao ga prije picassa nekih godinu dana. Rekao bih odlican telefon koji sam zamijenio samo zbog male interne memorije, sve mu je radilo super bez problema u skladu sa mogucnostima hardvera. Kamera u odnosu na ova dva fantasticna. Jedina zamjerka je sto je mu viber nije bas sjedao, pa nije javljao kad stigne poruka nego sam morao provjeravati da li ima nesto novo... to sam primijetio da se mnogi zale...


U sustini, ono sto meni treba je da jeftin telefon, ali da nema stavku kao kod ova tri, koja nesto zeza... ali mislim da je to jako tesko naci...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2017, 09:22 
g630 ima odlicnu bateriju u smislu optimizacije


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Jun 2017, 22:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 06 Jul 2009, 21:45
Postovi: 551
zidarR je napisao:
Trebam pomoc.

NIkako da nadjem sebi telefon, jedino privljatljivo mi je p9 lite preko mtela, ali ode to na 340 KM, ili da uzmem sa interneta, recimo 130 eura plus 20-30 eu na carini?

Propustio sam mi4c po cijeni od 105 eura, jer su tad pritegli na granici, ona igranka oko spedicije i slicno... Trazene specifikacije: 5.2 inca max, moze i 2 i 3 gb, samo da je kamera jako dobra, i bolji procesor, nista mtk.

Ima li sta sa boljom kamerom a da je kvalitet izrade na nivou p9 lite, od ovih kineza, da je sa "carinjenjem" plafon 300? Ne bih placao ni marke vise, jer ovdje imam u ponudi p9 lite sa 2 god garancije, kakva je takva je, barem je garancija.



Ja bih ti prodao a5 2016 ali premasuje budzet :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2017, 06:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
jel a5 2016 nov, ili polovan?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2017, 06:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 06 Jul 2009, 21:45
Postovi: 551
Polovan - ja prvi vlasnik :D Nema tackice na sebi, od prvog dana zastitna futrola, ni jednom nije ispao i tako to :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2017, 07:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Zvao si samo babu nedeljom kad ideš na pijacu, jel to?
:-)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2017, 08:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
I to samo regularni pozivi,ništa viber,ništa skajp.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2017, 08:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 06 Jul 2009, 21:45
Postovi: 551
munja.alex je napisao:
Zvao si samo babu nedeljom kad ideš na pijacu, jel to?
:-)


To to...nije puno presao samo autoput :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2017, 09:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5612
Lokacija: Banja Luka
kennty je napisao:
Sondri je napisao:
Stigao Zoji Z7, testiran pod vodom, radi :D Tel je prilično lagan i tanak, s obzirom da je "rugged phone"... Kome treba jeftin, a "izdržljiv" uređaj, moja preporuka...


Simpatican telefon :) ajd se javi za koji dan kad ga malo istestiras.

Evo da ovde kazem neka svoja negativna iskustva sa jeftinim telefonima:

Bluboo picasso: telefon super specifikacija, kupio ga prije godinu dana, telefon leti sto se tice samog rada, imam x aplikacija instalirano i nikad ga ne cistim, ali...
wifi: kod kuce radi sve ok, na poslu stalno se gubi i prekida, kod roditelja nece uopste da se poveze
mikrofon: katastrofa los, mozda je mene tako zapalo, ali ne mogu na skype pricati da se ne derem. Ovako za normalan telefonski razgovor je ok.
kamera: uklapa se u taj najnizi cjenovni rang, ali ona me najmanje muci, jer ne smeta u radu
touch screen: preosjetljiv... hvata na par milimetara od ekrana, tipa ako kucam poruku cesto uhvati slovo ispod ili pored...

Tesla 3.2: telefon za koji je ovaj gore iznad zmaj zmajeva. Otprilike kad je dosao prazan, ne moze mu prici po brzini. Eto samo kad se vidi kolika je brzina paljenja ekrana kad pritisnes power tipku... iako je to u milisekundama, treba mu duplo duze.
Imam ga samo par dana, ali do sad sam uspio vidjeti da mi se kod kuce stalno gubi wifi, a na poslu bude ok. Probao sam mikrofon i ok je za video call, kamera onako...

Huawei G630: imao ga prije picassa nekih godinu dana. Rekao bih odlican telefon koji sam zamijenio samo zbog male interne memorije, sve mu je radilo super bez problema u skladu sa mogucnostima hardvera. Kamera u odnosu na ova dva fantasticna. Jedina zamjerka je sto je mu viber nije bas sjedao, pa nije javljao kad stigne poruka nego sam morao provjeravati da li ima nesto novo... to sam primijetio da se mnogi zale...


U sustini, ono sto meni treba je da jeftin telefon, ali da nema stavku kao kod ova tri, koja nesto zeza... ali mislim da je to jako tesko naci...

Prijatelju ti si trebao uzeti neki Meizu ili Xiaomi, to su ozbiljne firme, a ne neki tamo Bluboo, Cubot i sl.
Imas ih po 100-120$, pa cak i modele od 90$. Samo ganjaj globalnu verziju softvera i nemoj sa nekih lijevih sajtova narucivati.

Sent from my m2 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2017, 09:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5612
Lokacija: Banja Luka
kennty je napisao:
Sondri je napisao:
Stigao Zoji Z7, testiran pod vodom, radi :D Tel je prilično lagan i tanak, s obzirom da je "rugged phone"... Kome treba jeftin, a "izdržljiv" uređaj, moja preporuka...


Simpatican telefon :) ajd se javi za koji dan kad ga malo istestiras.

Evo da ovde kazem neka svoja negativna iskustva sa jeftinim telefonima:

Bluboo picasso: telefon super specifikacija, kupio ga prije godinu dana, telefon leti sto se tice samog rada, imam x aplikacija instalirano i nikad ga ne cistim, ali...
wifi: kod kuce radi sve ok, na poslu stalno se gubi i prekida, kod roditelja nece uopste da se poveze
mikrofon: katastrofa los, mozda je mene tako zapalo, ali ne mogu na skype pricati da se ne derem. Ovako za normalan telefonski razgovor je ok.
kamera: uklapa se u taj najnizi cjenovni rang, ali ona me najmanje muci, jer ne smeta u radu
touch screen: preosjetljiv... hvata na par milimetara od ekrana, tipa ako kucam poruku cesto uhvati slovo ispod ili pored...

Tesla 3.2: telefon za koji je ovaj gore iznad zmaj zmajeva. Otprilike kad je dosao prazan, ne moze mu prici po brzini. Eto samo kad se vidi kolika je brzina paljenja ekrana kad pritisnes power tipku... iako je to u milisekundama, treba mu duplo duze.
Imam ga samo par dana, ali do sad sam uspio vidjeti da mi se kod kuce stalno gubi wifi, a na poslu bude ok. Probao sam mikrofon i ok je za video call, kamera onako...

Huawei G630: imao ga prije picassa nekih godinu dana. Rekao bih odlican telefon koji sam zamijenio samo zbog male interne memorije, sve mu je radilo super bez problema u skladu sa mogucnostima hardvera. Kamera u odnosu na ova dva fantasticna. Jedina zamjerka je sto je mu viber nije bas sjedao, pa nije javljao kad stigne poruka nego sam morao provjeravati da li ima nesto novo... to sam primijetio da se mnogi zale...


U sustini, ono sto meni treba je da jeftin telefon, ali da nema stavku kao kod ova tri, koja nesto zeza... ali mislim da je to jako tesko naci...

Prijatelju ti si trebao uzeti neki Meizu ili Xiaomi, to su ozbiljne firme, a ne neki tamo Bluboo, Cubot i sl.
Imas ih po 100-120$, pa cak i modele od 90$. Samo ganjaj globalnu verziju softvera i nemoj sa nekih lijevih sajtova narucivati.

Sent from my m2 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2017, 13:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Xiaomi Mi Max, 3 GB RAM, 32 GB memorije...najbolji telefon koji sam ikad imao. Za 300-350 KM može se lako naći.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2017, 13:59 
uh, preveliko cak i za fablet, nezgodno za nositi sa sobom


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Jun 2017, 14:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Kako za koga...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jun 2017, 14:23 
Ja najveci sto sam imao je wiko darkside (5.7 inca) i to mi je max da se moze normalno nositi u dzepu, ali ok, svako ima svoje misljenje


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Jun 2017, 14:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
Dexia Mons je napisao:
Xiaomi Mi Max, 3 GB RAM, 32 GB memorije...najbolji telefon koji sam ikad imao. Za 300-350 KM može se lako naći.

a gdje leba ti

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9820 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 ... 491  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs