banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 124 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Dec 2002, 17:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Dec 2001, 01:00
Postovi: 31
Caos!

Da, slazem se da je post dugacak. Pa to sam i sam rekao, znajuci kakav efekat duzina teksta moze da proizvede..
Medjutim, ja na to ovako gledam. Koga interesuje i zanima napisano, nece zaliti ni vremena ni malo napora da procita. Eto vas dvoje, na primer. Takodje, nemoguce je bas sve objasniti sa par reci ili redova. Rekao sam da su informacije vezane za ovu tematiku tesko dostupne (uopste vezano za dojenje, a kamoli erotsko..), pa sam hteo da ih eto putem ovog foruma prenesem onima koje to zanima.
Nisam lekar, ili slicno, ali mogu da tvrdim i da garantujem da je svaki iznesen podatak tacan i precizan. To zato, sto je sve proveren iz vise izvora. Mene dojenje izuzetno zanima. Na uobicajen nacin, odnos majka dete, koji je najvazniji i osnovni, ali i u erotskom smislu partnerka (dojlja) partner. Ovo su dva razlicita oblika dojenja, i sigurno je da ih ne treba mesati i brkati. Po ko zna koji put ponovicu, da su kada je dojenje u pitanju jedino vazne bebe, odnosno da majke doje svoju decu i to sto je duze moguce. Dve, tri, pa i cetiri godine.. Prakticno, sve dotle dok dete samo ne odluci da mu vise majcino mleko nije potrebno, ili kada bi sa godinama starosti ovaj odnos prerastao funkciju ishrane i postao erotski i neprirodan.. Za tu erotsku stranu postoji pravi partner, koji razume i shvata osecanja koja se javljaju kod zene koja doji, i zajedno sa njom istrazuje i u uziva u novom erotskom "slatkisu". Naizgled daleko i nespojivo, kao sto su dojenje, erotika i seks, jeste u stvari jako zavisno jedno od drugog, a pravilno shvacena i iskoricena situacija osigurava sigurno ispunjenje primarne funkcije zenskih dojki - da novom narastaju pruze pravi i jedino dobar polazni oslonac, majcino mleko. Rodjenje deteta, a svakako i dojenje jeste samo plod seksualnog cina, i takodje vrlo seksualno obojen. Treba se zapitati, zasto neke zene ne zela da doje? Da li je to slucajno? Kako se oseca zena koja doji, ciji partner ne zeli ni na koji nacin da bude intiman sa njom, sve dok je dojilja. Mnogi partneri cak insistiraju na tome da zena ne doji, da li zbog toga sto mu se ne dopada mleko u njenim dojkama, ili zato sto ih sebicno zeli samo za sebe, ali "prazne". U stvari, za uspesno dojenje, mozda je najvaznija partnerova podrska. Erotsko Dojenje uskladjuje i pomaze da se steknu ovi uslovi. Prisnost sa partnerom u ovom smislu, moze da pomogne u slucaju kada je mleka malo. Ponuda - potraznja, vise sisanja, vise mleka. Ako je mleka previse, tu je partner. Zasto koristiti tako hladnu i nezivu stvar kakva je pumpica za majcino mleko, kada zu tu nezna i topla partnerova usta.. Ovo su samo fizicki efekti. Pored toga, Erotsko Dojenje stvara tako cvrstu vezanost, da par u ovakvom odnosu nastavlja da uziva i godinama posle odlucenja bebe.
Kako sam vec rekao, dojenje moze da bude iskljucivo samo erotsko. To kada zena indukuje laktaciju za svog partnera. Prakticno, svaka devojka, moze to. Dojke su prirodno predodredjene da budu sisane, da doje. Svaka ovakva aktivnost povoljno deluje na njihovo i celokupno zensko zdravlje. Takodje i musko. Rezultati jednog istrazivanja govore, da i samo posmatranje lepih zenskih grudi povoljno utice na musko zdravlje..
Zasto onda ne iskoristiti ovu lepotu i blagodet podarenu zeni a na radost i uzitak oba pola? U potpunosti..
Da ne bih opet bio "predugacak", toliko. Bio bih srecan kada bi ovakvi moji postovi podstakli ljude da razmisljaju o onome sto pricam, i da ne sude prebrzo..
Gazdarice, znam da razumes sta zelim da kazem.. Javi se!!
erotskodojenje@email.co.yu . Saljem ti onda maticnu adresu..

P.S.
Ovo sto rece Ultra vezano za uvecanje dojki je tacno. Dojenje (i sisanje na njima) uvecava grudi, nije istina da se one opustaju..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2002, 11:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Sep 2002, 10:32
Postovi: 157
Lokacija: Sarajevo
Dakle, mlade dame, sve je receno!!! Ako patite od kompleksa malih grudi, javite se Ultri na jedno ultracuclanje nakon cega ce vase dojke zasigurno da poprime nove dimenzije. Usluge pruzam u svome prostoru, diskretno i efikasno.

vas Ultra!

_________________
Ko se s ULTROM kaci, zivot mu je KRACI!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2002, 12:03 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
A sta s onima koje pate od kompleksa velikih grudi...???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2002, 14:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Maj 2002, 01:00
Postovi: 168
Lokacija: banjaluka
nista draga moja to ti je lako tacke ispred sebe grudi u njih i laganicevic ispred sebe i kobejagi uvijek vozis nesto u njima a velike dude Nemas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2002, 14:53 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Dec 2001, 01:00
Postovi: 31
Ne znam zasto bi neka devojka patila od komleksa "velikih grudi". Dojke su za zenu, kao ajde na primer penis za muskarca. Ne bih rekao da neki muskarac pati zbog toga sto mu je "preveliki". Zena sa velikim dojkama je idealan partner za vezu koja podrazumeva i Erotsko Dojenje..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2002, 15:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
Boba samo da znas ima slucajeva gdje zene veoma pate od velikih grudi.Na TV sam gledala jedan intervju gdje mlada djevojka od nekih 16 god.zeli da izvrsi operaciju tj. da smanji grudi jer ima bolove u ledjima i nemoze da se krece kako treba.Kao da nosi po 2 KG teska na grudima izjavila je i izvrsila je operaciju i prikazivali su je onda nakon operacije i mnogo lakse se je osjecala i bila je srecna sto je se otarasila viska grama ili KG kako god. Uvijek je bilo oni koji imaju male grudi po prirodi nisu cesto zadovoljni i hoce kroz operaciju da ih povecaju ugradjivanjem silikona a one koje imaju prirodno velike(da nekazem ogromne grudi) one zele da ih smanje .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2002, 15:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Sep 2002, 10:32
Postovi: 157
Lokacija: Sarajevo
Ultra je tu da svakoj djevojci pomogne kako bi se osjecala kraljicom bar na par dana. Velike ili male dojke, cupava ili obrijana po picicu, sve pase... Samo nek je NASE!!!

_________________
Ko se s ULTROM kaci, zivot mu je KRACI!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2002, 17:34 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Dec 2001, 01:00
Postovi: 31
Da,da slazem se Maki..

To su ekstremi, i slazem se da posotje takvi slucajevi. Zaista postoje "ogromne" grudi, tolike da se ne mogu zamisliti. Medjutim to su "fenomeni", i nema mnogo zena sa takvim problemima. U takvim slucajevima, medicinske intervensije su vise nego opravdane. Velicina dojki je relativna stvar, i jako je tesko reci koja je idelana, koja mala, a koja velika. Ja licno volim vece grudi, sa izrazeno velikim i dugim bradavicama.. Znam da ima muskaraca koji preferiraju manje dojke. Uglavnom, po mom misljenju, ukusi su razliciti, i svaka devojka ako ima srece moze pronaci musko kojem ce ona (kao licnost) i njene dojke kao specificnost, biti najlepse i jedine. Treba naci pravog partnera.
I zaista, po mom ukusu, jako je tesko naci zenu koja ima tolio velike grudi, da bi trebala da bude iskompleksirana..
Sta ima lepse od prizora zene sa majicom zategnutom od velicine njenih dojki, i bradavica koje strce i naziru se kroz nju?
Za mene velicina znaci prednost!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Dec 2002, 21:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5073
Lokacija: Banja Luka
...


Poslednji put menjao pilot babo dana 21 Nov 2010, 10:05, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2002, 10:42 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 12 Avg 2002, 16:59
Postovi: 9
Lokacija: Karanovac
Gazdarica je napisao:
A sta s onima koje pate od kompleksa velikih grudi...???

Ja volim veliko vime

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2002, 15:52 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Dec 2001, 01:00
Postovi: 31
Sve dojke su lepe, ako "vlasnica" zna da ih nosi na pravi nacin!

Skoro da je pravilo, manje gudi imaju vece bradavice, vece obicno manje. Ja preferiram velike bradavice, u smislu debljine, duzine u erekciji, punoce koja se oseti u ustima kada se na njima sisa. Lakse se sisa na vecim bradavicama, okruzenim tamnim i vrelim alveolama - kolutima.. Eto i bradavice mogu da budu u erekciji, a kod dojilje kada neko sisa na koluti luce poseban fluid, koji "podmazuje".. Divota!
Sta vrede velike grudi, ako nisu srazmerno oblikovane, ako na njima ne strce izazovne bradavice. U tom slucaju, vise mi se dopadaju relativno manje grudi, sa lepim bradavicama. Sve ima svoje. Velicina je relativna. Kazu idealna velicina dojki treba da bude u srazmeri sa sirinom tela, ledja..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Dec 2002, 10:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Da, bas... Grudi treba znati nositi... Kod nas se mnoge djevojcice stide kad im pocnu rasti grudi i pokusavaju da ih sakriju... Rezultat=nepravilno drzanje, kriva kicma, bolovi etc... Steta...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Dec 2002, 11:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
Licno poznajem djevojku koja je isla na plasticnu operaciju smanjivanja grudi! :o
Grudi joj nisu bile prevelike, otegnute, ali bile su vece od normalnih!
Sada ima normalne grudi, opet malko vece :)
Mada po meni to nije trebala ni da radi, super su joj i one stajale! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Dec 2002, 13:32 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Dec 2001, 01:00
Postovi: 31
Bas tako!

Svako ponaosob treba da se "pomiri" sa svojim fizickim izgledom, i da nauci da "istakne" ono najbolje sto mu je priroda odredila!
Stvarno je zalosno sto kod nekih mladih devojaka rast dojki izaziva nastajanje takvih bonih kompleksa. Ali to je pubertet, pa ajde kazu desava se. Vazno je da kada taj period prodje, svaka zena shvati kakvo "blago" nosi na prsima, i da nauci da uziva u njima. "Uzivati" u grudima se uci, kao i mnogo toga drugog..
Lepa zena, koja ima lepe grudi (male ili velike, svejedno). Za mene nema lepseg prizora, koji "ocinji" vid moze coveku priustiti!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Dec 2002, 17:59 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Dec 2001, 01:00
Postovi: 31
Dame!

Mislim da sam toliko toga rekao o sebi, o Erotskom Dojenju..
Ako postoji zenska osoba koja je dojilja, a raspolozena je za erotsko druzenje, voleo bih da mi se javi!
Takodje, i ako nisi majka koja doji, a dopada ti se ideja Erotskog Dojenja, javi se. Ja sam raspolozen za mnogo vise od seksa..
Takodje, svako raspolozen za razgovor, moze ocekivati moj odgovor, ako se javi na erotskodojenje@email.co.yu . Javite se! Pozdrav

P.S.
Za neki dan, postavicu ovde post vezan za fiziologiju dojke, laktaciju.. Potrudicu se da dosta toga jos objasnim!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2002, 13:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Sep 2002, 10:32
Postovi: 157
Lokacija: Sarajevo
Dobro Boba, samo objavi. I nemoj se onda zacuditi kada za 3 mjeseca na CNN-u objave vijest da se stanovnistvo jedne male Balkanske drzave Bosne naglo okrenulo SISANJU. Sisa tamo ko koga stigne i kako stigne. Ukratko, svi se sisaju do iznemoglosti. E, haj sad kratka reportaza bez slike. Ali zamisli sada ona spikerica najavljuje prilog a tamo u pozadini prikazuju narod koji ide ulicama i svako svakoga sisa, hahahaha
Pa sta ce svijet da kaze?

Naravno Boba, ovo je samo bila sala, nemoj da se ljutis...
Pozdrav!

_________________
Ko se s ULTROM kaci, zivot mu je KRACI!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2002, 15:58 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Dec 2001, 01:00
Postovi: 31
Slika sve kaze!
(mirCon, fotografija je "umetnicka", pa s toga mislim da bi mogla ostati..)
Da li se slazete?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2003, 15:18 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Dec 2001, 01:00
Postovi: 31
Pozdrav svim starim (kojima sam ja i moja tema dobro poznati), a takodje i novim (vidim da ih ima dosta!), clanovima ovog cenjenog, posecenog i za sve otovorenog foruma!
Nadam se da cu u ovoj 2003-oj, imati vise srece, i da cu upoznati zensku osobu koja deli moja razmisljanja..
U svakom slucaju, dobar je bilo kakav vid komunikacije, a ovo je odealno mesto za to!
Ko ne zna neka se upozna sa temom i prethodnim "clancima".
Za novi pocetak, evo dva linka.
Na njima se nalaze odgovori i saveti poznatog strucnajka i prakticara, kada je rec o dojenju. Veoma su interesantni, i sto je najlepse, ne zeleci da se konfrotira direktno sa onima koji drugacije misle, precutno cak podrzava ideju i bliskost izmedju partnera koju nosi Erotsko Dojenje. Procitajte ih, pa bih molio za komentare. Tekstovi su na engleskom. Dame, javite se!!

Link 1: http://www.babycenter.com/expert/baby/b ... /8926.html ,
Link 2: http://www.babycenter.com/expert/baby/b ... /8927.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Feb 2003, 16:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Hej, Boba, pozdrav... Dugo te nije bilo...
I, je li se ista, u medjuvremenu, promijenilo u tvom zivotu...?
Sad bih te pitala nesto, pa ti, ako hoces odgovori, a ako ne, razumjecu, naravno...
Naime, zanima me koliko paznju posvecujes dojkama koje ne luce mlijeko, kad vodis ljubav...? Ja pretpostavljam odsta, ali mozda i grijesim...
Ako sam u pravu, onda pitanje i kako djevojke reaguju na toliko bavljenje grudima...? Da li im prija i desava li se da im dosadi i nakon koliko vremena, da li im je uobicajeno ili neobicno...???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Za Gazdaricu..
PostPoslato: 10 Feb 2003, 20:32 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Dec 2001, 01:00
Postovi: 31
Ovo je bilo samo za Gazdaricu!
Posto si procitala...


Poslednji put menjao Boba dana 11 Feb 2003, 12:08, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 124 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs