banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 13:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 40 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Apr 2010, 13:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Kako mrzim ovakve teme!
Ljudi nikako da povuku crtu izmedju ljudi koji brinu o svom izgledu i ulepsavaju se i ljudi koji preteruju na svaki moguci nacin.
Pri tom pod brigu o izgledu ne ubrajam vodjenje racuna o higijeni, jer to se valjda podrazumeva, pa uredni nokti i cista kosa i zubi ne upadaju u kategoriju da se brines o sebi ako odrzavas higijenu.
Sad ce opet biti dosta onih koji ne vide razliku, pa cu dati jednostavan primer.
Svaki dan morate popiti vodu, jer ste zedni.
Postoje ljudi koji ce popiti bilo kakvu vodu i oni koji ce popiti odredjenu vodu, recimo flasiranu.
Nadam se da je dovoljno slikovito.

Danas muskarce koji imaju vise od jednog parfema, mazu kremu na lice i ruke, stavljaju neki balzam na usta (Labello), odstranjuju dlake, isturpijaju ivice na noktima nakon rezanja... nazivaju metroseksualcima a neki cak i gejevima.
Jos ako ima uskladjenu svu odecu i kakav modni dodatak, ili ne daj boze torbicu, po misljenju mnogih, taj je gej 100%. :roll:

Feminiziran muskarac je meni muskarac koji je ustvari zenstven, ima graciozne pokrete, hoda na odredjen nacin, ima gestikulaciju koja vise prilici zenama, intonaciju i boju glasa, itd.
Jednostavno, zenskast, tetkast...
Tipican primer Marko Grubnic.
http://www.youtube.com/watch?v=35MzcITBWSI
http://www.youtube.com/watch?v=nvU7aeEkUYI

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2010, 13:56 
Citiraj:
Feminiziran muskarac je meni muskarac koji je ustvari zenstven, ima graciozne pokrete, hoda na odredjen nacin, ima gestikulaciju koja vise prilici zenama, intonaciju i boju glasa, itd.


Reci peder... :lol: :lol: :lol: :lol:


Citiraj:
i nosi roza majice ( ili kosulje :D ) je feminiziran?

Jbg, nepisano pravilo... :D :D :D

Jel V@nja nosi roze? :lol: :lol:

NHF :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Apr 2010, 14:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
HugoLina je napisao:
Kako mrzim ovakve teme!
Ljudi nikako da povuku crtu izmedju ljudi koji brinu o svom izgledu i ulepsavaju se i ljudi koji preteruju na svaki moguci nacin.
Pri tom pod brigu o izgledu ne ubrajam vodjenje racuna o higijeni, jer to se valjda podrazumeva, pa uredni nokti i cista kosa i zubi ne upadaju u kategoriju da se brines o sebi ako odrzavas higijenu.
Sad ce opet biti dosta onih koji ne vide razliku, pa cu dati jednostavan primer.
Svaki dan morate popiti vodu, jer ste zedni.
Postoje ljudi koji ce popiti bilo kakvu vodu i oni koji ce popiti odredjenu vodu, recimo flasiranu.
Nadam se da je dovoljno slikovito.

Danas muskarce koji imaju vise od jednog parfema, mazu kremu na lice i ruke, stavljaju neki balzam na usta (Labello), odstranjuju dlake, isturpijaju ivice na noktima nakon rezanja... nazivaju metroseksualcima a neki cak i gejevima.
Jos ako ima uskladjenu svu odecu i kakav modni dodatak, ili ne daj boze torbicu, po misljenju mnogih, taj je gej 100%. :roll:

Feminiziran muskarac je meni muskarac koji je ustvari zenstven, ima graciozne pokrete, hoda na odredjen nacin, ima gestikulaciju koja vise prilici zenama, intonaciju i boju glasa, itd.
Jednostavno, zenskast, tetkast...
Tipican primer Marko Grubnic.

http://www.youtube.com/watch?v=35MzcITBWSI
http://www.youtube.com/watch?v=nvU7aeEkUYI

Pa tako ga i ja shvatam...i takvi dolaze u obzir samo kao prijatelji, nikada me ne bi mogao privuci da pozelim nesto vise.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2010, 14:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Meni ne bi bio ni bas kandidat za prijatelja. ;lol:
Druzim se ili sa muskarcima ili sa zenama!
Nema izmedju! lol

A da ne spominjem da bi bio potencijalna konkurencija! :lol:
Recimo, moj femi frend i ja setamo i naidje dobar frajer, ja ozareno hvatam njegove poglede i onda sokirano shvatim da on odmerava frenda?!?
Slika

SlikaSlika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2010, 14:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
tensSa je napisao:

Jbg, nepisano pravilo... :D :D :D



Kao sto svi BB vaze za misicnu masu bez imalo mozga.

NHF :D

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2010, 15:00 
I male kite imaju, to si zaboravila... :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Apr 2010, 21:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
HugoLina je napisao:


Meni uopste ne izgleda toliko zenskast. Ne znam kako ostalim forumashima :)

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2010, 22:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Jel V@nja nosi roze?


To barem nikad nije bila tajna na ovom forumu.
I dzemper i majicu i kosulje
:D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2010, 22:36 
Slika

:lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Apr 2010, 10:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2009, 18:22
Postovi: 1395
Lokacija: Москва
sunchica je napisao:
Ne volim pederaste ali,,,
ne volim ni one koji mirišu neugodno, koji imaju žute zube, velike i prljave nokte, zamašćenu kosu,,,,,,i koji pričaju gluposti poput tete Ruje!


Онда ти си дете шта ниjе ни чудо за мене :lol:

_________________
Не бој се непријатеља - у најгорем случају те могу убити. Не бој се пријатеља - у најгорем случају те могу издати. Бој се равнодушних - они нити убијају нити издају, али само уз њихову прећутну сагласност на земљи постоји издајство и убиство


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Apr 2010, 10:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2009, 18:22
Postovi: 1395
Lokacija: Москва
Младе девоjке често воле таквих момка и то се односи на психологију, jер они сматрају их као "безопасних" или нешто слично. Другим речима, то је због подсвијесног жеља да имаjу човека који неће их повредити.

_________________
Не бој се непријатеља - у најгорем случају те могу убити. Не бој се пријатеља - у најгорем случају те могу издати. Бој се равнодушних - они нити убијају нити издају, али само уз њихову прећутну сагласност на земљи постоји издајство и убиство


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Apr 2010, 10:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Losa ti je ta psihologija Ruja.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Apr 2010, 10:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2009, 18:22
Postovi: 1395
Lokacija: Москва
Зашто лоша? Не кажем да само младе девоjке их воле или да све младе девоjке воле... само кажем да то се дешава чешће међу тинејџерима и ова појава има објашњење.

_________________
Не бој се непријатеља - у најгорем случају те могу убити. Не бој се пријатеља - у најгорем случају те могу издати. Бој се равнодушних - они нити убијају нити издају, али само уз њихову прећутну сагласност на земљи постоји издајство и убиство


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Apr 2010, 10:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Руjа je napisao:
Младе девоjке често воле таквих момка и то се односи на психологију, jер они сматрају их као "безопасних" или нешто слично. Другим речима, то је због подсвијесног жеља да имаjу човека који неће их повредити.


Jeste ali s kojim ce se posvadjati oko toga cija je sminka......moja ili njena......de pusti psihologiju.......zensko je zensko i kao svaka "zivotinja" (poredim se sa zivotinjskim svetom) ima potrebe da ima musku "zivotinju" kraj sebe da bi produzila svoje gene........ljudi to je priroda a ti feminizirani su produkt ovog bolesnog drustva i mass media....TV nam odredjuje sta je cool a sta nije....nazalost!!!
Taj "bezopasni" moze da ti bude ako hoces i najbolja drugarica ali ne i muskarac....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Apr 2010, 10:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2009, 18:22
Postovi: 1395
Lokacija: Москва
Слажем се, али тинејџери имауj "нежне године" и то објашњава много.

_________________
Не бој се непријатеља - у најгорем случају те могу убити. Не бој се пријатеља - у најгорем случају те могу издати. Бој се равнодушних - они нити убијају нити издају, али само уз њихову прећутну сагласност на земљи постоји издајство и убиство


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Apr 2010, 10:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
U prethodnom postu nigdje nisi spomenula tinejdzere.
Crni je to prilicno dobro opisao.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Apr 2010, 10:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2009, 18:22
Postovi: 1395
Lokacija: Москва
blackrose je napisao:
U prethodnom postu nigdje nisi spomenula tinejdzere.
Crni je to prilicno dobro opisao.


"само кажем да то се дешава чешће међу тинејџерима и ова појава има објашњење."

Па кад причала сам о младим девоjкама, мислила сам на тинејџера...

_________________
Не бој се непријатеља - у најгорем случају те могу убити. Не бој се пријатеља - у најгорем случају те могу издати. Бој се равнодушних - они нити убијају нити издају, али само уз њихову прећутну сагласност на земљи постоји издајство и убиство


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Apr 2010, 22:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
Citiraj:
Feminiziran muskarac je meni muskarac koji je ustvari zenstven, ima graciozne pokrete, hoda na odredjen nacin, ima gestikulaciju koja vise prilici zenama, intonaciju i boju glasa, itd.

drugim rijecima, zena u muskom tijelu, to je za mene feminiziran muskarac, a ne onaj koji vodi racuna o sebi, tj. uredan muskarac.
ajkula je napisao:
Muskarac koji se razumije u modu i nosi roza majice ( ili kosulje :D ) je feminiziran? :o
Ako zeni opere sudje i usisa kucu onda je papucar? :confused2:

hahaha, imam roze majicu, usisam dragoj stan, cesto joj i sudje operem, jedino se ne razumijem u modu.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Maj 2010, 13:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Realno - ti si peder :lol:

:wink:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Maj 2010, 16:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
"Не носим розе и друге метро боје, па не улазим у радње где у излозима стоје".

:смајли који вам се плази: :-)

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 40 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs