banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 15 Jun 2024, 22:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4271 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 214  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Jun 2010, 15:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Ekskluzivno: BH mobile startao sa uslugom mobilna TV

(gledajte besplatno TV preko moba FTV, HAYAT, BHT1, ....) sto znaci da ce biti moguce pratiti SP preko moba

Otvoriti vas BROWSER ili mjesto gdje kucate web adrese na mobitelu i kucajte sledece:

Da bi ste gledali BHT1
rtsp://172.30.54.5/emtv/bht

Da bi ste gledali FTV
rtsp://172.30.54.5/emtv/ftv

Da bi ste gledali Hayat
rtsp://172.30.54.5/emtv/hayat

Da bi ste gledali PINKBH
rtsp://172.30.54.5/emtv/pink

Da bi ste gledali OBN
rtsp://172.30.54.5/emtv/obn


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2010, 15:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
BL Boy je napisao:
Ekskluzivno: BH mobile startao sa uslugom mobilna TV

(gledajte besplatno TV preko moba FTV, HAYAT, BHT1, ....) sto znaci da ce biti moguce pratiti SP preko moba

Otvoriti vas BROWSER ili mjesto gdje kucate web adrese na mobitelu i kucajte sledece:

Da bi ste gledali BHT1
rtsp://172.30.54.5/emtv/bht

Da bi ste gledali FTV
rtsp://172.30.54.5/emtv/ftv

Da bi ste gledali Hayat
rtsp://172.30.54.5/emtv/hayat

Da bi ste gledali PINKBH
rtsp://172.30.54.5/emtv/pink

Da bi ste gledali OBN
rtsp://172.30.54.5/emtv/obn


evo upravo sam se uspjesno spojio na ftv preko wlan, znaci moze onda za korisnike svih mreza ovo je vjerovatno u internoj test fazi pa je neko od insajdera iz bht dojavio pa je procurila vijest, sad kad bude zvanicna test faza isto ce vjerovatno ici promo besplatni period za vrijeme sp sto ce biti sjajan marketinski potez , a tada ce vjerovatno ici preko bh mobile wap portala i bice dostupno samo bh mobile korisnicima kao i ostale stvari na bhm wap portalu. Da sumiram testirao sam sa wm uredjajem i core media playerom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jun 2010, 10:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
rep by Halil BH Telecom
(vezano za mobilna tv i snizenja):

Citat:
Potrajat će testna faza barem do kraja godine. Problem je završetku UMTS pokrivanja a to je po planu do spomenutog perioda. Sniženja će biti na ljeto ali ništa značajnije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2010, 19:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5005
Lokacija: Banja Luka
Uhvati šansu za bonus na svom računu!


Za dopunu od 50KM uhvati 100 KM! dopuni svoj FREND račun!


Dopuni svoj FREND račun i uhvati bonus!

Za dopunu od 10KM uhvati 20% bonusa, za dopunu od 20KM - 50% bonusa i za dopunu od 50KM uhvati čak 100KM na FREND računu.

Uz to, uhvati i nova dva modele mobilnih telefona iz prepaid ponude:

Nokia 1616 i LG KP170

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2010, 21:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Koja je cijena poruke, poziva i neta(3g/edge) kada se salje/zove/konektuje iz zapadne EU ? I ukoliko neko meni posalje poruku ako sam dole, meni ne skida sa racuna ?

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jun 2010, 08:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6193
@frenki

sto si tice roaminga...mislim da nemas mogucnost koriscenja interneta(ali to to ne bi trebalo predstavljati neki veliki problem,na svakom cosku uhvatis wifi-recimo kad ides u mec,obavezno sacuvaj racun,jer je na njemu sifra za wifi)

za cijene pogledaj http://www.mtel.ba/menu/2274/postpaid_i ... 9pajtlcjj3

dolazne poruke se NE NAPLACUJU kao i provera racuna !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jun 2010, 18:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka

Novi modeli - iz m:tel BlackBerry ponude


BlackBerry 9520 Storm 2 i BlackBerry8250 Gemini


Sa zadovoljstvom predstavljamo aktuelnu ponudu novih BlackBerry modela: 9520 Storm 2 i 8250 Gemini, ukazujući na njihove izuzetne tehničke prednosti, koje će sigurno zadovoljiti i one najzahtjevnije korisnike, bez razlike da li su to aktivni poslovni ljudi ili složene poslovne korporacije i biti im pouzdan pratilac u svijetu potpune mobilne komunikacije.

Podsjećamo, u ponudi su tarifni modeli BlackBerry Internet servis i BleckBerry Enterprise Solution, sa cijenom pretplate od 25 KM, odnosno 35 KM.
Ponuda novih modela namjenski je kreirana za postpaid korisnike i za korisnike Total Group servisa.

Upoznavši nove BlackBerry modele, uvjerićete se da Vaš cjelokupan posao, kako to i slogan naše kampanje kaže, zaista može da stane u Vaš džep.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2010, 00:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Nova ERONET nagradna igra !hej LJETO

Super laptop, kamera, fotoaparat, stolno računalo, 6 Samsung GT-M7600 mobitela


Postani !hej korisnik, aktiviraj Start paket, pošalji SMS i osvoji:

-super laptop,
-kameru,
-fotoaparat,
-stolno računalo i
-6 Samsung GT-M7600 mobitela

To je ludo jednostavno. Postani !hej korisnik i aktiviraj Start paket, i samo s jednim poslanim SMS-om osvoji super nagrade!

Do 31.7.2010. pošalji SMS sa sadržajem hej na broj 063 7777 i tvoja poruka ulazi u nagradni bubanj. Cijena ove poruke iznosi 0,50 KM s PDV-om, prava sitnica kada pomisliš da super ludilo laptop može postati tvoj.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2010, 13:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
goxon je napisao:
Uhvati šansu za bonus na svom računu!


Za dopunu od 50KM uhvati 100 KM! dopuni svoj FREND račun!


Za dopunu od 10KM uhvati 20% bonusa, za dopunu od 20KM - 50% bonusa i za dopunu od 50KM uhvati čak 100KM na FREND računu.



Do kad traje ova akcija zna li ko, posto imam jos dosta na racunu pa da ne dopunjavam jos?

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2010, 18:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1893
Lokacija: Banja Luka
Do kraja mjeseca...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2010, 10:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5005
Lokacija: Banja Luka
moram uplatiti stotku

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 18:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
ERONET tarifna opcija Ljeto

Tražite savršenu ljetnu komunikaciju? Već koristite neki od ERONET pretplatničkih tarifnih modela? Onda je Vašim problemima došao kraj!

Čim odaberete tarifnu opciju Ljeto znači da ne volite komplikacije, a za uzvrat znate da ćete ovo ljeto pričati do mile volje od sumraka do zore.
Odlično, zar ne?

Aktivirajte tarifnu opciju ljeto do 31.08.2010. slanjem SMS poruke "Start Ljeto" na broj 0637781 i usavršite svoju vještinu večernjih razgovora uz sljedeće pogodnosti:

- Besplatne razgovore ugodne unutar ERONET mreže*
- Mjesečna naknada od samo 5,00 KM bez PDV-a
* besplatni pozivi nakon prve minute razgovora

Kakve god Vaše navike i potrebe bile, naša tarifna opcija Ljeto zadovoljit će i one najzahtjevnije, svako večer od 19 do 07 sati!
Vrijeme je da počnete ponavljati: tako lagano, tako dobro, tako mobilno - tarifna opcija Ljeto!

Nakon aktivacije tarifne opcije Ljeto od 19 do 07 plaćate samo prvu minutu razgovora, a poslije isteka prve minute razgovarate po 0,00 KM/min. Mjesečna naknada uključuje 1000 min razgovora prema svima u ERONET mreži, svaki dan od 19 do 07. Uz plaćanje samo prve minute razgovora. Tarifnu opciju Ljeto mogu aktivirati isključivo privatni korisnici pretplatničkih tarifnih modela, osim korisnika PlusFamily tarifnih modela.

ERONET


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 21:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Znas sta se desilo bl boy? Iskljucili mi eronet karticu sim. Imam tu karticu vec pet godina i koristio sam je par puta godisnje, ali nikad nisu iskljucivali kad istekne rok. Sad iskljucuju. Tako da znas ako imas njihovu karticu ako ne dopunjavas redovno sad i oni iskljucuju. Sto se mene tice gore za njih. Do sad su dobijali 20 do 30 km godisnje sad nece nista, jedino mi zao broja jer se moze sakriti zasto sam uglavnom i koristio njihovu karticu. Ali nema veze mozes sakriti broj kad zoves sa skajpa tako da mi nisu neophodni, ali bas su se ponijeli bezveze jer nista ih ne kosta broj sto stoji, a ovako su samo nastetili sebi jer sad necu nikako dopunjavati, a onako sam dopunjavao par puta godisnje.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 23:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
jellyfish je napisao:
Znas sta se desilo bl boy? Iskljucili mi eronet karticu sim. Imam tu karticu vec pet godina i koristio sam je par puta godisnje, ali nikad nisu iskljucivali kad istekne rok. Sad iskljucuju. Tako da znas ako imas njihovu karticu ako ne dopunjavas redovno sad i oni iskljucuju. Sto se mene tice gore za njih. Do sad su dobijali 20 do 30 km godisnje sad nece nista, jedino mi zao broja jer se moze sakriti zasto sam uglavnom i koristio njihovu karticu. Ali nema veze mozes sakriti broj kad zoves sa skajpa tako da mi nisu neophodni, ali bas su se ponijeli bezveze jer nista ih ne kosta broj sto stoji, a ovako su samo nastetili sebi jer sad necu nikako dopunjavati, a onako sam dopunjavao par puta godisnje.


hm to je nov momenat :lol: nisam znao da do sada si na Eronetu mogao dopuniti kad god si htjeo, eto sad se i oni prolopovili sta ces ma polako doci ce vrijeme kada ce kartice vaziti po godinu dana i vise, ide ova usluga prenosa broja pa ce valjda biti bolja situacija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 23:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Pa zvanicno nisi mogao, ali prakticno jesi jer ja nisam jednom dopunjavao godinu i dopunim ono radi normalno. Drugi put isto po 6 mjeseci, po 4 mjeseca i kad god dopunim radi normalno. Ali to je vazilo samo za sim kartice kojesu kupljene(2005 godine sam platio tu sim karticu 50KM). Za one koje su se dobijale na poklon, promocije i sa telefonom, njih su iskljucivali nakon par mjeseci.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2010, 23:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
jellyfish je napisao:
Pa zvanicno nisi mogao, ali prakticno jesi jer ja nisam jednom dopunjavao godinu i dopunim ono radi normalno. Drugi put isto po 6 mjeseci, po 4 mjeseca i kad god dopunim radi normalno. Ali to je vazilo samo za sim kartice kojesu kupljene(2005 godine sam platio tu sim karticu 50KM). Za one koje su se dobijale na poklon, promocije i sa telefonom, njih su iskljucivali nakon par mjeseci.


Da zvanicno nije u praksi je sljakalo. Nije tacno ovo za dopunjavanje kartica, ja sam neku kupio na promociji za 1km cini mi se i radila je nakon sto je nisam godinu dana dopunjavao, dopunio i radilo najnormalnije cak sam dobio i neki bonus koji je bio od ranije na toj promociji u fazonu ako dopunjavas i sl. cini mi se da je to bilo za koncert Zeljka Joksimovica kad su organizovali ne znam koje godine je to bilo, prije 2-3 godine cini mi se.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2010, 11:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2008, 12:02
Postovi: 298
Lokacija: Inozemstvo
Da, upravu je @jellyfish, nisu isključivali brojeve. Znam iz ličnog iskustva, znalo mi se desiti duže vremena da ne dopunjavam i ne isključe.

Ali morate shvatiti i to da je kod nas RAK napravio problem sa ograničavanjem broja na šest cifara, pa su operateri možda i prinuđeni isključivati nekorištene brojeve jer njima ako zafali za nove korisnike moraju uzimati novi predbroj. Sad zamislite da se tako niti jedan broj ne gasi, bilo bi po tri, četiri predbroja po operateru, što je po meni notorna glupost.

Iovako su iskomplikovali bezveze situaciju jer smo, izgleda, jedina zemlja u okruženju (osim Crne Gore) koja koristi šestocifrene brojeve. Crna Gora ipak ima oko 800000 stanovnika, u BiH ima barem tri puta više.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2010, 20:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Da. To je glupost. I sta, oni su sad meni iskljucili broj i dace ga nekom drugom. I mene sad neko zove na taj broj i uznemirava nekog ko je kupio ni kriv ni duzan novi broj. Bas su glupi, umjesto da uvedu jos jednu cifru i stvar rijesena.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2010, 21:50 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2008, 12:02
Postovi: 298
Lokacija: Inozemstvo
jellyfish je napisao:
Da. To je glupost. I sta, oni su sad meni iskljucili broj i dace ga nekom drugom. I mene sad neko zove na taj broj i uznemirava nekog ko je kupio ni kriv ni duzan novi broj. Bas su glupi, umjesto da uvedu jos jednu cifru i stvar rijesena.


Ne funkcioniše to baš tako. Tvoj broj biva isključen, ali ga u ponovnu prodaju puštaju tek nakon možda godinu dana (minimalno), ako ne i duže. Jednostavno moraju, zbog tog ograničavanja broja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 00:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
wizzy_bl je napisao:
@frenki

sto si tice roaminga...mislim da nemas mogucnost koriscenja interneta(ali to to ne bi trebalo predstavljati neki veliki problem,na svakom cosku uhvatis wifi-recimo kad ides u mec,obavezno sacuvaj racun,jer je na njemu sifra za wifi)

za cijene pogledaj http://www.mtel.ba/menu/2274/postpaid_i ... 9pajtlcjj3

dolazne poruke se NE NAPLACUJU kao i provera racuna !!!


Postoji gprs roaming odavno, a od skoro i 3g roaming, za cijene se informisi na sajtu.


Poslednji put menjao BL Boy dana 18 Jun 2010, 00:14, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4271 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 214  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs