banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 23:50 Danas je 26 Jun 2026, 23:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 499  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Nov 2013, 13:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4535
Vjerovatno ih šalju za SA il gdje su već centrale. A ima i onaj zakonski rok za koje ti ga moraju popraviti ili dati drugi...

Ps. A evo spomenuti Roming ima i komplet Allview u ponudi https://www.facebook.com/RoamingElectro ... jBanjaLuka

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 13:15 
Malo pretjeruju sa cijenama, ali ok...

Meni se bas svidja ovaj viper v1, ali 550 maraka, za te pare ostajem pri nexusu...


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 13:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4535
spominjao sam ti onaj p6. Vidim da su ga ponovo vratili na MTS u Srbiji.

Kad preračunam u naše cijene na mix60 ako dođe ne bi smio biti preko 1 KM (ko što je bio nexus)

Ovo pričam što bi u toj nekoj varijanti mogao da se pazari za 500 KM na piku od onih koji bi ga uzimali.

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 13:24 
To bi bila dobra varijanta, extra telefon... Ili ako bi se mogao optimus G izganjati...


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 13:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4535
Pa nećeš pogrijšiti ni sa G-om, ni P6 ni Nexusom.

Sve su super telefoni, kvaliteni materijali, razlike u 5 deka.

Samo da je uganjati varijantu novog sa garancijom u BL i za 500 KM :D

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 16:29 
Citiraj:
Samo da je uganjati varijantu novog sa garancijom u BL i za 500 KM :D

E ovo je ono sto j..e koke, a nije pjet'o... :D

Iskreno nije problem ni da uzmem preko univerzalno, lako mi poslati bilo gdje u BiH ako bude problema...

Mislio sam uzeti i optimus 4x, ali zao mi opet da ne uzmem nexusa kad je razlika u svega 50 km...ili 20 za model od 8 Gb (razlika izmedju modela 8 i 16 samo 30 km, smjesno)....


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 17:03 
Usput:

http://vukajlija.com/reakcije/123671


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 18:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2937
Kako stvari stoje i ja cu na kraju traziti neki sa garancijom :D
Dakle g510 , lumia 520 ,lg l7 II ,p5 quad...neki od ovih....


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 18:53 
Lik mi za nexus 4 sa mtela trazi 540 Km... :D :D :D

Drugi u BL trazi 545 km, ja ga pitam kolika mu je interna memorija, on kaze rece mi ako odlucim da ga kupim, za ne povjerovati... Bilo jos par njih po 500 km prodaju, ali bez garancije, telefoni uzeti "napolju", to mi ne pada na pamet da uzimam...

Monkey, mozes uzeti na univerzalno polovnjak neki dobar, daju garanciju 2 mjeseca na njega, po meni sasvim ok ponuda, ako se ne skrsi za ta dva mjeseca valjda nece ni poslije (a hoce kakve sam ja srece)...


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 19:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2937
U trilemi sam sad,koji tel uzeti,da li uzeti nov ili polovan? :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 19:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4535
ma uzmi rumuna novog, eno preplavili su pik, za 300 KM nov sa garancijom 2 god.

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 19:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2013, 16:03
Postovi: 292
Zna li neko jesu li na tom rumunu obe kartice zaključane na mtel? Čuo sam da je jedna slobodna za sve mreže što bi bilo odlično jer se ne mora dekodirati i ostaje garancija.

_________________
Um caruje dok snaga ne popizdi


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 19:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4535
tako je, jedna mtel, jedna slobodna

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 19:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Feb 2011, 19:39
Postovi: 225
Jedna je mtel a druga je slobodna.

Edit: dtkbl me preduhitrio.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 19:28 
Ma i ja ti predlazem rumuna, neces nigdje naci nov quad core telefon sa gigom rama i 2 god garancije za 300 km...sem ovog ZTE... :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 21:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2937
ZTE ima veci ekran,rumun ima garanciju.Biram garanciju :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 21:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2010, 22:09
Postovi: 543
Lokacija: BL/DE
odluka pala na s4,gdje uzeti u BL? :D

_________________
If size doesn't matter, how come I'm so popular?:-))


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 21:32 
Napisah upravo kinezima email, pitao moze li se poslati telefon u BG ako je pod garancijom, bog me ubio ako ista budu razumjeli od mog "engleskog"... :lol:

Ako prodam za par dana ovaj svoj (slali su mi neki zahtjeve danas na piku, daj boze rjesim se zla) zovnucu i beograd pa pitati sta je i kako je, ako se mogne slati u Beograd onda cu ga najvjerovatnije uzeti.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 21:35 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2013, 21:14
Postovi: 11
tensSa je napisao:
Drugi u BL trazi 545 km, ja ga pitam kolika mu je interna memorija, on kaze rece mi ako odlucim da ga kupim, za ne povjerovati...
Озбиљно? :lol: Ето па ти види с ким имаш посла, или је неки клинац или неозбиљан лик са ко зна каквим телефоном. Вјероватно је 8, док неће да каже :D И дај ми линк, да баш видим ко је тај слунто.

tensSa je napisao:
ako ista budu razumjeli od mog "engleskog"... :lol:
Ако хоћеш, могу ти ја помоћи са енглеским, добар сам пра'о. :) Али зато Кинези нису, па је обично тешко разумјети њихов одговор. :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2013, 21:37 
Ma zezam se za engleski, nije bas toliko los, ali nisam dugo pisao pa zaboravio, citanje nikakav problem nije... :)


http://www.pik.ba/artikal/9063633/lg-nexus-4-e960/


Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.


Vrh
  
 
 [ 9977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 499  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs