banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 01:13 Danas je 23 Jun 2026, 01:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 3075 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 154  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Mar 2014, 19:07 
Pisaj po sirotinji... :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Mar 2014, 19:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5011
Lokacija: Banja Luka
moj telefon je sirotinjski:)

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Mar 2014, 14:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Clean Master, toliko dugo kompjuter čistim "metlicom" a da se ne sjetim da ga instaliram na telefon.
Probala neke app, ali nakon CM "leti"! Čak skinuo smeće od davno deinstaliranih programa.
Jeste da sam otkrila toplu vodu al' sreća, sreća, radost! :lol:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Mar 2014, 09:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 11 Mar 2010, 12:25
Postovi: 335
Treba mi jedna pomoc od znalaca ovde :). Imam Htc One X iz USA sa At&t mreze i prije godinu dana otprilike sam ga root-ovao i stavio custom rom. Na pocetku stavio ViperXL ali vrlo brzo presao na cyanogenmod i vise nisam mijenjao. Nemam problem sa rom-om vec sa update-om istog. Naime sve do ovog zadnjeg cm11 je sve islo normalno, izadje update ja ga skinem preko telefona i uredno instaliram, medjutim sada skinem najnoviji cm11 i kad pocne da ga instalira pojavi se greska pise "error executing updater binary in zip" i nece nikako. Onda ponovo instaliram cm10.2.1 i sve radi ok. NIsta nisam cackao po telefonu pa da sam mozda nesto zeznuo. Sta bi moglo biti?


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Mar 2014, 09:38 
Downgrade twrp to 2.3.x.x
Then fastboot erase cache
Then wipe
Then try installing Rom again.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Mar 2014, 11:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2342
Lokacija: Trn
Koja aplikacija bi bila dobra za LED notifikacije... Telefon je LG L9 II. I za divno čudo ne pokazuje notifikacije za SMS ili propušten poziv. Ima aplikacija na google play ali masa ih je... :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Mar 2014, 11:55 
ButtonLED je meni radio odlicno na rumunu, ali mora telefon biti rutovan...


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Mar 2014, 12:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2342
Lokacija: Trn
Bez rutovanja. Niti to znam da uradim niti mi se da.... :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Mar 2014, 12:04 
Probaj sa kingom, cini mi se da se tako zove, par klikova i gotovo...


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Mar 2014, 18:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Ima li neko stručan, a da voli čaprkati po telefonu, da mi odradi taj root? :) Imam Lenovo A850, al je sve na kineskom :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Mar 2014, 22:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6809
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odradicu ti ja ako ne mozes instalirati kingo root i kliknuti jedan klik :P


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Mar 2014, 00:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
I to je to? Šta dalje? Borba je na kineskom :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Mar 2014, 01:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6809
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nadji na youtube kako se prebacuje jezik na Androidu i onda samo prati slikovito na svoj telefonu i nadji engleski :)
Nakon toga vjerujem da ce ti biti dosta lakse ;)


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Mar 2014, 17:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Engleski je on u meniju, al kad uđem u aplikacije, onda je kineski... Nemam playstore, nego lenovo store (na kineskom), i ne mogu skinuti drugi...


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Mar 2014, 20:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5011
Lokacija: Banja Luka
skini s neta blackmart alpha, to ti je zamjenski market

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Mar 2014, 19:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2006, 01:17
Postovi: 1964
Prati upustva sa ovog vide za rutovanje. Ispod u opisu imaš link ka drajverima i link ka softveru za rutovanje. Lično sam rutovao tri telefona na ovaj način i fercera sve. Imaš 3 minuta posla. Drajveri i ovaj proces za rutovanje radi za sve telefone na mtk procesorima tj. kinezima.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NJDTfH0ekQc[/youtube]

Ukucaj u google "play store download apk" i skini i instaliraj na telefon. 90% da ti neće raditi tj. da će se pri pokretanju odmah ugasiti jer neće biti instaliran medju sistemske fajlove, već kao standardna aplikacija. Zato skini ovu aplikaciju LINK, za koju je potreban root, i s njom u jednom koraku prebaciš play store u sistemske fajlove i onda ne bi trebao da imaš problema-


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2014, 17:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 11 Mar 2010, 12:25
Postovi: 335
Milan je napisao:
Downgrade twrp to 2.3.x.x
Then fastboot erase cache
Then wipe
Then try installing Rom again.

Pokusao nije uspjelo opet prijavljuje isti error.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2014, 21:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
ne znam gdje da pitam
jel probao ko ovu opciju blokiranja na viberu? fercera li?

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2014, 23:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
djelimično

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2014, 13:41 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 13 Feb 2014, 22:47
Postovi: 7
Nabavio sam rumuna P5 Quad i interesuje me koji je najbolji muzički plejer? Bitno mi je da mogu da podešavam zvuk, da mogu sve fino da poredam po albumima i izvođačima, i da se vidi album art (ili da on sam preko neta nađe album art).
Ova Music aplikacija što dođe uz njega mi nije nešto posebno.

Levat sam pa ne znam, jel podržava samo Micro SD memorijske kartice ili mogu i Micro SDHC i Micro SDXC?
(Planiram uzeti od 32 gigabajta)


Vrh
  
 
 [ 3075 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 154  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs