banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:16

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4186 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 210  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Jan 2018, 19:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
Trebalo bi da tih 500 MB za prenos broja važi godinu dana bez obzira koju tarifu koristiš. Pozovi ih za svaki slučaj da provjeriš, mada nebi trebalo da to bude uslov.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2018, 20:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
vojopd je napisao:
Eronet super tarifa bez uredjaja, 100 poruka, 100 min i 500 MB. 16 km na 24 mj, a 24 na 12 mj. Skoro 6 km razlika u odnosu na tvoj bh telekom, isto tako 26KM na 12 mj ili 23 km eronet 200 minuta, 1000 poruka i 2GB. A mtel ko mtel, koristim ga ali su poskupi :)... Tako da bolje dati 1.40 KM vise i dobiti 2 GB neta i 1000 poruka.
Tako da su ti argumenti 0, jbg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Vojo ti racunas eronet s popustom tj. potpisivanjem ugovora na 12/24 mjeseca. Ta akcija postoji i na BHT popust na pretplatu sto je ekvivalentno akciji eronet bez uredjaja ili duplo neta. Ja sam izabrao ovu opciju s duplo neta.
Ja govorim bez akcije i uporedjujem tarife a tu je situacija kako sam naveo eronet 17.5KM s PDV 80 min 80 SMS i 500 MB, dok na BHT imas dvije tarife mini 15 iznosi 17,50 KM s PDV i Ekstra paket sa 100 min 100 SMS i 1GB neta za 20 KM s PDV. Dakle nisam racunao popuste koji se dobiju za potpis ugovora na 12/24 mjeseca. Takvu akciju imao i mtel i to 50 posto popusta, ali sa samo 150 MB neta u paketu.
Sto se tice Super 35 net paketa na eronetu to je 35+PDV bez akcije naspram Ekstra paketa od 20KM sa PDV cini se da nisu ekvivalentni iznosi pretplate (duplo veci iznos pretplate).

Sent from my Le X620 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2018, 20:06 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2029
Pa gledam pretplatu, sta ti gledas, prepaid??

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2018, 20:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Pretplatu Ali ti racunas s opcijom bez uredjaja gdje see vrsi umanjenje pretplate. Ima i BHT tu opciju i onda nije 20KM vec manje, a ima i opcija za duplo neta.
To se i kod jednih i kod drugih dobije potpisivanjem ugovora o tome govorim.

Sent from my Le X620 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2018, 20:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2029
Ma ako je tebi super i meni je :).

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2018, 21:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Meni jeste. Izgleda da se ne kontamo. Na Eronet super 15 sam bio i znam kakva je tarifa tako da mi je to uporedivo.

Sent from my Le X620 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2018, 22:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5779
Lokacija: Banja Luka
Vi koji ste na slagalici da li pošalju neku poruku kad ističe paket ili ti moraš pratiti i pozivati one kodove.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2018, 22:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
Moraš pratiti. Ali to jednom pogledaš i to je to. Ja sam npr postavio sebi podsjetnik za dan kada ističe.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2018, 22:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
Jave sve. Za internet sam dobio poruku kad sam došao na 80 MB i kad je bilo sat vremena pred istek roka važenja, a za minute samo kad sam sve potrošio koliko se sjećam (potrošeno 10-15 dana prije isteka pa valjda zato nema dodatnih upozorenja).

Što se tiče provjere najlakše je kod upisati u imenik i kao ikonicu za brzo biranje izvući na početnu stranu. Jedan klik i izbaci trenutno stanje. :)

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2018, 22:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
Jave kada potrošiš paket, ali ne jave za istek paketa. Ustvari ja sam dopunio 2 dana prije isteka. Možda jave dan prije?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2018, 23:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
Sat prije isteka jave. Meni tako i odgovara pošto uvijek imam bar 10-15 maraka na računu pa onda samo produžim.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2018, 22:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
https://www.bhtelecom.ba/vijest+M5ed3d446dfd.html

Sent from my Le X620 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2018, 21:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2303
Lokacija: banjaluka
BL Boy je napisao:
epek je napisao:
Nemam pojma, mozda ga placaju po ucinku a mozda je i stranacki kadar :) Ko ce ga znati. Ajd eronet i nekako...al kako neko moze hvaliti bht to mi nije jasno. Jedan od rijetkih likova koji ih hvali, tako da pretpostavljam da je placen za to.
Epek ja ne kontam ljude kao si ti. Nisi koristio BH Telecom, ali znas da su sranje zato sto si cuo od par ljudi is federacije da je tako. To mi zvuci kao ono pricao mi jedan sto je gledao.
Pitas se sto je oligopol na sceni, a sam istom doprinosis jer operatere ocijenjujes po nacionalnoj boji, a ne po kvalitetu usluga.
Opet ponavljam ja sam koristio sva tri, a ti samo jednog i opet znas bolje od mene ali eto ja sam placenik ili stranacki kadar, a ti samo obican korisnik koji zna za samo jednog i koji na osnovu prica rekla kazala donosi zakljucke koji operater je bolji.

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Moram odgovoriti na ovo prozivanje :)
Ocigledno ne citas posto sam napisao da sam koristio sva tri operatera i to sto govorim govorim iz licnog iskustva a ne rekla-kazala.
Trenutno koristim BHT kao sluzbeni i Eronet kao privatni broj.
U vezi bht-a - ponavljam - osvjedoceno sranje od mreze i to ne samo po mojoj subjektivnoj procjeni vec i po ocjenama svih ljudi koji koriste bht - jedino tebe znam da ih hvalis.
Ponavljam, ovde iskljucivo govorim o kvalitetu i dostupnosti usluge a ne o ponudama telefona ili tarifa koje mogu biti bolje ili gore od konkurencije - iskreno, sve mi je to u pet deka kod sva tri operatera.
Naveo sam svodjenje u torove po nacionalnom kljucu kao nacin na koji operateri dobijaju i zadrzavaju korisnike a ne kao moj nacin podjele operatera - meni je isto, bitno je da je usluga dostupna i povoljna i jos ako je sluzbeni - dje ces bolje :) I vecina normalnih ljudi na ovom forumu i u drzavi razmisljaju kao ja. S druge strane operateri (sva tri, ne samo bht ali bht pogotovo) se pozivaju na taj neki nacionalizam u dobijanju novih korisnika sto privatnih sto poslovnih. Niko ti to javno nece priznati ali je nazalost tako.
Kada bih mogao da biram koristio bih mtel zbog kvaliteta i dostupnosti usluge i mreze u svakom cosku ovog naseg tamnog vilajeta, kazem nazalost :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2018, 21:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Evo moja prepiska sa Eronetom u vezi prenosa bonusa i isticanja paketa. Možda će nekome biti korisno...

Citiraj:
Poštovani,

korisnik sam paketa Slagalica.

Interesuje me koji su uslovi da bih mogao prenijeti neiskorištene bonuse iz jednog mjeseca u drugi.
Da li je uslov da mi račun ne istekne, ili da produžim aktivirani paket prije njegovog isteka? Ako koristim više paketa, da li će produženje jednog paketa omogućiti prenos neiskorištenih bonusa i drugog paketa?

Budući da sam prešao iz druge mreže, 12 mjeseci dobijam bonus 500mb interneta. Da li mi se taj bonus akumulira ukoliko ga ne iskoristim, ili se poništava na kraju mjeseca?

Da li postoji mogućnost aktiviranja paketa iz inostranstva ili preko interneta?



Poštovani,

Samo aktivan korisnik koji ima dovoljan iznos na glavnom !hej računu može aktivirati i koristiti pakete.
Ako korisnik aktivira novi paket bilo koje veličine iz iste kategorije, a unutar vremena valjanosti (trajanja) već aktiviranog paketa koji je iz iste kategorije, količina (jedinice) iz starog paketa se pridodaje količini (jedinicama) u novo aktiviranom paketu i dodjeljuje se novo vremensko trajanje od novog paketa.
Maksimalna vrijednost jedinica po kategorijama do koje se mogu zbrajati su:
− Razgovori: 600 minuta.
− SMS poruke 1.500 SMS poruka.
− Internet: 10.500 MB.

Korisnik u zahtjevu može poslati i više istih šifri (za aktivaciju istog paketa), te mu se isti zbrajaju i dodjeljuju ukoliko zbroj istih ne prelazi maksimalno ograničenje. Ako njihov zbroj prelazi ograničenje, neće mu se aktivirati niti jedan paket.
Kupljeni paketi ne produljuju trajanje, odnosno ne utječu na aktivnost !hej broja. Aktivnost !hej broja je uvjetovanja nadoplaćenim bonom.
Korisnik pakete može aktivirati putem USSD menija ili slanjem SMS poruke. Putem ovih kanala korisnik pakete može aktivirati pojedinačno ili više paketa istovremeno ukucavajući njihove šifre u USSD meni (u meni opciju koja je za to predviđena) ili slanjem SMS poruke sa šiframa na broj 063 7790.
SMS poruka iz Eronet mreže je besplatna, a iz roaming-a se naplaćuje sukladno cjeniku. SMS poruka može biti pisana velikim ili malim slovima, ili njihovim kombinacijama.
Bonus od 500 MB koji dobivate mjesečno se poništava u slučaju da isti nije potrošen, te se dodjeljuju novi bonus MB za slijedeći mjesec.
Nadamo se da smo Vam pobliže pojasnili karakteristike hej! Slagalica tarifnog modela, te za sve daljnje upite i informacije stojimo Vam na raspolaganju, kako ovim putem, tako i na besplatnom info broju 0800 88 888.

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2018, 22:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 412
Lokacija: I. Sarajevo
Eronet pokidao ostale sto se tice prepaida. Samo me zanima kakav je signal na istoku RSa, pa da prenosim broj, nema leba od mtela izgleda vise.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2018, 22:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Ako nemaš bolju opciju, kupiš jednu karticu pa isprobaš. Vidiš da li ti valja i odlučiš šta dalje... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2018, 00:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2029
Mora li se kod njih uzeti kartica ili?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2018, 00:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Poenta je da preneseš broj kod njih, jer onda dobiješ godinu dana besplatan internet.
Dakle ili da kupis neku karticu, pa taj broj preneseš, ili da svoj broj preneseš.

Prenos inače ne košte ništa...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2018, 03:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 412
Lokacija: I. Sarajevo
Da, caste te 500MB svakog mjeseca /12 mjeseci/, bez obzira da li dopunjavao racun.

A i koliko sam skontao, duplaju i prvu dopunu za internet. Npr. Ako si uzeo 5GB, 15KM, dobijas sledece mjesece 10GB, uz onaj bonus valjda sve to 12 mjeseci.

A da ne govorim kupovanje paketa i za pozive, 3KM 30 minuta, 5KM 80 min, i to prema svima u BiH i fixne i mobilne. Obracunska jedinica u slagalici 60+10, a kod mtela 60+60.

Sumnjam da ce mtel odgovoriti na ovu vrhunsku ponudu (u sr@njima su nekim vjerovatno, cim su napravili korak unazad sa ponudom) zato i razmisljam da predjem. Pa da koristis 12 mjeseci isplati se.

Da imam dual sim telefon, kupio bih karticu, ovako moracu na slijepo, nadam se da ce signal biti isti...

I GoFree je dobar, samo sumnj da se moze sa mtela preneti broj na gofree. Ali opet to je virtuelni operater, nikad ne znas na cemu si, mogu se sutra ugasiti i da propadne prenijeti broj, kao sto je skoro bilo na Happy-u.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2018, 07:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Imaju negdje na sajtu i mapu pokrivenosti...

U paketu Slagalica ti duplaju internet. Prvi put u mjesecu kad kupiš net, oni ti odmah dodaju još toliko.

Za onih 500mb mislim da moraš dopunjavati račun...

Sad će me neko prozvati da radim kod njih... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4186 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 210  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs