banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 85 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Jan 2016, 19:24 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
meni se cini da nije procitao dobro naslov teme..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2016, 20:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Pa kažu žene komplikovane... :roll:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2016, 21:31 
_зока je napisao:
Ako ima seksa onda je friends with benifits....

Kao ti i djone...

Jesam bog humora...divim se sam sebi...


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Jan 2016, 21:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Moram priznati, i to vrlo ponosno, da je ovo bio dobar burn...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2016, 21:42 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Milan je napisao:
_зока je napisao:
Ako ima seksa onda je friends with benifits....

Kao ti i djone...

Normalno, njegovi benefiti dolaze od mog vodstva u teretani, moji od njegovog lošeg humora.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Feb 2016, 16:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
WrDa je napisao:
Dobra tema, steta sto su svi ostali postovi zajebancija. :)

Mnogi umisljaju i preuvelicavaju, pa sami sebe uvjere da su u frendzoni, a u stvari djevojka samo ljubazna prema njima.

Frendzona se javlja najcesce kada muskarac nize ocjene (a ocjenu, vrijednost kod svakog muskarca cini njegov izgled, karakter, moc/novac) krene da muva djevojku vise ocjene (a ocjenu, vrijednost svake zene cini prvo njen izgled pa karakter)... to ne ide, svi mi imamo svoju ocjenu, svoju vrijednost, svoju "kolika smo prilika za drugi pol" i svako odskakanje od toga moze biti samo lose za onoga ko hoce da odskace jer ce ga zivot dosta brzo spustiti na zemlju.

Zudnja za osobom vece vrijednosti od sopstvene je dosta cesca kod muskaraca. Kad ih djevojka odbije, jer nisu njen nivo, oni uzimaju odbrambeni mehanizam i krecu se tjesiti kako su zene sponzoruse, kako nema pravih vrijednosti, kako moderno doba ubija sve, kako su oni dobri, bajni, krasni a nijedna ih nece i slicne budalastine.


Logicno gledajuci bi bilo tako, ali praksa pokazuje da nije tako. Naime, kad kazes "vrijednost" zavisi sta ko podrazumijeva pod vrijednoscu, ali ovdje si nabrojao izgled, novac, karakter...
Praksa pokazuje da ima puno muskaraca loseg karaktera, ne narocitog izgleda, i ne narocito bogatih koji muvaju dobre ribe.
S druge strane imamo obrazovane, situirane strebere koji imaju djevojke ispodprosjecnog izgleda i slabog karaktera.
Zasto je to tako?
Zato sto se "vrijednost" cesto dobija mimikrijom, imitiranjem.
Ako pitate zlostavljane zene kako to da su bas izabrale zlostavljace za muzeve, one ce vam reci da se to nije vidjelo u pocetku veze. Dakle, zlostavljac ih je dobro skrivao, odnosno imitirao "vrijednost" i pozeljne osobine. Ponekad je muskarac cak i pozeljniji kad je losijeg karaktera, jer to u zivotinjskom svijetu znaci da moze da odbrani zenku i zenu nesvjesno to privlaci.
Slicno imamo i u zivotinjskom svijetu. Muzjak koji je najjaci, najagresivniji, cesto "loseg" karaktera, dobija najbolje zenke.
Tako je i sa ljudima.
Tacno je to sto si rekao da ljudi cesto gledaju "vrijednost", ali se jos cesce prevare u ocjenjivanju te vrijednosti i paradoksalno oni tipovi sa najmanjom vrijednoscu dobijaju najpozeljnije zenke. Vrijednost ti uglavnom zavisi od toga koliko si dobar glumac. Jer mozes imati brdo love i biti dobrog karaktera, a tip koji ima dobru mimikriju ce biti pozeljniji za dobre zenke iako moze biti siromasan i ruzniji, i cak loseg karaktera, samo ako zna sta radi u prvih nekoliko dana zavodjenja. Ili ako je prirodno obdaren da ima taj X faktor privlacnosti, to ce nadmasiti sve logicne vrijednosti kao sto su novac i ljepota npr.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Feb 2016, 17:13 
normalno da se ljudi bolje upoznaju sto su duze...necu se sigurno ponasati isto prema partneru kada ga znam 5 dana i 5 godina...a davno negdje rekoh, zalosno je sto su dobri momci (bar ja znam neke) uglavnom sami...mislim na one sto se zaista trude oko partnerke...


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Feb 2016, 17:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Sami su zato sto hoce tako ;-)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Feb 2016, 18:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
:lol: :lol:
Igraju na poslednji adut-patetiku

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Poslednji put menjao Čiča iz Rogače dana 06 Feb 2016, 18:05, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Feb 2016, 18:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Kad pomisliš da ne može ofirnije :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Feb 2016, 19:28 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
jellyfish je napisao:

Zasto je to tako?
Zato sto se "vrijednost" cesto dobija mimikrijom, imitiranjem.
Ako pitate zlostavljane zene kako to da su bas izabrale zlostavljace za muzeve, one ce vam reci da se to nije vidjelo u pocetku veze. Dakle, zlostavljac ih je dobro skrivao, odnosno imitirao "vrijednost" i pozeljne osobine. Ponekad je muskarac cak i pozeljniji kad je losijeg karaktera, jer to u zivotinjskom svijetu znaci da moze da odbrani zenku i zenu nesvjesno to privlaci.
Slicno imamo i u zivotinjskom svijetu. Muzjak koji je najjaci, najagresivniji, cesto "loseg" karaktera, dobija najbolje zenke.


vecina zlostavljenih zena je znalo za partnera zivotinjskog loseg karaktera...samo su isle logikom da ih navodno mogu primiriti, tipa " ma promjenit ce on stil zivota i karakter zbog mene"..

vidim samo spominjes maske kod muskaraca..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2016, 00:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
Čiča iz Rogače je napisao:
:D
Jedno stručno predavanje na ovu temu.Koje su sve zamke i kako ih izbjeći?Pitanje je kompleksno i zaslužuje temu ,za dobrobit svih onih koji dolaze za nama da ne ponavljaju naše greške :wink:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=njfGUMBmPag[/youtube]
ps
čitav yt kanal je prepun sličnih predavanja,pa ko ima vremena i ne može pobjeći iz frend zone ..bujrum

Nije ni cudo sto ga cura vodala mesec dana pa otkacila...Kakav saban :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2016, 02:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
Ja sam uvijek, nakon pedale, tješio sebe da i ne bi bio srećan u vezi sa takvom osobom. Ako ženska osoba nije prepoznala moje vrline (a ne samo mane) i ne odgovaram joj, zašto bi ona meni odgovarala ? Problem je što se danas u vezi gleda samo šareni izlog, a niko ne provjerava kvalitet, rok i cijenu prije kupovine.

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2016, 08:56 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
gavranpero je napisao:
a niko ne provjerava kvalitet, rok i cijenu prije kupovine.


znaci poslije prve kafice upoznavanja sex pa da znas sta kupujes..jesi na to mislio..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2016, 16:57 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
nema friend zone i ostalih picki materinih....to je samo izmisljeno kao utjeha ....ili imas prolaz kod zenske,ili nemas....sve ostalo je sviranje q i sisanje motke!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2016, 16:59 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
da,jos jedno objasnjenje....vece su vam sanse ako vam kaze "seljacino,odjebi od mene,dosadan si ko q,ides mi na zivce"....nego ako vam kaze "ti si divan,nije do tebe nego do mene....nisam spremna za novu vezu....volim te kao druga i prijatelja"....zato se ne zamlacujte ovakvim glupostima kao sto je ova tema,vec samo recite- sledeca!!!..bar dok ste jos mladi...kasnije je i tako svejedno...zagrobni zivot....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2016, 17:36 
Schlager je napisao:
da,jos jedno objasnjenje....vece su vam sanse ako vam kaze "seljacino,odjebi od mene,dosadan si ko q,ides mi na zivce"....nego ako vam kaze "ti si divan,nije do tebe nego do mene....nisam spremna za novu vezu....volim te kao druga i prijatelja"...


Milan je napisao:
a davno negdje rekoh, zalosno je sto su dobri momci (bar ja znam neke) uglavnom sami...mislim na one sto se zaista trude oko partnerke...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Feb 2016, 18:41 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Nicole je napisao:
Sami su zato sto hoce tako ;-)

Vala baš. Ja sam sam sebe friendzonovao toliko puta da sam sam sebi najgori neprijatelj...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2016, 19:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
https://www.youtube.com/watch?v=akSSJno-8F4

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2016, 19:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Schlager je napisao:
nema friend zone i ostalih picki materinih...

Ne kontas ni ti pojam friendzone? :lol:

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 85 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs