banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 09:22 Danas je 26 Jun 2026, 09:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 6470 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 324  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Nov 2020, 16:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 13:53
Postovi: 493
Hvala puno Tech Love, uspjeli smo!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Nov 2020, 17:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5011
Lokacija: Banja Luka
tech_love je napisao:
despot777 je napisao:

Ne znam od kud ti to da se svaki mjesec mora podnosti zahtjev za listing. Meni uz račun dolazi na e-mail zadnjih više od dvije godine, pošalju mi prvo račun i nakon par sati stigne i listing


Automatsko slanje listinga je ukinuto taman negdje prije 2+ godine kada je pokrenut novi portal Moj M:tel. Od tada, listing se može dobijati samo na zahtjev korisnika i to svaki mjesec se mora podnositi zahtjev.

Starim korisnicima koji su imali ovu uslugu, ona i dalje ostaje...

Po zakonu su cini mi se duzni slati sami, bez zahtjevanja

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Nov 2020, 14:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1247
Pravnici, moze li se podvesti pod dovodjenjeu zabludu ili slično...

Svaki mjesec mi dodje podsjetnik na sms, da platim mtel racun. Dobijem odštampano jedan iznos, asms podsjetnik je redovno 3 do 4 KM uvećan, ali svaki put.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Nov 2020, 19:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5389
Lokacija: Gradiška
Možda ti se vuče neki dug od ranije. Znam da u toj sms poruci navedu ukupni dug!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Nov 2020, 19:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2961
Istice mi ugovor uskoro..ako ne uzmem telefon npr ima li opcija za smanjenu pretplatu ??

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Nov 2020, 00:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1985
Lokacija: Источно Сарајево
Ma bježi sa ove mreže, najgore pretplate imaju.

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Nov 2020, 07:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2961
Meni su ok..46 km mjesec i ne mislim..nikad neki veci problem..puno zovem, sto posao sto privatno

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Nov 2020, 07:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2961
Nego ima li ko odgovor

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Nov 2020, 08:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10585
dadotb je napisao:
Istice mi ugovor uskoro..ako ne uzmem telefon npr ima li opcija za smanjenu pretplatu ??

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk


Ima. Mislim da je opcija ugovor na dvije godine sa 20% popusta na mjesecnu pretplatu.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Nov 2020, 08:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2961
Malo ,nista, bolje uzet tel na rate, pa prodati ili koristiti

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Nov 2020, 13:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5084
Lokacija: Banja Luka
Da li je uobičajena praksa držanje telefona na servisu tih maksimalnih 45 dana, kada se preda u garanciji?
U suštini treba zamijeniti ekran zbog slabog odziva, a predao sam još u prvoj polovini oktobra. Dan-dva kasnije stigla mi je poruka da je dostavljen ovlaštenom servisu.
Prvi put sam predao nešto u m:telov servis pa nemam pojma da li je to inače tako.
Razumijem da vjerovatno nemaju tolike ekrane na lageru, da je vjerovatno problem i sa narudžbama i dostavama istih itd...


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Nov 2020, 14:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Maksimum je 45 dana, poslije toga ti moraju dati novi uredjaj. I ja sam samo jednom slao njima i poludio, kad dodje nazad u BL navodno prvo ide u neku njihovu internu kontrolu da vide da li je dobro popravljen u servisu, pa onda odatle salju na salter gdje je reklamiran. Ukratko servis to brzo napravi ali ovi idioti oduze svoju proceduru tako da vecinu vremena na njih cekas. Bar je tako bilo prije par godina kad sam ja reklamirao.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Nov 2020, 23:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 10302
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
pilot babo je napisao:
Da li je uobičajena praksa držanje telefona na servisu tih maksimalnih 45 dana, kada se preda u garanciji?
U suštini treba zamijeniti ekran zbog slabog odziva, a predao sam još u prvoj polovini oktobra. Dan-dva kasnije stigla mi je poruka da je dostavljen ovlaštenom servisu.
Prvi put sam predao nešto u m:telov servis pa nemam pojma da li je to inače tako.
Razumijem da vjerovatno nemaju tolike ekrane na lageru, da je vjerovatno problem i sa narudžbama i dostavama istih itd...


Bar 200-tinjak mobilnih telefona sam u ime firme u kojoj radim, ostavljao u M:tel-u kod Ciriha na reklamaciju u garanciji. Sve telefone oni šalju u Begram servis u Bulevar vojvode Stepe Stepanovića. Mobilni telefoni koji su vraćani jer garancija ne pokriva kvar(npr.polomljen ekran ili mobilni telefon zaliven nekom tečnošću) su vraćani sa servisa za 10-tak dana. Popravka (ako je bila moguća) ili ako nije pa su morali davati novi mobilni telefon u garanciji , to nikad nije trajalo kraće od 35 dana od dana predaje u M:tel. Doduše jednom sam čekao i više od 45 dana jer mobilni nisu mogli popraviti a na stanju nisu imali novih telefona da daju u zamjenu.
Zato budi strpljiv.
Da li su ti ponudili da mobilni sam odneseš u Begram servis? Ako jesu i da si postupio tako brže bi dobio svoj telefon nazad. Ja namjerno neću da nosim u Begram jer mi se ne žuri za popravku a i bliže mi je iz firme doći do Ciriha na kafu i predati mobilni nego ići do Begram servisa.
Cijenim to što sms-om jave kad su predali u servis i što jave sms-om da dođem po mobilni koji je došao sa popravke.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Nov 2020, 09:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5011
Lokacija: Banja Luka
Dal Begram jos radi? Nesto sam nacuo da su ispali iz kombinacije sa Mtelom. Mada nije neki pouzdan izvor

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Nov 2020, 13:26 
OnLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10203
pilot babo je napisao:
Da li je uobičajena praksa držanje telefona na servisu tih maksimalnih 45 dana, kada se preda u garanciji?
U suštini treba zamijeniti ekran zbog slabog odziva, a predao sam još u prvoj polovini oktobra. Dan-dva kasnije stigla mi je poruka da je dostavljen ovlaštenom servisu.
Prvi put sam predao nešto u m:telov servis pa nemam pojma da li je to inače tako.
Razumijem da vjerovatno nemaju tolike ekrane na lageru, da je vjerovatno problem i sa narudžbama i dostavama istih itd...
Mtel nema servis već proslijeđuje u ovlašteni....
Begram ne radi ima ihahaj... U zavisnosti od proizvođača, neke radi Roaming a neke sarajevski MESC...


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Nov 2020, 22:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5084
Lokacija: Banja Luka
motozeljo je napisao:
pilot babo je napisao:
Da li je uobičajena praksa držanje telefona na servisu tih maksimalnih 45 dana, kada se preda u garanciji?
U suštini treba zamijeniti ekran zbog slabog odziva, a predao sam još u prvoj polovini oktobra. Dan-dva kasnije stigla mi je poruka da je dostavljen ovlaštenom servisu.
Prvi put sam predao nešto u m:telov servis pa nemam pojma da li je to inače tako.
Razumijem da vjerovatno nemaju tolike ekrane na lageru, da je vjerovatno problem i sa narudžbama i dostavama istih itd...


Bar 200-tinjak mobilnih telefona sam u ime firme u kojoj radim, ostavljao u M:tel-u kod Ciriha na reklamaciju u garanciji. Sve telefone oni šalju u Begram servis u Bulevar vojvode Stepe Stepanovića. Mobilni telefoni koji su vraćani jer garancija ne pokriva kvar(npr.polomljen ekran ili mobilni telefon zaliven nekom tečnošću) su vraćani sa servisa za 10-tak dana. Popravka (ako je bila moguća) ili ako nije pa su morali davati novi mobilni telefon u garanciji , to nikad nije trajalo kraće od 35 dana od dana predaje u M:tel. Doduše jednom sam čekao i više od 45 dana jer mobilni nisu mogli popraviti a na stanju nisu imali novih telefona da daju u zamjenu.
Zato budi strpljiv.
Da li su ti ponudili da mobilni sam odneseš u Begram servis? Ako jesu i da si postupio tako brže bi dobio svoj telefon nazad. Ja namjerno neću da nosim u Begram jer mi se ne žuri za popravku a i bliže mi je iz firme doći do Ciriha na kafu i predati mobilni nego ići do Begram servisa.
Cijenim to što sms-om jave kad su predali u servis i što jave sms-om da dođem po mobilni koji je došao sa popravke.


Nije ništa sporno, zaprimili su telefon uredno kod Ciriha i dali mi potvrdu.
Jedino što sam ga kupio od lika koji je imao važeći ugovor s njima, ali potvrdili su mi da je garancija na uređaj, a ne vlasnika, i da sam ja jedini kontakt za bilo šta.
Jedino što je sporno jeste da je u trenutku predaje čitav kolektiv bio zaražen, a dezinfekcija se uveliko vršila u prostorijama. Na par metara sam mu dovikivao šta je u pitanju, a on je to sve i naveo na potvrdi.
Ima i dodatna napomena da je zbog pandemije moguće duže zadržavanje od propisanog, što donekle i razumijem.
Nije nikakva frka, samo me zanimalo da li je uobičajeno toliko čekanje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Nov 2020, 23:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 10302
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
munja.alex je napisao:
pilot babo je napisao:
Da li je uobičajena praksa držanje telefona na servisu tih maksimalnih 45 dana, kada se preda u garanciji?
U suštini treba zamijeniti ekran zbog slabog odziva, a predao sam još u prvoj polovini oktobra. Dan-dva kasnije stigla mi je poruka da je dostavljen ovlaštenom servisu.
Prvi put sam predao nešto u m:telov servis pa nemam pojma da li je to inače tako.
Razumijem da vjerovatno nemaju tolike ekrane na lageru, da je vjerovatno problem i sa narudžbama i dostavama istih itd...
Mtel nema servis već proslijeđuje u ovlašteni....
Begram ne radi ima ihahaj... U zavisnosti od proizvođača, neke radi Roaming a neke sarajevski MESC...


Ne znam za Begram nikad i nisam išao kod njih, koliko vremena oni već ne rade Munjo?

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Nov 2020, 11:55 
OnLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10203
Pola godine. Malo poslije početka problema sa Koronom...


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Nov 2020, 15:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2961
Sta se isplati uzeti od telefona , M+ paket imam..moze za prodaju, a moze i za koristenje..nesto mi cijene djeluju velike

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Nov 2020, 15:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6943
Za koristiit Oneplus Nord


Vrh
  
 
 [ 6470 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 324  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Semrush [Bot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs