banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1474 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Apr 2017, 09:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Nov 2016, 15:44
Postovi: 582
Pixel je mnogo, ali mnogo precijenjen. Da je iole normalnija cijena pa da se uzme u obzir, ali ovako...
Mislim da je za odnos cijena - kvalitet S7 Edge trenutno najbolja kupovina uz gore pomenuti OnePlus 3T. Pogotovo kad izadje S8 u prodaju i kad mu još malo padne cijena. Ja sam se ipak odlučio za obični S7 jer mislim da bi mi edge zadao više problema nego što bih uživao u njegovom izgledu i edge funkcijama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2017, 09:05 
Citiraj:
A pixel?


Tu su negdje, po sintetickim testovima (npr. na antutu bm 3t sisa pixel za 20000 sto i nije bas malo) je oneplus jaci, ali kako mare gore rece...

Citiraj:
Especially when pixel XL 32GB is ~920€ and OP3T is 430€


Cak i da je bolji ne isplati se davati 490 eura vise da ti otvori FB par milisekundi brze...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2017, 09:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
mare_zz je napisao:
Pixel je mnogo, ali mnogo precijenjen. Da je iole normalnija cijena pa da se uzme u obzir, ali ovako...
Mislim da je za odnos cijena - kvalitet S7 Edge trenutno najbolja kupovina uz gore pomenuti OnePlus 3T. Pogotovo kad izadje S8 u prodaju i kad mu još malo padne cijena. Ja sam se ipak odlučio za obični S7 jer mislim da bi mi edge zadao više problema nego što bih uživao u njegovom izgledu i edge funkcijama.


Vidim da su isto love.
Kakve su tu EDGE funkcije? Zakrivljeno staklo, ne znam... Ne svidja mi se nekako, ali nemam iskustva sa tim.
Moj prioritet su dvije sim kartice i autonomija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2017, 09:33 
http://www.samsung.com/us/support/answer/ANS00047881/


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2017, 09:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
To? Zar je to nesto posebno?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2017, 09:37 
Meni licno ne...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2017, 09:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Pa dobro, znam da imam krš telefon, ali je bar ispao dugotrajan kao takav ili se, opet kažem, ja zavaravam :D Treba kupovati novi, kontao sam se za A ili J seriju Samsunga, eventualno neki kinez, da mi sve u svemu ne izađe puno love, budžet klasa. Ostale brendirane proizvodjače bi valjalo još istražiti. Mada imam sad prioriteta ispred telefona na šta trošiti pare.

Što se tiče tog egde ekrana, radio sam sa S6 edge, ne vidim neku svrhu, stvarno. Jeste kao sa strane iz određenog ugla jedva vidiš neke notifikacije, trt mrt, ali ima dosta više mana. Pri korišćenju moraš svojski paziti da držiš telefon a da ne dodiruješ ivice, inače pritisneš nešto slučajno po ekranu, što je stvarno zamorno, još kad toliku gromadu držiš u ruci... Onda, mada je to stvar navike, nekako je neprirodan izgled onog što se prikazuje, kao da gledaš preko nekog stakla, providne plastične kutije, te zaobljene ivice lome sliku, "motaju" je. I zamjena ekrana kad se nešto desi je skuplja, plus što se lakše izgrebe. Ivice su te koje prve fizički stradaju, moraš telefon bukvalno pod stakleno zvono :lol:

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2017, 09:57 
Citiraj:
Treba kupovati novi, kontao sam se za A ili J seriju Samsunga, eventualno neki kinez, da mi sve u svemu ne izađe puno love, budžet klasa.


Sta god da uzmes neces se puno prevariti jer danasnji telefoni skoro pa nemaju nikakav lag...bar ovi sto kostaju vise od 250-300 KM...uglavnom kupis i miran si narednih godina...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2017, 09:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Umetnik je napisao:
...još kad toliku gromadu držiš u ruci... Onda, mada je to stvar navike, nekako je neprirodan izgled...

Kao da čitam prepisku žena dok pišu o Nepiju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2017, 10:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Znaci, idemo na One plus 3t

Alternative?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2017, 10:25 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 08 Jul 2009, 14:37
Postovi: 922
Lokacija: Nova Topola
The_new_Statesman je napisao:
Znaci, idemo na One plus 3t

Alternative?

Topla preporuka.. Oxygen OS je pun pogodak,a telefon bukvalno sve 'ždere' .. :)
Edit: Imaš sada update i na 7.1.1 za OnePlus 3T


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2017, 10:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Nov 2016, 15:44
Postovi: 582
The_new_Statesman je napisao:
mare_zz je napisao:
Pixel je mnogo, ali mnogo precijenjen. Da je iole normalnija cijena pa da se uzme u obzir, ali ovako...
Mislim da je za odnos cijena - kvalitet S7 Edge trenutno najbolja kupovina uz gore pomenuti OnePlus 3T. Pogotovo kad izadje S8 u prodaju i kad mu još malo padne cijena. Ja sam se ipak odlučio za obični S7 jer mislim da bi mi edge zadao više problema nego što bih uživao u njegovom izgledu i edge funkcijama.


Vidim da su isto love.
Kakve su tu EDGE funkcije? Zakrivljeno staklo, ne znam... Ne svidja mi se nekako, ali nemam iskustva sa tim.
Moj prioritet su dvije sim kartice i autonomija.


Edge funkcije po meni nemaju neku svrhu. Više se to svodi na ljepši izgled i veći displej u skoro istom kućištu. Pored većeg displeja, jedina prednost u odnosu na S7 jeste baterija koja je bolja za nekih 20%. Što se tiče autonomije, nećeš požaliti. Za OnePlus 3T ne znam, neka ti kolega forumaš kaže iz prve ruke. 8)

https://www.youtube.com/watch?v=9lJ74v5Bb2A


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2017, 14:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Spoiler:
srda83 je napisao:
Umetnik je napisao:
...još kad toliku gromadu držiš u ruci... Onda, mada je to stvar navike, nekako je neprirodan izgled...

Kao da čitam prepisku žena dok pišu o Nepiju.

Pa kad izvlacis iz konteksta :D

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2017, 16:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5073
Lokacija: Banja Luka
Ja samo da jos jednoc potvrdim da se sekunde nisam pokajao zbog ZUK-a. Et, samo da se zna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2017, 07:51 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 08 Jul 2009, 14:37
Postovi: 922
Lokacija: Nova Topola
Stigao OP5 :)

Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2017, 14:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1874
Lokacija: Источно Сарајево
Vidi li se "jelly effect" ? :D

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2017, 14:42 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 08 Jul 2009, 14:37
Postovi: 922
Lokacija: Nova Topola
mara- je napisao:
Vidi li se "jelly effect" ? :D

Gluposti .. 8) :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2017, 23:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 06 Jul 2009, 21:45
Postovi: 551
Trenutno Motorola Moto Z :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2017, 17:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Након 4 године купљен нови фончић :D У питању је Шјао мени (Шјаоми :lol: ) Редми 4А, кинеска варијанта, што му засад једино узимам за зло, ал' шта је-ту је. Засад фино ради, немам никаквих замјерки, осим те неке хрпе кинеских апликација... Кроз који дан ћу мало детаљније да пишем, још док сасјечем картицу на микро, и мећем га у употребу (телефон, наравно 8) ). Иначе, купљен у IQ-у у Господској, услуга коректна, добио роза папирну кесу и к'о прајд ходао кроз град, срамота ме била :lol: на попусту 219 БАМ-ова, не знам до кад ће да траје, иначе права цијена 350 чини ми се, добрано су спустили.
Spoiler:
Slika
Slika

И тако прекидох скоро деценијско друговање са Самсунгом. Нека мало.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jul 2017, 18:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5779
Lokacija: Banja Luka
Taj 4A inače je oko 90$ na netu, ali kad se na to doda čekanje, "carina" i onaj carinski pregled dodje te malo jeftinije. Prednost u IQ je garancija i mogućnost kupovine na rate preko neke šoping kartice. Uglavnom telefon je dobar za te pare i zadovoljava zahtjeve prosječnog korisnika. Neka je sa srećom i neka te služi više od tog prethodnog :)

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1474 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs