banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 10:52 Danas je 26 Jun 2026, 10:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 499  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Nov 2013, 22:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4535
da za nexus, djeluje ok, nisam siguran da su otkljucani al ako jeste to je najbolja varijanta.
Ne znam samo gdje se servisiraju bh telecom telefoni, jel u Teheranu il imaju ovdje nesto?

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2013, 10:22 
Zvao sam sada lika, nema ih vise na stanju... Mozda nabavi opet par komada...


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2013, 10:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 01 Feb 2011, 20:25
Postovi: 183
Lokacija: Banja Luka
Znam da nije mjesto, ali treba mii brz odgovor, gdje da kupim adapter za punjac (za mob) dobio sam punjac ali za azijsko trziste, gdje toga ima u BL ? Hvala.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2013, 10:44 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Kod kineza? Fis, OBI....

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2013, 10:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7208
Lokacija: Under a total blackened sky
Uzeo sam si Huawei Ascend P6 prije koji dan i zadovoljan sam, bio je najpovoljniji, fino izgleda i za moje potrebe dovoljan.

Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2013, 11:08 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 15 Nov 2013, 10:55
Postovi: 20
Panzer je napisao:
Uzeo sam si Huawei Ascend P6 i zadovoljan sam, za moje potrebe dovoljan.
Za svačije potrebe bi bio dovoljan, kud ćeš više od 1,5 GHz Quad-core sa 2 GB memorije i 4,7 inča displejom sa HD rezolucijom, još je pritom tanak i fino izgleda. :)

Ali pošto je to mnogo za mene, šta bi se moglo naći za do 300 KM? Bez dužničkog ropstva kod operatera, za keš me zanima?


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2013, 11:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4535
Panzer je napisao:
Uzeo sam si Huawei Ascend P6 prije koji dan i zadovoljan sam, bio je najpovoljniji, fino izgleda i za moje potrebe dovoljan.

Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk


gdje si uzeo, koliko love, utisci?

Citiraj:
šta bi se moglo naći za do 300 KM? Bez dužničkog ropstva kod operatera, za keš me zanima?


Rumun majka :D Imaš i na forumu neko prodaje za 300, možda spusti još koju markicu

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2013, 11:18 
Iskreno, za sada ni jedan telefon ne moze prismrditi rumunu kada je u pitanju odnos cijena/kvalitet...

Znam da su mnogi sumnjicavi po pitanju kvaliteta, ali ne vjerujem da bi davali 2 god garancije da je neka krndzija u pitanju...

Citiraj:
kud ćeš više od 1,5 GHz Quad-core sa 2 GB memorije i 4,7 inča displejom sa HD rezolucijom

Upravo, tesko da ima sta bolje, a da je ispod 500-600 km...


Da, rece mi mala da ce mi za nekih pola godine kupiti memu (ZTE Grand memo), dok malo cijena "olabavi"... :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2013, 11:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 15 Nov 2013, 10:55
Postovi: 20
I mene odbija činjenica da je kineski telefon sa rumunskom naljepnicom, sumnjiv kvalitet, jeftiti plastični izgled.. ali ako je najbolji po pitanju cijena/kvalitet kao što kažete možda ga i uzmem u obzir, izgleda nema puno izbora.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2013, 11:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4535
imaš uvijek Huaweia G510 za 250

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2013, 11:32 
Koji je kinez, ima losiju rezoluciju, duplo losiji procesor i duplo manje rama... :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2013, 11:33 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 15 Nov 2013, 10:55
Postovi: 20
Daaaa, ipak je bolje dati 300 za Rumuna nego 250 za tog Kineza :D Pogledao sam specifikacije, izgleda je stvarno best buy ako je kvalitet zadovoljavajući. A to ne mogu znati jer se tek pojavio na tržištu pa je zato nezgodno.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2013, 11:38 
Imas reviewe na googleu, youtube, utiske korisnika...

Ja na taj nacin uglavnom gledam valja li telefon ili ne...


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2013, 11:43 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 15 Nov 2013, 10:55
Postovi: 20
I ja tako gledam svaki komad elektronike koju kupujem ali za kompaniju koja postoji 10-ak godina i nova je na našem tržištu nemam baš puno povjerenja, ako mi vjeruješ. :D Ali ako je garancija 2 godine onda valjda imam kakvu-takvu sigurnost ako se nešto zezne. Jedino je pitanje još kakva je m:tel-ova garancija i servisi..


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2013, 11:47 
Citiraj:
Jedino je pitanje još kakva je m:tel-ova garancija i servisi..

Iskreno, sve najgore sam cuo... :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2013, 11:57 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 15 Nov 2013, 10:55
Postovi: 20
Eto zašto je teško napraviti neki izbor do 300 KM. :) Kako god da okrenem nema nekog logičnog i dobrog rješenja


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2013, 12:01 
Uzmes ga i drzis fige da se nista nece desiti... :D

Ja danas poljubim svoj i posaljem ga novom gazdi pa cu i ja biti na ovim slatkim mukama sta dalje uzeti...


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2013, 12:03 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 15 Nov 2013, 10:55
Postovi: 20
'He who dares, wins' - po Dell-ovoj metodi znači :) A možda se i isplati malo rizikovati, šta znam. Vidjeću još


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2013, 12:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4535
tensSa je napisao:
Koji je kinez, ima losiju rezoluciju, duplo losiji procesor i duplo manje rama... :D :D

A reputacija Huaweia koju je godinama naporno gradio se ne računa? :D

PS. A jesi pitao tog za nexusa jesu li sa bh-a, zakljucani?

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2013, 12:37 
Nisam, zaboravio... :(


Vrh
  
 
 [ 9977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 499  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], OpenAI [ChatGPT] i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs