banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 02 Maj 2024, 09:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 196 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Prvi seks?
Jaooooo, da ga je kako moguce zaboraviti 18%  18%  [ 8 ]
Jaooooo, da mi je jos jednom ponoviti tako nesto 16%  16%  [ 7 ]
Moze proci 67%  67%  [ 30 ]
Ukupno glasova : 45
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Prvi seks?
PostPoslato: 27 Feb 2011, 00:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
chils je napisao:
PS: prečaga = prečka = basamak

precaga =precka (to i bozepomozi na njakom divljalektu al basamake=lotre=merdevine nikad nijesu bile precke izuzev ako se kozlic racuna ko basamake)

to u nekom tvom dijalektu :D Basamak se koristi i kad se misli na stepenik, stepen, prečku. Prečaga je vjerovatno iz hrvatskog.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks?
PostPoslato: 27 Feb 2011, 00:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
stigmata je napisao:
Hristov je napisao:
Da shvatam te. Meni je samo neobicno to da neko seks uzima u razmatranje kad odlucuje da li da ostane sa nekim, potpuno nevazno da li na pocetku veze ili kasnije. Ti kazes "naravno da cu prekinuti", po tebi se to podrazumijeva, a meni je taj "dijalekt" špansko selo :D Zato smatram da nema smislia da se diskusija produžava, stvari su takve kakve jesu, ja smatram da po mene ne bi bilo OK kad bih tako razmišljao i smatram da će se osobama kojima je seks bitna stavka prije ili kasnije razbiti o glavu.

pa cuj, isto mozes reci "smatram da ce se osobama kojima je intelekt bitna stavka pre ili kasnije razbiti o glavu", ne?
ono, svaka ti cast, divim ti se u neku ruku, ali ja ne bih mogla.
sta da upoznas devojku koja te ispunjava na svim poljima, ali se u krevetu nikako ne nalazite. ona je totalno pasivna ... zar vremenom neces postati nezadovoljan, frustriran, depresivan ... zar vremenom neces poceti razmisljati o tome da mozda nije problem u tebi, da joj nisi dovoljno dobar, da ona to "odradjuje" samo radi tebe, da li joj je sex sa tobom mucenje...bla bla bla ... i jos hrpu drugih nebuloza??? zar bi stvarno uzivao u takvom sexu gde je druga strana totalno pasivna i deluje totalno nezainteresovano? i zar stvarno mislis da se to ne bi odrazilo na drugim poljima tvog zivota?

Ne mogu reci kategoricki "da" ili "ne", posto nikad to nisam dozivio. S druge strane uzela si totalno ekstremni primjer seksualne apatije, a mora čovjek biti baš baksuz da na takvog naleti :D Nije samo problem koliko ko daje, nego i koliko ko očekuje. Recimo ako je djevojka jako strastvena u seksu i očekuje jako dinamičan i strastven seks, razočaraće se ako seks nije blizu toga, neko voli da mu se govore prljave riječi, ako toga nema onda se govori o mlakonji, i sl. Znam djevojku koja je nekoliko puta za jednu noć tražila da je momak zadovolji, za nju će 9 od 10 muškaraca biti mlakonje, a u stvari nije do njih nego do nje. Ako je seks loš u smislu da se osjećam loše poslije njega, neću ostavljati partnerku jer mi to upravo nije odlučujući kriterij. Za mene seks ima svoje vrijeme i mjesto, sve do tada ne razmišljam o njemu i bavim se stvarima koje se nalaze u epicentru mog života i mojih interesovanja, odnos sa voljenom osobom se ne zasniva na tome da li može da me seksualno zadovolji, i zato mi je teško shvatiti priču pojedinaca. Govorim sebi da se možda ne razumijemo i da smo svi u stvari isti samo gledamo stvari iz suprotnog ugla, ali možda je to kao i sa muzikom i ukusima. Ti spominjes depresiju, nezadovoljstvo, a znas li da si time sve rekla? Meni je apsolutno nemoguce da zamislim da los seks izazove depresiju kod mene kao sto ni lose vrijeme ne moze izazvati depresiju. Moje raspolozenje je potpuno nezavisno od toga kakva mi je partnerka u seksu, stoga mi je nevjerovatno da kod nekoga seksualne frustracije mogu izazvati depresije, i zato sam bas ja otvorio temu "Seksualnost i raspolozenje".

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Poslednji put menjao Hristov dana 27 Feb 2011, 00:45, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks?
PostPoslato: 27 Feb 2011, 00:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
kako se neko moze osjecati lose poslije seksa
(naravski ovde ne mislim na seks sa sestrom od strica ili gluvo bilo nekom srednjoskolkom vec na dve osobe koje gaze trecu deceniju i nisu u krvnom srodstvu)

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks?
PostPoslato: 27 Feb 2011, 01:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Sep 2004, 11:42
Postovi: 2355
Lokacija: Mejdan, kod Flavea na gajbi
jbga, ipak smo svi razliciti i to treba tako prihvatiti.
kazes "neko voli to", to je i sustina! ipak mi svi tragamo za necim sto volimo, za nekim ko nam odgovara, ko nas ispunjava, nadopunjava ... i kada ne nadjemo to u nekome, ne vidim razlog zasto tako nesto odrzavati.
ali te ne razumem kada kazes "Ako je seks loš u smislu da se osjećam loše poslije njega, neću ostavljati partnerku jer mi to upravo nije odlučujući kriterij". ja to ne bih mogla, naravno ako pri tome mislimo da je taj "los sex" dugorocan.
ja sam recimo totalno skenjana kada je vani kisa i tmurno vreme. ali sam isto tako celi dan high posle dobrog sexa.

jednostavno, sex mi je bitan kao i ostali kvaliteti neke osobe. mozemo se naci na svim poljima, ali ako jedno ne stima(dugorocno), ja nisam happy.

eto, da ne stavljamo toliki akcenat na sex , ali je poenta ista ...
bila sam u vezi, sex je bio extra, ali neke druge stvari nisu stimale. ja sam od samog pocetka znala da ta veza nema buducnosti, iako je on mastao o braku i deci. imali smo drugacije poglede na svet, zivot, najjednostavnije receno. ja tog coveka nikada nisam mogla videti kao oca svoje dece, gadila mi se sama pomisao na to. bili smo par godina u vezi (fakticki samo zbog dobrog sexa), na kraju je puklo, ja nisam mogla vise izdrzati.
znaci, nismo se uspeli naci na svim poljima, nije me ispunjavao na svim poljima. i sex je jedno od tih polja.
ako recimo imate razlicite prioritete, moze to kratko funkcionisati, ali covek ostaje duboko u sebi potisten, nezadovoljan ... a sve se to vremenom nagomilava.

_________________
DA, JA SAM SEXUALNO ISFRUSTRIRANA OSOBA!!!
verliebt in berlin


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks?
PostPoslato: 27 Feb 2011, 01:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
ja recimo nikad ne bi bio sa curom koja ne livo janjetinu jer bi me onda duhovno sputavala kad idem na sabbath u orhideju da prinesem kilu zrtve

osjecao bi se totalno duhovno sputan jos ako bi mi cigare i viski zabranila pa namah bi se konvertovao u shiling ako treba samo da mi ovo malo duse bude rahat i da odaberem neku sojku koja je serbezli

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks?
PostPoslato: 27 Feb 2011, 01:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
stigmata je napisao:
znaci, nismo se uspeli naci na svim poljima, nije me ispunjavao na svim poljima. i sex je jedno od tih polja.
ako recimo imate razlicite prioritete, moze to kratko funkcionisati, ali covek ostaje duboko u sebi potisten, nezadovoljan ... a sve se to vremenom nagomilava.

U mom sistemu vrijednosti to bi bio pogresan redoslijed na listi prioriteta, osjecao bih se robom svojih seksualnih apetita. Opet kazem, mozda se ne razumijemo, a mozda smo zaista razliciti. :)

PS: chills, tebi je jasno da ce ajkula kao savjesni i objektivni moderator da izbrise tvoj spam?

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks?
PostPoslato: 27 Feb 2011, 01:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
ne samo moj nego komplet rukovet od mokranjca (mokrimo ko da pivu pijemo) ne sikiraj se nindza zivot je i onako zajebacija dok ne umres i odes kod zagora u tibet ;)

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks?
PostPoslato: 27 Feb 2011, 01:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Ti od garbage collectinga napravi zivotnu filozofiju.

Preporucujem ti da u svojoj signaturi bolje formulises svoju averziju prema religiji umjesto sto to radis u svakom postu, tako ces svim vjernicima dublje turiti prst u oko.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks?
PostPoslato: 27 Feb 2011, 01:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
ne samo ja vec i toni soprano

gluo bilo cuj turat prste gdje im nije mjesto pa ne radim ja u na urgentnoj bog s tobom gloginjie mlatio

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Poslednji put menjao chils dana 27 Feb 2011, 01:36, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks?
PostPoslato: 27 Feb 2011, 01:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Sep 2004, 11:42
Postovi: 2355
Lokacija: Mejdan, kod Flavea na gajbi
a ne, ovo sto sam pomenula prioritete, to sam mislila uopsteno u zivotu, a ne na sex kao prioritet.

sex inace nije prioritet (pa navedoh ti iskustvo iz jedne svoje veze), ali je bitan.
kako te neko moze ispuniti? intelektualno, duhovno, sexualno? jel´ ima jos sta?
e ja se bih usudila s nekim uci u brak ako neka od tih "stavki" nije potpuna, jer je u moj ocima taj brak vec osudjen na propast, pre ili kasnije.
a pod "propast" mislim nezadovoljstvo, kada si duboko u sebi nesrecan, kada osecas da ne stima ... a ja hocu da pevusim svaki dan :D

drazene, mozda se sutra budemo bolje kuzili? :D

_________________
DA, JA SAM SEXUALNO ISFRUSTRIRANA OSOBA!!!
verliebt in berlin


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks?
PostPoslato: 27 Feb 2011, 01:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
boa je napisao:
recimo da sam se zaokruzila u tom periodu.duhovno.


Haleluja ! :) :) :)

Nisam dalje citala, a ti chils znas da te volim kao covjeka ( uz tvoje dragovoljke, disfunkcionalni odnos sa Severinom, sejtane i sve ostalo :lol: :lol: ), ali nije zgoreg da to i ovom prilikom ponovim. :D

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks?
PostPoslato: 27 Feb 2011, 01:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
chils je napisao:
ne samo ja vec i toni soprano

gluo bilo cuj turat prste gdje im nije mjesto pa ne radim ja u na urgentnoj bog s tobom gloginjie mlatio

Ljudino, idi trazi delfine, dekontaminiraj um, i manje diskutuj na ovom podforumu, za pocetak.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks?
PostPoslato: 27 Feb 2011, 01:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
budi pametan i stalozen ( ne pristoji ti da se srozas na moj novo ) ako bas hoces ja ordiniram u 3 kafane u Bossu u rosuljama kod Cveje u Atosu i kod Kite u Georgiju pa pokucaj pitaj za chilsa more bit da bude neke nafore a mozda i ne a sad stob onomad Dylan Moran rekao hop hop

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks?
PostPoslato: 27 Feb 2011, 01:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
chils je napisao:
budi pametan i stalozen ( ne pristoji ti da se srozas na moj novo ) ako bas hoces ja ordiniram u 3 kafane u Bossu u rosuljama kod Cveje u Atosu i kod Kite u Georgiju pa pokucaj pitaj za chilsa more bit da bude neke nafore a mozda i ne a sad stob onomad Dylan Moran rekao hop hop

Vidis kako znas pisati razumljivo kad hoces, i vidis kako ja znam naci tvoju neuralgicnu tacku. Pozdrav od Zagora iz Zagorja!

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks?
PostPoslato: 27 Feb 2011, 02:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
meni je inace slaba tacka ( to mi i zenka u mene spocitava ) sto pustam svakoga da mi pipka neuralganglije
a kako je kod mene ta neuralgicna tacka prominentna tako se svako lacha kako mu drago (nije nimalo prijatno dat' iskreno velim) al da budem iskren da si napipao jesi jebaj ga sad halalio sam ti nisi namjerno znam ja...

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks?
PostPoslato: 27 Feb 2011, 02:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Sep 2004, 11:42
Postovi: 2355
Lokacija: Mejdan, kod Flavea na gajbi
decki, ´ajd se vratite na temu :lol: :lol: :lol:

_________________
DA, JA SAM SEXUALNO ISFRUSTRIRANA OSOBA!!!
verliebt in berlin


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks?
PostPoslato: 27 Feb 2011, 02:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Chills, preporucujem pricu "Chills i 9 delfina" :D Ajde da zavrsimo, bez ljutnje, imas PP.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks?
PostPoslato: 27 Feb 2011, 02:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Sep 2004, 11:42
Postovi: 2355
Lokacija: Mejdan, kod Flavea na gajbi
eto divno, jos se poljubite pa da zakljucamo temu.
ups, umal zaboravih, za to moramo cekati onog tipa da se ozeni :lol:

_________________
DA, JA SAM SEXUALNO ISFRUSTRIRANA OSOBA!!!
verliebt in berlin


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks?
PostPoslato: 27 Feb 2011, 02:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
chils je napisao:
ne samo moj nego komplet rukovet od mokranjca (mokrimo ko da pivu pijemo) ne sikiraj se nindza zivot je i onako zajebacija dok ne umres i odes kod zagora u tibet ;)


:lol: :lol: :lol:

Kad ce 'Sabrana djela' ? :lol: :lol: :lol:

Procitala sam ostatak postova. Ono sto govori zenski dio ekipe Hristov, je da je seks izmedju osoba u vezi/braku, indikator stabilnosti i cvrstine te veze, nesto poput lakmus-papira opste kvalitete tog odnosa.

Ne mogu zamisliti ljude koji se dugorocno mogu svadjati, vrijedjati, imati odnos bez postovanja i paznje, u kome ce seks biti giga-ultra-mega iskustvo. Takodje mi je tesko zamisliti odnos u kome sve-osim-seksa funkcionise. Valjda je seksualni odnos u vezi koja vrijedi definicija vodjenja ljubavi.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi seks?
PostPoslato: 27 Feb 2011, 08:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Ne bih rekao, seks je obično intenzivniji poslije žestoke svađe.

Radi se o tome koliko veza zavisi od sposobnosti partnera da nas seksualno zadovolji, tj. da zasiti naše seksualne apetite, nebitno kakvi su. Ako podjem od sebe, seks nije faktor koji determinise kvalitet mog života i uopšteno mene kao ličnost, i ne vidim kako kvalitet seksa može da utiče na moje raspoloženje. Seks je dobar kad se desi, ali prije i poslije toga ne određuje moje ponašanje i razmišljanje.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 196 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs