banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 10:58 Danas je 22 Jun 2026, 10:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 4579 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 229  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Jul 2016, 12:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4955
Lokacija: Yugoslavia
Ja sam primijetio da pošiljke uvijek kasne oko jula mjeseca, godišnji odmori itd.
A i vjerovatno trenutna situacija i napetost u Evropi utiču na povećanu kontrolu i posljedično kašnjenje.

_________________
Vi svi pripadnici sekretarijata haškog tribunala možete samo da prihvatite da mi popušite kurac.
Moji pravni savetnici nisu moji branioci i zato ne moraju da ispunjavaju pravilničke uslove koji su predviđeni za branioce.
Oni samo moraju da ispune one uslove koje im ja propišem, a vi samo dalje ometajte pripremu moje odbrane, pa ćete na kraju morati da pojedete sva govna koja ste izasrali.
Jebem vam majku svima, počevši od Hansa Holciusa pa nadalje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Jul 2016, 13:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1978
Lokacija: bajna luka
I to zastekalo u najgore vrijeme. Imam 4 paketa koja trebaju doci i nekako :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jul 2016, 07:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Avg 2015, 21:36
Postovi: 371
Evo dodje mi jedan od 5 paketa :D
Krenulo je


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jul 2016, 07:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Avg 2015, 21:36
Postovi: 371
Morao sam platiti 3,1 km carinski pregled, a ironija je jos ta jer sam ovo najkasnije narucio 2.7 i evo prvo dolazi :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jul 2016, 10:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 838
Hardbrickovao sam Mi4, ne mogu da pokrenem ni recovery ni fastboot mod, MiFlash ga ne detektuje, ADB takođe, PC ga ne prepoznaje (stoji samo kao Unknown device). Jedno vrijeme je svijetlio/blinkao led indikator (crveno) kad se spoji na PC, sad ništa. Šta da mu radim, ima li mu spasa?


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jul 2016, 11:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5387
Lokacija: Gradiška
evo nešto što bi moglo biti sledeća kupovina
Xiaomi Redmi Pro

taman konatao idući mjesec naručiti redmi note 3 pro... a oni izbaciše ovo... ovaj oled mi se sviđa... :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jul 2016, 12:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Apr 2010, 16:00
Postovi: 1540
JohntraVolta je napisao:
Hardbrickovao sam Mi4, ne mogu da pokrenem ni recovery ni fastboot mod, MiFlash ga ne detektuje, ADB takođe, PC ga ne prepoznaje (stoji samo kao Unknown device). Jedno vrijeme je svijetlio/blinkao led indikator (crveno) kad se spoji na PC, sad ništa. Šta da mu radim, ima li mu spasa?

Kako si to uspio?
Ja sam imao par puta soft brick/bootloop, ali sam se lako iskoprcao flešanjem fastboot metodom...


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jul 2016, 13:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 838
Spojio sam sistemske particije preko CWM Recoveryja, instalirao TWRP preko ADB, ali nakon bootovanja se vratio na fabrički MI Recovery sa kojim se ništa ne može napraviti. I nakon višestrukih bezuspješnih pokušaja ponovne instalacije TWRP, naletim na nekom forumu savjet da se proba flešovati TWRP preko Updater app na telefonu, ne razmišljajući uradim to, pojavi se Mi logo i tu mu je bio kraj, nije davao nikakve znake života. Ostavio sam ga na punjaču cijelu noć, ujutru je bio zagrijan kao i inače kad se puni, ali nije svijetlio LED. Kasnije kad sam ga spojio na PC, svijetlio je LED indikator neko vrijeme, sad ništa.


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jul 2016, 13:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5011
Lokacija: Banja Luka
javi se Sehtoru

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Avg 2016, 12:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Okt 2004, 15:34
Postovi: 146
Da li je neko narucivao tel sa fastcardtech sajta? Da li je pouzdan sajt?

_________________
MRZIM PETARDE!!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Avg 2016, 23:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
Trebao bih uzeti XiaoMi Redmi 3 Pro pa me interesuje gdje je trenutno najpovoljnije?Ako neko ima preporuku za neki telefon do 5 inca u ovom cjenovnom rangu i sa dobrom ili boljom kamerom neka napise.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Avg 2016, 00:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5011
Lokacija: Banja Luka
MI4C

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Avg 2016, 07:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
Gledao sam i njega. Malo je slabija baterija, ali je bolja rezolucija. Na papiru su iste kamere, ne znam koja je bolja ovako. Ja imam xiaomi Redmi Note 3 pro i kamera noću nije nesto.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Avg 2016, 10:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2502
Xiaomi redmi je neka srednja klasa, tesko da mozes za te pare dobiti pored procesora, memorije i perfektnu kameru. Mislim da ti je bolja opcija Mi 4c.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Avg 2016, 11:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Apr 2010, 16:00
Postovi: 1540
ssaassaa je napisao:
Gledao sam i njega. Malo je slabija baterija, ali je bolja rezolucija. Na papiru su iste kamere, ne znam koja je bolja ovako. Ja imam xiaomi Redmi Note 3 pro i kamera noću nije nesto.

Na Mi4C je bolji senzor (Sony IMX258), pa bi fotke trebale biti bolje + ima dvotonski led blic.
Ako ti je bitnija kamera uzmi Mi4C ili baterija, onda Redmi 3 (S?).
Mi4C je povoljan ovde, a Redmi 3S ovde.

EDIT: Da, i ekran naravno. :)


Poslednji put menjao Delicious dana 09 Avg 2016, 12:07, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Avg 2016, 12:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2502
Mislim da je i displej bolji nego na redmi seriji.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Avg 2016, 16:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
OK hvala, naleti mi sada na piku oukitel p4000 pro za 220KM sa silikonskom maskom i 2 folije. Mene dodje 210KM da ga naručim, kupim masku i platim ono što moram. Kupujem za ženu, nadam se da će joj biti ok. Ona svoj Samsung s4 sinoć razbila pa da ne čekam 15 dana. Ima li ko iskustva sa ovim telefonom?Na netu čitam da jedino ova serija Oukitel valja.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Avg 2016, 08:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Delicious je napisao:
ssaassaa je napisao:
Gledao sam i njega. Malo je slabija baterija, ali je bolja rezolucija. Na papiru su iste kamere, ne znam koja je bolja ovako. Ja imam xiaomi Redmi Note 3 pro i kamera noću nije nesto.

Na Mi4C je bolji senzor (Sony IMX258), pa bi fotke trebale biti bolje + ima dvotonski led blic.
Ako ti je bitnija kamera uzmi Mi4C ili baterija, onda Redmi 3 (S?).
Mi4C je povoljan ovde, a Redmi 3S ovde.

EDIT: Da, i ekran naravno. :)

Po meni u tom cjenovnom rangu je Leeco le 2 (x620) mnogo bolji. Imao sam Xiaomi i mogu reci da je Miui rom dobar, ali mana mu je sto trosi bateriju vise nego drugi o.s.
S druge strane za taj novac leeco nudi bolje performanse vise rom, bolju kameru i sl.

Poslano sa mog Le X620 koristeći Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Avg 2016, 19:20 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 05 Feb 2016, 09:21
Postovi: 6
Poslije zamjene displeja tel mi je samo u fastbootu i ni na šta više ne reaguje. Ps ga ne vidi? Ima li ko neki savet? Ili da li ko u Bl popravlja Xiaomi uređaje?


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Avg 2016, 09:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5084
Lokacija: Banja Luka
Da nema ko kakav neiskoristen everbuying kupon?


Vrh
  
 
 [ 4579 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 229  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs