banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 07:50 Danas je 22 Jun 2026, 07:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 4579 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 229  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Jul 2016, 20:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4952
Lokacija: Yugoslavia
BL Boy je napisao:
Pocetni ekran sad izgleda ovako I raspored donjih ikonica se ne moze mjenjati.
Instaliraj Nova Launcher i moći ćeš podešavati sve i svašta (pozicije, imena ikonica, mijenjati teme, podesiti double tap to sleep, itd.).
Ja gotivim Nova Launcher i default Android ikonice, jednostavno i čisto (ovako je trenutno kod mene). :D

Slikad

_________________
Vi svi pripadnici sekretarijata haškog tribunala možete samo da prihvatite da mi popušite kurac.
Moji pravni savetnici nisu moji branioci i zato ne moraju da ispunjavaju pravilničke uslove koji su predviđeni za branioce.
Oni samo moraju da ispune one uslove koje im ja propišem, a vi samo dalje ometajte pripremu moje odbrane, pa ćete na kraju morati da pojedete sva govna koja ste izasrali.
Jebem vam majku svima, počevši od Hansa Holciusa pa nadalje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jul 2016, 20:45 
Ako je fabricki launcher krs onda obavezno instalisati nova launcher pro. Em milion opcija, em fluidnost na nivou.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jul 2016, 21:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Uopste nije krs radi fino izgleda fino i ima opcije koje trebaju, a osim toga navikao sam da mi sve bude na jednom mjestu bez ulaska u meni kao na Miui. Apsolutno nemam zamjerki na rad sve radi fluidno a kako i ne bi 4gb rama

Sent from my Le X620 using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jul 2016, 22:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6809
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BL Boy je napisao:
a kako i ne bi 4gb rama


Jel to sad kolicina rama postala mjerilo fluidnosti :P


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jul 2016, 23:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Pa ako zapinje uglavnom je do toga ;)

Sent from my Le X620 using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Jul 2016, 08:22 
Dobro, ovi zadnji androidi su bas optimizovani, a procesori su uglavnom odlicni i rama ima dosta, android je generalno fino napredovao sto se tice fluidnosti.


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Jul 2016, 07:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Calculator i Calendar na home screen, mora da si neki majstor... Njima je Calculator osnovno sredstvo za rad :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Jul 2016, 15:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Iako nisam majstor kalkulator mi cesto zatreba tako da volim da mi je odmah tu na pocetnom ekranu. Po zanimanju sam diplomirani ekononista.

Sent from my Le X620 using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jul 2016, 12:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2003, 21:53
Postovi: 2144
Lokacija: 9th circle
Vako, malo mi krepucno Redmi Note 2... tacnije nije krepucnuo komplet, ali jesu krepala ova tri navigaciona dugmeta (home, back, istajevectrecedugme).
Tehnicki telefon se moze i dalje koristiti, samo sto ne mogu izaci ni iz jedne aplikacije i da bi usao u drugu moram ici preko onog slide down menija pa search opciju, sto mislim da je svima jasno koliko je iritantno i neprakticno.
Da li ijedan servis kod nas popravlja ove marke telefona ili ce morati da put-putuje kod brace kineza?

_________________
If god sees everything, is he watching child porn right now?


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jul 2016, 12:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5011
Lokacija: Banja Luka
jel ispadao?

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jul 2016, 13:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Popravljaju oni iz Livna sto na piku prodaju te telefone.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jul 2016, 13:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2006, 01:17
Postovi: 1964
Možeš privremeno kupiti ono 3,5mm dugme pa dodijeliti opciju back.
Jesu li sama od sebe otkazala dugmad ili si ti nešto kriv?


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jul 2016, 13:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2003, 21:53
Postovi: 2144
Lokacija: 9th circle
Nije ispadao, nista mu nije bilo... Juce radio normalno, jutros taman krenuo vani iz kuce i kada sam ga uzeo sa stola vidim da ima poruka na viberu, otvorim je i nakon sto sam prociato poruku vidim da ne radi nijedan od tih dugmica.
Malo sam odmah proguglao i vidim da ima jos ljudi kojima se pojavljivao isti kvar, barem po opisima gotovo identicna situacija, jedan dan radi sasvim normalno, iduci dan dugmici ne rade bez ikakvog razloga.
blaf77 je napisao:
Popravljaju oni iz Livna sto na piku prodaju te telefone.

Imas li kakav link, telefon, ista? Ima li iko iskustva sa njima?

_________________
If god sees everything, is he watching child porn right now?


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jul 2016, 15:28 
imas i ovu opciju...

https://play.google.com/store/apps/deta ... keyenabler


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jul 2016, 16:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2502
Imas i opciju da ugasis ta tri dugmeta, Settings-Additional settings-Buttons, pa tu pogledaj.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jul 2016, 16:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2003, 21:53
Postovi: 2144
Lokacija: 9th circle
Imam u drop down meniju opciju da ih iskljucim i opet nisam nista dobio jer i ovako ne rade, a poprilicno su potrebna prilikom koristenja telefona...
Milan je napisao:
imas i ovu opciju...

https://play.google.com/store/apps/deta ... keyenabler

To bi radije ostavio kao neku zadnju opciju jer koliko vidim dosta ljudi se zali da im je aplikacija brick-ovala telefon.
I radije bi da vidim postoji li nacin da se popravi kako treba prije nego pristupim ovim ad hoc metodama.

_________________
If god sees everything, is he watching child porn right now?


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jul 2016, 17:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Apr 2010, 16:00
Postovi: 1540
Jesi probao flešati novi ROM?
Kod mene na MIUI nema opcije za on-screen nav buttons, ali na većini CM je bilo...


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jul 2016, 19:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Sep 2004, 01:11
Postovi: 1603
Lokacija: Banja Luka
Lucifer je napisao:
Imam u drop down meniju opciju da ih iskljucim i opet nisam nista dobio jer i ovako ne rade, a poprilicno su potrebna prilikom koristenja telefona...
Milan je napisao:
imas i ovu opciju...

https://play.google.com/store/apps/deta ... keyenabler

To bi radije ostavio kao neku zadnju opciju jer koliko vidim dosta ljudi se zali da im je aplikacija brick-ovala telefon.
I radije bi da vidim postoji li nacin da se popravi kako treba prije nego pristupim ovim ad hoc metodama.


Evo ja isprobao na svom redmi note 2, i tipkam sa tog telefona...

_________________
CIA snajka, CIA...


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jul 2016, 19:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Sep 2004, 01:11
Postovi: 1603
Lokacija: Banja Luka
Lucifer je napisao:
Imam u drop down meniju opciju da ih iskljucim i opet nisam nista dobio jer i ovako ne rade, a poprilicno su potrebna prilikom koristenja telefona...
Milan je napisao:
imas i ovu opciju...

https://play.google.com/store/apps/deta ... keyenabler

To bi radije ostavio kao neku zadnju opciju jer koliko vidim dosta ljudi se zali da im je aplikacija brick-ovala telefon.
I radije bi da vidim postoji li nacin da se popravi kako treba prije nego pristupim ovim ad hoc metodama.


Evo ja isprobao na svom redmi note 2, i tipkam sa tog telefona...

_________________
CIA snajka, CIA...


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jul 2016, 20:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5084
Lokacija: Banja Luka
Najbolji moguci rom za RN2 je http://forum.xda-developers.com/redmi-note-2/orig-development/rom-cm-12-1-mokee-bule-mokee-blue-t3328382 .

Po fluidnosti i stabilnosti miljama daleko od svih ostalih koje sam probao.

Lucifer, udji u recovery i probaj rade li navigacioni tasteri. Ako tu fercera, onda je definitivno softver u pitanju. Flashujes drugi rom i to bi bilo to.


Vrh
  
 
 [ 4579 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 229  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], dtb_pro, Trendiction [Bot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs