banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 13 Maj 2024, 11:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 133 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Feb 2012, 15:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Ali, zar baš takvo ponašanje ne otvara neka nova pitanja i horizonte glede povjerenja? Ili možemo čak pričati o "nivoima povjerenja"? Ili granicama istog?

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 15:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
ma ako si dovoljno dugo sa nekim i vjerujes mu, a i sebi, postane ti svejedno sto zna sve lozinke i pinove (sto je u mom slucaju jako bitno, jer ja redovno zaboravljam svoje pinove, ali moj dragi ih pamti za oboje).
Nego, popo.. ti si danas odlucio da odgovoris na sve teme u ovom podforumu? :P

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 16:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Kad je diskusija zanimljiva i podsticajna, šteta je ne uključiti se :)

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 16:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jan 2009, 12:54
Postovi: 785
Lokacija: Бања Лука
Meni je sasvim uredu da se znaju te lozinke mailova ili bilo čega. Čitam par komentara i baš me nasmijaše. Kaže jedan od njih ''šta te ima biti briga za tuđe lozinke''. Pa nije tuđa lozinka ako si sa nekim u vezi ili braku, nije ti ta osoba tuđin. Tuđin ti je komšija ili neko tamo. Zatim kaže drugi ''treba imati svoju privatnost''. Hahhhahaahah, svašta! Ako živiš sa osobom koju voliš, o kakvoj privatnosti se tu govori, pa sve je zajedničko. Daš svoju dušu, tijelo, ljubav voljenoj osobi, ali lozinku ne dam....hahahhahha....koje gluposti ljudi pišu. Treći kaže ''ako ima povjerenja ne trebaju se znati lozinke'', ma koji je problem sa tim čovjekom koji ovo napisa? Pa šta ti kriješ da ti to voljena osoba ne smije znati, čim se ti baviš kad jednu običnu lozinku toliko kriješ, a prijatelj, mama, tata, sestra, brat jelde njima je normalno da kažeš svoje tajne! Svašta ja pročita. Evo još jedan ''mene ne interesuje sa kim se dopisuje i sta radi''.....hahhahah, pa ja se valjam od smijeha šta ljudi pišu i kako razmišljaju! Iz ovoga logično slijedi da ti do te osobe nije stalo, pa te boli briga ko je ta osoba kraj tebe i šta radi od svog i tvog života.

Na kraju ovih može se reći ludih komentara, da se naslutiti da svi ovi koji su komentarisali na ovakav ili sličan način su odrasli u porodici gdje je svako radio šta je htio, niko na nikoga nije obraćao pažnju, mati i ćaća se vucali i nisu mislili na svoju djecu da ih vaspitaju kako treba. A nekada i kada bi skontali da imaju djecu onda im je mama glavu punila pičama tipa ''svi su nebitni i tuđini, danas-sutra kada budeš imao/la porodicu oni vam ne misle dobro, ko šiša voljenu osobu i djecu...jer samo sam ti ja tvoja mama bitna u životu i meni sve trebaš reći i ja ti, samo ja želim sve najbolje''....naravno ni jedna neće pričati ovako direktno već će ići okolo-naokolo da dođe do cilja. Iz ovakve porodice ko potiče normalno da ne zna šta je ispravno, a šta ne. Katastrofa za te mlade ljude.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 17:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Kakvo pretjerivanje, pobogu... :confused2: Pa ja prva ne bih tražila da znam partnerove šifre. Kraj priče (što se mene tiče :D )

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 18:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Povjerenje je jedno, ali praktičnost nešto sasvim drugo. Poznato je da su žene bića koja se uglavnom slabo razumiju u tehnologije, te je veća šansa, ukoliko znaju vašu lozinku, da je ostave nekom potpunom strancu na nekom javnom računaru. Ili, vrlo moguća situacija koju smo svi prenebregnuli ovdje - preko mejla razmjenjujete bitne podatke, a partner vam zna šifru, i onda ga teroristi ili neki kriminalci kidnapuju kako bi mučenjem izvukli šifru. A sve zato što znaju da je "sve vaše zajedničko". I tako, iz neke navodne ljubavi, partneru se nanese bol, često u vidu lomljenja prstiju, kapanja hladne vode na tjeme, rastezanja na točku, golicanja, i putem sličnih okrutnih metoda.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 18:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2008, 17:47
Postovi: 653
Lokacija: Banja Luka
Da mi neko, takoreći, nepoznat traži šifru to bi mi bilo suludo - odnosno da je uopšte traži zahtijeva neko ko mi je tek .... neki dečko.
A sada... nikad nisam ni izlogovana niti sa fejsa, niti sa ijednog foruma, niti sa maila, tako da ako mu se gleda može da gleda koliko hoće :)
To u ovom trenutku ne smatram narušavanjem privatnosti, jer jedino što mi je privatno u ovoj vezi jeste vršenje nužde :lol:

_________________
Maybe I just wanna touch U feel your warm inside again.
Maybe I just wanna hurt U the sweetest pleasure is me
I don't know why but I love to see U cry
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 18:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Popokatepetl je napisao:
Povjerenje je jedno, ali praktičnost nešto sasvim drugo. Poznato je da su žene bića koja se uglavnom slabo razumiju u tehnologije, te je veća šansa, ukoliko znaju vašu lozinku, da je ostave nekom potpunom strancu na nekom javnom računaru. Ili, vrlo moguća situacija koju smo svi prenebregnuli ovdje - preko mejla razmjenjujete bitne podatke, a partner vam zna šifru, i onda ga teroristi ili neki kriminalci kidnapuju kako bi mučenjem izvukli šifru. A sve zato što znaju da je "sve vaše zajedničko". I tako, iz neke navodne ljubavi, partneru se nanese bol, često u vidu lomljenja prstiju, kapanja hladne vode na tjeme, rastezanja na točku, golicanja, i putem sličnih okrutnih metoda.



A ti si upoznat sa cinjenicom da si u milosti zenskog moderatora? :lol: Ne bih se na tvom mjestu tako grubo salila :D


Da mi co'ek nije znao lozinke, ne bi me bilo ni na forumu ( a sto bi se neki obradovali :lol: ), niti bih mail procitala :)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 19:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Meni je pojam milosti općenito nerazumljiv, te tako i smisao rečenice gornje. Ako se misli na MonaLisu, valjda sam u milosti njenoj, ne znam. A šala ko šala, nekome gruba, nekome nije, baš kao i koža krokodila, naoko gruba i hrapava, ali se opet od nje prave najljepše i naskuplje čizme.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2012, 00:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 413
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
VRABAC je napisao:
Uostalom kad pričam nešto prijatelju očekujem da pričam njemu a ne njegovoj curi ili ženi .

Kad pricas prijatelju, to je kao da si pricao direktno njegovoj partnerki samo sa kasnjenjem od 1h :)


Nema šanse. Bar kod mojih prijatelja. Mislim priča se, pričam i ja al zna se šta se ne priča. I nemoj mi sad govoriti kako griješim jer svi prijatelji su mi to bili i početkom 90 tih a i ako neki nije iz prošlog vjeka je sigurno. Dosad bi saznao.

Joj nemz šta ti napriča. Pa ko kaže da sam mami i tati dao lozinku. Pa ima stvari koje nisu za njihove uši, mnogo više nego za partnerove.
Da, interesuje me skim se dopisuje al mi je previše poražavajuće da to pregledavam njoj iza leđa. Ili sam samo tako vaspitan. Kad stigne pismo na moje ime nikad ga niko nije otvarao osim mene niti sam ja tuđa dirao. Kad zatvorim vrata od svoje sobe onda nije bilo šanse da neko uđe a da ne pokuca. Ključ nije trebao.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2012, 00:30 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2012, 23:51
Postovi: 26
Lokacija: Sunčev sistem
Ne trebaju znati. Svaka strana treba zadržati dozu vlastite privatnosti.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2012, 00:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2012, 13:02
Postovi: 417
Lokacija: Bandza Luka
Ma sta ce nekom vasa sifra,kao da sa tim partner moze saznati da li ga varas ili ne.Mozda prije,al to je sada smijesno kad ima 100-inu drugih nacina....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2012, 00:55 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2012, 23:51
Postovi: 26
Lokacija: Sunčev sistem
Ko vara, radiće to i sa šifrom i bez nje.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 133 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs