banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 22:07 Danas je 22 Jun 2026, 22:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 6465 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 324  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Avg 2022, 06:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2020, 06:41
Postovi: 799
Ja mislim da svakih 30 dana skida. Skinulo je prošli mjesec prvog i 30og, sad će 29og itd.
I mene zanima šta su ove usluge sms +2,sms+4


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Avg 2022, 12:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1332
isto je kod svih, ne uzima samo mtel


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Avg 2022, 09:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2183
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Za 3Mb sto sam otvorio mail u inostranstvu, 100KM. U trenu kad cela EU nema rominga, kod nas jos uvjek cjene ludnica


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Avg 2022, 09:06 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
Kad uđemo u EU, imaćemo i mi roaming u EU. Do tad, ponašaš se u skladu sa naučenim, na greškama.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Avg 2022, 10:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1982
Lokacija: Transilvanija
A u EU nećemo nikad, tako da...


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Avg 2022, 10:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
<Enter_name> je napisao:
Kad uđemo u EU, imaćemo i mi roaming u EU. Do tad, ponašaš se u skladu sa naučenim, na greškama.


Ili uzmes neki od roaming paketa zavisno od drzave gdje si.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Avg 2022, 21:37 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1747
U toku je promocija gdje daju 3GB na poklon ako se pređe na elektronski račun... Nema šta, velikodušno od njih...


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2022, 10:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1982
Lokacija: Transilvanija
A ako već imate elektronski račun, onda odjaviš, pa prijaviš?


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2022, 11:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1332
Samo što je kod mtela odjaviti elektronski račun procedura koju su namjerno zakomplikovali. Moraš popuniti zahtjev, potpisati, pa im poslati poštom ili skenirati pa poslati mejlom. Onda te pozovu pa opet pitaju jesi siguran da hoćeš papirni račun.
Kod drugih operatera se ta procedura svodi na jedan klik na sajtu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2022, 12:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1982
Lokacija: Transilvanija
Nije to ništa. Dok ne traže da i notar ovjeri, super je to.


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2022, 13:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9601
bogata_sirotinja je napisao:
U toku je promocija gdje daju 3GB na poklon ako se pređe na elektronski račun... Nema šta, velikodušno od njih...

Od koga je i dobro je.
Pa prije nisu ništa davali za prelazak na elektronski račun.


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2022, 14:15 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Kako nisu? Ja sam dobio šest mjeseci 50% popusta na pretplatu. To je bilo kad su tek uveli slanje računa na mail.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2022, 16:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 9054
Ova 3GB su jednokratno?


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2022, 16:38 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
Citiraj:
Poklon od 3 GB mobilnog neta možete da koristite u m:tel mobilnoj mreži 30 dana od dana aktivacije.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2022, 08:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2958
hadzidado je napisao:
Ova 3GB su jednokratno?
Znajuci njih tako je

Sent from my DN2103 using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Sep 2022, 16:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1747
Od kad se sabiraju GB u tarifnoj opciji 30GB 3 dana 3KM, to nije bilo prije?
Takodje, ako tarifna opcija važi do 04.09. (piše u moj m:tel app) a aktivirana je 01.09. oko 20h, da li ta TO ističe 04.09. u 20h ili u 00:00? Ne mogu provjeriti putem moj meni na broju jer ga ne koristim ja, samo produžavam TO preko moj m:tel app.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Sep 2022, 17:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6287
Тарифа траје до 4.9 у 20 ч.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Sep 2022, 19:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
bogata_sirotinja je napisao:
Od kad se sabiraju GB u tarifnoj opciji 30GB 3 dana 3KM, to nije bilo prije?.


Ne znam otkad postoji ta tarifna opcija ali sigurno unazad 2-3 mjeseca se sabira.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Sep 2022, 23:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1332
na m:go aplikaciji piše i do koliko sati traje dokup


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Sep 2022, 17:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
Tv To Go sam registrovao na dva uredjaja, telefon i tv, promjenio sam telefon, da li sada moram cekati mjesec dana da bi se mogao registrovati na novi uredjaj ili bi mozda mogao da ih kontaktiram ranije da to rijesim?

Послато са 2107113SG помоћу Тапатока

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
 [ 6465 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 324  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs