banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 06:09 Danas je 26 Jun 2026, 06:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 499  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Nov 2013, 21:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2937
@tensSa
Kad bi birao izmedju rumuna i ovog zte-a,zanemarivsi velicinu ekrana i garanciju,koji bi izabrao?


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 21:40 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2013, 21:14
Postovi: 11
Добро, ипак није сумњив јер каже да може провјерити па можда наручује телефоне од неког или тако нешто, нема га код себе па зато не зна.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 21:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4535
tensa evo ti nov sa garancijom za 450
samo da nije zakljucan na bh
http://www.pik.ba/artikal/9630709/lg-nexus-4-nov/

edit: i posto kaze da ima vise komada rado bi ga i ja uzeo samo da mogu dobaciti toliko

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Poslednji put menjao dtkbl dana 13 Nov 2013, 21:46, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 21:46 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2013, 21:14
Postovi: 11
Вјероватно јесте. А сад како је изашао 5, сачекај са гањањем четворке јер ће му пасти цијена. Вјероватно ће бити неких хипстера који ће га дати за мале паре због новог модела. :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 21:49 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2013, 21:14
Postovi: 11
mr.monkey je napisao:
@tensSa
Kad bi birao izmedju rumuna i ovog zte-a,zanemarivsi velicinu ekrana i garanciju,koji bi izabrao?
Ево да ти ја одговорим, али тешко ти је питање. Ако занемариш гаранцију (највећа предност Румуна) и ако занемариш величину (највећа предност Кинеза), онда су исти. Бирај онај који ти је љепши или узми ЗТЕ јер су Кинези фини и поштени људи, а Румуни су цигани. :D Али пошто не можеш занемарити гаранцију од двије године, иди на Румуна ипак. :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 22:05 
dtkbl je napisao:
tensa evo ti nov sa garancijom za 450
samo da nije zakljucan na bh
http://www.pik.ba/artikal/9630709/lg-nexus-4-nov/

edit: i posto kaze da ima vise komada rado bi ga i ja uzeo samo da mogu dobaciti toliko

Ovo extra, je li pisana garancija ili ono, fabricka pa ga ja sam nosim u LGov servis?


Citiraj:
Kad bi birao izmedju rumuna i ovog zte-a,zanemarivsi velicinu ekrana i garanciju,koji bi izabrao?

Kao sto kolega rece, skoro su isti...bluetooth je bolji kod rumuna, vjerovatno ima i vise boja (ne znam ni sta znaci ovo 16000k boja kod ZTE-a, je li to 16 miliona ili nesto drugo), zatim kod urmuna je usb 2.0...ima 2 gige interne memorije dok ZTE ima 1...to su te kljucne razlike, a oboje imaju cortexov A7 quad core procesor na 1.2 i gigu rama...sada biraj sta ti je od gore navedenog bitno... :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 22:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6810
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
K= 1000, kad dodas 3 nule na 16000 dobijes 16 miliona :P


O kom rumunu pricate?


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 22:22 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2013, 21:14
Postovi: 11
Allview p5 quad


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 22:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2937
p5,samo jos da li da uzmem bijeli ili crni?


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 22:32 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2013, 21:14
Postovi: 11
А да ти ми узмемо и довучемо пред кућу? Немој бијели да не мисле да си расиста. :D Шалим се. Узми болан који ти се више свиђа.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 22:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2937
Nije losa varijanta da mi dodje pred kucu :D :D :D
Uzecu koji mi bude jeftiniji :D :p


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Nov 2013, 11:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4535
Citiraj:
Ovo extra, je li pisana garancija ili ono, fabricka pa ga ja sam nosim u LGov servis?


tensa nije mi odgovorio sinoć iako sam mu slao poruk, al e 99% zaključan telefon na bh telecom

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Nov 2013, 13:28 
Vidjecemo, javi u svakom slucaju sta kod da bude...ako je zaista 450 onda puci pare i biti miran bar godinu-dve sto se tice telefona...


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Nov 2013, 20:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Moze li se u BL negdje naci ovaj telefon?

http://www.mobilnisvet.com/mobilni-slik ... OT-997D/5/


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Nov 2013, 20:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3969
http://www.pik.ba/artikal/9631568/alcatel-997d-997/
http://www.pik.ba/artikal/9621699/alcat ... ouch-997d/

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Nov 2013, 21:13 
Skup, po meni bolje rumuna uzeti, jaci 5x, dere ovoga po specifikacijama i imas pride garanciju 2 god, govorim to ako ti sebi ovo uzimas Sakal...

Ja ne mogu naci nexusa za ispod 500 km, a sutra se ovog svog eva rjesavam, ovaj lik za ZTE nista ne zna kada ce mu doci telefoni, a i nesto mrlja kada ga pitam za garanciju...dakle, i on otpada...najvjerovatnije ce pasti LG optimus 4x...


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Nov 2013, 21:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4535
tensa ne javlja mi onaj lik nista, ako hoces zovni ga na tel pa pitaj.

Nego nemoj zuriti, vidis da dolaze teefoni na mtel, bice p6 po 500 KM na piku...

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Nov 2013, 21:47 
Necu jos nista, tek se sutra rjesavam svoga pa cu vidjeti sta dalje...

Btw jes' me nervira kad mi neko napise kako on garantuje za telefon, crno na bjelo sine, nikako drugacije... :D :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Nov 2013, 21:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4535
pa sigurno lik valja telefone sa BH-a sto znaci da imas garanciju kod njih al i da su zakljucani. Neam pojma kolko kosta otkljucavanje

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Nov 2013, 21:57 
Govoris za ovaj nexus? pise da je otkljucan. Kontam mozda je model od 8 Gb...iako je lik stavio 32, iako ne postoji takav... :D

Edit, poslao sam mu i ja poruku, valjda ce odgovoriti, djeluje ok, ima 196 transakcija...


Vrh
  
 
 [ 9977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 499  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs