banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 01:16

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 35 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Okt 2002, 19:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5075
Lokacija: Banja Luka
...


Poslednji put menjao pilot babo dana 21 Nov 2010, 09:42, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Okt 2002, 20:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Ako pod slatki podrazumjevas "Leonardo Di Caprio muskarce",onda oni definitivno nisu moj tip.
Ali nije mi nesto narocito bitno ni da muskarac ima atletsku gradju.

Mnogo su bitnije neke 'sitnice' na muskarcu kao ruke,stav,pogled,sarm...
Urednost,ali ne pretjerana,da se ne moram s njim otimati oko ogledala i kremica.
Ipak,neredovno brijanje i zapusten izgled me odbijaju (a koga ne?)!
Smisao za humor.
Da je kad treba zreo muskarac,a u nekim momentima poput malog djeteta...da se ne plasi pokazati osjecanja,svoju ranjivost...
Prirodnost i jednostavnost u ophodjenju - osvajaju! :wink:

Ako vec moram izabrati - moj glas imaju ozbiljni!
Sladunjavi mi djeluju isfolirano i previse zaokupljeni sobom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Okt 2002, 20:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2002, 01:00
Postovi: 558
Lokacija: Banjaluka
Besmisleno je raspravljati o tome. Svaka osoba ima svoj ukus pa tako i zene po pitanju nas, muskaraca. Ventilator je recimo za ozbiljne, neka druga opet ne bi odolila, gore pomenutom, Leonardu. I sve tako u krug...
Takve stvari se ne generalizuju. O ukusima se ne raspravlja kaze stara latinska poslovica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Okt 2002, 23:27 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Maj 2002, 01:00
Postovi: 49
Zrele,seksipilne,sarmantne,muzevne,sa iskustvom i mastom.

_________________
Hold Me
Like There’s No Tomorrow


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2002, 00:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
Schwabo, istina je da se o ukusima ne raspravlja... Ovo je vise kao neka anketa. Ne mogu reci za muskarce, ali ja volim djevojke koje su duhovite, (pod ovim podrazumjevam prirodnu (urodjenu) duhovitost (znaci nije na silu), nenametljive, inteligentne... Isto tako volim da su skromne i da su jake kao licnosti. Ono sto me odbija je hvalisanje, pretjerivanje, slavoljublje, itd...
Toliko o moralnim osobinama....
Sto se tice fizickih atributa preferiram plavuse, atletski gradjene...
Istina tesko je spojiti ovo dvoje u jednu skladnu cjelinu, kao ono plavuse i inteligencija :lol: ... ali dajem sve od sebe da kod svoje plavuse razvijem tu intelektualnu stranu :P
PS:sada vec cujem zlobnike kako kazu:'pih, mali puca na visoko' :P
pozdrav

_________________
Ako ste poetska dusa i zelite da se ubijete, a imate taj peh da ste zivi, zdravi i sretni.....
Pistolji Majakovski - Sanski Most


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2002, 08:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2002, 01:00
Postovi: 558
Lokacija: Banjaluka
A sto ti to nama govoris? :) Da ne tipujes na neku ovdje? :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2002, 09:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
s tripy je napisao:
Istina tesko je spojiti ovo dvoje u jednu skladnu cjelinu, kao ono plavuse i inteligencija :lol: ... ali dajem sve od sebe da kod svoje plavuse razvijem tu intelektualnu stranu :P

Ajd' valjda ce ti sada biti jasnije... ;) Ja vec imam plavusu, atletski gradjenu :) Sada je podvrgavam mentalnim treninzima :lol: da ispuni normu :P
Tako, nadam se da sada znas da ne tipujem nekog ovdje... :)

_________________
Ako ste poetska dusa i zelite da se ubijete, a imate taj peh da ste zivi, zdravi i sretni.....
Pistolji Majakovski - Sanski Most


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2002, 11:27 
ma ne znaju ni djevojke vise sta vole vidis da ih se sve vise pocelo voliti izmedju sebe :-)


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2002, 18:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2002, 01:00
Postovi: 682
Lokacija: Banja Luka
Zelembaci $$$$$$$$$$$$$$$$


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2002, 21:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
Duhovit, simpatican koji nasmije, ali ozbiljan i promisljen! :wink:

Koji me skonta, a da ne moram puno da govorim, da je dovoljan pokret, pogled, ili uzdah! :P

Sladak, sladunjav...u fazonu baby face...definitivno NE! To mi djeluje previs e ulickano, djecacki.
Odnjegovan, ali malo i surov, prije svega muzevan...heheheh
Ma necu daljeeee...
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2002, 22:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Uh, Rosy, otela si mi rijec iz usta :wink:
Upravo ta nonverbalna komunikacija, kad smo na istoj talasnoj duzini, kad me "cita" bez postavljanja pitanja...i razumije, kad u sjaju mojih ociju cita moje raspolozenje...sve to me strasno privlaci muskarcu.
Volim lijepu boju glasa, onu toplu...barsunastu...volim duhovite osobe, vedre i pune zivota... optimisti ispred pesimista!
Ne volim umisljene muskarce, posebno one koji misle ako su npr. visokog obrazovanja, da su bogovi i da je sve ostalo ispod njih, na nekom nizem novou i nedosljedno njihovih persona...
Opticki me privlace osobe, koji samom svojom fizonomijom privlace paznju...volim mekane i jake muskarce sa snaznim rukama, koji svakoj zeni pruzaju osjecaj sigurnosti :wink:
(pusa Medi!)
:*


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2002, 22:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 413
hoce li i jedno žensko reći:
važno mi je da me dobro jebe!!!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2002, 22:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Vrabac,
tema je bila "ozbiljni ili slatki muskarci", dakle radi se vise o karakternim osobinama, a o kvalitetima u krevetu mozda drugom prilikom. :wink:

P.S. Naravno da svaka zena zeli imati dobrog ljubavnika pored sebe :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2002, 22:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 413
pa jeste ali svi ste ubacili po neku vjestinu u osobine. samo sam htjeo reći da je valjda važnije da dobro j..e, nego da dobro čita sjaj iz tvojih očiju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2002, 22:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Da li je dobar seks vazniji od vjestine citanja iz ociju, je pitanje zrelosti, ali zasto jedno mora da iskljuci ono drugo? Dakle, osjecajni i emotivni muskarci mogu biti i u krevetu dobri :P

P.S. Sjaj je ipak vazniji...bar za mene.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2002, 22:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1756
Lokacija: .:Njemacka:.
Opasna ova moja zena :) .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2002, 22:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 413
ako je to pitanje zrelosti onda želim ostati nezreo, a i ne kažem da jedno drugo isključije kao što ne uključuje da ce neko osjećajan i emotivan znati da te čita.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2002, 23:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Okt 2001, 01:00
Postovi: 496
Jack je napisao:
Da li je dobar seks vazniji od vjestine citanja iz ociju, je pitanje zrelosti, ali zasto jedno mora da iskljuci ono drugo? Dakle, osjecajni i emotivni muskarci mogu biti i u krevetu dobri :P

P.S. Sjaj je ipak vazniji...bar za mene.


Ipak bi rekla da samo osjecajni i emotivni muskarci mogu u stvari biti dobri u krevetu.
Slatkasti muskarci me nikada nisu privlacili.
Nikada nisam razmisljala koji je zapravo moj tip muskarca, sasvim sam zadovoljna sa ovim sto imam, evo da ga malo analiziram pa da vidimo koji je to zapravo moj tip. Visok je , crne kose,dobre figure, veoma duhovit, cita me nevjerovatno dobro, inteligentan je , njezan :oops: ,osjecajan, brizan...... ooops kada malo bolje razmislim imam perfektnog muskarca pored sebe a da nisam toga bila ni svjesna :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Okt 2002, 09:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Vrabac:
Citiraj:
samo sam htjeo reći da je valjda važnije da dobro j..e, nego da dobro čita sjaj iz tvojih očiju


Jack:
Citiraj:
Da li je dobar seks vazniji od vjestine citanja iz ociju, je pitanje zrelosti, ali zasto jedno mora da iskljuci ono drugo? Dakle, osjecajni i emotivni muskarci mogu biti i u krevetu dobri

P.S. Sjaj je ipak vazniji...bar za mene.


Muskarac koji (kako fino rece Jack) "cita" bez postavljanja pitanja,koji razumije zenu s kojom je,koji po sjaju njenih ociju zna njeno raspolozenje...nije vidovit muskarac,vec muskarac kome je stalo i koji trudi,koji je zapazio sve one sitnice koje njegovu dragu cine sretnom,koji se sazivio sa svojom boljom :wink: polovinom - a takav muskarac ce da se 'potrudi' i u kreveru i osjetice sta doticnoj dami pase,a sta ne.

Muskarci kojima je najvazniji imidz jebaca i koji su hvalisavi,najcesce su sirovi u krevetu i misle da je zeni dovoljno da vidi njega 'neodoljivog,neumoljivog' pa da poludi.
Takvi misle samo na sebe,nemaju pojma sta zenama pase,misle da sve znaju pa ne osjecaju potrebu da obrate paznju da li partnerka zaista uziva u njihovim vjestinama jer se to (po njihovom misljenju) samo po sebi podrazumjeva.
Najcesce su oni najbucniji (tipa:"ja sam jebac,ja sam jebac") najvece razocarenje u krevetu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Okt 2002, 11:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2002, 01:00
Postovi: 387
Ozbiljne muskarce ne volim. Treba mi neko pored koga se mogu opustiti, ko me razumije i koga razumijem, s kim se mogu nasmijati od srca, do suza....
Bebaste face su mi grozne, prave neozbiljan utisak, tako da nemam sta ni da razgovaram s tim osobama, a kamoli nesto vise.

Volim markantne osobe, koje znaju sta zele, ali isto tako se trude da razumiju partnera i postuju njegove zelje. Nekoga ko te voli takvu kakva si i ko te podrzava, ko je tu da se s tobom veseli i da ti pomogne kad ti je tesko. I zauzvrat naravno dobija isto to.

Izgled mi je u drugom planu. Slazem se sa Jackinom i Venti, ako je muskarcu stalo do partnerke, onda ce se potruditi i u krevetu i izvan da joj ugodi i pokusa da joj pruzi sto ona zeli. Ali napominjem, to mora biti obostrano.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 35 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs