banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9820 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467 ... 491  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Maj 2022, 16:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5073
Lokacija: Banja Luka
Brate uzmi Šaomi, nećeš se pokajati.
Imaćeš isto zvono kao i svi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Maj 2022, 18:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
points je napisao:
E da, neću Xiaomi i Huawei. Hoće li imati S22? Koji su još proizvođači aktuelni (da nisu umrli kao HTC), da izbacuju odlične telefone?


Ne znam za S22, OnePlus pravi dobre telefone, mada malo jesu usporili sada, kao i svi otprilike.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2022, 09:23 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
points je napisao:
E da, neću Xiaomi i Huawei. Hoće li imati S22? Koji su još proizvođači aktuelni (da nisu umrli kao HTC), da izbacuju odlične telefone?

Google Pixel 6 (Pro)

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2022, 14:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Koje su prednosti u svakodnevnon (profesionalnom) radu u odnosu na iphone (pro) Pri tome me kamera ne zanima nesto pretjerano.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2022, 17:01 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
FLASH je napisao:
points je napisao:
E da, neću Xiaomi i Huawei. Hoće li imati S22? Koji su još proizvođači aktuelni (da nisu umrli kao HTC), da izbacuju odlične telefone?

Google Pixel 6 (Pro)

Nema tog kod nas.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2022, 20:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Novi Pixel je fantastičan, ako se negdje vani može zbaviti ja sam to preporučivao.. ali ne više, Marques Brownlee kaže da ima izvjesnih problema sa softverom.
Šteta, Pixel bi trebao biti vrh piramide Androida i sada su dizajn doktorirali ali su uprskali sa softverom. Pogledaj nešto iz OnePlus ponude.

The_new_Statesman je napisao:
iphone (pro)

iPhone radi kao doksa ali je ograničen kao balkon.
iPhone je za glupe i ograničene ljude.
Auu, koji burn.
Kantarionovo ulje na opekotine.

Zapravo ja koristim iPhone 6S kao sekundarni (poslovni) telefon zbog malih dimenzija.. najbolje od oba svijeta. :D

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2022, 06:32 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
Pixel 6 je totalno novi hardver u odnosu na prethodne modele i preležao je dječije bolesti, što je bilo problema - uglavnom je rješeno. Telefon svakih mjesec dana dobija update, tako da se sve rješava... a softver, pored kamere, je najjači argument za kupovinu Pixela.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2022, 14:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1237
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Da ga je kod nas moguće legalno nabaviti to bi bio moj prvi izbor za telefon.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2022, 16:12 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
Gledam danas u prodavnici, 555 €... samo mi je velik, petica je taman.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2022, 18:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdje to, pro ili obicni?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2022, 10:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Rider on the storm je napisao:
Novi Pixel je fantastičan, ako se negdje vani može zbaviti ja sam to preporučivao.. ali ne više, Marques Brownlee kaže da ima izvjesnih problema sa softverom.
Šteta, Pixel bi trebao biti vrh piramide Androida i sada su dizajn doktorirali ali su uprskali sa softverom. Pogledaj nešto iz OnePlus ponude.

The_new_Statesman je napisao:
iphone (pro)

iPhone radi kao doksa ali je ograničen kao balkon.
iPhone je za glupe i ograničene ljude.
Auu, koji burn.
Kantarionovo ulje na opekotine.

Zapravo ja koristim iPhone 6S kao sekundarni (poslovni) telefon zbog malih dimenzija.. najbolje od oba svijeta. :D


Ne radi kao doksa.
Sta je tacno ograniceno? Nema tog telefona koji zadovoljava apsolutno sve potrebe svih.
I zasto je za glupe ljude? Mozda zato sto ga neki ljudi (bez obzira da li imaju ili nemaju isti) bezrazlozno smatraju statusnim simbolom?
Ili imas neku drugu vrcavu dosjetku?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2022, 11:02 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
Piro je napisao:
Gdje to, pro ili obicni?

Njemačka, obični.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2022, 11:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Sta uzeti iz te srednje klase a da ima u mtelu, istice ni ugovor pa sam mislio uzeti telefon?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2022, 17:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1915
Lokacija: bajna luka
Sta preporucujete za nekakav telefon do nekih 700KM namjenjen prvenstveno za slikanje za instagram?? Posao je u pitanju, potrebno je slikati cvijece i razne jos biljke, pa je potreban neki telefon koji onako malo ozivi sliku, zivahne boje i slicno. Neki kao HDR efekat. Za slike, video snimke i slicno.
Zasad sam gledao iphone 11 i galaxy S20. To su zasad dva neka izbora. Ali nisam neki strucnjak po pitanju slike i fotografije pa nemam pojma. Vjerujem da ima ljudi koji rade to kao posao pa imaju neko iskustvo vezano za telefone.
Nisam nikad imao OnePlus, cuo sam da su i oni dobri. Sta bi preporucili za ovakav vid posla, a da nije fotoaparat? :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2022, 17:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1915
Lokacija: bajna luka
skypostman je napisao:
Sta uzeti iz te srednje klase a da ima u mtelu, istice ni ugovor pa sam mislio uzeti telefon?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk


Po meni mtel vec nekoliko godina ima cak i skuplje telefone nego u slobodnoj prodaji. Ja sam vise od 6 godina na pretplati i nisam nijednom uzeo telefon jer sam uspio naci povoljnije u obicnoj prodaji. Imas li kakav uzi izbor? Mtel je tamo nadzidzao telefona samo tako :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2022, 17:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Zadnja tri su mi bila Xiaomi, tako da ne bi imao nista protiv opet da bude, miui mi odgovara, iako je sad na ovom cisti android. Gledao sam i ove Realme jel ima ko to, kakva su iskustva?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2022, 18:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
Imam ja Realme, 8 pro model.
Zadovoljan sam, za razliku od Xiaomija ne pati od proximity senzora, a smatram da ima i bolji softver kamere. Xiaomijev softver kamere kao da je nedovršen.
Jedini problem koji trenutno imam je da mi usluga lokacije ne radi zajedno sa mobilnim podacima, kao da jedno isključuje drugo. Nisam sam se pozabavio s tim, da vidim šta je riješenje i ima li ga uopšte.


Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2022, 18:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1915
Lokacija: bajna luka
Prijatelj moj jedan takodje ima Realme 8 i kaze je prezadovoljan. Sve zavisi od toga sta ti treba. Meni je kamera nepotrebna, pa vise gledam bateriju i da li je OS bagovit i slicno. Trenutno imam redmi note 10 i nemam problema sa lokacijom i mobilnim internetom. Mozda to cak zavisi od ROM-a, ako znas spucaj neki drugi rom na njega. Pod uslovom da ga ne brikujes :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2022, 18:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
supermanijak je napisao:
Sta preporucujete za nekakav telefon do nekih 700KM namjenjen prvenstveno za slikanje za instagram?? Posao je u pitanju, potrebno je slikati cvijece i razne jos biljke, pa je potreban neki telefon koji onako malo ozivi sliku, zivahne boje i slicno. Neki kao HDR efekat. Za slike, video snimke i slicno.
Zasad sam gledao iphone 11 i galaxy S20. To su zasad dva neka izbora. Ali nisam neki strucnjak po pitanju slike i fotografije pa nemam pojma. Vjerujem da ima ljudi koji rade to kao posao pa imaju neko iskustvo vezano za telefone.
Nisam nikad imao OnePlus, cuo sam da su i oni dobri. Sta bi preporucili za ovakav vid posla, a da nije fotoaparat? :)


Huawei P30 pro.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2022, 15:38 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Jul 2019, 08:56
Postovi: 10
supermanijak je napisao:
Sta preporucujete za nekakav telefon do nekih 700KM namjenjen prvenstveno za slikanje za instagram?? Posao je u pitanju, potrebno je slikati cvijece i razne jos biljke, pa je potreban neki telefon koji onako malo ozivi sliku, zivahne boje i slicno. Neki kao HDR efekat. Za slike, video snimke i slicno.
Zasad sam gledao iphone 11 i galaxy S20. To su zasad dva neka izbora. Ali nisam neki strucnjak po pitanju slike i fotografije pa nemam pojma. Vjerujem da ima ljudi koji rade to kao posao pa imaju neko iskustvo vezano za telefone.
Nisam nikad imao OnePlus, cuo sam da su i oni dobri. Sta bi preporucili za ovakav vid posla, a da nije fotoaparat? :)
Xiaomi Mi 10

Sent from my NOH-NX9 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9820 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 461, 462, 463, 464, 465, 466, 467 ... 491  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs