banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 7 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Apr 2002, 12:38 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1036
Lokacija: Banjaluka
Heh ... uz ovakvu najavu kao dobosari sto su govorili vazne stvari u selima i pri tom nemilosrdno udarajuci jadni dobos i ja zelim da objavim nesto:

MOLE SE SVI UCESNICI PODFORUMA "LJUBAV, SEKS, EROTIKA" DA NE PISU PORUKE KOJE NISU VEZANE ZA TEMU (OFF-TOPIC) TE DA AKO IMAJU NEKE PRIVATNE SALE I ZEZALICE TO PISU NA PODFORUMU "ZABAVA" ILI DA KORISTE PRIVATNE PORUKE.
SVE PORUKE KOJE BUDU OFF-TOPIC I TEZE DA SE KAO TAKVE SIRE NA ODREDJENOM TOPICU BICE IZBRISANE... TO NE ZNACI DA SE NE MOZE UBACITI KOJA ZEZALICA I SALA, ALI ZNACI U SVAKOM SLUCAJU DA SE NE PISU NADOVEZANE ZEZE, ILI NEKA TOTALNO KONTRA PRICA , OTVORITE NOVI TOPIC AKO JE U DOMENU LJ.S.E. ILI NA NEKOM DRUGOM PODFORUMU PA TAMO PRICAJTE O TOJ TEMI ...
OVO NIJE NEKO IZIVLJAVANJE MODERATORA, NEGO JEDNOSTAVNO UREDJIVANJE NASE MALE BASTICE KOJE NOSI IME LJ.S.E. PA AKO ZELIMO DA NAM CVIJECE RASTE I DA IMAMO SREDJEN VRT MORAMO SVE SMECE ODLAGATI U ZA TO PREDVIDJENE KANTICE, I PAZITI DA NE BACAMO OKOLO KOROVA ILI CVIJECA DRUGE VRSTE U DIO KOJI JE PREDVIDJEN ZA SAMO JEDAN TIP CVIJECA ....
KOROV CUPAMO, POGRESNO POSADJENO CVIJECE PREMJESTAMO ...

Eto ... slikovito, jasno i glasno .. nadam se ... ja sam se trudio koliko god mogu , tolerancija vise nego na visokom nivou .. ali .... danas sam brisao poruke i izgubio 20 minuta a jedva sam do pola dosao u sredjivanju teme kulturan kraj - koja opet vazi da jednu od uredjenijih tema na ovom podforumu ... kako je sa ostalim temama bolje da ne razmisljamo ... previse je off-topic postova .. nemam nista protiv njih, ali kad pocnu da se nadovezeju i kad skontamo da imamo 3 stranice nekog totalno desetog teksta na pocetnoj temi, stvarno se zapitamo "gdje ovo vodi"
ili sve ovo sto govorim u mnozini vazi samo za mene kao jedinku .. ;))

i jos nesto ..
APELUJEM NA LIJEPO PONASANJE, BEZ PSOVANJA I UVREDA, TE DA OBRATE PAZNJU STA I KOME PISU, DA NE BI BILO NESPORAZUMA, SVADJA I 'KLANJA' ....

Eto ... da se i moderator jednom oglasi ... ;))))
nadam se da cemo srediti ovaj podforum i napraviti od njega jedno fino mjesto za okupljanje i raspravljanje o raznim temama vezanih za lj.s.e. kao i o temama koje nisu bas direktno vezano za lj.s.e. ali u jednu ruku i zavise od pomenutog lj.s.e.-a ;)

Pozdrav...


Poslednji put menjao mIRCon dana 14 Okt 2002, 11:22, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Apr 2002, 12:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
Pozdrav. Podržavam te. U pravu si.
Ti si tu da bi temu usmerio u pravcu konstruktivne diskusije, ali i mi diskutanti smo odgovorni ako se tema širi u nedogled bezveznim upadicama i razmenom privatnih poruka.

Meni lično, jedino smetaju žestoke uvrede i prostačke psovke. Ostalo sve je podnošljivo.
Istina u zadnje vreme dešavalo mi se često da se pitam o čemu se diskutuje, i šta je tema?

Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Apr 2002, 13:47 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
'ajde de. Nek' se obriše višak. Niko ne voli da mu se postovi brišu. Trebalo bi jasnije definisati granicu. Ili, kad se tema otme kontroli, reći da bi moglo doći do brisanja. Nemojte ove iznenadne čistke. Čarolijo, nije lijepo da se ulizuješ. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Apr 2002, 14:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Trebale bi se praviti zabrane pristupa pa bi poslije svi drugacije postupali.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Apr 2002, 14:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
mIRCon, pretpostavljam da znas da nije tako jednostavno drzati se zadane teme. Istina, tu i tmo se malo skrene, ali se isto tako vratimo na pravi put. Isto tako znam da nije ni lako odvojiti vrijeme za brisanje svakakvih poruka. Eh, sada vise ne znam ni sta sam htio reci... Uglavnom podrzavam brisanje nebuloznih post-ova, ciji sam i ja ponekad tvorac (uglavnom :grin: )


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Apr 2002, 14:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
s tripy, svi mi znamo da skrenemo s teme.

blue,
ne znam od kad si ti na ovom forumu, ili se zaboravilo na moje 'ulizivanje' mIRConu?
Pa mi smo se ovde 'ganjali' električnim pilama. :grin: Dok se ja nisam 'pripitomila'. :wink:

Ponoviću:
meni ne smeta ništa osim psovki i vredjanja. Moderator i jeste tu da usmerava.
A, da li ćemo se buniti ako nam obriše šta je po našem ukusu a nije po njegovom to je druga stvar. (medjutim, on ne greši mnogo, hehehehe, tu smo ipak i mi da njega "opomenemo" :wink: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Apr 2002, 14:40 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1036
Lokacija: Banjaluka
naravno... prijedlozi, sugestije i stvari koje vam smetaju itd mozete slobodno ili ovdje postovati ili prekoprivatnih poruka (bolje ovdje, da svi zajedno vidimo sta cemo) ... isto tako ako se vecini ne svidja neki post ili neka tema, zajedno cemo je obrisati .. sto ce reci da sam otvoren sa "demokratiju" (kako samo glupo zvuci ova rijec, kad je svi koriste godinama, a nigdje ni traga od bar jednog dijela znacenja te rijeci) ...
Dakle, kooperacija i opustena atmosfera tokom ugodne rasprave je ono sto bi trebali postici na ovom podforumu .. :))

Toliko od mene ... :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs